Dodaj do ulubionych

dziwny obiekt nad miastem

IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.06.11, 22:28
witam;
wczoraj ( piątek 17 maja 2011) przed godziną 23ą obserwowałam na niebie dziwny lecący obiekt; wyglądał jak gwiazda, tyle że wielka i mocno świecąca;
porównanie: np gwiazda konstelacji wielkiej niedzwiedzicy to wielkość łepka od szpilki; to coś -wielkość łepka od zapałki; sunęło sobie dostojnie nad piaskową górą po czym nagle zmieniło kurs pod kątem prostym i zaczęło przyspieszać i lecieć w dół, chwilę drobniutkim zyzgaczkiem, po czym zwolniło, znów przyspieszyło i niestety zniknęło za drzewami i budynkami; na pewno to nie był samolot, zbyt wysoko i zbyt mocno jednostajnie świecił;
orientacyjny kurs (jako kobieta mam prawo do takich a nie innych okresleń) - leciał od strony chełmca w stronę strefy ekonomicznej;
czy ktoś to jeszcze widział???
tylko bez idiotycznych komentarzy proszę;
Edytor zaawansowany
  • Gość: czesio IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.06.11, 22:40
    Też to coś widziałem i to pare razy przelatywało dokładnie w taki sposób i przemieszczało sie w dość nietypowo :)
  • Gość: X IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.06.11, 22:44
    nagrałeś to może?
    ja z wrażenia zapomniałam, że w torebce mam komórkę;
  • Gość: P Twardowski IP: *.pools.arcor-ip.net 18.06.11, 22:53
    Z czesiem masz tego samego dostawce dopalaczy ?
  • Gość: X IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.06.11, 22:57
    zaczęło się :o/
    trole wyłażą spod łóżek koło północy, co?
    prosiłam o brak durnych komentarzy;
    dziwi cię, nie wierzysz? nie komentuj - proszę;
  • Gość: czesio IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.06.11, 23:13
    tak miałem lodówkę pod ręką to nagrałem , To niee to nie sa już dopalacze, wypadało by wyjsc czasem na dwór i pooglądać co się dzieje a nie usiąść sraka przed monitorem i siedzieć
  • Gość: lekarzspecjalista IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 23:19
    ja odstawiłem leki i dzień w dzień widze takie rzeczy więc mnie to nie dziwi
  • Gość: srodmiescie IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.06.11, 23:21
    w srodmiesciu widzialem z okna jak cos podobnego do gwiazdy ,swiecilo sie tylko tyle ze mocnej niz inne gwiazdy , bylo to gdzies w okolicy sobiecina i nagle zgaslo , takie cos widzialem juz 3 razy w tym samym miejscu i zawsze pozna noca
  • Gość: X IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.06.11, 23:22
    właśnie przeglądam sieć w poszukiwaniu podobnych zjawisk i ich obserwacji; okazuje się, że jakiś czas temu poważni badacze tzw ufo prowadzili w mieście obserwacje, ponieważ teren okolic chełmca wręcz obfituje w podobne zjawiska; wiele osób je filmowało i fotografowało; przyjmując proporcje pół na pół -prawda/wymysły, to i tak trudno tu mówić o efektach dopalaczy chociażby, jak troll powyżej sugerował;
    ja mogę ten obiekt porownać do tego, który widziano nad jerozolimą w tym roku; tyle że obserwowany przeze mnie poruszał sie zdecydowanie wolniej i bez efektu rozblysku;
    ale wielkość, jasność światła - takie same;
  • Gość: Do x IP: *.pools.arcor-ip.net 18.06.11, 23:53
    To ci teraz POdpowiem mobrukowa narkomanko.Wejdz na strone www.heavens - above.com i jak cos kumasz PO angielsku to sie dowiesz co ci lata nad makitra durna blondyno !
  • Gość: X IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.06.11, 00:05
    słuchaj chłopczyku/dziewczynko;
    ani blondynka ani makitra durna;
    wiem co to jest iss;
    iss nie lata po niebie jak jej się zachce; nie skręca pod kątem prostym z lotu po łuku w pikowanie niemal i nie leci zygzaczkiem w dół zwalniając i przyspieszając; iss ma stałe trasy przelotu i jest przewidywalna jak twoje komentarze;
    od lat obserwuję niebo i jesli ktoś z nas dwojga ma jazdy po oparach z mobruku, to nie ja;
    sądząc z jadu, jaki się z ciebie sączy, to wałbrzyszanom mobruk do zatruwania niepotrzebny; wystarczy kilka takich jadowitych i przytępawych żmij i ludzie będą padać jak muchy;
  • Gość: Do x IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.11, 00:32
    Dowiedz sie w jakie dni przyjmuje forumowy lekarzspecjalista,ktory zna takie przypadki i pewnie ci POmoze w twojej chorobie.Likwiduje zylaki na lydkach,wiec i z twoja mozgownica pewnie se POradzi !
  • Gość: X IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.06.11, 00:38
    ok;
    internetowy trolu pełen jadu i nienawiści do wszystkiego, czego nie dotknąłeś i nie powąchałeś;
    więcej odpisywać ci nie będę;
    musisz poszukać sobie innego żywiciela;
  • Gość: Do x IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.11, 00:51
    Dobrze ci papusialo na samym POczatku,lecz przed sama tasma padlas jak Pluto na cztery lapy i jezor przykleszczylas sobie sztuczna szczeka.Pa pa blondynko !
  • Gość: P Twardowski IP: *.pools.arcor-ip.net 18.06.11, 23:23
    Tos ty czesiu paniaga ! Masz lodowke i monitor,pewnie jeszcze odkurzacz i Nokie 6150 co ? Kurna,kiedy mi sie bedzie tak POwodzilo na zdrajcy ?
  • Gość: Rafał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.11, 19:43
    ja też widziałem to samo
  • Gość: X IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.06.11, 19:52
    dzięki Ci;
    bo mi już wmawiają znajomi światła dyskotek; lecący samolot ( eche :o/ ) itp sprawy;
    bylam trzeźwa, jestem w pełni władz umysłowych; widziałam obiekt, który nie jest codziennym zjawiskiem;
  • Gość: Majka IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.06.11, 22:01
    "X" chciałabym pogratulować Ci przede wszystkim dzielnego przeciwstawienia się forumowym frustratom.
    Ja osobiście nie widziałam żadnych "zmian" na niebie, ale mąż opowiadał mi, że w lutym obserwował bardzo podobne do opisanego przez Ciebie zjawisko nad Podzamczem.
  • Gość: Do ciemnot z Walka IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.11, 22:30
    Teraz juz sie nie dziwie,ze kruk robil z wami co chcial,skoro mial za "partnerow" taka ciemnote !
  • Gość: X IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.06.11, 23:05
    dzięki Majko;
    co do troli - równowaga musi istnieć wszędzie;
    przyzwyczaiłam się;
    biedne człeczę w realnym świecie chodzi przykurczone pod murami budynków, boi się moherowej sąsiadki i jej wyliniałego psa, więc daje sobie upust gdzie może;
    jak musi - niech ma; tyle jego; jedynie współczuć można;
  • Gość: Do x IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.11, 22:56
    Bylas u forumowego lekarzaspecjalisty,zylaki na mozgownicy wypalil laserem,ptasi mozdzek dotlenil POwietrzem z mobruku ? Tak bez zenady,ile skasowal za wizyte ?
  • Gość: X IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.06.11, 23:02
    ciebie skarbie, przyjąłby za darmo;
    i jeszcze jako bonus lobotmię by zafundował;
    chociaż czy lobotmia w twoim przypadku odniosłaby skutek?
    nie wiem;
    myślę, że ktoś taki musi się rodzić, żeby inni mieli za co Bogu dziękować - że to nie ich spotkało;
  • Gość: DO LOBOTMI IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.11, 23:39
    LOBOTMIA ? KON BYS SIE USMIAL Z TWOJEGO JELOPSTWA ! TOBIE NAWET 3 x DZIENNIE KONSKA LEWATYWA JUZ NIE POMOZE ! LOBOTOMIA BLONDYNKO LOBOTOMIA KAPUJESZ ? PS MASZ JUZ ZAJEBISTA SKLEROZE,SKORO NADAL ODPISUJESZ ! PA PA BLONDYNKO O ZMYSLONYM ZACIECIU WETERYNARZA !
  • Gość: nu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.11, 23:12
    Wierzę ci.Ja też często widuję różne obiekty na niebie,moi znajomi również.A tymi ograniczonymi ludzmi nie ma się co przejmować.Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej i pogadać z ludzmi którzy cię nie wyśmieją(a uwierz mi jest nas takich więcej co widują rózne obiekty) odwiedz te strony.www.nautilus.org.pl/index.php,http://www.emilcin.com/ Pozdrawiam.
  • Gość: zadowolony IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.11, 23:40
    Dopóki Wild będzie w Wałbrzychu, tak długo będziecie widzieli na niebie prześladującą go gołą dupę :)

• Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.11, 00:00
    Ty z tym dyslektykiem od dużych liter, to przypadkiem nie jedna rodzina?
  • Gość: ornitolog IP: *.18.111.lan.EkoNet.info 19.06.11, 23:59
    Kocham to forum.
    Smutek, deprecha, a tu wejdzie się w wątek i gęba się cieszy......
    Moim zdaniem , to była sowa z Mo-bruka, ale mogę się mylić.
  • Gość: Do ornitologa IP: *.pools.arcor-ip.net 20.06.11, 00:17
    Nie mylisz sie ornitologu ! To jest faktycznie sowa,ktora ma swoje gniazdo na Wielkiej Sowie i lata do mobruka na wyzerke.Wracajac do gniazda tak jest napromieniowana,ze dupsko jej sie swieci niczym ISS.POzdrawiam orbitowo
  • Gość: ja wiem IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.11, 00:35
    Sowa z Wielkiej Sowy lata, a na ziemi możecie czasem ujrzeć świecącego dzika z Dzikowca.
  • Gość: Do ja wiem IP: *.pools.arcor-ip.net 20.06.11, 00:46
    Sowa z Wielkiej Sowy,dzik z Dzikowca a od zachodu z Gor Lisich lisy ! Doceniam POczucie humoru !POzdrawiam dowcipnisia :-))
  • Gość: dyzio IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.11, 05:28
    Mysle, ze to Matka Boska Bolesna, jako patronka, patroluje okolice zamieszkane przez nawiedzonych idiotow a w szczegolnosci idiotek od dziwnych obiektow nad miastem.
  • Gość: ttt IP: *.centertel.pl 20.06.11, 07:33
    2 tygodnie temu w sobotę widzieliśmy w 3 osoby po zmroku b.dziwne punktowe światła, koloru światła zwykłej zarówki na północy dość nisko /jakieś 20 stopni / nad horyzontem, w kierunku Świebodzic. Widzieliśmy je ze wzgórza Gedymina. Podobne były do punktowych fajerwerków jednak poruszały się w górę o wiele wolniej. Było ich zbyt dużo aby powiedzieć. że były to samoloty. Pierwszy raz widziałem coś takiego. Zaznaczam że ci z nas co byli trzezwi to samo widzieli. Zioła też nikt nie palił ani niczego nie zażywał innego.
  • Gość: X IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.11, 08:17
    jako jej szczególnej troski podopieczny powinieneś codziennie skladac nowe kwiaty na jej ołtarzu :o)
  • Gość: ja wiem IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.11, 09:55
    To mogą być też świecące kaczki z Gór Kaczawskich.
    Lub Kruki z Gór Kruczych.

• Gość: X IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.11, 09:58
    albo partyjni pieniacze z pienin;

a tak powaznie;
    masz coś do powiedzenia w temacie? widziałeś/aś, slyszaleś/aś od kogoś; masz jakieś koncepcje realne, choć jednak zdecydowanie mniej dowcipne i błyskotliwe?
  • Gość: X IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.11, 08:16
    jedyna odpowiedż, która mnie tak ubawiła :o))))))
    dzięki :o)))))))
    zaczynam powoli wierzyć, że to ta sowa :o)))
  • Gość: :P IP: *.play-internet.pl 20.06.11, 10:26
    Sama dwukrotnie widziałam taki obiekt, dziwnie się poruszał a potem zniknął. To było w okolicy książańskiego parku, przed godziną 21.
  • Gość: Waldenburg IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.11, 12:27
    w srodmiesciu widzialem z okna jak cos podobnego do gwiazdy ,swiecilo sie tylko tyle ze mocnej niz inne gwiazdy ,przemieszczać sie nie przemieszczalo , bylo to gdzies w okolicy sobiecina i nagle zgaslo , takie cos widzialem juz 3 razy w tym samym miejscu i zawsze pozna noca
  • Gość: miejscowy IP: 87.105.201.* 20.06.11, 12:32
    Cokolwiek to było, to nad Sobięcinem nie miało szans.
    Zaje..li .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.