Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić tanio garaż blaszany?

04.02.14, 10:42
Może ktoś z Państwa orientuje się, gdzie w naszym rejonie można tanio kupić garaż blaszany do postawienia na działce budowlanej na narzędzia, itd.
Edytor zaawansowany
  • brzuchacz1 05.02.14, 20:15
    Zajrzyj tutaj: paw-stal.com/

Ja zamawiałem u nich i wszystko w porządku.
  • agu-s-78 12.02.14, 10:37
    Polecam firmę Konstalkon ze Skarżyska.Postawili garaż w ciągu paru dni za dobrą kasę.
  • gembus88 23.04.14, 08:47
    A ja ci powiem, że kupiłem garaż na www.garazyki.pl i mogę przyznać, że świetni fachowcy, bardzo miła obsługa, czysto, sprawnie, szybko i konkretnie. Garaż stoi u mnie już parę lat, niedawno sąsiad brał z www.garazyki.pl i również jest zadowolony ze swojego garażu blaszanego.
  • niepolecam11 12.11.15, 13:06
    A ja polecam firmę "Perfekt Blach" Emil Gocal oczywiście jeśli chcecie problemów i utopionej kasy. Garaż wykonany beznadziejnie. Rdza wychodzi już po kilku dniach, blacha II gatunek a zamawiany był I. Ogólnie z daleka od tej firmy
  • mamjh2 05.01.18, 13:18
    Na stronie www.maritom.pl/ można zamówić garaż blaszany.
    Największą zaletą tej firmy jest to, że montują garaże na terenie całej polski za darmo.
  • dobromir.sroczynski 07.05.19, 14:22
    Polecam zapoznać się z ofertą na garaze.org.pl/obszar/garaz-blaszany-mazowieckie
    Dobre ceny, oferta z montażem, duży wybór różnego rodzaju garaży od małych na narzędzia po duże mieszczące po kilka aut.
    Firma oferuje garaże blaszane w województwie Mazowieckim i pozostałej części Polski. Mają na stronie cennik z kalkulatorem, gdzie wybraniu ważnych dla nas parametrów od razu dostajemy cenę. Zachęcam zapoznać się przed zakupem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka