Dodaj do ulubionych

Kabaret "Ta wiata" w wykonaniu muzyków.

IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.09.10, 17:21
Podobno wałbrzyskim muzykom znudziło się grać muzykę poważną i postanowili zaspokoić gusty wulgarnych ( w znaczeniu pospolitych) wałbrzyszan wystawiając kabaret dotyczący komunikacji wałbrzyskiej "Ta wiata". Tylko nie wiem kiedy ten kabaret będzie można obejrzeć i kiedy pracownicy bibliotek wystąpią w recitalu piosenkarskim a urzędnicy miejscy zagrają koncert chopinowski. Pełna kultura w Wałbrzychu!
Edytor zaawansowany
 • Gość: sobięciniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.10, 17:52
  Zapomniałeś dodać, że w ramach akcji multimedialnych, główny sponsor pomaluje uczestników kolorowymi farbkami do elewacji ściennych. Premiera kabaretu 16 października, po otwarciu obiektu, na który galerianki doczekać się nie mogą.
 • Gość: x IP: 178.235.51.* 24.09.10, 18:06
  Ha ha! A kto podejmie się dyrygowania?
 • Gość: podzamczanin IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.09.10, 18:16
  Do tej pory do dyrygowania filharmonia wałbrzyską wykształcenie muzyczne nie było potrzebne. Wydaje mi się, iż godnie mógły dyrygować senator Roman Ludwiczuk bo ma podobne kwalifikacje co dotychczasowy dyrygent Mikulski, który chyba bedzię dyrygował "pod celą"
 • Gość: sobięciniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.10, 19:00
  Gość portalu: podzamczanin napisał(a):
  > Wydaje mi się, iż godnie mógły dyrygować senator Roman Ludwiczuk
  > bo ma podobne kwalifikacje co dotychczasowy dyrygent Mikulski,

  Tu masz rację. Ludwiś Rol mógłby to zrobić podłączony do komóry. Naciągnął miasto na ładnych parę groszy (ktoś pamięta na ile?) za "rozmowy" telefoniczne, koleś z PO mu umorzył okradzenie podatników, więc teraz może podyrygować w Wałbrzychu, wg telefonicznych instrukcji z "góry".
  A może Zbycho?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka