Dodaj do ulubionych

Pług śnieżny zbił szybę!

IP: *.walbrzych.vectranet.pl 24.12.10, 15:02
Witam

Wracałem przed chwilą z tesco, jechałem ulicą wieniawskiego w kierunku podzamcza... z naprzeciwka jechał pług śnieżny i sypał jakimś paskiem, czy drobnymi kamieniami. Niefortunnie się zdarzyło, że te kamienie poleciały na moją przednią szybę i jeden z nich spowodował pęknięcie szyby. Narazie to wygląda dość niepozornie, ale może pęknięcie oczywiście się poszerzyć. Moje pytanie brzmi, wiecie jak ubiegać się o jakieś odszkodowanie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ebany IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.12.10, 15:15
    Ja nie wiem
  • Gość: ... IP: *.adsl.inetia.pl 24.12.10, 15:38
    Zapomnij...
  • Gość: qwx IP: 78.9.28.* 24.12.10, 19:04
    Tylko i wyłącznie z własnego AC.

Trzeba było zatrzymać kierowce pługu i dzwonić po policje choć oczywiście nie sądzę żeby policja uwierzyła w wersje o szybę zbitą przez posypkę z piaskarki.
  • Gość: kkk IP: *.walbrzych.vectranet.pl 24.12.10, 19:34
    Najlepiej, gdybyś zatrzymał pług i wezwał policję. Wtedy OC firmy, która odśnieża pokrywa koszt naprawy. Teraz masz już po jabłkach, bo nie udowodnisz.

Jest jeszcze inna opcja... jedziesz tam z powrotem i dzwonisz na policję, że jechały auta i spod jednego z nich wyleciał kamień i uderzył Cię w szybę. Jest wtedy szansa, że szkoda zostanie naprawiona z OC zarządcy drogi (w tym wypadku droga wojewódzka).
  • Gość: an IP: *.sattom.pl 24.12.10, 20:14
    ja tez nie wiem :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka