• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wałbrzyszek portal Dodaj do ulubionych

• IP: *.iberbanda.es 07.09.11, 19:07
    Przegladałem fotki na wałbrzyskim portalu internetowym,,wałbrzyszek,,.I to co zobaczyłem woła o pomste do nieba albo wyżej(zdjecia z meczu Górnika II oraz siatkarzy Chełmca)Zobaczcie sami.Niejaki(a)PAW antyfotograf publikuje fotki na których każdy z nas z pewnoscia niechciałby sie znalezc.Ja jako czytelnik oczekuje dobrej jakosci zdjec,rzetelnej informacji(patrz PP sroda pomyłka gdzie gra Zdrój Jedlina).Dość dziadostwa pani(e) PAW.Wez sie do roboty z szacunku dla czytelników bo to co wyprawiasz ze zdjeciami to az oczy bolą.Z dziennikarstwem to pani(u) z pewnoscia nie po drodze.Komentarze na tym portalu sa usuwane jak w PRL-u.Pozdrawiam
    Zaawansowany formularz
    • Gość: x IP: *.walbrzych.vectranet.pl 08.09.11, 07:15
      Kolejne opluwanie :(((( Jakież to "wałbrzyskie"! Szukają kogoś do pracy w walbrzyszku, może się zatrudnisz?
      • Gość: mycha IP: 92.61.198.* 09.09.11, 11:17
        Mieszkam zagranica.dlatego korzystam z portali i niestety w portalu ,,walbrzyszek' czytałem relacje Górnika oraz wałbrzyskich siatkarzy.No i te fotki mnie zbulwersowały,oczekuje iajko czytlenik(nie opluwacz)prawdziwych wiadomosci oraz czytelnej relacji(patrz fotki).Niestety ,,wałbrzyszek"poziomem powyższych relacji dał popis swoich,,wysokich"umiejetności dziennikarskich..Pracę mam ale dzieki za pamięć i dbałość o moją osobę przez wyżej piszącego....heeehe.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.