policjant nie na służbie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy policjant będący w ubraniu cywilnym bez żadnych oznak świadczących o tym, że jest policjantem, może nosić broń w widoczny sposób tak, że broń wprost rzuca się w oczy? Dzisiaj jeden z interesantów w urzedzie własnie tak sie zaprezentował (o ile to dobre słowo). Wiemy, że jest policjantem, ale przyszedł w sprawie prywatnej.
    • starastrzelba napisał(a):

> Czy policjant będący w ubraniu cywilnym bez żadnych oznak świadczących o tym, ż
      > e jest policjantem, może nosić broń w widoczny sposób tak, że broń wprost rzuca
      > się w oczy? Dzisiaj jeden z interesantów w urzedzie własnie tak sie zaprezento
      > wał (o ile to dobre słowo). Wiemy, że jest policjantem, ale przyszedł w sprawie
      > prywatnej.

Jak ma pozwolenie to czemu nie
    • starastrzelba napisał(a):

> Wiemy, że jest policjantem, ale przyszedł w sprawie prywatnej.

A skąd wiesz, że nie był na służbie?
      Oczywiście broni eksponować nie powinien i to nie podlega żadnej dyskusji
      Teoretycznie, jeśli był na służbie, to w tym czasie spraw prywatnych raczej nie powinien załatwiać ale...
      tobie się nie zdarza "wyskoczyć" po bułeczkę czy pączka podczas pracy?
      (Wiem - teraz, za Szełemeja, "biurwy" mają gorzej i taki "wyskok" może zakończyć się zwolnieniem, ale na szczęście tak nie jest wszędzie)
      • do qwe33: po pierwsze: 10 razy się zastanów zanim do kogos powiesz lub napiszesz cyt.: "biurwa". Po drugie: to wszystkie urzędy w W-chu już podlegają Szełemejowi?
        Do wczoraj tylko UM.
        A pączki to najczęściej jedzą policjanci :).
        • olala44 napisał(a):

> do qwe33: po pierwsze: 10 razy się zastanów zanim do kogos powiesz lub napiszes
          > z cyt.: "biurwa".

A ja, doradzam refleksję, skąd takie określenie się wzięło?

> Po drugie: to wszystkie urzędy w W-chu już podlegają Szełeme
          > jowi?
          > Do wczoraj tylko UM.

Po słowach:

"Dzisiaj jeden z interesantów w urzedzie..."

autora/ki postu - tak mi się skojarzyło. Automatycznie.

> A pączki to najczęściej jedzą policjanci :).

Za dużo amerykańskich filmów oglądasz :-)
    • Przywal,, cywilnemu ,,policjantowi a przekonasz się że policjant nawet jak spółkuje z własna żoną to też jest na służbie .
    • Boże jakie to karygodne zachowanie jestem zbulwersowany a ponadto chce dodać, że ostatnio również byłem niezmiernie zszokowany postawa jednego z lekarzy widziałem jego w sklepie a pod sobą miał kitel kurcze miał kitel oraz stetoskop normalnie karygodne zachowanie jak on śmiał coś takiego zabierać ze sobą a później te zarazki sepsa o jeju normalnie jak tak można innego razu widziałem informatyka i miał laptop w ręce pytam się jego jak pan może przecież to jest niemoralne a on jestem w pracy normalnie takie chamstwo się szerzy a ponadto po pracy widziałem listonosza i co miał koszulkę poczty polskiej założona na lewa stronę na siebie pytam się jak pan może taka profanacja a on się zaczerwienił i wyszedł ze sklepu nie zabierając ze soba zakupionego towaru normalnie co sie teraz dzieje to szok kiedyś to bylo inaczej zwłaszcza w Świdnicy rusek jeden wybiegł z kałasznikowem i drzewo nim zżynał to normalne mając 5promili ale teraz o jeju ja jestem zszokowany co za młodzież nam rośnie jestem zgorszony tym anormalnym zachowaniem jak tak mozna policjant i broń miał; przy sobie w moich czasach to nie do pomyślenia

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.