• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Praca w firmie Jama

• IP: *.walbrzych.vectranet.pl 07.01.10, 21:03
    Proszę o opinie na temat pracy w tej firmie, atmosfera zarobki, rotacja
    pracowników. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: paolo IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.01.10, 13:39
      Praca nie jest łatwa. Z uwagi na to że praca ciężka rotacja też
      jest, ale niezbyt duża. Zarobki są mega a atmosfera niemalże
      przyjacielska. Ogólnie firma super i polecam
      • Gość: e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.10, 17:09
        W morde, pozytywna opinia i zero wpisow, ze to oboz i placa grosze, az zaluje,
        ze zmienilem praca ostatnio i glupio mi ta szybko odchodzic, bo bym zlozyl cv ;p
        • Gość: ja IP: *.walbrzych.vectranet.pl 08.01.10, 17:16
          Robota od 2 rano zaladunek ,papiery i wio.Koniec zalezy jak kto ma
          trase mozliwy nawet o 17.Kasa bez rewelacji.Targanie skrzynek z
          miesiorem bo nikt ci nie pomoze.
      • Gość: Zuzanr1 IP: *.146.72.109.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.01.10, 23:45
        Kiedyś było nawet fajnie dopóki właściciel nie zaczął przechodzic
        kryzysu emocjonalno seksualnego i szkolenia nie doprowadziły do jego
        nadmiernej "wiedzy" co spowodowalo jego mega frustrację przy
        niewielkim wzroście.
      • Gość: mamama IP: *.171.79.210.static.crowley.pl 28.01.10, 11:13
        super
      • Gość: Były pracownik IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.10, 10:36
        Bardzo dobrze że Prezes zwalnia ludzi !!! Pytanie tylko dla czego? A okazuje się że za złodziejstwo, gdyby tego nie zrobił to dawno firma by nie istniała i zbankrutowała !!! Ma prawo dobrze pilnować swojej firmy ,bo dorabiał się z żoną własnymi rękami ! Fakt że praca nie jest lekka w firmie ,ale Prezes nie żałuje wypłaty, zarobki są duże jak i również jest deputat i co więcej można chcieć ! No cóż nie którzy nie doceniają i dalej okradają firmę tak jak to robią co niektórzy k......cy motto ich nie ma dla nich dnia jak nie zarobią dniówki dziennej 50zł
        • Gość: a? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 16:45
          Dniówka dzienna...

Toż to rozpusta.
        • Gość: prawy IP: *.centertel.pl 06.11.10, 09:17
          Aby kogoś oskarżyć trzeba mieć dowody, a nie "jakieś tam" przypuszczenia. Nie mówię, że nikt nie kradnie, ale oskarżanie kogoś o przestępstwo, nie mając dowodów winy, też jest przestępstwem!!!
        • Gość: vg2 IP: *.walbrzych.vectranet.pl 05.01.11, 10:54
          dobrze ze zwalnia zlodziejstwo !
    • Gość: Gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.01.10, 18:10
      a ile osob tam pracuje? to duza firma?
    • Gość: Ania IP: 78.9.28.* 18.01.10, 17:43
      Byłaś tam może na rozmowie w ubiegłym tygodniu?
      • Gość: Zuzanr1 IP: *.146.72.109.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.01.10, 23:51
        Żeby przetrwac w tej pracy trzeba adorowac prezesa. W przeciwnym
        przypadku "ingiwilacja" !!! Jeszcze raz INGIWILACJA. Pomińmy fakt iż
        powinno się mówic inwigilacja ale to problem z wymową prezesa.
        Szkolenia w tym zakresie nie pomogły.
    • Gość: gustaw IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.10, 19:43
      też bym chciał wiedzieć
    • Gość: JankoMuzykant IP: *.chello.pl 10.02.10, 15:42
      byłem na rozmowie-castingu, ale cyrk jakiś sobie urządzili z ludzi i dałem
      spokój. chyba dalej szukają, bo ogłoszenie ciągle aktywne. nie dziwię się, że
      nie mogą nikogo znaleźć
      • Gość: Gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.02.10, 17:50
        co ma na mysli mowiac, ze cyrk sobie urzadzili??????
      • Gość: Gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.02.10, 17:58
        A ile Ci proponowali? Moze wcale nie byles tylko tak mowisz, zeby
        innych zniechecic...
        • Gość: Goguś IP: *.146.64.223.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.02.10, 20:55
          Ciekawe co kombinują aby zdobyc jelenia do pracy. Jak nie
          Specjalista ds. Zakupów to Specjalista ds. negocjacji w końcu
          Kupiec - Negocjator. Co będzie niedługo? Może Kupiec Naciągacz.
          Porażka.
          • Gość: ex jama IP: 109.243.97.* 25.03.10, 14:27
            Praca ciężka ,kasa dobra jak na w-ch 100% zus deputat nie ma krzywdy.SZANUJ
            SZEFA SWEGO .......
            • Gość: Mokry Zenek IP: *.walbrzych.vectranet.pl 28.03.10, 16:05
              Jest dobrze, warunki wporządku.
              • Gość: cempol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.10, 13:25
                czy można zarobić 2500 zł ??
    • Gość: aa IP: *.chello.pl 03.07.10, 06:53
      jeszcze jest?
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.10, 15:47
        rotacja ogromna, ciezko wytrzymac stres.
    • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 03.07.10, 20:50
      podobno
      • Gość: Hmm IP: *.walbrzych.vectranet.pl 04.07.10, 06:30
        ...to idzcie zapieprzać na strefę..bez stresu,cyrku i za połowę
        kasy. Dupą do góry byscie leżeli i 3 tysia chcieli i to z szacunkiem.
        • Gość: prawy IP: *.centertel.pl 28.10.10, 15:16
          Stary, chyba coś Ci się pomieszało w głowie. Jak uważasz, że właściciel ma prawo zaglądać pod twoją pierzynę to Ci szczerze współczuje. Pozbył się prawie wszystkich swoich lojalnych pracowników i teraz obwinia ich za swoje niepowodzenia. A tak na marginesie, to jak czytam takie posty, to myślę, że jest prawdą "Jama uratowała Ci życie". Po prostu katastrofa. Każdy ma prawo prowadzić swoją firmę jak uważa, ale nie ma prawa do kierowania życiem ludzi. P.S. Podobno właściciel często bywa w sądzie pracy. Jak by było tak super i fajnie, to pewnie by tam nie bywał, ale cóż, przecież to pracownicy są wszystkiemu winni "chcą tylko kasę i patrzą aby popier...ć w stołki, a każdy jest złodziejem".
          • Gość: prawy2 IP: 178.235.48.* 29.10.10, 15:30
            Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Zaglądanie pod pierzynę to dla właściciela wręcz obowiązek, gdyż uważa, że musi wiedzieć o każdym pracowniku z kim śpi. Żenada. Pozbył się wszystkich kluczowych pracowników a zostawił sobie ojca dyrektora, który jakby mógł to prezesowi by zrobił ...... Kiedyś mówił "W ludziach przyszłośc" a teraz pasuje ludzie to przeszłośc a liczę się tylko ja - prezes.
            • Gość: pirat IP: 178.235.48.* 29.10.10, 18:30
              W końcu ktoś przejrzał na oczy i widzi prawdziwe oblicze pana "Prezesa", który otacza sie jak jeden przewodniczący z partii politycznej samymi fanatycznymi wyznawcami. Jeden nawet wystąpił na YouTube Ojciec Dyrektor firmy Jama, który nie jest tak święty jak jemu samemu się wydaje. Obsesyjny "Prezes" i fałszywy "Ojciec Dyrektor" to duet na pierwsze strony gazet. Życzę powodzenia
              • Gość: nata IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.10.10, 15:31
                a co to za firma?
                • Gość: prawy IP: *.centertel.pl 30.10.10, 20:38
                  www.jama-drob.pl
                  • Gość: gość IP: *.chello.pl 03.11.10, 15:41
                    Jeśli nie prześpisz się z szefem zapomnij o pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    • Gość: kicek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.11, 00:27
                      Pracowałem tam krótko, ale co widziałem i słyszałem to moje. Szok. Praca na pełnych obrotach, stres, 12 godzin i w ogóle to masakra. Kołchoz. A dwa malcziki kołchozniki (jeden mądrzejszy od drugiego) rządzą, że firma zaczęła handlować pierogami i naleśnikami. No cóż. Jak się zwalnia najlepszego przedstawiciela to tak jest. A słyszałem, że poszedł do konkurencji i zrobił im kuku. Pewnie dlatego pierogi. Nowy trend w firmie musi wypalić bo nowa hala stoi a nie ma co do niej dać. Ciekawe kiedy będą handlować towarami Made in China.
    • Gość: kurczak IP: *.walbrzych.vectranet.pl 11.01.11, 23:43
      bardzo fajna praca narzekaja ci ktorym robic sie nie chce! a ze szef zlodzieji zwalnia to bardzo dobrzee spiep...na strefe i nie narzekac no tak tylko jak tam cos zapier..dolic
      • Gość: stefania IP: *.146.127.199.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.01.11, 10:50
        Mój przedmówca to idiota w postaci psów prezesa lub jego samego, który nawet chce kontrolować forum a kilka wpisów jest jego autorstwa. Bo przecież prezes jak za komuny uwielbia kontrolować i inwigilować. A jeżeli chodzi o złodziejstwo to oceniasz innych według siebie, a jak nie rozumiesz to napiszę wprost, jak sam kradniesz i oszukujesz to "myślisz" że inni że są tacy sami. Cham zawsze będzie chamem!!! do którego nic nie dociera.
