Dodaj do ulubionych

Pomoc komputerowa?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 14:46
Co sądzicie o www.pogotowiekomputerowe.org ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 15:07
    Total Lama nie dal bym mu kompa do roboty.. jak on jako MEGA kodeki proponuje K-Lite...to wybacz koles nie ma pojecia o zagadnieniu...
  • Gość: heheh IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.02.08, 16:47
    a wg ciebie jakie to są mega kodeki?:D hehe moze te z win98?: hehe
    zastanow sie zaden pakiet kodekow nie ejst lepszy niz robiony przez
    kl software:D wiec jak nie wiesz o czym gadasz to weź spie..j:D
    hehe pseudoinformatycy:D
  • Gość: ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 17:22
    Gość portalu: nmzc napisał(a):

> Co sądzicie o www.pogotowiekomputerowe.org ?

Sądzę że słaba reklama.
  • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 17:34
    I jeszcze jaka kultura... ehh poczytaj troche cieniasie divix.pl ect ect.Po co zasmiecac system K-Lite jak do all wystarczy XP Codec Pack albo Vista Codec Pack + MPEG Decoder jak masz karte sat i chcesz ripowac... ale co ty mozesz o tym wiedziec....

A moze masz taki system zainstaluj K-Lite a ja przyjade ci naprawiac za kase... hehe slabo slabo....
  • Gość: klientka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 20:43
    Hmm a ja skorzystałam z pomocy i jestem zadowolona :) Tanio i szybko. Osobiście
    polecam
  • antymarcinek 27.02.08, 20:55
    Witam wszystkich. Po pierwsze nie jest to żadna reklama z mojej strony -
    przeglądam te fora z nadzieją, że komuś pomogę. Przepraszam ale gdybym chciał -
    zadbałbym o reklamę w inny sposób. Co do kodeków powiem tak - wersja wstawiona
    przeze mnie otwiera każdy film. Nikt jak dotąd nie miał z tym problemów. Ale
    oczywiście - jeśli ktoś bardzo chce to i to mu nie wystarczy :) A sama strona ma
    mieć charakter czysto informacyjny, tak żeby ktoś mógł się dowiedzieć o
    istnieniu takiego rodzaju pomocy. Zdaję sobie sprawę że pseudo informatyków jest
    naprawdę wielu... Ale naprawdę chylę tu czoła i wyrażam wielki szacunek dla
    każdego kto zabiera głos w mojej sprawie. Powiem tak - nigdy nie zdarzyło mi się
    abym czegoś nie potrafił zrobić. To nie jest reklama ale jednak o czymś świadczy.
    Pozdrawiam wszystkich - tych na "tak" i tych co na "nie" równie serdecznie.
  • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 02:39
    Stary...a czy tylko na kompie ogladasz filmy ?? skoro komp masz do filmow GG i www to OK potwierdzam K-Lite starczy...poza tym ze odpali kazdy film narobi sporo "syfu" w systemie.. Ale sa tez ludzie ktorzy ripuja sobie Filmy z DVD z TV SAT HDTV... Twoja pomoc i "serwis" jest raczej dla amatorow komputerow.Ja wymagam nieco wiecej od Kompa niz GG i filmy.
    Jak sie z czyms chcesz zareklamowac i zrob to pozadnie a nazywanie tego czegos serwisem no nie badz smieszny....
  • Gość: heheheh IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.02.08, 05:35
    mowiac o pseudo informaykach nie mialem na mysli pana z tematu:D
    (antymarcinek)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka