Dodaj do ulubionych

Korek na Białym Kamieniu

IP: 217.116.110.* 16.11.10, 14:52
Właśnie stoję w korku na białym kamieniu w autobusie linii 10. Korek ciągnie się w nieskończoność... A jeszcze jakaś szanowna pani wydziera się na cały autobus, że jej za gorąco, i żeby kierowca otworzył drzwi... Pisze to, szczerze mówiąc z nudów. Ale interesuje mnie to, ile jeszcze czasu będzie trwała tą chora sytuacja. Pozdrawiam wszystkich, którzy sa już w domu ;)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Imię44 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.10, 16:40
    Jak tamtędy jadę mam wrażenie że wprowadzili ruch lewostronny:) jeśli wiecie o co chodzi :P
    Pozdrawiam.
  • Gość: palecwoku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.10, 17:12
    Lepiej nie będzie nie pękaj :) Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Idź na głosowanie, wybierz prezydenta, może coś się zmieni.
  • Gość: joka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.10, 17:53
    a ja jestem w stanie to wytrzymać jeśli za to bedziemy mieć wkrótce porządną droge:)
    remont - źle
    brak remontu - źle
    typowe:)
  • Gość: zoli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.10, 16:09
    bardzo dobrze, że jest remont, ale czy nie można byłoby stanowiska robót porządnie oświetlić i wylewki asfaltu w nocy? zamiast w godzinach szczytu...., to jest paranoja
  • Gość: zły IP: 188.33.44.* 17.11.10, 18:18
    Masz rację,te kutasy powinni się uczyć pracy od zachodnich drogowców.Tam nawet w dzień,jeżeli jest remont jezdni,nie ma korków i nie jest on uciążliwy.Jeździ się MOŻE troszkę wolniej,ale nie stoi się godzinami w korkach.
    To nie tylko paranoja,ale brak organizacji pracy.
  • Gość: Janek IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.10, 19:50
    Mi się podoba z Podzamcza na Biały dzisiaj autobus 18 jechała ok 2h a ja parasolka i jesienny spacerek :)
    Szkoda że jest zimno i brak ścieżek rowerowych wtedy jeździł bym na rowerze....
  • Gość: wyborca IP: *.sattom.pl 16.11.10, 20:14
    Podziękujcie Kruczkowskiemu , po czterech latach zabrał sie za remonty o dziwo tuż przed wyborami . Kruczkowski utrudnia nam życie i mysli , że ludzie to idioci i na niego będą głosowali,,,,Paranoja
  • Gość: Szczyt Debilizmu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 16.11.10, 20:57
    Wymieniony wyżej przyjdzie przeciąć wstęgę.To co ta firma wyprawia modernizując te drogi na Andersa i w Szczawnie to jest szczyt debilizmu.Niedługo zrobią nam objazd przez Chełmiec.A temu Panu czas podziękować.
  • Gość: Mat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.10, 21:53
    Szczerze to nie lubię Kuczka, będę głosować na inną opcję, ale to co wypisujecie nt. korków na BK to bzdura, po pierwsze primo to ni jest droga gminna.... po drugie primo... jak inaczej zorganizować remont drogi Andersa -> Solicka... ma ktoś pomysł, niech startuje w wyborach to oddam na Niego swój głos, a po trzecie primo... orek nie jest na BK jak dojeżdzą się do mijanki to pedał w podłogę... morek jest w Uzdrowisku... nie wiem czemu w szczawnie jedzie się wolniej niż na Bk... a już wiem elity się porozjeżdżały :)
  • Gość: morro IP: *.walbrzych.vectranet.pl 17.11.10, 11:27
    masz rację że to nie jest droga gminna ,tylko dlaczego w takim razie Kruczek wszem i wobec głosi że to jego remont i jego inwestycja?
  • Gość: pl IP: *.walbrzych.vectranet.pl 17.11.10, 14:48
    Bo miasto partycypuje w kosztach. Nie wiem, jak to procentowo wygląda, ale zdaje się większość kosztów UM wziął na siebie.
  • Gość: Mieszkaniec IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.10, 18:17
    Dlaczego te modernizacje robią takie dziadowskie firmy?Wszystkie niedawno modernizowane ulice są praktycznie do poprawki.
  • Gość: ?? IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.10, 00:37
    Gość portalu: Mieszkaniec napisał(a):

> Dlaczego te modernizacje robią takie dziadowskie firmy?Wszystkie niedawno moder
    > nizowane ulice są praktycznie do poprawki.

Ustawa o zamówieniach publicznych. Największe gó... jakie ktokolwiek kiedykolwiek wymyślił. Wybrać firmę najtańszą która zrobi jezdnię z gumy do żucia i smoły do lepienia dachu - byle była .
  • Gość: ddd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.10, 22:52
    a ja tam lubie stac w tym korku i popatrzec na jednego pracownika:))slodziutki:))
  • Gość: Ari IP: *.147.209.209.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.11.10, 09:31
    Rozwiązanie jest proste. Po pierwsze,tak jak juz ktoś napisał robic to w nocy, po drugie puścic ruch w strone Szczawna tak jak jest to do tej pory,czyli przez Przyjaciół Zołnierza,natomiast w strone Wałbrzycha przez Daszyńskiego i Wiejską. w ten sposób zostaje całkowicie wyłączony odcinek na którym się obecnie wprowadziło ruch wahadłowy.
  • Gość: robotnik drogowy IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.11.10, 10:45
    W nocy to se sami pracujta :P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka