Dobry kardiolog w Wałbrzychu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy możecie polecić dobrego kardio w Wałbrzychu, ale takiego z doświadczeniem. Wiem, że dr Gorski jest dobra ale terminy do niej są na pażdzeirnik-ja potrzebuję szybciej. Z góry dzięki
    • Gość: zzz IP: *.204.61.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.07.12, 23:38
      W Wałbrzychu nie ma dobrych kardiologów!!! Polecam dr Olesińską z Polsko-Amerykańskiego Centrum Kardiologii w Polanicy, odległość trochę uciążliwa ale warto. Podejście,diagnostyka i dobór leczenia super!!!
    • Gość: on czyli kto IP: *.vodafone-net.de 13.07.12, 10:18
      Codziennie od 7-15 na Placu Magistrackim -Ratusz, urzęduje Kardiolog jeśli zapowiesz sie wczesniej może Cie przyjmie.
      a tak bardzo powaznie tu masz link:
      www.medic.walbrzych.pl/7301.html?*session*id*key*=*session*id*val*
      www.medic.walbrzych.pl/7343.html
    • Gość: Kaska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.12, 10:57
      dr Serafin - Zarow Hutnicza 1 : serafinmed.pl/

dr Bezubka - Strzegom Bankowa 18
    • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.12, 19:37
      www.rankinglekarzy.pl/lekarz/5558/Andrzej-Dubinski/kardiolog/Walbrzych Pod tym linkiem masz namiary na dr. Dubińskiego. Przyjmuje na Piaskowej Górze - rewelacyjny lekarz polecam z całego serca. No i przychylam się do opini na temat Polanicy (właśnie dr. Dubiński mi o niej powiedział). Zależy jakie masz problemy, jeśli zależy Ci na czasie spróbuj zarejestrować się do dr Dubińskiego naprawdę fajny lekarz a jesli chodzi o szereg kompleksowych badań to wal na Polanicę bo u dr. Dubińskiego zrobisz tylko EKG, echo serca, usg, badania wysiłkowe itp. ale np koronarografii już nie zrobi. Zalezy jaki jest Twój problem.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.