• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

praca w pepco Dodaj do ulubionych

• IP: *.funetia.pl 07.02.11, 13:37
    czy ktoś coś wie na temat pracy w pepco w Wałbrzychu???? Bardzo często szukają tam pracowników, czyżby coś było nie tak? :/
    Zaawansowany formularz
    • Gość: ... IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.02.11, 14:39
      obóz pracy!!!!
      • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.11, 19:49
        a zobacz kierowniczke w gorlica.. istny baor
    • Gość: robol IP: *.walbrzych.vectranet.pl 07.02.11, 21:32
      Sorry. Nie dla wszystkich starczy miejcs w wodociągach. Trza z a p ...lać.
    • Gość: . IP: *.internetia.net.pl 08.02.11, 10:41
      Praca w pepco jest lekka i przyjemna, dla osób, które uwielbiają tyrkę od świtu do zmierzchu w smrodzie chińskich towarów oraz fałszywą kadrę kierowniczą.
      Ekipa pracownicza fenomenalna. Zarobki mało satysfakcjonujące.
      Pozdrawiam!
      • Gość: gosc IP: *.walbrzych.vectranet.pl 08.02.11, 17:47
        MASAKRA!!!!!!!!!! ZWŁASZCZA W WAŁBRZYCHU ! ODRADZAM WSZYSTKIM.JEDNA OSOBA PRACUJE ZA CZTERY BEZ CHWILI WYTCHNIENIA,MARNE ZAROBKI. NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO OBOZU PRACY!!! NO I TO KIEROWNICTWO......

• Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 19:41
          kierownictwo straszne wymaga i przestrzega te chore zasady do bólu tylko goni do przeróbek katastrofa nawet pić nie można za kasą i do wszystkich tylko mówic dzien dobry i te doładowania porazka
          • Gość: polewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 21:28
            Ludzie smiac mi sie z Was chce. wy nie wiecie co to jest oboz pracy. Ja tam nie widze zeby kasjerki byly pod jakims przymusem, poproszone o pomoc chetnie pomoga, doradza, a ze ludzie sie tam czesto zmieniaja to fakt ale pewnie by chcialy zarabiac nie wiadomo ile i siedziec na krzeselku i nic nie robic. pewnie narzekaja te co juz tam nie pracuja, a skad wogole klienci wiedza kto tam jest kierownikiem? przeciez nikt sie nikomu nie przedstawia i nie stoi w progu mowic dzien dobry jestem kierownikiem
            • Gość: gosc IP: *.walbrzych.vectranet.pl 10.02.11, 12:47
              " POLEWA" a ty kim jestes? widze ,ze taka jaka nazwa,takie podejscie! ponalewac to ty sie mozesz z własnej głupoty
              !!!!!!pewnie jedna z tych kierowniczek "cudownych" !!!!!! pepco w Wałbrzychu to BAGNO,a na czele bagna pani A.!!! A co do pracownic, to ciesz sie kur....,ze sa miłe przy tym co tam doświadczaja ! to nie ludzie są powodem tego co sie tam dzieje ale kierownictwo które stosuje terror psychiczny !!! ludzie zwalniaja sie i zwalniac beda bo nikt nie pozwoli sobie na takie traktowanie.Miejmy nadzieje,ze niedługo to sie zmieni...
              • Gość: zdziwiony IP: *.walbrzych.vectranet.pl 10.02.11, 16:06
                to po co tam ktoś pracuje nasr... na tych kierowników niech sobie sami pracują trzeba wypier..........ć emerytów i rencistów niech siedzą na dupie a młodsi niech mają pracę to będziej jej full
                • 10.02.11, 19:19
                  NIE ROZUMIEM... JESLI JEST TAM TAK STRASZNIE (CHOCIAŻ TEGO W OGOLE NIE WIDAC, JESTEM STAŁĄ KLIENTKA, WRAZ Z MOJA RODZINA WLASNIE W TYM PEPCO), TO PO CO ZALIC SIE NA STRONIE I FORACH. PO WPISACH WIDAC, IZ OSOBA, KTÓRA TAK "CIERPI" I UBLIZA KIEROWNICTWU SKLEPU, WŁASNIE TAM PRACOWAŁA. JESLI CZUJE NARUSZENIE PRAW KODEKSU PRACY, TO MOZE LEPIEJ SIĘ Z TYM WYBRAĆ DO SĄDU PRACY, A NIE NA FORA INTERNETOWE... NO, ALE TAK NAJŁATWIEJ...
                  POZA TYM WIEM, ŻE CIĄGLE SZUKAJĄ TAM RACOWNIKÓW, ALE ZARAZ OBOK JEST ROSSMAN I TAM TEŻ CIĄGLE WISZĄ OGLOSZENIA O PRACĘ, TO TEMU TEŻ TAK BARDZO TRZEBA SIĘ DZIWIĆ?... MOŻE PO TYCH OBRAZLIWYCH WPISAC RACZEJ WIDAC NA JAK NIELOJALNYCH PRACOWNKÓW TRAFIAŁA FIRMA...
                  • Gość: wilk IP: *.walbrzych.vectranet.pl 10.02.11, 21:14
                    ja tez jestem częstym gosciem w tym sklepie i prawde mówiąc wielokrotnie słyszałam i widziałam jak traktuje sie tam załoge jak równiez klientów, co potwierdza wczesniejsze zarzuty . Tak więc ,jedyne co moge powiedziec to jest to naruszenie praw na które oczywiscie sa odpowiednie paragrafy,począwszy od art. 943 Kodeksu pracy oraz art. 218 K.k zagrożonego grzywną, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do lat 2. Proponuję więc poczynić odpowiednie kroki ku temu aby takich pracodawców,kierowników wyrażnie eliminowac i uswiadomić im ,ze nie są bezkarni.

• Gość: xd:) IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.11, 15:25
                    TEN KTO ROBI ZAKUPY W PEPCO I NIE WIDZI ŻE COS JEST ŹLE TO MA CHYBA PROBLEMY ZE WZROKIEM .BIEGAJĄCA I OCZYWIŚCIE WIECZNIE NADĄSANA P.KIEROWNIK ,JAK TYLKO MOŻE PONIŻA PRACOWNICE TRAKTUJE JE JAK ŚMIECI -PO PROSTU.PRACOWNIK W PEPCO WAŁBRZYCH TO CZŁOWIEK WYKORZYSTYWANY NA MAXA NAJLEPIEJ JAKBY MÓGŁ SIĘ SKLONOWAĆ I ZAP..... JAK DZIKI W KILKU OSOBACH-I TEŻ NIEWIADOMO CZY JEJ SIĘ DOGODZI. Z PIERWOTNEJ ZAŁOGI ZWOLNIŁY SIĘ WSZYSTKIE PRACOWNICE I WG MNIE ŚWIADCZY TO O CZYMŚ .KOLEJNE PRZYJĘTE OSOBY TEŻ SIE ZWALNIAJĄ .WIĘC LEPIEJ WYMIENIC PRACOWNIKA NIŻ JEDNĄ NIENADAJĄCĄ SIE NA SWOJE STANOWISKO "KIEROWNICZKE".ZASTANÓWCIE SIĘ NAD PRACĄ TAM A JESLI SIĘ DOSTANIECIE TO TEŻ SZYBKO SIĘ ZWOLNICIE. PA
        • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.11, 19:55
          to prawda załoga dziewczyn jest o.k lecz kierowniczka to czlowiek na nieodpowiednim stanowisku gorsza niz HITLER tak jest w małopolsce Gorl....
    • Gość: avon IP: *.sattom.pl 11.02.11, 14:58
      Interesuje Cię dodatkowa lub stała praca? Zostań konsultantką Avon! Wysokość zarobków zależy od Twojego zaangażowania. Wpisowe 0zł. Nic nie tracisz a możesz tylko zyskać! Napisz lub zadzwoń do mnie i umów sie na spotkanie a ja udziele Ci wszystkich informacji. Kontaktując sie ze mną możesz również zamówić kosmetyki po atrakcyjnych cenach. Wystarczy sms- oddzwonie. 607-483-152 Pozdrawiam
      TYLKO TERAZ NAGRODA DLA CIEBIE O WARTOSCI 1200 ZL -TOREBKA FIRMY BATYCKI W PREZENCIE !!!!!
      *darmowe kosmetyki
    • Gość: siwall IP: 91.203.17.* 14.02.11, 11:13
      Najgorsze bagno na jakie można trafić!!!! Dziewczynkom "kierowniczkom" się w główkach poprzewracało i są żałosne!!! Kierowniczka domaga się szacunku ale sama chyba nie rozumie co to znaczy!!! A jeśli chodzi o szacunek do klienta! heh :) Naprawdę nie rozumiem dlaczego ona wciąż jest na tym stanowisku...A jej zastępca to najgorsza szuja jaka chyba po tym świecie chodzi!!! Liże cztery litery kierowniczce ale jak kierowniczki nie ma to pięknie na nią nadaje!!! W tym sklepie takie wartości jak szacunek , lojalność , kultura, dobro nie istnieją. Atmosfera w tym sklepie to jeden wielki smród który wydobywa się z "góry" czyli kierownictwa!!!! :P
    • Gość: gosc IP: *.walbrzych.vectranet.pl 15.02.11, 18:23
      Zapraszamy do składania cv w sklepie pepco.Praca w pepco to:
      - dobre zarobki (najnizsza krajowa)
      - lekka praca ( zapi....przez 12 godzin ,najlepiej byc w kilku miejscach jednoczesnie )
      - stabilna praca ( jak wypowiesz własne zdanie lecisz)
      - szacunek ( wyzwiska,ponizanie itd.)
      - czysta praca ( syf i malaria)
      - ciepła praca ( drzwi otwarte przez 12 godzin przy temp.- 25 i krótkim rękawku )
      - super kierownictwo ( fałsz,obłuda,skłucanie pracowników,szantaz)
      Telefonicznie skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami ( osoby nie mające własnego zdania,lubiace być wykańczane psychicznie,pozbawione szacunku dla samego siebie )

