Dodaj do ulubionych

PWSZ wałbrzych

IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.04.10, 19:00
Czy warto iść do tej szkoły, jaka atmosfera i ludzie,jak ze znalezieniem pracy
po tej szkole,w jakimś rankingu zajęła przedostatnie miejsce z wszystkich
PWSZ,a wy co sądzicie.Z góry dziękuję za odpowiedż.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ito IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 19:25
    no wiesz... renomą uniwersytetów to nigdy taka szkoła nie dogonie:) ale... zależy od kierunków. Opisze Ci na przykładzie logistyki - kierunek bardzo fajny na tej uczelni z bardzo dobrą grupą wykładowców. Więc odnosnie logistyki... pracodawca przyjmujący do pracy nie będzie patrzył czy chodziles na PWSZ czy na jakas prywatna szkole we wroclawiu czy Bóg wie co... zerknie na Twoje doświadczenia, porozmawia i to glownie na tym opiera sie rekrutacja.
    Czasy się zmieniają i główną kartą przetargową jest doświadczenie a nie to czy studiowało się Bóg wie gdzie.
    Każdy człowiek jest inny i wyłącznie od niego zależy jak potoczy sie później jego kariera, są tacy którzy po każdej szkole dojdą daleko ale są i tacy, którzy co by nie skończyli i tak bedą marudzić, że pracy nie ma.

Krótko mówiąc i odnosząc się do Logistyki na PWSZ myśle, że to dobry wybór i sporo się tu dowiesz i nauczysz. Ale radze dobrze się zastanowić czy aby nie lepiej zacząć studiować zaocznie i inwestować w doświadczenie w pracy, które jest niezastąpione i daje większe szanse na dobrą prace po zakończeniu studiów.
  • Gość: po pwsz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 19:29
    lepiej nie idz szkoda czasu na taki papierek z którego wszyscy
    pracodawcy się smieją !!
  • Gość: student IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 19:34
    A właśnie warto, jestem zadowolony z wyboru. Nie stać mnie na Wrocław, więc
    wybrałem PWSZ. Uczelnia (jak każda inna) ma swoje plusy i minusy. Zdecydowanie
    natomiast odradzam WWSZiP. Mój kolega opowiadał, ze dzieja się tam dosłownie cuda
  • Gość: yyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 19:45
    nie wiem jaki pracodawca sie smieje :| wiadomo, że "lepszą" uczelnią jest np uniwersytet wrocławski czy inne "renomowane" uczelnie ale czy uważasz, że lepiej iść np do prywatnej bądz porównywalnej uczelni z PWSZ poza wałbrzych niż zostać na miejscu co znacznie obniża koszty?
    Renoma uczelni odgrywa role tylko w przypadku tych najlepszych, reszta traktowana jest na rowni czyli cos typu - "dobrze, że masz papier no ale gdzie pracowałeś i co potrafisz"?

ja uważam, że PWSZ też może być dobrym wyborem. W każdym bądź razie jest fajną alternatywą dla przereklamowanego Wrocławia :)
  • Gość: G IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.04.10, 21:41
    wszystko z jednego IP, faktycznie "wspaniała zawodówka"
  • Gość: yyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 01:21
    a co to malo ludzi ma neostrade? :|
  • Gość: Kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 09:10
    Stanowczo odradzam jeśli jesteś ambitną dziewczyną i Twoją ambicją
    życiową nie jest tylko zdobycie papierka.To nieprawda jak pisze
    poniżej kolega,że ze względów ekonomicznych nie stać go na
    np.Wrocław.Osoby kreatywne zawsze sobie poradzą i potrafią się
    utrzymać.Są stypendia,tanie akademiki,można przecież wieczorami
    pracować.Ja zajmuje się rekrutacją ludzi młodych,ambitnych,bez
    kompleksów i wierz mi,że osoby po ukończeniu wałbrzyskich uczelni do
    takich nie należą.Moja obecność na tym forum nie jest
    przypadkowa,poniżęj jest również wątek o tej uczelni,który
    potwierdza w 100% jakość absolwentów.Nie popełniaj tago błędu.
  • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 21:43
    PWSZ to nasza lokalna szkółka. Idź do normalnej uczelni: UE, UWr, PWr - będziesz
    dumna(y) i z "papieru" i ze zdobytej wiedzy. Gdy przeglądam CV kandydatów do
    pracy, pierwsze do "kosza" wędrują oferty absolwentów PWSZ, WWSZiP, WSP i im
    podobnych "uczelni".
  • Gość: do a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 11:24
    to znaczy, że jesteś dupkiem ; )
  • Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 15:04
    Szkoła gotowania pomidorów, szkoda życia
  • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 16:46
    Może i jestem, natomiast z poziomu Twojej wypowiedzi wnoszę, że jesteś po PWSZ.
    Pewnikiem po filologii polskie j :)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.