Dodaj do ulubionych

oddam 2 malutkie piękne kotki

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.12, 11:46
Witam! Mam 2 malutkie kotki (8 tyg.). PIĘKNE! Jeden w kolorze liliowym :) Oddam tylko w dobre ręce. Chętnie prześlę zdjęcie.
Edytor zaawansowany
  • 30bi 15.10.12, 10:45
    witam jestem z ciechanowa i zainteresowana jestem kotkami bo potrzebuje jednego do mnieszkania. Pani mieszka w Walbrzychu? czy to daleko od Ciechanowa? Prosze o zdjecie kotkow i napisanie plci na emaila paulinapodlasinska@wp.pl lub na telefon 511-591-797. Dziekuje bardzo.
  • 1joannakr 15.10.12, 15:14
    Bardzo proszę o przesłanie zdjęć i krótkich opisów kociaków na thisismyplace@wp.pl
    pozdrawiam
  • lekarzspecjalista 15.10.12, 21:42
    "Swiss culinary traditions include puppies and kittens. Private consumption of cat and dog is permissible. Swiss animal welfare groups say it is hard to estimate how many pets are eaten in Switzerland every year."
    --
    Richard Dawkins: Przetestowaliśmy te tzw. preparaty homeopatyczne i one – oczywiście – nie działały. Jeden z rozżalonych producentów wypalił do mnie na to: „Wie pan, dlaczego nie używamy podwójnie ślepej próby? Bo ona nigdy nie działa!”.
  • 1joannakr 09.12.12, 20:10
    Witam,czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
  • lekarzspecjalista 09.12.12, 22:22
    Kotka osiąga dojrzałość płciową w wieku 7-8 miesięcy. Pierwsza ruja może w niektórych przypadkach wystąpić już między czwartym a szóstym. Kocur osiąga dojrzałość płciową w wieku około 9 miesięcy. Zdarza się jednak, że zwierzę dojrzewa wcześniej, tj. w wieku 7 miesięcy, i jest już zdolne do kopulacji.
    Jeśli w sierpniu miały kilka tygodni i nie zostały uśpione, to masz 50% szans na pierwszy miot z tej parki dopiero w marcu! 5-6 kociaków czeka na ciebie (razem będzie 7-8).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka