Dodaj do ulubionych

Odzież robocza

IP: *.dynamic.chello.pl 25.05.12, 13:33
Czy w markecie typu OBI lub Castorama można zakupić odzież roboczą? Pytam o OBI i Castoramę, bo sklepy i hurtownie typu PAKT są czynne do 16:00-17:00.
Edytor zaawansowany
  • Gość: walbrzych IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.05.12, 14:57
    zależy jaka to odzież robocza
  • haba.baba 25.05.12, 15:46
    Jeśli masz dostęp do allegro,to spróbuj zamówić,w naszych sklepach na Twoje zamówienie dopiero sprowadzają,i czekasz.A na allegro jest szybciej,zamawiałam buty podałam dokładnie wymiary i opisałam o co mi chodzi dokładnie,czekałam 9 dni ale zrobione były tak jak chciałam -jestem bardzo zadowolona
  • Gość: m IP: *.dynamic.lte.plus.pl 25.05.12, 16:27
    kupisz w obi ale to szmelc jest. Ja kupuje w Zbyszko lub na hucie szkła.
  • Gość: Zuzka IP: 81.13.168.* 25.05.12, 18:32
    Naprzeciwko OBI jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep z odzieżą roboczą. Nie wiem w jakich godzinach jest czynny niemniej jednak jest wybór i w rozmiarach i w jakości, w cenach jak również w rodzaju ubrań.
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 25.06.12, 18:46
    W FH Polsven możesz przez 7 dni w tygodniu. Polecam Blaklader-a. Szwedzka jakość plus polskie ceny. Nie widzę lepiej. Firmy szukaj na allegro. Mają świetne wyprzedaże.
  • Gość: walbrzych IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.06.12, 14:07
    Zbyszko koło Obi po drugiej stronie koło przystanku 12
  • szwecja.hurt 03.11.14, 17:27
    Witam

Jestem bezpośrednim importerem używanej odzieży roboczej firmy Firstads, Berendsen
    Szwedzka rodzina której jestem częścią dystrybuuje wyżej wymienione dobra na teren Polski od 1998 roku. Odzież jest gotowa do użycia – czysta, posegregowana i poukładana w kilkunasto kilogramowych, przezroczystych workach. Zawartość stanowią spodnie biodrówki, ogrodniczki, bluzy, koszulki, jak i również odzież kuchenna oraz szpitalna. Na stronie internetowej Facebook przedstawiam aktualne zdjęcia proponowanych produktów.
    Zapraszam na oględziny oraz do współpracy.
    Oryginał - 5,50.
    Odzież robocza - 5,50
    Pościele - 4,50
    Pozdrawiam
    Piotr Langner
    Szwecja.hurt@gmail.com
    www.odziezszwedzka.pl
    www.facebook.com/odziezszwedzka
    665 829 101
    Ul. Towarowa 2
    64-100 Leszno (Wielkopolska)
  • cote10 15.05.15, 10:21
    W castoramie powinieneś coś znajść dla siebie (przynajmniej na stronie internetowej mają ciuszki)
  • kaluniaa 20.05.15, 12:37
    Polecam hurtownie PS BHP na Wrocławskiej 113- można też kupować on -line z bezpłatną dostawą www.dostarczamybhp.pl/
  • 0anitaa1 22.09.15, 20:09
    Jak nie masz czasu na chodzenie po sklepach to może zakup taką odzież przez internet. Ja tak kupiłam ogrodniczki robocze dla siebie i kumpla z ekipy, kupowałam w sklepie: sklep.thestar.pl/category/odziez-robocza , fajne są, wygodne i się tak nie niszczą jak te z marketów.
  • robert_walach 09.02.16, 13:26
    polecam odzież roboczą na vertor.pl, ubrania robocze Łódź na zamówienie i z dowozem
  • kaluniaa 11.10.15, 00:07
    www.dostarczamybhp.pl z siedziba firmy na ul. Wrocławskiej w Walbrzychu
  • robert_walach 09.02.16, 13:27
    jeżeli Łódź i okolice to polecam ubrania robocze Łódź w vertor.pl
  • robert_walach 09.02.16, 13:25
    Zadzwoń i zamówi z dowozem z vertor.pl :) odzież robocza Łódź dostarczana jest na umówione miejsce w dogodnym terminie, jaki chcesz rozmiar
  • ortodoksyjny 18.02.16, 10:56
    No jak ktoś kupuję odzież roboczą w marketach to pogratulować. Wchodzisz na stronę PW Krystian, wybierasz co chcesz, dzwonisz i praktycznie na drugi dzień masz dowolne rzeczy z bogatego asortymentu u siebie. Obi? Podziękuję...
  • 61martyna 21.04.16, 22:08
    No właśnie - jaka to ma być odzież robocza? Bo jak do gastronomii, to można się tu w nią zaopatrzyć: mmgastro.pl/kategoria/produkty/506,odziez-gastronomiczna i też uważam, że lepiej kupić ją w specjalistycznym sklepie niż w markecie. Chodzi przecież o jakość. To nie ubiór na chwilę, tylko do codziennego użytku.
  • pbrzdek 25.05.16, 12:11
    W marketach odzież pozostawia wiele do życzenia, polecam jeżeli jesteś z Warmii i mazur polecam sieć sklepów bhp-nord.pl mają oddziały w Olsztynie, Kętrzynie i Ełku mają naprawdę duży asortyment przy zachowaniu atrakcyjnych cen
  • nabitan 28.06.16, 13:00
    Warto zajrzeć do sklepu artfaktoria.pl mają całkiem spory wybór, a jeśli są wątpliwości to fachowo doradzą i podpowiedzą co najlepiej może się sprawdzić.
  • michalmaichrzak92 06.09.18, 09:23
    Można kupić więc śmiało się tam udaj.

Polecam też porady w zakresie doboru odzieży roboczej dla siebie lub pracowników oraz platformę sprzedaży B2B Avacore: avacore.pl/odziez-robocza
  • marekmater 03.11.18, 11:00
    Ja bym raczej unikał kupowanie odzieży bhp w sieciówkach.. Najlepiej chyba zamówić przez internet. Sprawdźcie tutaj: ecobhp.pl/ Wysyłka jest bardzo szybka, a produkty naprawdę wykonane z wysokiej jakości materiałów (dla naszej firmy mieliśmy okazję zamawiać kamizelki i ogrodniczki robocze).
  • teowo 18.06.19, 14:11
    zgadzam się z głosami, że w supermarkecie wysokiej jakości nie uświadczysz. Jeśli wkoło hurtownie bhp są zamknięte w godzinach, w których możesz zrobić "uczciwe zakupy" czemu nie zajrzysz do sklep bhp online np. avacore.pl/sklep-z-odzieza-bhp ? my tam robimy zakupy i z doświadczenia powiem, że cenowo jest lepiej niż w marketach, że o jakości nie wspomnę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.