szczeniak do oddania Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jest do oddania w dobre ręce (adopcji) 3 miesięczna sunia wyrzucona przez jakiegoś debila. Szukam nowych, odpowiedzialnych ludzi którzy mądrze ją wychowają, zapewnią miłość i pełną michę. Hera będzie mniejwięcej do kolan, nie jest psem rasowym!

Zdjęcia Hery można obejrzeć tu: www.domytymczasowe.fora.pl/wojewodztwo-dolnoslaskie,34/3-miesieczna-hera-szuka-domu,328.html

proszę o przemyślane kandydatury wyłącznie od osób pełnoletnich. Zastrzegam sobie prawo wyboru domu dla Hery. Zgłaszając chęć adopcji Hery zgadzasz się na wizytę przedadopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej a gdy suka osiągnie odpowiedni wiek jej sterylizacja na własny koszt. Adopcja jest bezpłatna.

kontakt w sprawie adopcji:
    Małgorzata tel. 728315361
    • Gość: anna IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.12, 14:33
      ale piękna:) popytam< życzę powodzenia Gosiu:)
    • Dla takich ludzi powinny być surowsze kary za znęcanie się nad psami.
      • Gość: Małgorzata IP: *.play-internet.pl 29.07.12, 14:43
        Dla mnie czy dla tego co wyrzucił? Jak dla mnie to się nie zgadzam, bo jestem domem tymczasowym i robię wszystko aby moi podopieczni znaleźli nowe, wspaniałe domy. Jeśli chodzi o tego co wyrzucił to jestem za tym aby kary były mega surowe.

Można pomóc Herze darowując dla niej witaminy, karmę, gryzaki (w dużych ilościach), smyczkę, obróżkę, zabawki itd. Na chwilę obecną ma wszystko pożyczone... a wolontariusze łożą na wszytsko z własnych kieszeni z których i tak wieje pustkami. Proszę tylko o ewl dary, nie pieniądze!

Pytajcie też znajomych, rodzinę. Może ktoś zechce przygarnąć Herę?
      • Jakie są teraz, edekzedek?
        Czy są nieskuteczne bo za łagodne, czy dlatego, że ciebie to nie obchodzi, więc nie wymagasz od straży miejskiej ani od policji interwencji, gdy ktoś szczuje psy, hoduje rasy zabronione, albo handluje psami nierasowymi.
        Wiesz czy to jest karalne? Edekzedek - napisz, poczytam.
        Podobnie jak wyprowadzanie bez uwięzi, zanieczyszczanie chodników i trawników i ... PIASKOWNIC oraz PLACÓW ZABAW.
        Dlatego "dzieciaki dostają w Wałbrzychu robaki".
        --
        Richard Dawkins: Przetestowaliśmy te tzw. preparaty homeopatyczne i one – oczywiście – nie działały. Jeden z rozżalonych producentów wypalił do mnie na to: „Wie pan, dlaczego nie używamy podwójnie ślepej próby? Bo ona nigdy nie działa!”.
        • Gość: ecco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.12, 18:42
          A jakie to są te "rasy zabronione" konowale ? Zajmij się lepiej tymi co nas trują (łącznie z robakami) np.Mobruk . Jedż za miasto zobacz stosy śmieci butelek pozostawione tam przez takich jak ty. Te szczucie , wyprowadzanie bez smyczy w miejscach publicznych to zapewne też robota takich głupio mądrych jak ty. W czym zawinił ten biedny piesek ignorancie?
        • Gość: Małgorzata IP: *.play-internet.pl 29.07.12, 19:47
          Ty weź sie rusz do konkretnej roboty. Pierdu pierdu to w innych wątkach. Chcesz ponarzekać? Proszę bardzo, ale nie w tym wątku. Nudzisz się i nie masz co robić? Albo weź się za jakąś konkretną robotę albo się rozbierz i ubrania pilnuj.

Narzekasz że jest tak bardzo źle, wszystko na opak? Dlaczego Ty Jaśnie hrabio za dychę nie ruszysz czterech liter i nie poświecisz przykładem????

Weź się lepiej za pomoc temu szczeniakowi i nie zaśmiecaj jego wątku, nie każdy musi mieć ochotę czytać Twoje pożal się boże wypociny
          • Gość: hycel IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.12, 20:02
            Dobrze, Małgorzato, że trochę ruszasz mózgownicą, mogłaś zadać pytanie - " Kto zaadoptuje szczeniaka ? ", a nie zadałaś. Brawo.
            • Gość: Tomek IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.07.12, 20:18
              Dobrze, że są tacy ludzie jak Małgorzata. Oby znalazł się nowy opiekun dla psa. Ja niestety nie mogę go wziąć.
              Oczywiście musiał się pojawić jakiś pajac w poście powyżej. Nie przejmuj się takimi burakami Małgosiu. Pozdrawiam i powodzenia.
              • Gość: hycel IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.12, 20:21
                No, ugryź mnie, poszczekałeś , to do budy.
                • Gość: anna IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.12, 22:35
                  hycel spieprzaj!!! Gosiu, daj znać, czego potrzebujesz:)
                  • Gość: hycel IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.12, 22:45
                    Jesteś Gosiu niegrzeczna, założę kaganiec.
                    • Gość: hycel IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.12, 22:46
                      * sorki, anno ( oglądam wspaniały meczyk siatkówki )
                      • Gość: anna IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.12, 23:15
                        ok , mi kaganiec nie straszny, ale po co Ty komentujesz, skoro temat Cię nie interesuje?
                        • Gość: hycel IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.12, 23:31
                          Ależ interesuje.
                          Ciekawi mnie zawsze ilu ludzi kochających zwierzątka, zacznie na mnie warczeć lub prychać.
                          Ale tak w szczególe, to zapatruję się pozytywnie na to co robi Gosia.
                          • Gość: anna IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.12, 23:37
                            nikt na Ciebie nie warczy, ani nie gryzie. Gosia jest profesjonalistką w tym co robi. Jeśli możesz,hycel to pomagaj:) tak po prostu.........
                            • Gość: hycel IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.12, 23:46
                              Jestem całkiem w porzo. Już od dawna nie topię ślepych miotów kociąt. Karpiowi podcinam fachowo miejsce koło skrzeli, zamiast tłuc go przez pół godziny młotkiem. Ba, już od dawna kot sąsiadki , który z lubością wyleguje się na mojej wycieraczce nie wyłapał kopa.Nie eksperymentuję już z żabami i słomką. Jestem już Eco.
                  • Gość: Małgorzata IP: *.play-internet.pl 30.07.12, 10:28
                    Ania, potrzebuję przede wszystkim karmy (suche dla szczeniaków, puszki, ewl. żołądeczki, serduszka bo i to chętne wcina a jest wychudzona), witaminki z glukozaminą (nie wiem jaka duża będzie a nie zaszkodzi wzmocnić stawów), gryzaki (ząbki swędzą więc wcina kosteczki, ucha itd ale te białe, nie wędzone). Obrózka i smyczka jest pożyczona, ale jak ktoś ma na zbyciu też się przyda (to akurat na tą chwilę najmniejszy problem)
                • Gość: :P IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.07.12, 02:40
                  :P
          • Pomogę ci Małgorzato, isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19971110724 bo edekzedek się ociąga:
            amerykański pit bull terrier
            pies z Majorki (Perro de Presa Mallorquin)
            buldog amerykański
            dog argentyński
            pies kanaryjski (Perro de Presa Canario)
            tosa inu
            rottweiler
            akbash dog
            anatolian karabash
            moskiewski stróżujący
            owczarek kaukaski
            utrzymywanie psa rasy uznawanej za agresywną wymaga zezwolenia organu gminy i zezwolenia nie wydaje się, a wydane cofa się, jeżeli pies będzie lub jest utrzymywany w warunkach i w sposób, które stanowią zagrożenie dla ludzi lub zwierząt.
            Więc może twój szczeniak pójdzie do utylizacji?
            Adopcja przez utylizację, podobnie jak pomoc u eutanastów.

--
            Richard Dawkins: Przetestowaliśmy te tzw. preparaty homeopatyczne i one – oczywiście – nie działały. Jeden z rozżalonych producentów wypalił do mnie na to: „Wie pan, dlaczego nie używamy podwójnie ślepej próby? Bo ona nigdy nie działa!”.
            • Gość: haha IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.07.12, 08:20
              Durny konowale ...to nie są rasy zabronione jak piszesz tylko rasy psów uznane (przez podobnych do ciebie za ) za niebezpieczne ! Skutkuje to tym ,że trzeba zapłacić haracz gminie i dostaje się zezwolenie . Nie dotyczy to mieszańców tych ras i wielu innych równie a może i bardziej "niebezpiecznych " to taki knot ustawodawczy . Kazdy pies może być "niebezpieczny "(tak jak i człowiek). Szczególnie jak waży więcej niż 5 kg i dostanie się w ręce ignoranta ,przygłupa ,Sytuację rozwiazała by koniecznosć posiadanie zezwolenia ,która obligowała by przyszłego własciciela do odbycia i zaliczenia kursu jak postępować z psem a przy psach powyżej 20 kg badań psychologicznych ,które by wyeliminowały takie przypadki jak "dres" z bejsbolem i amstafem.
              • Gość: haha IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.07.12, 08:32
                • Gość: Małgorzata IP: *.play-internet.pl 30.07.12, 10:42
                  Haha zgadzam się z Tobą, ale warto by zaznaczyć, że nawet mały pimpek może wykazywać zachowania niepożądane (warczenie, gryzienie itd) w momencie kiedy będzie tak wychowany. Pies z ras "grupy podwyższonego ryzyka" nie oznacza, że od razu jest mordercą. Natomiast myślę, że coniektórzy (lekarzspecjalista) wolą się wymądrzać nie mając za grosz kultury i wiedzy.
                  Gwoli informacji dla lekarza specjalisty ja zajmuję sie adopcjami zwierząt, czasem pracuję z tymi agresywnymi czy pokrzywdzonymi przez takich jak TY.
                  Więc zamiast rzucać kłody pod nogi rusz dupę i pomóż szukać domu, możesz też zrobić zakupy i je podrzucić (zakupy, nie pieniądze) Jeśli nie zamierzasz pomóc, Twoja sprawa, ale albo zamknij gębę w ciup i obserwuj nie przeszkadzając albo spieprzaj do innego wątku (dla tych z żółtymi papierami chyba byłby odpowiedni albo taki w którym zajmowano by się tylko Tobą), to jest wątek Hery i próbujemy jej pomóc.
                  • Gość: hodowca IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.12, 10:57
                    Gość portalu: Małgorzata napisał(a):
                    >albo zamknij gębę
                    > rusz dupę
                    >
                    albo spieprzaj
                    >dla tych z żółtymi papierami chy
                    > ba byłby odpowiedni

Czy ty jesteś zrównoważona i możesz zajmować się pieskami ?
                    • Gość: Małgorzata IP: *.play-internet.pl 30.07.12, 11:10
                      jeszcze raz przypominam, że ten wątek został założony po to aby pomóc znaleźć dom dla szczeniaka. Swoje wynurzenia i opinię zamieszczajcie proszę gdzie indziej.
                      Nie zamierzam wdawać się w głupie dyskusje które nie idą w kierunku pomocy Herze. Jeśli ktoś nie chce pomóc, ok, nie musi, ale nie musi również przeszkadzać.
                      • Gość: Barnaba IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.12, 11:20
                        Małgosiu to nie jest prywatne forum, szukaj gdzieś indziej
                        Wqu...ają mnie takie nawiedzone osoby jak ty, starające się zawładnąć publiczną przestrzenią dla swojej prywaty.
                        Są niebezpieczne. Dzisiaj forum, jutro podwórko, a następnie miasto.
                        Jak ci coś nie pasi tutaj, to spadaj.
                        Dobroczyńca za dychę.
                      • Gość: ice666 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.12, 23:42

Zaśmiecasz to szlachetne forum swoim egoistycznym boemund idealizmem. Ludzie mają problemy ze sobą a ty im linda wciskasz. M masz swoje pieskie forum niech tam się skupi twoja aktywność. Już jednego manila od krwi mieliśmy. Wystarczy!
                • Gość: tocidopiero IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.12, 10:42
                  Tak ,- " FAKT " + lato = pierdu , pierdu.
                  Na pogrzebie Pana, podobno wył w takt " Dobry Jezu, a nasz Panie...".
                  • Gość: .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.12, 21:06
                    Hodowca barnaba tocidopiero ...jeden i ten sam żenujący dupek . Takie zero intelektualne pozbawione uczuć .
                    • Gość: psy zabójcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.12, 23:37
                      • Gość: hmmm IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.07.12, 08:19
                        Dlatego jak pisał już ktoś aby posiadac psa należałoby przejść szkolenie i zaliczyć egzamin to elementarny brak wiedzu o psychice psa powoduje jego ataki!
                        Psy maksymalnie rozpuszczone ,wpuszczane do łóżek karmione pierwsze, są potencjalnymi sprawcami ataków . Osobna sprawa to wiejskie psy ich ciężka dola (łancuchy ,klatki) powoduje to ,ze ich świat kończy się w ich klatce czy w zasięgu łancucha na deszczu ,mrozie w upale często bez wody (bo się miska wywróciła) następują zmiany w psychice nie mają kontaktu z ludzmi one strzegą swego świata i wyrwane z niego stają sie po prostu zagubione i niebezpieczne. Żaden pies wiejski nie kocha swego własciciela tylko rękę która podaję pokarm ale tylko wtedy gdy to robi . taki pies nie zna uczucia miłości (podobnie jak wielu wychowanków domów dziecka lub wychowanych w rodzinach patologicznych. To patologia (wszelka)jest największym zagrożeniem dla nas wszystkich.
          • Gość: ls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.12, 15:27
            Jak się ma szczeniak? Czy nie powinien być już uśpiony?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.