Dodaj do ulubionych

szpital dla Szełemeja, strefa dla PO

22.07.11, 21:38
Obserwując relacje Szełemeja z PO (sposób w jaki został wybrany na p.o Prezydenta Wałbrzycha, jego próby zapisania się do PO, wcześniejsze wspieranie Kruczkowskiego przez Szełemeja) nasunął mi się jeden wniosek. Szełemejowi wcale nie chodzi o prezydenturę w Wałbrzychu. Jego celem od dawna jest przejęcie szpitala Sokołowskiego. Tam przez wiele lat był zaangażowany i to jak sam często podkreśla jest jego oczko w głowie. PO za prezydentury Kruczkowskiego miało mu ułatwić przejęcie tego szpitala ale teraz jego droga do przejęcia stała się jeszcze prostsza. Wygra wybory, ochroni interesy aparatczyków z PO w Wałbrzychu, a sam w zamian dostanie wolną rękę w przejęciu szpitala. Tak więc odchodzi w glorii świetnego zarządcy, a powróci do Sokołowskiego jako jego właściciel. Platforma od dawna dążyła do prywatyzacji szpitali (wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/78797,plan-po-prywatyzacja-szpitali-bez-zgody-sejmu.html). Jest to więc układ idealny. Potwierdzeniem niech będzie choćby fakt, że Kruczkowski dalej jest częstym gościem w ratuszu (plotka głosi, że de facto on dalej tam rządzi, by Szełemej mógł prowadzić kampanię). Co więcej wielu ludzi z PO w prywatnych rozmowach otwarcie mówi, że Kruczkowski po wyborach zostanie prezesem WSSE i zabierze tam cały swój dwór. Potwierdzeniem tego jest nie jako fakt, że Szełemej nawet nie pisnął gdy wyrzucali Grebera. Z tego ewidentnie wynika, że w razie wygranej Szełemeja dojdzie do wielkiego podziału łupów. PO weźmie strefę, Szełemej szpital, a wtedy miejcie się na baczności ci którzy tam pracujecie gdyż nadciągnie z jednej strony chaos i partyjniactwo, a z drugiej zamordyzm i niczym nie karany mobing. Proponuję poczytać i przemyśleć. (www.blogpress.pl/node/7055).
Edytor zaawansowany
 • Gość: ciekawy IP: *.walbrzych.vectranet.pl 22.07.11, 21:51
  Podane adresy stron niestety się nie otwierają:)
 • daria_sejmowa 23.07.11, 12:32
  Ja jeszcze dorzucę Madagaskar dla Dyducha, Lubińksiego i Rosiaków!!!
  I jest GIT

  --
  Polub Darię
  www.facebook.com/pages/Daria-Sejmowa/176174635780276
 • annahlasko 22.07.11, 22:04
  wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/78797,plan-po-prywatyzacja-szpitali-bez-zgody-sejmu.html
  www.blogpress.pl/node/7055
  Teraz się otworzą:) Polecam lekturę. Dobre podsumowanie tego co partie robią w naszym kraju.
 • Gość: Tito IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 09:47
  brzmi to logicznie... czymś musieli kupić Szełemeja...
 • Gość: , IP: *.range86-180.btcentralplus.com 23.07.11, 11:31
  Kto wie co siedzi w glowie Szelemeja. Ja natomiast wiem, ze na niego NIE zaglosuje.
 • j_asasyn 23.07.11, 14:42
  O zarządzaniu przez menadzerów popieranych przez wałbrzyskie po a pochodzących ze Świdnicy coś wiemy. Jest taki jeden z wykształcenia weteryniarz z licencjatem psychologii pracy o ile dobrze pamiętamy. Jego motto kiedyś brzmiało "ile to ja ludzi w swoim życiu pozwalniałem..." itd. W pracy później jak się ma takiego szefa to słyszy się o "zbieraniu czarnych chmur nad panią/panem", człowiekowi nogi się robią z waty, żyje w stresie, ciągle ma rozwolnienie - a taki partyjniaczek wyrabia co chce i się śmieje prosto w oczy. Oczywiście na niczym się nie zna, jest wręcz dumny z tego i ciągle potwierdza że jest od zarządzania. Non stop zmienia decyzje: karze coś zrobić a za dwie godziny woła że wstrtzymać a zająć się czymś innym. Robi się totalny brak organizacji, oczywiście taki partyjny menadzer, wszystkim zabiera premie, redukuje zatrudnienie, tnie koszty. Słowem mobbing i horror. Ale o swoją kieszeń zawsze dba dobrze i przy sprzyjającej radzie nadzorczej parę tysiączków zarobi. Więc chciało by się rzec: "Boże chroń strefę" od partjniackich menadżerów bo to nic dobrego. Oby się Pani myliła z tymi swoimi przeczuciami i oby ten scenariusz nigdy się nie zrealizował.
 • Gość: LilianaK. IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.07.11, 15:21
  "chaos i partyjniactwo, zamordyzm i niczym nie karany mobing" w szpitalu panuje od dawna. Gorzej być już nie może!!
 • bbanksy 23.07.11, 19:20
  Oj może być gorzej. Tak się składa, że z tego co napisano wynika, że Szełemej odszedł ze szpitala jako dyrektor, a powróci jako właściciel. Ja słyszałem, że pracownicy szpitala będą głosować żeby został prezydentem tylko po to żeby ich więcej nie gnębił. To się zdziwią jak Szełemej po wyborach wróci i krzyknie, że teraz to szpital jest jego. Znając go to pewnie dorzuci, że: obcina premie, wydłuża czas pracy, zamraża podwyżki, rozlicza zużyty papier toaletowy, czas pobytu pacjentów ma być skrócony do minimum (zawał leczymy w 30 min i do domu), a pielęgniarki zostają pozbawione jakichkolwiek przysługujących im praw. I pomyśleć, że pracownicy sami chcą sobie zgotować ten los:) To wyjątkowo perwersyjny wyraz masochizmu:)
 • Gość: SiR IP: *.cloudlet-computing.net 23.07.11, 15:26

  www.youtube.com/watch?v=7fLdgV6iwBQ
 • Gość: pi IP: *.146.199.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.07.11, 15:13
  pogonić Szełemeja i Platformę z Wałbrzycha !!!
 • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.11, 19:29
  Tak jest! Jak najdalej stąd!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka