• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Który ginekolog z usg dla ciężarnej? Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 11:01
    Wiem, że podobnych wątków było dużo, ale mam konkretną prośbę.
    Powiedzcie, który z ginekologów od ciężarnej nie bierze dodatkowej opłaty za usg?
    Kiedyś chodizłąm do takiego, co brał 80zł za wizytę +50zł za kazdym razem za usg dziecka.

wiem, że sa tacy, którzy robią usg a nie każą sobie za to dodatkowo płacić.

Proszę o pomoc
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Lena IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.11.10, 11:14
      Polecam dr Jastrzębskiego. Przyjmuje w Salusie na Podzamczu (Blankowa).
      100zł wizyta, w tym USG. Prowadzi mi kolejną już ciążę.
      • Gość: mama IP: 46.112.93.* 09.11.10, 13:59
        Jeśli Ginekolog w Wchu to tylko Szymczyk. Kiedyś przyjmował na Piaskowej Górze, obecnie na Limanowskiego. Bardzo dobry lekarz!
    • Gość: pola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 11:51
      a może ktoś bliżej centrum??

Wiem że doktorJastrzębski jest miły i fachowy, ale tam się strasznie długo czeka na wizytę
      • Gość: MagBa IP: 87.105.201.* 02.11.10, 12:08
        Dr Mowlik na schmidta a tamtym roku cena 80zl razem z USG
        • Gość: pola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 12:23
          Właśnie o Mowliku słyszałam wiele dobrego.
          Jak go oceniasz? Warto do niego iść?
          • Gość: MagBa IP: 87.105.201.* 02.11.10, 14:43
            warto isc ma dobry sprzet usg takie jak w szpitalu cena przystepna polecam choc minus jest taki ze nie pracuje w naszym szpitalu nr 1
    • Gość: Lena IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.11.10, 12:09
      Niestety zawsze do dobrego i niedrogiego lekarza trzeba czekać. Jeśli nie chcesz czekać, a jakość usługi nie jest najważniejsza zajrzyj do dr Łuczyńskiego. Jak dla mnie straszny gbur i czasem boleśnie bada. Przyjmuje dwa razy w tygodniu. Przychodzisz bez rejestracji. Telefon znajdziesz w necie. Wizyta ok 120zł.
      • Gość: cccc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 14:00
        polecam dr. zienkiwcza. przyjmuje w szzczawnie w pon, sr i pt, nie trzeba sie wczesniej rejestrowac, 100 zl z usg.wszytsko dokladnie, tak jak trezba, moja ciaza byla zagrozona ale donosilam dzieki dr zienkowiczowi do terminu,polecam
    • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 20:47
      Ja polecam Jastrzębskiego, przeszłam z nim 2 ciąże (obie niestety z moimi problemami zdrowotnymi), dzięki jego bacznej uwadze i badaniom usg przy każdej wizycie wszystko skończyło się dobrze i mam dwójkę świetnych dzieci. Wykrył moje schorzenia właśnie dzięki usg i odpowiednio później prowadził moje ciąże. Trudno się jest do niego "wbić" pierwszy raz, potem się umawiasz z miesięcznym wyprzedzeniem. Jedna opłata za wizytę i masz komplet, w razie czego służy radą w szpitalu. Chyba warto raz w miesiącu odwiedzić dobrego lekarza nawet jak nie jest po drodze. A poza tym niezmiernie miły, cierpliwy i wrażliwy człowiek. Na prawdę serdecznie polecam. No i płeć poznasz szybko i bez pomyłki :)
    • Gość: gość IP: *.18.199.lan.e-wab.pl 03.11.10, 13:46
      A ja chodzę do doktor Bańczerowskiej na Chrobrego. Wizyta 100 zł w tym wliczone usg
      • Gość: mama IP: *.chello.pl 03.11.10, 15:02
        dr. mowlik nie pracuje????? jeszcze dwa lata temu pracowal.
        • Gość: MagBa IP: 87.105.201.* 04.11.10, 07:40
          no własnie w tamtym roku w styczniu zaczelam do niego chodzic i jedynym rozczarowaniem pozniej bylo jak powiedzial ze nie pracuje w szpitalu nr 1 ale ogolnie lekarz jest ok
          • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.10, 14:16
            a co myślicie o doktorze Szymczyku?
            • Gość: celina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.10, 20:47
              dobry fachowiec. jestem jego pacjentką od wielu lat i jak dla mnie ok.
              • Gość: ja IP: *.152.152.214.dsl.dynamic.eranet.pl 05.11.10, 19:04
                polecam dr.Pieca przyjmuje na Piaskowej Górze wizyta kosztuje 100 zł w tym usg bardzo miły i konkretny lekarz. Dba o swoje ciężarne pacjentki.
                • Gość: aisha IP: 195.200.212.* 08.11.10, 13:17
                  ja również jestem zadowolona z dr Pieca. Jest to młody lekarz, ale bardzo miły i konkretny. Od razu zainteresował sie moją sprawą. Ma czas na dokładne wytłumaczenie wszystkich wątpliwości. Za wizytę z usg płaciłam 100zl. Kolejnym plusem jest to że ma dyżury w szpitalu:)
                  • Gość: d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 23:44
                    kazdy z nich ma dyzur,inaczej niemoglby prowadzic gabinetu prywatnego.
                • Gość: Meg IP: *.walbrzych.vectranet.pl 02.12.10, 19:43
                  A gdzie dokładniej na Piaskowej górze przyjmuje prywatnie dr. Piec?
    • Gość: PurPur IP: *.swidnica.mm.pl 18.12.10, 17:38
      Polecam dr.Jastrzębskiego, który przyjmuje w "Salusie" na Podzamczu. Za kompletną wizytę bierze 100zł.co nie jest wygórowaną kwotą za taką jakość obsługi i rozwianie wszystkich wątpliwości ciężarnej. Zdarzało mi się płacić 50zł lub wcale, bo "niech zostanie coś na pampersy" lub coś tego typu. Świetny lekarz, ma dobre podejście do kobiet, ale także umie wyjaśnić wszystko przyszłym tatusiom:) Z tym czekaniem na wizytę też nie jest tak źle, wystarczy przyjść i zapytać, czy przyjmie - a w moim przypadku zawsze się udawało:)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.