• Gość: Śledząca temat :) IP: *.walbrzych.vectranet.pl 15.02.11, 22:37
        Tak to właśnie BYWA , gdy nieodpowiednio dobiera się kadrę "kierowniczą" , choć nic dziwnego - dość częste zjawisko ;)
        A mogłoby tam być tak pięknie ... zapewne :)
      • Gość: SSS IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.11, 15:28
        TEN KTO ROBI ZAKUPY W PEPCO I NIE WIDZI ŻE COS JEST ŹLE TO MA CHYBA PROBLEMY ZE WZROKIEM .BIEGAJĄCA I OCZYWIŚCIE WIECZNIE NADĄSANA P.KIEROWNIK ,JAK TYLKO MOŻE PONIŻA PRACOWNICE TRAKTUJE JE JAK ŚMIECI -PO PROSTU.PRACOWNIK W PEPCO WAŁBRZYCH TO CZŁOWIEK WYKORZYSTYWANY NA MAXA NAJLEPIEJ JAKBY MÓGŁ SIĘ SKLONOWAĆ I ZAP..... JAK DZIKI W KILKU OSOBACH-I TEŻ NIEWIADOMO CZY JEJ SIĘ DOGODZI. Z PIERWOTNEJ ZAŁOGI ZWOLNIŁY SIĘ WSZYSTKIE PRACOWNICE I WG MNIE ŚWIADCZY TO O CZYMŚ .KOLEJNE PRZYJĘTE OSOBY TEŻ SIE ZWALNIAJĄ .WIĘC LEPIEJ WYMIENIC PRACOWNIKA NIŻ JEDNĄ NIENADAJĄCĄ SIE NA SWOJE STANOWISKO "KIEROWNICZKE".ZASTANÓWCIE SIĘ NAD PRACĄ TAM A JESLI SIĘ DOSTANIECIE TO TEŻ SZYBKO SIĘ ZWOLNICIE
    • Gość: Wałbrzyszanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 21:50
      Co wy chcecie od wspaniałej kierowniczki tego sklepu , metoda awansu do centrali w Poznaniu jest prosta trzeba być bezwzględną na zajmowanym stanowisku wówczas jedzie się na dłuższe szkolenie do Poznania i po pewnym czasie wymuszona przeprowadzka związana z pracą w centrali firmt PEPCO. Taką metode zastosowała kierowniczka i po jej odejściu może sytuacjas w tym sklepie ulegnie zmianie i zakupy będą sprawiały przyjemność taką mam nadzieje.
      • Gość: obserwator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.11, 17:08
        Z moich obserwacji wynika,że gahenna pracowników Pepco wkrótce skończy się.Szkoda,że tak późno.Obecne pracownice to nieudaczne dziewczyny i jadna-kapuś córeczka znajomej.Obsada jakiej nigdzie nie znajdziecie.Tragedia.A gdzie są te dziewczyny, które otwierały ten sklep,znalazły pewnie coś lepszego.Może ten "smród" wkońcu zamkną,albo następna z kolei będzie robić karierę.
        • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.11, 11:59
          Brak mi słów. Śledzę czasem to forum ponieważ ktoś już mnie kiedyś tutaj chciał oczernić jak to próbuje robić zapewne jakaś Pani która jest niezadowolonym pracownikiem lub też tym pracownikiem nie jest i boli ją chyba to, że albo nie awansowała albo narzeka bo tak u nas już jest i tak najłatwiej. Osoba która to piszę myśli, że jest super mądra bo zmienia nick ale numer IP i Host zawsze zostaje ten sam, więc wyobraź sobie, że aż taka sprytna nie jesteś i to że być może nie jesteś już pracownikiem sklepu nie oznacza, że za wypisywanie takich rzeczy nie możesz być pociągnięta do odpowiedzialności i nie straszę Cię w żaden sposób bo nie mam w tym żadnego celu a przestrzegam nie tylko Ciebie ale i inne osoby przed pomyśleniem zanim coś napiszą. Widzę, że w swoim mniemaniu jesteś odważna osobą więc powiedz to kierownictwu, koleżanką swoim że są głupie a Ty jesteś najlepsza we wszystkim i to Ty powinnaś być co najmniej kierownikiem jak nie prezesem sieci. Jak dla mnie sprawa jest prosta nie potrafiłaś pogodzić się z faktem, że nie Ty awansowałaś i tu jest problem u mnie też tak było ale tylko mała część kolegów nie mogła tego pojąć do tej pory nie mogą bo z wyrokiem za pisanie na forach trudno im znaleźć prace takie piętno zostało :) a jeżeli ja zwykły szary człowiek mogłem znaleźć adres po takim numerze przykładowym IP: 91.203.17... to prokurator czy Państwowa Inspekcja Pracy ( oj tak nie tylko zajmują się pracodawcami ale też i takimi byłymi pracownikami) nie będą mieli większych problemów ode mnie. Pozdrawiam wszystkich piszących i niespełnionych ludzi którym się wydaje że są najbardziej pokrzywdzonymi ludźmi na świecie
          • Gość: smile IP: 91.203.17.* 27.02.11, 19:39
            U ale się wszyscy (bo nie pisze tego jedna osoba skoro jeszcze tego nie zauważyłaś) wystraszyli !!!!! hehehhhehee kierowniczko próbująca wybrnąć jakoś z tych wszystkich wypisywanych tutaj na ciebie oszczerstw!!! Jeżeli chodzi o odgrażanie się chociażby PIP'em to jakbyś tego nie zauważyła, te wszystkie wpisy pogrążają jedną osobę i jesteś nią TY więc ja starałabym się je usunąć a nie ośmieszać się. A forum na tym polega , na wyrażaniu swoich opinii :P
            • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.11, 19:53
              Po pierwsze mogę Tobie pokazać kim jestem. Nie obchodzi mnie ani kierowniczka jakiegoś sklepu ani Ty. Po drugie rozmowa na forum owszem ale nie oszczerstwa, itp tutaj przytoczę Tobie inteligentna osobo parę faktów: Zniesławienie, pomówienie, obmówienie – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1. Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212. § 2. k.k.).

W razie skazania za zniesławienie sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (art. 212. § 3. k.k.).

Chcesz porozmawiać dalej? Taka sprytna jesteś a nie wiesz teraz do kogo piszesz:) I tak pozdrawiam wszystkich myślących, że są strasznie pokrzywdzeni i wszyscy są przeciw nim otóż krzywdę robisz sama lub sam sobie
              • Gość: były pracownik IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.02.11, 08:38
                a ciekawe jakie kary sa przewidziane za
                MOBING???????????
                • Gość: princessa szuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 21:34
                  rachunek za światło 150 zł . telefon 89, raty 47zł, nowe spodnie 99,00 zł pisanie na forum i siedzenie na bezrobotnym bezcenne pozdrawiam!
                  • Gość: princessa tez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 22:08
                    I trzeba jeszcze doliczyc rachunek za Internet:) przeciez on jest niezbedny do wyrazania swoich opinii:):) dobranoc
                    • Gość: princessska :) IP: *.isp.tvkg.net 28.02.11, 23:04
                      A Ja lubie prace w pepco ! :)
                      a w czwartek bedziemy objadaly sie pączkami :)
                      kazda przynosi pączki !
                      • Gość: gość IP: *.walbrzych.vectranet.pl 07.03.11, 18:26
                        lubisz prace w pepco bo dadza ci 1 pączka i bon na swieta o wartosci 80 zł,haha,nisko sie cenisz,bardzo....!!!
                        • 07.03.11, 19:34
                          DLATEGO ZGŁOŚ SIĘ NA PREZESA, TYLKO ZRÓB JAKIEŚ STUDIA:) HAHAHA
                        • Gość: Princess:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.11, 21:15
                          To w Pepco dawali pączki?? a ja głupia sama kupilłam hahaha;) pozdrawiam
                    • Gość: princessska :) IP: *.isp.tvkg.net 28.02.11, 23:08

W Pepco poszukujemy nowych princesssssek :) Zapraszamy !
                      • 28.02.11, 23:25
                        ZAWSZE MOŻNA POZAMIATA ULICE, W KOŃCU ŚNIEG JUŻ STOPNIAŁ... HAHAHA BĄDŹ POSPRZĄTAC JAKĄŚ SZKOŁĘ, ZAMIAST DO NIEJ UCZĘSZCZAC ... HAHAHA
                        • 28.02.11, 23:25
                          A MEDIA MARKT W KOŃCU NIE DLA IDIOTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          • 28.02.11, 23:28
                            SPOKO PRINCESSKA ZMOBBINGUJEMY SIĘ PRZY PĄCZKACH, NO I ZDOPINGUJEMY SIĘ DZIĘKI NIM:):):) HAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          • Gość: mm IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.03.11, 18:11
                            oczywiście
                  • 28.02.11, 23:36
                    Princessa szuszu trzeba jeszcze doliczyc L4 - 10zł za jeden dzień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MASA!!!!:):):)
                • 28.02.11, 23:29
                  A tak piszemy słowo MOBBING:) Trzeba jednak wrócic do szkółki:) buziak:):):)
                  • Gość: princsska :) IP: *.isp.tvkg.net 01.03.11, 06:46
                    Zyczę miłego dnia wszystkim Princesską! A wszystkim udanych zakupów w Pepco!
                    • Gość: Princesska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 21:24
                      I cisza:(:( nie mamy o czym rozmawiac:( buuuuuuuuuuuu
                      • Gość: princeski IP: *.walbrzych.vectranet.pl 03.03.11, 21:41
                        pewnie,ze nie ma o czym gadać !!! tu trzeba się modlić...
                        • 03.03.11, 23:06
                          ALE PYSZNE BYŁY PĄCZKI:):):)... W TYM "SMRODZIE" PEPCO:) HAHAHA
                          • Gość: halina ;)) IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.03.11, 23:26
                            jak ci tam smierdzi to nikt cie tam nie zaprasza ... proste, a co do kierownictwa to uwazam, ze z kazdym mozna sie dogadac. tylko trzeba miec taka ceche charakteru jak komunikatywnosc. Jesli chodzi o wyplaty... na wszystko trzeba sobie zasluzyc nie tylko w pepco ale wszedzie tak jest
                            • Gość: ekspepcownica ; p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.11, 20:14

Wiadomo, że jak ktoś woli siedzieć w sklepie przez 8 h i nie robić nic poza piciem kawy to mu się ta praca nie spodoba, ale jest spoko ; ) pozdrawiam załogę! ; )
    • Gość: p IP: *.play-internet.pl 24.07.11, 20:11
      W Czechowicach w pepco jest dokładnie to samo.OBÓZ PRACY,FAŁSZ,OBŁUDA,MARNA KASA,
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.