        • Gość: zenek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 21:36
          Widzę że brakuje tu jednego wpisu, czyżby komuś nie spodobała się treść wypowiedzi? Ale z posiadanych informacji była tam sama prawda. Może niektóry powinni zwrócić uwagę do dobór słów i na kulturę osobistą a szczególnie kiedy zarządzają firmą, szkolenia to nie wszystko.
          • Gość: hfgsfhgs IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.11, 16:16
            hhhhh
            • Gość: Gregor IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.01.11, 18:22
              witam:)
              Pracuje w Jamie, faktem jest że praca jest ciężka i stresująca, słabi oraz myślący rozpoczynając pracę o wyjściu juz do domu niech nawet nie myśla o pracy w tej firmie.
              Pracownicy to solidni ludzie, tworzą zgraną jedność, owszem są problemy i upadki, ale uważam że są to błędy, które bardziej jednoczą grupę ludzi tej firmy.
              Ja jestem zadowolony pracując w Jamie, zarobki bogate, nikt ci życia nie utrudnia , pracując czujesz się tu potrzebny i doceniony, co do szefa wiadomo "kto lubi szefa" wariat:), ale potrafi być człowiekiem i podać ci rękę. Tu się nie zwalnia ludzi, chyba że sam tego chcesz lub doprowadzisz do twojego zwolnienia.
              Wiec proszę nie piszcie bzdur i innych dziwnych postów bo to obraża Nas pracowników Jamy.
              pozdrawiam.
    • Gość: niunianiunia IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.11, 21:44
      Witam!! ja obecnie nie pracuje już w Jamie ,ale mam naprawdę bardzo dobre zdanie o tej firmie a przede wszystkim o Szefie tej firmy.Więc dziwi mnie to bardzo ,że ludzie,którzy podawali z uśmiechem na twarzy rękę Szefowi wypisują teraz takie BZDURY !!!!!! Zgadzam się z moim przedmówcą,że zarobki są bogate a zespół bardzo zgrany !!!! Wiec DZIADY ,które wypisuję o JAMIE takie brednie nie mają za grosz ambicji i honoru !!!!!!
      • Gość: prawy IP: *.182.117.84.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.02.11, 09:28
        A wiesz kto to jest DZIAD?
        • Gość: Prawy2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.11, 08:58
          To takie coś co się przyczepia do nogawki :) a tam ich nie brakuje
    • Gość: antyjama IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.03.11, 22:32
      Miałam okazję zapoznać się z informacjami o tej firmie z pierwszej ręki i przychodzi mi na myśl tylko jedno określenie WSZYSTKO DLA KASY. Zarobki są bogate a więc pracownicy cicho siedzią nawet jak są źle traktowani przez cudownego szefa i jego jeszcze cudowniejszego pomocnika wielkiego dyrektora handlowego ( wielkiego oczywiście tylko duchem bo na pewno nie wzrostem). A chcą żeby ich szanować... Czuć tu trochę hipokryzją... Ale cóź ich cyrk i ich małpy niech dalej grają jak im Prezesik zagra bo przecież dobry z niego człowiek :p
      • Gość: jama prawie OK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.11, 23:08
        Więc ja napiszę tak
        Plusy
        - zarobki
        - w miarę ok zespól(można się pośmiać pożartowaći normalnie pogadać)
        - deputaty przyznawane na towar + kawa i cukier
        Minusy
        - zapieprz na każdych działach począwszy od biur po typowych pracowników fizycznych magazynierów czy kierowców
        - częste prace po godzinach wynikające z nadmiaru obowiązków
        - wszechobecne podpiepszanie i ,,wbijanie noża w plecy''( oczywiście nie wszyscy)
        - humory szefa (wiadomo)
        Jak widzice wymienione zostały ogólne plusy i minusy co do firmy. Oczywiście jest tego wiecej. i plusów i minusów(troszkę więcej). Więc jeżeli jesteś osobą która nie boi się naprawdę napracować często też pod wpływem stresu, szybko pojmuje nowe obowiązki(naprawdę szybko) a chce dobrze zarobić jak na wałbrzyskie warunki może spróbować złożyć podanie.Dziękuję.
        ps
        Jeżeli ktoś uznał że czegoś brakuje lub coś zostało za dużo napiane proszę poprawić
        • Gość: kot IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.11, 20:35
          Żeby pracować w tej firmie po pierwsze trzeba mieć "jaja", po drugie kto jest podatny na stres albo zwariuje albo w deprechę wpadnie.
