• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

REAL-placówka Sygma Bank Dodaj do ulubionych

• IP: *.centertel.pl 29.05.11, 13:19
    Czy też jesteści tego zdania,że ludzie pracujący tam którzy udzielają kredytów ratalnych dla Reala to naciągacze kredytów oraz że obsługa tych ludzi to jedna wielka porażka.Jednej Pani tam wręcz się słuchać nie da i jest bardzo nieprzyjemną osobą,ciekawy jestem co Ona robi że wogóle tam jeszcze pracuje.Jest niemiła robi z siebie nie wiem kogo i z tego co wiem wszyscy mają jej dość.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Pekao IP: *.18.111.lan.e-wab.pl 29.05.11, 13:40
      A co ? Nie dała kredyciku, a to wstrętna.........
      • Gość: zniesmaczony IP: *.centertel.pl 29.05.11, 14:33
        już dwa razy brałem tam kredycik i zawsze dostałem ale tej chudej w okularach słuchać się nie da jak weżmiesz ubezpieczenie to ucieleśnienie dobra a jak zrezygnujesz to niemiluch straszny,wogóle jakichś niepełnosprawnych intelektualnie tam przyjmują
        • Gość: aleks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 17:34
          Jeżeli chodzi o niejaki Sygma Bank to warto przeglądnąć archiwum programu 1 TVP Sprawa dl reportera. Wiele było niejasności i naciągania klientów także przed podpisaniem warto poczytać trochę historii.
          • Gość: obserwator IP: *.ip.netia.com.pl 29.05.11, 17:50
            to najgorszy bank w polsce w h u j a robi ludzi i na dodatek kredytu nie udziela nie zadłużonym porażka masakralna jak nie mają się do czego dojebać to chcą faktur za telefon i odstrzeliwują jak masz telefon na kartę .... FUCK OFF JEB/ANA SIGMA!!!!!!!!!!!!
            • Gość: s..h IP: *.16.250.lan.e-wab.pl 29.05.11, 19:19
              normalnie szkoda słów na takich baranów jak ty. W chlewie się wychowywałeś ???
            • Gość: obserwator IP: *.ip.netia.com.pl 29.05.11, 20:53
              w wałbrzychu od urodzenia
              • Gość: s..h IP: *.16.250.lan.e-wab.pl 30.05.11, 21:23
                Może i w Wałbrzychu, ale w którym chlewie ? Twój zasób słów to bagno i nie zwalaj winy na miasto w którym żyjesz, bo akurat to nie ma żadnego znaczenia.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.