19.01.14, 19:41
Czy w Wałbrzychu lub okolicy jest jakaś dobra wróżka?
Edytor zaawansowany
  • ankaskakanka14 19.01.14, 19:50
    hankas33 napisał(a):

> Czy w Wałbrzychu lub okolicy jest jakaś dobra wróżka?

Tak, w ratuszu tam doskonale wiedzą co w trawie piszczy tyle,że musisz mieć naprawdę chody aby sie tam dostać i naprawdę kupę forsy aby się czegokolwiek dowiedzieć :)))
    powodzenia :))
    --
    "nieprzystosowanie do tego co jest a przystosowanie do tego co być powinno"
  • forummmm 19.01.14, 22:13
    Ja wróżę z rąk, nóg i biustu. Przepowiadam przyszłość, klęski i kredyty. Widzę komorników i syndyków. Za odpowiednią opłatą również rozdziewiczam.
  • wladyslaw_grabski 20.01.14, 01:19
    Pytanie konkretne zadane i oczywiście zebrało się gremium przygłupów i podludzi chcących zabłysnąć jakże żenującym humorem. Przypominacie dzieci w podstawówce które chcą z wszelką cenę być zabawne i przez to akceptowane/lubiane.

Nie wiem jak reszta czytających, ja imbecylami waszego pokroju gardzę.

Co do tematu: wróżbita Maciej jest z Wałbrzycha (i być może nadal przyjmuje na Nowym Mieście).

• izunia69 30.07.19, 08:41
    Ja poznałam wróżkę z prawdziwego zdarzenia.Napisałam do niej w sprawie rzucenia uroku .Namiar mam przez moją kumpelkę,której już pomogła odzyskać faceta. Okazało się jednak,że ja sama mam ze sobą problem,bo ktoś rzucił urok na mnie. Pomogła mi ta wróżka,choć szukałam pomocy u wielu. Jak ktoś chce namiar na wróżkę to piszcie do mnie. izunia69@o2.pl.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka