Dodaj do ulubionych

Czy był ktoś u weterynarza na Długiej?

IP: 94.254.177.* 27.10.10, 10:44
Poszukuję dobrego weterynarza w Wałbrzychu. Chciałem spytać czy był ktoś w lecznicy na Długiej a jeśli tak to co sądzicie o weterynarzu, który tam przyjmuje. Zależy mi na kimś kto dobrze leczy a nie pobiera opłaty, stawia diagnozy nie robiąc badań. Proszę o pomoc i poradę do kogo najlepiej się udać w mieście. Pytam o Długą gdyż to niedaleko ode mnie z domu a nie chcę narażać zwierzaka na stres przy transporcie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: TP IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.10.10, 11:28
    (chodzi Ci o tą lecznicę co jest na przeciwko Lidla koło sklepu konrad)
    Ja osobiście nie byłem, ale moja sąsiadka chodzi tam ze swoimi psami rasowymi i bardzo sobie chwali. Podobno miła obsługa i znają się na "rzeczy".
  • Gość: fff IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.10, 11:38
    ja polecam pania na Szmidta na przeciwko apteki wchodzi sie w brame , w podworku! wiedze ma ogromna, i podejscie do psow tez:) z moim szalencem nawet dala sobie rade:)
  • Gość: kocitato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.10, 14:33
    Gość portalu: fff napisał(a):

> ja polecam pania na Szmidta na przeciwko apteki wchodzi sie w brame...
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Widać że dawno tam nie byłeś (to dobrze bo to dowód, że skutecznie wyleczyła twojego "szaleńca"). Teraz ten gabinet jest przeniesiony do starej stacji benzynowej obok Mc Donald i przychodni na Browarnej.
  • Gość: co-driver IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.10.10, 11:52
    "...Zależy mi na kimś kto dobrze leczy a nie pobiera opłaty, stawia diagnozy nie robiąc badań."
    ...idź do kościoła ze zwierzakiem i spytaj BOGA.
  • Gość: eh IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.10.10, 22:06
    Aa, Czyli rozumiem że ty pracujesz charytatywnie i nie pobierasz wypłaty, żyjesz słońcem, powietrzem i miłością do swoich zwierzaków..
  • poompon 28.10.10, 06:44
    Niestety żaden vet w Wałbrzychu nie przyjmuje za darmo. Ceny są wszędzie zbliżone. Masz internet. Może tu znajdziesz poradę za darmo.
  • Gość: Wiktoria IP: *.chello.pl 28.10.10, 08:46
    Ja byłam w gabinecie " Futrzak" i jestem bardzo zadowolona. Z resztą byłam już tam wiele razy dlatego mogę śmiało napisać, że Dziewczyny znają się na swojej pracy. Nigdy nie czekałam w kolejce . Gabinet jest czynny do chyba 19-ej. Mają swoją stronę internetową i szeroki zakres usług.
  • Gość: lolek IP: *.dialog.net.pl 28.10.10, 15:20
    A ja polecam lecznice u Wietnamczyka za rogiem.tanio a nawet podał jak się dzieli tuszki i robi gulasz.
  • Gość: tolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.10, 15:28
    On ma również kumpla, który cię może kupić na części zamienne (ale bez łba).
  • Gość: lolek IP: *.dialog.net.pl 28.10.10, 15:57
    Nie podniecaj się tak Tolek bo cie tata Azor nie pozna.
  • Gość: tolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.10, 16:07
    Niema sprawy. Pójdzie do Wietnamczyka a ty zajmiesz jego miejsce przy budzie.
  • Gość: lolek IP: *.dialog.net.pl 28.10.10, 16:32
    Pogadalim,potrulim Tolek jeśli mieszkasz na uboczu o czym mówi pies przy budzie,daj mu trochę przestrzeni,zbuduj kojec,by nie był na łańcuchu a niech nocą polata po obejściu by odstraszyć nieproszonych gości.(oczywiście gdy masz ogrodzony teren)
  • Gość: Tolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.10, 16:56
    Zabierasz się do tematu jak pies do jeża. Wal jasno Lolek, że chodzi o to, czy zagwarantuję ci luzik. Zagwarantuje.
    Ważne , że się odszczekiwać potrafisz.
  • Gość: lolek IP: *.dialog.net.pl 28.10.10, 17:19
    Człowiek z miasta,do wsi się nie przyzwyczai(przynajmniej ja).A jeśli szukasz psa łańcuchowego to poszukaj w PiS albo w rządzie.
  • Gość: jan34 IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.10.10, 15:18
    a gdzie tam weterynarz jest na długiej?????????????????????????
  • Gość: Miki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.10.10, 15:39
    Weterynarz był na Długiej na przeciwko Lidla, ale z tego co słyszałem to przenoszą się na Mieszka , pod byłą ,,Malinkę'', więc już ich na Długiej raczej nie zastaniesz.
  • Gość: Wolf IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.10.10, 16:26
    FUTRZAK Jeszcze ma otwarte na ul. Długiej z tego co się pytałem do soboty włącznie (chociaż tablicy już tam nie ma). Tak w przyszłym tygodniu dopiero jakoś będzie przeniesiony ten gabinet na Mieszka . Też się zgadzam się że to dobry gabinet. Pozdro

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka