Dodaj do ulubionych

likwidacja niektórych autobusów mniej kursów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 18:36
wałbrzyskie MPK likwiduje niektóre autobusy. Będzie jeszcze większy tłok.SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: HM_ IP: *.wroclaw.vectranet.pl 02.02.11, 20:33
    Słyszałem w PRW, że m.in. linia A ma jeździć tylko do godz. 16.00. Ponad 5 lat nie jechałem autobusem tej linii z powodu przeprowadzki ale wnioskuję, że skoro podjęto taką decyzję, to w centrum miasta już nikt nie mieszka?
  • Gość: Ari IP: *.146.255.175.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.02.11, 20:54
    To nie MPK likwiduje lecz ZDiK.Przecież większość wiesza tu psy na MPK,więc chyba nie ma się co dziwić,że autobusów coraz mniej.
  • Gość: były pasażer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.11, 07:22
    Jak tu sie nie wku...ć gdy po godzinie piętnastej nie da się wsiąść do żadnej piątki na pl tuwima bo są nabite tak że jak się drzwi otwierają to ludzie wypadają z autobusu! TO jakaś kpina. Zerówka jeźdźi z taką częśtotliwością że trzeba mieć szczęście porównywalne z wygraną w loterii żeby na nią trafić. Od nowego roku chodzę do pracy z buta, nie jest za blisko ale po pracy jestem w domu o wiele szybciej niż autobusem. Jak widzę te nabite do granic przyzwoitości piątki i wku...onych ludzi na przystankach to taki spacer jest jak balsam kojący. Pozdrawiam wszystkicj wku...ownych!
  • Gość: Ari IP: *.146.255.213.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.02.11, 08:00
    Przecież tego należało się spodziewać,podejrzewam,że bedzie jeszcze gorzej,a gdzie wasi prywatni przewoźnicy?
  • Gość: tom IP: *.play-internet.pl 03.02.11, 09:47
    przekonują prywaciarze ZDIK że dadzą radę ,biorą linie a pózniej nimi handlują,niestety płacimy my zwykli pasażerowie,tak jak wyżej opisał kolega -nie można wsiąść do 5,tak samo do innych autobusów,pogonić Pięknego bo sprzeda wsio
  • Gość: dg IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.11, 10:35
    ten piękny to cwaniak który robi co mu sie podoba
  • Gość: heh IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 10:41
    A co MĄDRALA edi w tym temacie????

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka