Dodaj do ulubionych

cyfrowy polsat ma ktoś?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 22:08
czy u was też na niektórych programach jest obraz nadawany w dużo mniejszym formacie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: d/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 22:10
    oczywiście stało sie tak dzisiaj i jest tak juz od paru dobrych godzin.
  • Gość: dobra rada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 22:11
    Szczerze? Ta platforma cyfrowa to porażka. Jest najtańsza, ale też najgorsza. Praktycznie zero kanałów HD, same kanały nieciekawe. Bierz "N", zdecydowanie najlepszy wybór a Polsat teraz też jest w N
  • Gość: ja IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.05.11, 22:59
    Nie zgadzam się! mam cyfrowy polsat od kilku lat i jestem bradzo zadowolony, a z programów hd mam różne polsaty, 2 tvn, tvp, 2 eurosporty, NG, MTV itd. dla mnie ok.
  • Gość: do ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 23:32
    a nie masz dzisiaj problemów z obrazem?
    Ja też sie nie zgadzam z tym ze nie ma programów w HD bo jest kilka.
    Kiedyś miałam cyfre plus to tam w ogóle nic nie było w HD i mniej programów było.
  • Gość: kkk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.11, 16:21
    "Ja też sie nie zgadzam z tym ze nie ma programów w HD bo jest kilka. "

i wszystko na ten temat.

po za tym słoń zrobił kupę w cyrku
  • Gość: ... IP: *.adsl.inetia.pl 16.05.11, 06:42
    Kiedyś nie było nawet HD
  • tytus.wag 15.05.11, 23:35
    rzeczywiście teraz gdy obie konkurencyjne telewizje wymieniły się kanałami, można się skupić na szczegółach- np. kto oferuje lepszy dekoder, czy więcej kanałów w HD- w obu kategoriach wygrywa N

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.