        • Gość: haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 20:56
          Można byłoby się nawet z tym wszystkim zgodzić, ludzie kompetentni, żaden problem nie był problemem, dawali z siebie wszystko, oczywiście za bardzo rozsądne pieniądze, ale... i tu się zaczyna. Prezes kawał chama a stwarza pozory człowieka z klasą, nie każdy mógł poznać jego prawdziwe oblicze. Swoje nie udane życie prywatne, frustracje i nie spełnienie seksualne wyładowuje na pracownikach. Uważa że musi ich ciągle kontrolować ale nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym. Kultura osobista to obce stwierdzenie ale tego człowieka i jego poklepywacza księdza. Nie zapomnę jednego wpisu, którego już nie ma, jak młoda matka chciała wrócić do pracy a on stwierdził że jeszcze piz... jej zarosła o ona już stoi gotowa do pracy. Cham który uważa że za pieniądze może wszystko.
          • Gość: yyyyy IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.04.11, 08:03
            A HUJ WAS TO WSZYSTKO OBCHODZI
            • Gość: Kolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.11, 09:45
              Widzę, że mój przedmówca jest już zaawansowanym pracownikiem. Sposób wyrażania myśli przejął od dowódcy tej firmy. Może być z siebie dumny.
              • Gość: x IP: *.play-internet.pl 09.04.11, 18:47
                Jakie to żałosne wypisujecie te bzdury bo z zazdrości wam dupe ściska.
                • Gość: miałem robić w tej IP: *.walbrzych.vectranet.pl 09.04.11, 21:16
                  kiełbasiarni ale mam za wysokie kwalifakcje, żeby zieloną kiełbase i serek biały spod laski wozić chój im na cycki
                • Gość: prawy IP: *.204.91.181.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.04.11, 01:18
                  Z jakiej zazdrości? Coś Ci się chyba pomieszało w głowie. Za długo przebywasz w tym "bałaganie" i już zatraciłeś(aś) poczucie prawdy i sensu życia.
                  • Gość: jeden(a) z wielu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 00:16
                    Wesołych ku... Świąt jebane ku... i złodzieje. Udławcie się jajkiem:)
                    • Gość: prawy2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 10:39
                      No wreszcie ktoś w poprzednim wpisie pokazał jakie życzenia zarząd składa co roku swoim pracownikom. Brawo. Trafione w dziesiątkę. Pracownicy z najdłuższym stażem są zwalniani bez jakichkolwiek podstaw a nawet zastraszani, że dostaną dyscyplinarkę jak się nie zwolnią sami. Powinni się wziąć za tą firmę wszelkie urzędy kontroli i inspekcje wszelkiego rodzaju. Ciekawe kto będzie kolejny, bo starzy pracownicy za dużo zarabiają i trzeba wymienić ich na młodych. "Specjalista za tysiąc trzysta". Kiedyś śmiano się że w firmie obok jest syf. Ale tutaj jest o stokroć gorzej. Wyścig szczurów, każdy patrzy na każdego żeby go podpi......lić do szefa. Trzymajcię się starzy pracownicy bo wasz koniec jest bliski a samodestrukcja idzie w zastrzaszającym tempie. Wesołych Świąt bo szef Wam tego nie pożyczy.
                      • Gość: niunianiunia IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.04.11, 17:56
                        Jestem bardzo ciekawa kto wypisuje takie brednie na temat firmy,szefa i ludzi którzy tutaj pracują? niedowartościowane palanty bez pracy i zajecia ,dziady które żałuja,ze juz ich w tej firmie niema czy zwykłe zazdrosne szmaty bo inaczej tych PASOŻYTÓW nazwać niemożna !!!
                        • Gość: aaa IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.04.11, 18:02
                          taka jest niestety prawda na temat tej firmy... było dobrze a teraz jest coraz gorzej...
                          • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 30.04.11, 22:20
                            hej niezle musisz dupe szefowi lizac ze tak bronisz tej firmy niestety to prawda starzy pracownicy do zwolnienia
                          • Gość: Gregor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.11, 03:20
                            Witam Ponownie, czas robi swoje.........
                            dziś nie zmieniłem zdania co do wcześniejszego postu. Już nie jestem pracownikiem tej hurtowni.....................................................................................................................
                            Chce podziękować Firmie, Pracownikom którzy są filarami, którzy mnie uczyli, wspierali, dalej nie potrafię pisać.
                            pozdrawiam.
                            • 22.05.11, 13:01
                              Wiadomo że praca jak wszędzie ma swoje plusy i minusy.Z firmą "Jama" współpracowałam kilkadziesiąt lat,byłam bardzo zadowolona ze współpracy,zawsze spełniali moje prośby i stawali na wysokości zadania.Jestem pełna podziwu dla osób tam pracujących,szczególnie dla Tych pracujących w pomieszczeniach chłodniczych,życzę Wam dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz ciągłych podwyżek i satysfakcji z Waszego trudu-wspaniali chłopcy tak trzymać.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.