• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

A co powiecie o pracy w RONAL Dodaj do ulubionych

• IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 19.09.06, 16:59
    w W chu na produkcji?
    Jak zarobki? no i -czy ciezka robota?
    czy tam przypadkiem nie ma masy czynnikow szkodliwych dla zdrowia?
    Zastanawiam sie nad zlozeniem tam podania.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: lizzy IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 19.09.06, 19:35
      moj chlopak tam pracuje i troche wiem: zarobki sa niezle naprawde, ale na
      produkcji jest ciezko - kola sa ciezkie trzeba duzo dzwigac jedno kolo wazy 15 -
      20 kg i trzeba takich sciagnac okolo 300 takich kół dziennie wiec praca lekka
      nie jest. czynniki szkodliwe sa, ale nie wszedzie, zalezy na jaki dzial trafisz
      czy na odlewnie czy na lakiernie czy na kontrole itd. system jest 3 zmianowy -
      rano, nocki , popoludniu, czesto trzeba tez chodzic na nocki i popoludniu w
      soboty, ale wtedy podwojnie placa. ogolnie praca jest ciezka ale zarobki sa
      bardzo dobre :) wiec wybor nalezy do ciebie.
      p.s. wiem ze 2 miesiace temu byly przyjecia, przyjeli troche osob, ale zawsze
      papiery mozesz zaniesc do kadr, moze akurat cos sie zwolni :) powodzenia.
      • Gość: dodo IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 19.09.06, 21:28
        to tam produkuja kola z olowiu czy betonu (15-20kg)???
        zawsze myslalem, ze z aluminium :)
        • Gość: lizzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 12:12
          z betonu!!! :) glupie pytanie, nawet sobie nie zdajesz sprawy jakie te koła sa
          ciezkie. mam tu na mysli obrobke przed obrobka mechaniczna sa jeszcze ciezsze
          bo moga wazyc do 30 kg, oczywiscie zalezy tez ile maja cali. koła na wyjsciu
          gotowe do sprzedazy sa troche lzejsze niz 15 kg, albo zblizone do tej wagi.
          informacje sa wiarygodne bo moj chlopak pracuje tam juz dosc dlugo wiec sobie
          tego nie wymyslilam.
          • Gość: dodo IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 20.09.06, 15:04
            mylisz sie skarbie. nie chce mi sie odkrecac i wazyc, ale takie kolo wazy kilka
            kilogramow. sprawdzone=potwierdzone :)
            pozdrawiam :)
            • Gość: lizzy IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 20.09.06, 15:49
              to ty sie mylisz. nie pracujesz tam wiec nie wiesz, takie koło w aucie jest juz
              po wszystkich obrobkach, a kola ktore musza nosic pracownicy sa przed obrobkami
              wiec waza o wiele wiecj, zreszta nie bede sie z toba klocic, chyba ktos kto tam
              pracuje wie ile dzwiga bo koła sa ważone.
              • 20.09.06, 20:09
                bezposrednio do ronala niemozna zlozyc podania ani nic...bylem pytalem to
                powiedziala mi sekretarka ze jak sa przyjecia to podaja ogloszenie do gazety
                nawet niemaja kwestionariusza swojego..pozdro...
                • Gość: lizzy IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 20.09.06, 20:53
                  to prawda, nie ma kwestionariuszy, ale mozesz w kadrach zostawic CV jesli ktos
                  sie zwolni to moze cie przyjma...
    • Gość: XX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.06, 16:46
      nO WLASNIE CO DZIWNE JEST TO ZE TAK CIEZKO SIE TAM DOSTAC JEDYNIE MOZNA PRZEZ
      ZNAJOMOSCI---DZIWNE TO JEST;/;/
      • Gość: lizzy IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 22.09.06, 19:29
        tego akurat nie wiem, moj chlopak dostal sie normalnie 4 lata temu byly
        przyjecia i akurat zostawil wtedy CV. wiem ze teraz - 1,5 miesiaca temu tez
        byly przyjecia, przyjeli chyba 20 osob, wiec moze warto zostawic swoje CV na
        wszelki wypadek, gdyby ktos zrezygnowal...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.