• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Oszuści na Tablica.pl i Allegro Dodaj do ulubionych

• IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.12, 16:50
    Chyba zostałam oszukana ale sprawa w toku więc poszukałam trochę o oszustach i znalazłam interesująca stronę jest tam nawet gość z Wałbrzycha. polecam

>>> dodaj oszusta <<<

>>> lista oszustów <<<

.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: zła! na siebie. IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.12, 17:11
      z Wałbrzycha : >>> jakiś nasz ziom <<<
      • Gość: ertyuio IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.06.12, 21:22
        Są też z innych miejscowości:
        www.dodajoszusta.pl/historia/461-oszukuje-pracownikow.html
        Oszukuje pracowników
        Dodano: 04.06.2011 | Dodał: Dio
        Nazwa: Właściciel portalu Jelonka

Podpisuje umowę o dzieło, w umowie nie zawiera ile będzie płacił pracownikowi, co jakiś czas stwierdza że mówił o innych zarobkach, w rezultacie płaci coraz mniej, wymaga coraz więcej.

Właściciel portalu jelonka.
        • 06.10.12, 09:31
          czyli walbrzyszek?
    • 05.10.12, 19:37
      Witam Zostałam oszukana przez użytkownika portalu tablica. Kupiłam netbooka asus. Facet miał jeszcze nokie lumia i laptopa. Adres do przelewu podał marcin marciniak ul.wojska polskiego 43/3 77-430 Krajenka.Na tablicy podawał miejscowość Bielsko-Biała, Dębica i Złotów. telefon 726227917 używał imienia Marcin i Mateusz.. Jego mail nie odpowiada rambo6c@wp.pl. Proszę o kontakt wszystkich oszukanych, bo na bank jest nas więcej. Zgłosiłam sprawę na policję. Im nas więcej tym szybciej dokopiemy temu oszustowi !!!!!!!!!! moje gg 44863928 lub na maila asia.asia83@onet.pl :):)
      • 06.10.12, 08:40
        sory ale sama jesteś sobie winna kto wpłaca kase na konto obcej osobie nie majac pewności ze towar bedzie wysłany zadnych gwarancji nie miałaś to nie allegro , kupując na tablicy tylko odbiór osobisty
        • 06.10.12, 17:34
          www.dodajoszusta.pl/historia/351-oszustwo-po-zwrocie-towaru-nie-oddaje-pieniedzy.html Ktos zna te Panie? Trzeba uwazac, tacy ludzie w Wałbrzychu ....WSTYD
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.