Re: Szkolenie psa

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.ssp.dialog.net.pl

Witam, mamy goldena i chcielibyśmy pójśc z nim na szkolenie. Mam pytanie czy jest jakaiś profesjonalista w Wałbrzychu lub okolicy?
    • IP: *.ssp.dialog.net.pl

Gość: magda 23.05.11, 17:08 Odpowiedz
      Podaje dane do osoby która zajmuje się szkoleniem psów.

Świderski Waldemar Tresura Psów
      Wałbrzych, woj. dolnośląskie, kod 58-302
      Ulica: Pułaskiego 30
      Telefon: 748473689
      • IP: *.play-internet.pl

Gość: III 23.05.11, 18:32 Odpowiedz
        Ja szkoliłam u Pana Waldka mojego amstaffa i naprawdę polecam. Pan Waldek ma podejści do psów i naprawdę można mu powierzyć pupila.Dodatkowo prowadzi profesjonalny hotelik dla psiaków jest sprawdzony .Polecam w 100%
    • IP: *.swidnica.mm.pl

Gość: Kamireł 26.05.11, 10:34 Odpowiedz
      Od 1984 roku prowadzimy szkółkę, w której szkolimy psy wszystkich ras… Nasze doświadczenie sięga jednak o wiele dalej. Już od roku 1976 prowadziłem szkolenia pod opieką swojego promotora, nieodżałowanego Ernesta Szyszki… W 1984 roku uzyskałem stopień tresera psów, w 1990 stopień instruktora a w 1999 roku stopień starszego instruktora tresury psów. Odległość naszej szkółki od centrum Wałbrzycha wynosi około 12 km. Zapraszmay
      • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: gość 26.05.11, 23:02 Odpowiedz
        TYLKO i wyłącznie do Pana Waldka.
        Kamireł ODRADZAM.
        Metody poprzez zastraszanie, pies owszem wykona polecenie,ale tylko ze strachu.
        Metody tego pana szkoleniowca sa karygodne.
        oj duzo by tu pisać, pisać.pisać..
        • IP: *.xdsl.centertel.pl

Gość: nika 27.05.11, 21:08 Odpowiedz
          hotelik dla psow profesjonalny? w czym? w zardzewialych kojcach wielkosci puszki? bez oslony na zime?
          odradzam jako hotel
          chyba tworzony w poprzedniej epoce.
          • IP: *.18.111.lan.e-wab.pl

Gość: Reks 27.05.11, 21:16 Odpowiedz
            Hau,hauhau, hauuuu, Hahuuuuuuu.
            Hau,hauhau........
            HauuuuHauuuuu hau.
    • IP: 83.238.5.*

Gość: Fila Braziliero 28.05.11, 22:17 Odpowiedz
      A ja osobiście nie polecam p.Waldka ten człowiek nie ma pojecia na temat szkolenia psów szkoli psy na smakołyczki! a co bedzie jak zabraknie parówki w saszetce? Jedz do Napieracza 100% satysfakcji, szkole tam już 3 psa i nie mam żadnych problemów ,a i wystawy na medal. Polecam!!
    • IP: *.walbrzych.vectranet.pl

Gość: abc 28.05.11, 22:42 Odpowiedz

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.