Dodaj do ulubionych

Gdzie kupie w Wałbrzychu prawdziwy miód?

07.03.14, 16:04
Potrzebuje kupić prawdziwy miód, bo te marketowe nie darze zaufaniem. Najlepiej jak by można było kupić w Wałbrzychu ale w pobliżu też może być.
Obserwuj wątek
        • pozor_vlak Re: Gdzie kupie w Wałbrzychu prawdziwy miód? 12.03.14, 17:49
          Miałeś w życiu pecha, miałeś wiele trosk
          A tu jest pociecha, tu się zmieni los.
          Nie dogoni troska, ani dola zła,
          Bo do wojska, bo do wojska wstęp wzbroniony ma.

Do woja marsz, do woja! A ty nie płacz, miła moja!
          Tu ofermę na gieroja, na kowboja zmienią ci.
          Tu ofermę na gieroja, na kowboja zmienią ci.

Wiązać końca z końcem tu nie musi nikt,
          Jest za darmo słońce i żołnierski wikt.
          Myśli po ojcowsku pan generał sam,
          Żeby w wojsku, żeby w wojsku dobrze było nam.

Do woja marsz...

Myśli czasem człowiek: "może ze mnie tchórz?"
          Tu się bracie dowiesz, tylko mundur włóż.
          Mundur dała Polska, więc go sławnie noś,
          Bo dla wojska, bo dla wojska sławy nigdy dość!

Do woja marsz...

la, la, la, la, la, la, la. Hej!
      • lonia42 Re: Gdzie kupie w Wałbrzychu prawdziwy miód? 08.03.14, 10:43
        Największy wybór miodów bo chyba 12 gatunków masz na Podgórzu przy głównej ulicy Niepodległości w okolicy Biedronki. Ceny maja przyzwoite a jakość dość dobrą. Mocno rozczarowałam się miodem ze stoisk z Piaskowej Góry i doskonale Cie rozumiem, że nie łatwo o dobry miód. Na miodzie jednak też oszukują a jak mam wydawać kasę na miód jako lekarstwo to też nie mam ochoty kupować podróbek miodu.
        • rudzio32 Re: Gdzie kupie w Wałbrzychu prawdziwy miód? 12.03.14, 16:01
          Wygląda na to, że miałaś rację. W niedziele odwiedziłem targowisko i kupiłem słoik miodu, a w poniedziałek pojechałem na podgórze i powiem Ci, że nie łatwo było odnaleźć ten sklep jednak trochę popytałem i skierowali mnie pod adres Niepodległości 114, ten sklep nazywa się Kropka. Mam nadzieje, ze dobrze trafiłem w to miejsce co polecałaś. Kupiłem tam dwa słoiki miodu, bo cena była niższa niż na targowisku i ku mojemu zdziwieniu miód dużo lepszej jakości. Mają tam fajne rzeczy nawet nie wiedziałem, że w Wałbrzychu można znaleźć takie miejsc, w którym jest tak duży wybór produktów wegetariańskich oraz różnego rodzaju produktów zdrowej żywności.
    • polskiemiody gdzie w walbrzychu kupic najlepszy polski miod 23.05.14, 01:01
      Mój tata był 46 lat czynnym pszczelarzem,zna się na miodach,teraz już nie ma uli i kupuje miód bo jemy go dużo przez cały rok,sprawdzał wszędzie prawdziwość i jakość miodów w Wałbrzychu i okolicy,według taty prawdziwy polski wysokiej jakości miody mają na Podgórzu w tym ziołowym sklepiku ;KROPKA; (na przeciwko biedronki),ja też stwierdziłam ,że to pyszne i polskie miody,w końcu jestem córkom pszczelarza,kupiłam tam też u nich ekologiczne pomidory i marchewkę,ciekawy sklep,polecam-----kamila B.
    • patrycja.ko Re: Gdzie kupie w Wałbrzychu prawdziwy miód? 11.06.14, 00:16
      Polecam miody od naszych pszczółek. Pasieka przekazywana z dziada- pradziada. Pasieka znajduje się we wsi w okolicach Lwówka Śląskiego.
      Miód w 100% naturalny. Najświeższy wielokwiatowy (rzepak, mniszek, klon, kwiaty drzew owocowych i wszystkie kwiatki jakie pszczółki znajdują na łące). Idealny dla dzieci. Wykręcany na bieżąco, nawet z dzisiaj :) w lipcu można będzie zamówić lipowy (łagodzi stres i świetny na przeziębienia), w sierpniu gryczany (na serce, poprawę krążenia) i we wrześniu wrzos (zwłaszcza polecany dla panów na prostatę ale świetny na problemy z nerkami), Zainteresowanych zapraszam do pisania na mojego maila: patrycja2303@gmail.com
    • marek.1967 Re: Gdzie kupie w Wałbrzychu prawdziwy miód? 14.11.16, 14:57
      Warto wziąć pod uwagę zakup miodu przez internet. Obecnie wiele firm oferuje miód z polskich pasiek, przebadany laboratoryjnie na pestycydy i antybiotyki. Gwarancja pochodzenia z Polski gwarantuje pełny smak i aromat, charakterystyczny dla naszej flory :). Sam kupuję na www.sloikmiodu.pl/miod-polski i jestem zadowolony, zwłaszcza że za przesyłkę płacę tylko 4,99zł. Często koszt dojazdu po odbiór wychodzi więcej.
    • debicki50 Re: Gdzie kupie w Wałbrzychu prawdziwy miód? 05.03.19, 12:03
      Bardzo dobry prawdziwy Miód beż żadnych domieszek rozlewany bezpośrednio po odwirowaniu i odstaniu z pasieki znajdującej się w Parku Narodowym Gór Stołowych (Ścinawka Średnia) można kupić w Wałbrzychu ul. 1-go Maja tel:607112681
      Sam kupuję i jestem bardzo zadowolony!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka