Chełmiec. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy na Chełmcu jest jakaś wieża widokowa i czy jest tam miejsce na nocleg? Pozdrawiam.
    • Gość: walbrzych IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.12, 14:39
      Wieża widokowa jest restauracja chyba już też jest, ale czy nocleg to nie wiem
      • Gość: do americanos IP: *.ip.netia.com.pl 25.02.12, 14:59
        wieża jest choć widok o wiele lepszy z anteny albo słupa krzyża, nocleg to tylko w szałasie albo w namiocie pozdro
        • Gość: americanos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.12, 10:14
          Rozumiem, że w namiocie można nocować spokojnie bez żadnych problemów ze strony jakichś leśnikó itp?
    • Gość: pda IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.12, 19:10
      Wieża jest, noclegów dawno już tam nie ma, ani tym bardziej restauracji
      • Gość: chełm IP: *.dynamic.chello.pl 25.02.12, 20:11
        wieża została wewnątrz odbudowana, latem prace nad restauracją na dole były już mocno zaawansowane więc wielce prawdopodobne że coś tak już działa
        • Gość: Yossarian IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.02.12, 22:04
          Będąc 4-5 m-c temu na Chełmcu stwierdzam: 1.Zagospodarowanie szczytu wygląda jak większość miejsc w W-chu tj. obraz nędzy i rozpaczy. 2. Usytuowanie góry jest fantastyczne, stwarzajace nieprawdopodobne możliwości wykorzystania jej w powiązaniu z Szczawnem i Agua-Parkiem. Zapewniam, że mądre wykorzystanie Chełmca (tj inwestowanie weń zamiast idiotycznych pomysłów typu GDK czy St.Kopalnia) - stanowiłoby w przyszłości żyłę złota dla naszej"małej ojczyzny"
          • Gość: Wałbrzyszanin IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.12, 22:18
            > Będąc 4-5 m-c temu na Chełmcu stwierdzam: 1.Zagospodarowanie szczytu wygląda ja
            > k większość miejsc w W-chu tj. obraz nędzy i rozpaczy

Pajacu na gumie, jaki związek z Wałbrzychem ma góra, administracyjnie należąca do Szczawna. Równie dobrze możesz napisać, że zagospodarowanie szczytu wygląda jak większość miejsc w Szczawnie. Coś się tego Wałbrzycha tak uczepił? Wieżę remontują przede wszystkim WAŁBRZYSCY krótkofalowcy. Jak widać wałbrzyszanie są gospodarni, czego tępak wyżej nie zauważa. Bo to pewnie burak pastewny ze śmierdzącego Szczawnobyla albo cukrowy ze Świdnicy, menda jedna.
            • Gość: walbrzych IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.12, 22:34
              Ty faktycznie ten cały Y.. cos tam to jakiś maniak stale najeżdża na Wałbrzych czyzby miał coś wspólnego ze Świdnickimi cukrownikami ( czytaj burakami) albo szczawieńską arystokracją.Stale narzeka na Wałbrzych.
            • A ja uważam , że to świetny pomysł Yossarian.
              Przekażę przy najbliższej okazji twoje sugestie Panu Prezydentowi.
              Daj jakieś namiary Yossarian na siebie abyśmy mogli poznać szczegóły twojego pomysłu.
              W obecnej sytuacji miasta, żyła złota nawet w przyszłości to nęcąca wizja, która zapewne zainteresuje Pana Prezydenta.
              • Gość: wyborca IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.12, 22:42
                Mamy tu wzorcowe wchodzenie w dupę, albo odpisywanie sobie samemu po zalogowaniu, żeby dodać powagi hehe. Przecież to niemożliwe, żeby idiocie przyznawać rację. A od pomysłów i cudów to był taki jeden, co chodził boso po jeziorze :)
            • Gość: Yossarian IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.02.12, 22:38
              Będę konkretny do bólu: 1.Dlaczego określasz mnie pojęciem "pajac na gumie"? 2.Widzę, że zgadzasz się ze stwierdzeniem, że zagospodarowanie szczytu jest TRAGICZNE - a czy wygląda jak najgorsze rejony Sz-Z czy W-cha- to rzecz wtórna. 3. Wiem doskonale, dzięki komu coś na Chełmcu się dzieje. ( Dzięki ci Zygmunt _:)- fantastyczny człowieku (może dlatego że z nie W-CHA ale Dz.! 4. Stwierdzenie iż "wałbrzyszanie są gospodarni" - co to znaczy? Pan(i) są gospadarni, maja interesy wartę miliony i OK ale są i inni którzy przymierają głodem. To jest życie. 5. Jeśli chcesz normalnie rozmawiać to dlaczego w stosunku do mnie używasz słów: "pajacu na gumie"" buraku, mendo"? Ciekawy jestem Twej riposty
              • Gość: Wałbrzyszanin IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.12, 22:44
                > 5. Jeśli chcesz normalnie rozmawiać to dlaczego w stosunku do mnie używasz słów
                > : "pajacu na gumie"" buraku, mendo"?

To proste. Zdenerwowałeś mnie pisaniem głupot.
                • Bartłomiej Marczyk (verba99@op.pl) z miejscowości Świniarsko koło Chełmca - oszust. Podaje się za magistra prawa, pomagającego w pisaniu prac dyplomowych. Przyjmuje pieniądze, odsyła stronę z kilkoma zdaniami nie na temat i znika. Strata pieniędzy i czasu - nie polecam!
    • Gość: s IP: *.dynamic.chello.pl 26.02.12, 10:55
      Ile czasu wchodzi sie na chelmiec ??ktos wie
      • Gość: Janusz IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.02.12, 11:05
        Od strony ulicy Piasta chyba ze 2godziny i to dobre, a od strony Szczawna to chyba ok 4-ch godzin. Byłem na Chełmcu kilka lat temu mogę się mylić ale nie dużo.To też zależy jak kto chodzi.
        • Gość: abc IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.02.12, 12:18
          Wydaje mi sie ,ze Chełmiec to cudowne miejsce z wielkim potencjałem.Szkoda tylko że nigdy nie docenione przez władze regionu.Moze cos sie tam zacznie dziac w tym roku,gdy ruszy restauracja.
          • Chełmiec – fajna górka, nic więcej w obecnej chwili.
            Atrakcja dla średnio zaawansowanych miłośników pieszych wycieczek.
            „ Żyła zlota”, być może .
            Ale konieczne u podnóża spore parkingi, na górę jakaś kolejka, na szczycie kompleks hotelowo-gastronomiczny ( sieć kanalizacyjna, wodociągowa, energetyczna ), wytyczone trasy zjazdowe.
            Kto na to pozwoli? Zaraz „ zieloni” przypną się do drzew. Potem opozycja znajdzie jakąś aferę „ wyciągową” .
            A po cholerę , niech będzie jak jest.
            • Gość: góral IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.02.12, 17:19
              No właśnie, typowe polskie podejście - niech będzie tak jak jest, czyli do d... A w szufladach urzędu w Szczawnie leżą już od kilku lat gotowe projekty - wyciągu (4-osobowa kanapa), gotowy projekt trzech tras narciarskich przygotowany przez fachowców z Zakopanego i pozytywne opracowanie dotyczące oddziaływania inwestycji na środowisko. I co? W takim kraju w jakim przyszło nam żyć odpowiedź jest krótka i jednoznaczna - g....!!! Polski Debil jest wszechmocny, chyba nawet bardziej od Pana B. Wymyślił Naturę 2000 i Chełmiec "zamknął". Więc jakieś "chocholitany" i im pododobni mogą czuć satysfakcję - "po cholerę w tym zasr.nym zaścianku coś robić, niech będzie jak jest", hahahahaha!
              • Gość: Yossarian IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.02.12, 19:11
                Nie tylko konieczny wyciąg, czy parkingi ale i tereny rowerowe, które można byłoby połączyć ze Szczawnem i dalej z Książem a z drugiej strony-na piękne rejony Boguszowa. Widok ze szczytu ( dziś maksymalnie utrudniony drzewostanem) da porównać się z widokiem ze Snieżki czy Ślęży. Wspólne zaangażowanie W-cha, Szczawna i Boguszowa + wykorzystanie finansowego zaangażowania osób prywatnych - mogłoby szybko doprowadzić do powstania kolejnego elementu przyciagającego turystów i odmiennie od idei reaktywacji GDK -przynoszącego wymierne korzyści finansowe w przyszłości. A ekolodzy jak nie będą mieli zysku to protestować nie będą. Z dysfunkcyjnymi osobami,których największym życiowym osiągnięciem jest nauczenie sie obsługi klawiatury -polemizować nie zamierzam.
                • Gość: Wałbrzych IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.02.12, 20:43
                  Wiesz po tym ostatnim wpisie stwierdzam jasno że jesteś debilem i to chyba po szkole specjalnej. Piszesz takie bzdury o trasach rowerowych itd. a o GDK źle myślisz , teraz tak skoro napisałeś że ludzie nie mają co do gara włożyć i nie pójdą do GDKU czy Kopalni , to tym bardziej nie kupią roweru i nie pójdą jeździć , z tras rowerowych ludzie nie zarobią, ale z GDKu i Kopalni zarobią bo ktoś będzie musiał tam utrzymać porządek , i Kopalnia bardziej będzie odpowiadać dla turystów niż jazda na rowerku na rowerku, nikt nie przyjedzie na chełmiec bo Tatry są ładniejsze, to co napisałeś to może być dodatkiem do Starej Kopalni i GDKu.
                  • Gość: góral IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.02.12, 21:10
                    Ja myślałem, że temat jest wart dyskusji, ale widzę, że po wpisach jakichś "dyżurnych" upośledzonych na tym forum (jak zauważyłem wpisują się wszędzie i na wszystkim się znają!) typu chocholitan, czy jakiś tam Yos-coś tam (skąd on, k...., tego nicka wykopał?) ludziom szczęki opadają i po prostu się wycofują z dyskusji. To chyba jakieś PRL-owskie "emeryty", które klepią w klawisze w rytm swoich pierdów w stołki, na których zasiadają przed komputerem wyobrażając sobie, że siedzą na tronie, który upoważnia ich do wypowiadania się w sposób autorytatywny na każdy temat. PASZLI WON!!!!
                    • Masyw Chełmca
                      Forma ochrony w ramach sieci Natura 2000:

Zagrożenia:
                      Intensywny i niezorganizowany ruch turystyczny, plany udostępnienia północnych stoków (z siedliskami priorytetowej jaworzyny miesiącznicowej i podgórskiego łęgu jesionowego) dla intensywnego ruchu narciarskiego. Groźba wyrębu drzewostanów jaworowych oraz intensywna gospodarka leśna, niekontrolowany ruch zimowy w sztolniach.
                      GÓRAL SPIERD...J
                      • Gość: góral IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.02.12, 22:12
                        Już od dawna przekonałem się, że polski katolik da głos jak się go zjebie! Tzw. chocholitan dał właśnie taki głos! Dziękuję mu za to! Przy okazji się trochę "odkrył", bo teraz wiadomo przynajmniej dlaczego pieprzył, że lepiej tego nie ruszać, i żeby "było jak jest". "Zielony" bełkot, który wygłosił mówi nam jasno, kim on jest! "Jaworzyna miesiącznicowa" - hahaha! A naprzeciwko CZŁOWIEK! Każdy normalny człowiek wie, że musi SPIERD... przed TAKĄ jaworzyną! Człowieku - żal mi ciebie. A niekontrolowany ruch zimowy we wszystkich ośrodkach alpejskich, żeby nie wspomnieć pobliskich Czech, gdzie na każdej, nawet maleńkiej górce jest wyciąg i ludzie się bawią, bo im się to należy? Ale w polskim katolandzie jaworzyna miesiącznicowa jest ważniejsza od człowieka! Oczywiście każdy obywatel tego śmiesznego kraju (sorry Winnetou!) wie jak owa jaworzyna wygląda i opłakuje jej ciężki los szykowany przez potencjalnych narciarzy - bandytów! Chłopie - pisz jakieś science-fiction - masz szansę na nagrody światowe, chyba że wcześniej założą ci kaftan bezpieczeństwa. A ten niekontrolowany ruch zimowy w sztolniach? Czy myślisz, że narciarze rzucą się na biedaszyby??? Jesteś niezłym pojebem! Nie odpowiem ci tak jak ty na końcu swojego demaskującego cię bełkotu, powiem - CHOCHOLITAN - LECZ SIĘ!!!
                    • Problem w tym, że aby skutecznie zagospodarować Chełmiec, musiałoby dogadać się trzech panów. Dwóch burmistrzów i jeden prezydent. Nie da się... A bez "woli politycznej" nikt o zdrowych zmysłach nie włoży grosza w tą górę. I jeszcze taki mały szczegół. Chełmiec nijak nie nadaje się na stację narciarską.

Pozdrawiam, radcom
                        • 27.02.12, 21:58
                          Ja bardzo przepraszam za moją niewiedzę, jednak wydaje mi się, że jest troszeczkę inaczej. Przez sto ostatnich lat, z okładem w Kotlinie Wałbrzyskiej dominował przemysł kokso-chemiczny, wydobywczy, ceramiczny, hutniczy, i jeszcze trochę. Tony kwasu siarkowego, ołowiu, pyłu węglowego dwutlenku węgla, siarki i ch.uj wie czego jeszcze, dokładnie nasyciło nasze ziemie. Do tego jeden "pan biznesmen" nazwoził do miasta strasznej ch.ujni, niewiadomego pochodzenia. Szyby (w tym najgłębszy, Kopernik) zasypano g.ównem, którego nie przyjmują nawet kraje trzeciego świata... Wiec mówienie o jakichś obszarach "przyrodniczo cennych" nie jest nawet nadużyciem. Jest jawnym sku.rwysyństwem! Dlatego rekultywacja tych terenów powinna polegać na możliwie najlepszym wykorzystaniu turystyczno-krajobrazowym. Cenne gatunki fauny i flory pooglądać można we Wrocławiu. W ogrodzie botanicznym i zoologicznym...

Pozdrawiam, radcom
                          • Gość: Wytrych IP: *.pools.arcor-ip.net 27.02.12, 22:11
                            Pitolicie kumie jak na zagumie ! Byl juz taki jeden madry,ktory w parku Sobieskiego wycial kupe drzew i zrobil sobie prywatny stok narciarski. Wiecie moze radcomie,ktory to byl sku...syn ??
                            • 27.02.12, 22:20
                              Jeździłem po tym stoku. I co z tego. Biegałem, też na biegówkach po parku. Park jak był tak jest. Tylko zamiast narciarzy i spacerowiczów jest tam pełno meneli i rozwydrzonych gó...arzy...

Pozdrawiam, radcom
                              • Gość: Wytrych IP: *.pools.arcor-ip.net 27.02.12, 22:39
                                No i to z tego,ze ktos to wczesniej nasadzil,dbal o drzewostan a taki palant jeden z drugim w osobach czerwonych baronow z KWK Walbrzych i PRG WAlbrzych zniszczyli czesc parku dla swoich widzimisi ! Kapujesz ??
                          • Gość: góral IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.02.12, 22:25
                            Cieszę się radcom, że "zrewidowałeś" swój wcześniejszy wpis, bo byłeś drugi w kolejce po tym jakimś chochole, którego chciałem sobie "wypożyczyć". Ale teraz wypowiedziałeś się wręcz znakomicie, więc zamiast zjebki chylę czoła za "ludzkie" podejście do tematu! Tak - to człowiek ma być podmiotem, a nie robaki, motyle, żaby i jakieś tam inne, nic im nie ujmując! Jak najbardziej należy chronić przyrodę i gatunki zagrożone, ale człowiek nie może się stać zakładnikiem robaków, motylków, żabek, kwiatków i ... cwaniaków, którzy przykują się łańcuchami do czego się tam da, ale jak im sypniesz kasą, to oni bardzo szybko się odepną i powiedzą, że wszystko jest OK! KASA MISIU, KASA - CHOCHOLITANY i inne gady!!!
                            • Capisz Góral Yossarianem.
                              Czytaj ze zrozumieniem idioto.
                              • 27.02.12, 23:02
                                Muszę Cię zmartwić góralu. Ja nie zmieniam i nie rewiduję swoich poglądów pod wpływem opinii innych forumowiczów. Mam zacny ich głos w d.upie. Gdybyś wstecz raczył poczytać moje posty wiedziałbyś, że mam radykalne i niezmienne poglądy. Tu akurat ( robaki i kwiatki) wychodzę z prostego założenia. Bozia w swej mądrości dała nam ziemię byśmy sobie z niej korzystali do woli, lecz z umiarem i rozwagą. Bo jak przegniemy pałę. to pie.rdolnie w nas meteorytem lu syfem jakimś wytruje...

Wytrychu. Na długo przed tym jak Ty i przodkowie twoi skalali ziemie tę swym bytem, Niemcy stworzyli park po to, by ludzie mogli z niego korzystać. Na większości otaczających Wałbrzych górek były schroniska, trasy spacerowe i wieże widokowe. Wszystko ku uciesze lokalnej gawiedzi. Tras narciarskich nie budowano, gdyż był to drogi sport i w robotniczym bądź co bądź mieście niewielu było, go na to stać. Ci zaś co kasę mieli śmigali w alpy. I zapewniam, że gdyby nie zwaliło się na ziemię tę "wasze bolszewickie plemię", śmigali byśmy na nartach nie na jednym, lecz dziesięciu wyciągach... A tak ch.uj i nędza...

Pozdrawiam, radcom
                                  • 27.02.12, 23:27
                                    Jeździsz na nartach "chochołku"? Wszak stok ten, zacny jest tylko dla dobrych narciarzy. Większość gawiedzi woli przystępniejsze górki, bo i słusznie, pragną z narciarstwa czerpać radość, nie ból. Więc bez "modernizacji" tras, dziewięć baniek pójdzie w ch.uj. Jak każda tego typu inwestycja, realizowana za unijne pieniądze. Szczególnie gdy stacją narciarską zarządza jakiś tam ZBM. K.urwa gdyby "Rycho" dostał tę górkę...

Pozdrawiam, radcom
                                • Gość: Wytrych IP: *.pools.arcor-ip.net 27.02.12, 23:24
                                  Radcomie,bzdury opowiadasz,ze az przykro czytac ! W te opowiesci moze uwierzy chocholka,ale nie Wytrych,ktory mieszkal w Walbrzychu od wyzwolenia i wie ciut wiecej jak Ty. W parku Sobieskiego byl nawet tor saneczkowo-bobslejowy i wiele innych atrakcji a samych nart mieli Niemcy jak nasrane.Powiem Ci szczerze,tak zadbany,czysty i poukladany jak za Niemca Walbrzych nigdy nie bedzie ! Pozdrawiam :-))
                                  • 27.02.12, 23:35
                                    Gość portalu: Wytrych napisał(a):

> Radcomie,bzdury opowiadasz,ze az przykro czytac ! W te opowiesci moze uwierzy c
                                    > hocholka,ale nie Wytrych,ktory mieszkal w Walbrzychu od wyzwolenia i wie ciut w
                                    > iecej jak Ty. W parku Sobieskiego byl nawet tor saneczkowo-bobslejowy i wiele i
                                    > nnych atrakcji a samych nart mieli Niemcy jak nasrane.Powiem Ci szczerze,tak z
                                    > adbany,czysty i poukladany jak za Niemca Walbrzych nigdy nie bedzie ! Pozdrawia
                                    > m :-))

Tyle, że większość to były narty śladowe...

A "lumpenproletariat" był w Wałbrzychu i za kanclerza, fuhrera i sekretarza też. To zawsze było miasto robotnicze, z tą różnicą, że za Niemca nie szczano do bram...

Pozdrawiam, radcom
                                    • Niestety udupili nam " Rysia".
                                    • Gość: Wytrych IP: *.pools.arcor-ip.net 27.02.12, 23:50
                                      Pewnie nie uwierzysz : Plyty granitowe na chodnikach byly szorowane ryzowymi szczotami !! Serio ! Dzicz ze Wschodu wszystko rozjebala. ((( -:
                                      • 27.02.12, 23:58

> Pewnie nie uwierzysz : Plyty granitowe na chodnikach byly szorowane ryzowymi sz
                                        > czotami !! Serio ! Dzicz ze Wschodu wszystko rozjebala. ((( -:

No popatrz. Sam na pierwszego maja malowałem krawężniki na biało. A jak "śląski francuz" przyjechał tośmy tak w czynie społecznym odj.ebali Józefa, że głowa mała. Cieć sprzątał podwórka a dzielnicowy "uważał" by czasem żul nie naśmiecił... I co z tego. W wolnej Polsce wszystko strzelił ch.uj...

Pozdrawiam, radcom
                                      • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.12, 00:24

> Pewnie nie uwierzysz : Plyty granitowe na chodnikach byly szorowane ryzowymi sz
                                        > czotami !! Serio ! Dzicz ze Wschodu wszystko rozjebala. ((( -:

I tu się nawet zgodzę z tym specjalistą od kluczy z drutu, ale z tymi bobslejami w parku Sobieskiego to trochę jełop przegiął pałę.

Owszem , były onego czasu korty tenisowe zrobione jeszcze przez Niemców (nieopodal szpitala nr 2 ) , ale nie tor bobslejowy. Chyba, ze chłopina pomylił wybudowany przez polskich idiotów wyciąg narciarski, nakierowany prosto na ulicę lotników, którą to twórczość budowlaną sprawnym okiem można dostrzec jeszcze dzisiaj.
                                        • Gość: Wytrych IP: *.pools.arcor-ip.net 28.02.12, 00:39
                                          Nie jestes dla mnie zadnym partnerem do dyskusji,skoro zaczynasz posta od inwektyw ! Jak lykniesz troche oglady to moze cie zaakceptuje.Bywaj
                                          • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.12, 02:04
                                            Merytorycznie rzecz biorąc, to pocałuj mnie w dupę przygłupie.
                                            • Gość: Do chama z ... IP: *.pools.arcor-ip.net 28.02.12, 09:08
                                              OSTRZEZENIE - pierwsze i ostatnie !! Jeszcze jeden taki chamski post a dostaniesz Mydooma B lub Confickera X . PS Radze sie dobrze zastanowic i zmienic obiekt zainteresowania !!
                                              • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.12, 11:22
                                                ...ale tylko wtedy, gdy przedstawisz zaświadczenie od weterynarza o szczepieniu przeciwko wściekliźnie.
    • Gość: x IP: *.walbrzych.vectranet.pl 28.02.12, 11:46
      No dobrze. Cisz mi tu i spokój! Wzajemnie obrażanie się sprawia wam aż tyle przyjemności???
      Proszę o odpowiedź: Co jest w końcu na Chełmcu??? Jest już czynna restauracja???
      • Gość: Wałbrzyszanin IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.02.12, 17:42
        nie
        • Gość: góral IP: *.walbrzych.vectranet.pl 28.02.12, 22:29
          Ja myślałem, że tu ktoś będzie chciał podyskutować o poważnym problemie, który Czesi potrafili rozwiązać, żeby nie sięgać do alpejskich, a nawet amerykańskich przykładów. Czesi, którzy dość często bywają wyśmiewani przez patrzących na nich z góry tzw. polskich katolików mogą śmiać się nam w pysk i kasować naszych narciarzy w swoich wspaniałych ośrodkach narciarskich, a polski mądrala-katolik modli się nad żabką, motylkiem, kwiatuszkiem. Przy tej modlitwie oczywiście nie zapomni flaszki wydoić i uważa się za wzór do naśladowania dla głupich "pepików", "szkopów", "żabojadów", "makaroniarzy", "żydów" itd. itp. Ale Wałbrzych to jest tylko, niestety, Wałbrzych czyli jak ten koń - każdy widzi jaki jest. Nie pozdrawiam żadnych Yos-tam jakichś, tudzież chochołów i innych radcomów - jesteście żałośni! Opluwajcie się nawzajem, po mnie to spłynie, bo ludzi (?) takich jak wy mam w wiadomym miejscu!
          • Gość: narciarz i turysta IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.02.12, 10:32
            Najlepiej wszystkie góry zarżnąć kolejkami i narciarzami, a prawda jest taka, że większość wypowiadających się na tym forum to turystyczne leniuchy i początkujący narciarze. Prawdziwy turysta na górę w pocie czoła będzie WCHODZIŁ, a wymagający narciarz pojedzie w Karkonosze lub w Alpy, bo przy naszej zimie nasze stożki, mające poniżej 1000 m n.p.m, nie nadają się niestety do uprawiania tego sportu.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.