Urlop z p. Górnickim Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • prosze o opinie biura turystycznego p.zbigniewa górnickiego z
    podzamcza
    • Gość: Chorwacja IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 15.01.09, 15:03
      Byłem z tego biura w Chorwacji w Trogirze. Dobre jedzenie (na miejscu gotuje
      kucharka z Polski, więc kuchnia polska). Stosunkowo niedrogie wycieczki
      fakultatywne (Split, Omnisz, rejs statkiem, Park Narodowy Krka)-wszystkie
      kosztowały łącznie 30 EUR, co porównaniu z innymi biurami było bardzo tanio. Co
      do apartamentów, to zależy jak trafisz. Niektóre są w bardzo dobrym standardzie,
      inne w trochę gorszym. Ale ogólna ocena biura 4+ (za standard apartamentów właśnie).
    • Gość: fajny IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.09, 00:38
      Ja byłem z Górnickim w Hiszpanii (jak jeszcze organizował) i w Chorwacji i
      polecam wszystkim. Super.
      • Gość: Piotr IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 26.01.09, 07:49
        a macie jego stronę www?
        • Gość: Chorwacja IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 26.01.09, 09:00
          <http://gornicki.webhost.pl/>
          • Gość: Aga IP: *.wb.energiapro.pl 26.01.09, 13:14
            strona: www.gornicki.eu

Ja byłam dwa razy w Chorwacji, w 2003 i 2004r.
            Ceny rzeczywiscie konkurencyjne, wtedy mieszkalismy na kwatereach,
            teraz am swój pensjoonat. Pierwszym razem trafilismy dość ubogo, ale
            za to była super ekipa :-)
            Bardzo miło wspominam te urlopy, szczególnie ze drugim razem
            wróciliśmy w trójkę :-))

Minus wg mnie, to dojazd autokarem, trzeba spedzic 12-18 godzin w
            podróży.

Ale ogólna ocena bardzo dobra, uczciwie, sumiennie, tanio, ciekawie.
            polecam.
            • Gość: misiek IP: *.swidnica.mm.pl 19.06.10, 21:27
              jedna wie4rlka lipas
              • Gość: misiek IP: *.swidnica.mm.pl 19.06.10, 21:40
                rok 2010 coraz gorzej jazda tragedia popsuta klima wc zamkniete na
                klucz kierowcy ordynarni -autobus niebieski-obiady jak w barze za
                czasow komuny.Zupa bez chleba,drugie troche ziemniakow.surowki ze
                sloikow.Rola rezydentqa ograniczala sie do zbierania pieniedzy za
                wycieczki.Wycieczki drogie jazda wupale z popsuta klima i zamknietym
                WC.Jeste zawiedziony,rekompensata byly piekne widoki,cieple
                morze.Radze przemyslec wyjazd,czulem sie troche jak
                intruz,zaplaciles to cierp -chyba cos szwankuje,nie tak mialo byc.
                • Gość: czesteruszka IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.10, 20:25
                  A kiedy i gdzie Pan był ? Bo ja się wybieram do Macedonii , a Pana opinia jest
                  trochę odstająca od reszty.
                • Gość: 39emma IP: *.182.2.40.nat.umts.dynamic.eranet.pl 30.06.10, 14:19
                  to nie jest prawda!! Właśnie wróciłam z wczasów u Pana Górnickiego i
                  jestem zachwycona. Właśnie w niebieskim autobusie jechałam i wiem że
                  kierowcy w tej firmie są świetni a organizacja bez zarzutu. Przy
                  odrobinie dobrej woli można zrozumieć, że catering ( za tak nieduże
                  pieniądze) to nie to samo, co all -inclusive w 5*..Ludzie nie
                  ośmieszajcie się takim marudzeniem. Pozdrawiam firmę i dziękuję za
                  ekstra wakacje!
                  • Gość: xyz IP: *.swidnica.mm.pl 30.06.10, 19:16
                    jatez bylam na tym pierwszym turnusien i popieram miska .Za taka
                    cene nie wymagam luksusu ale nalezy dbac o klienta.Uwazam ze za taka
                    cene mozna lepij podac jedzenie ilepiej traktowac uczestnikow.Nie
                    spodziewalam sie luksusu ale chamstwa tez nie wkalkulowalam w koszt.
                    • wiecie co bylem w tym roku z gornickim w trogirze i tragedia ulokowal nas w jakiejs noze u basiczki bez klimy masakra a taki gbur nawet musielismy sobie kupywac papier toaletowy ten gosciu nowych ktorzy byli pierwszy raz poprostu traktowal jak smieci strasznie nie mily jadl osobno nie znami jak jakis krol nie jestem zadowolony z jego uslug i nigdy juz z jego biora nie pojade bylem pierwszy i ostatni raz z jego biora
                • Gość: Ona IP: 178.235.49.* 16.09.10, 20:39
                  Tak, tak, ja też byłam w 2010 roku w Chorwacji. Tragedia... Tzn. wcześniejsze turnusy podobno miały ok, ale ten sierpniowy to jakaś porażka. Naprawdę odradzam. Traktowali nas jak psy. Miałam fatalną kwaterę, a wycieczki kosztowały w sumie dobrze ponad 100 EURO i to beż jakichkolwiek atrakcji poza obrzydliwym trunkiem podanym podczas (alko)rejsu. Jakby tego było mało zostawili moje bagaże na środku Jedliny i chcieli odjechać... Poszukałabym czegoś lepszego.
                  • Gość: IBM IP: 178.219.119.* 17.01.11, 00:12
                    Ja też byłam w sierpniu 2010 na wczasach z tego biura. Przyjmuję zasadę, że jak się odzywasz i jak traktujesz innych tak oni cię traktują!!! Było świetnie, za wyjątkiem niektórych wczasowiczów co ciągle marudzili, a drobnomieszczańskie paniusie wycierały widelczyki serwetkami ;-) Albo takich co się ochlali i wymiotowali w środku nocy w autobusie podczas jazdy!!! Nie miałam super ekstra kwatery ale za te pieniądze czego więcej żądać. Obiady domowe były super, wszystko nam smakowało. Jak ktoś chce luksusów to nie wiem czego żąda za 1300 lub 1500 zł!!!. Zawiozą, nakarmią i przywiozą. Ciekawe czy swoim autem dojechałabyś taniej. W tym roku też pojadę.
                • Gość: monch IP: 212.244.232.* 13.09.11, 11:09
                  To właśnie za komuny jadłeś chleb do zupy. Za taką cenę jedź nad polskie morze życzę powodzenia.
            • Gość: wenus IP: *.swidnica.mm.pl 15.07.10, 21:26
              popieram poprzednie wypowiedzi uczestnikow tutnusu 06,2010,tez tam
              bylam.Cena 1100 gdy dodamy do tego cene sniadan,napoi,klimatyzacji 5
              euro za dobe,srodki czystosci,lezaki,to ogolny koszt przekrocz 2
              tys.Za ta cene lece samolatem do Turcji na 2 tyg,ma opcje ful wypas
              i nie wydaje grosza,posciel zmieniaja i reczniki daja.
              • Gość: dociekliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.10, 19:18
                To dlaczego Pan/Pani nie wybrał/ła się do Tunezji, Turcji, czy
                Egiptu?????
              • Gość: Lida IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.08.11, 20:48
                Proszę napisać gdzie to też polecę za 2 tys. na 2 tyg. Byliśmy z mężem w ubiegłym i w tym roku na pierwszym turnusie. Super. Jeżeli się uda to w przyszłym też pojedziemy. W czerwcu klima nie jest potrzebna, leżaki są za darmo, a z ceną śniadań i innych napoi bym nie przesadzała.Okolica cudna, warunki OK i co najważniejsze "święty spokój".
            • Gość: jedrek 49 IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.11.10, 17:26
              W bierzącym roku byłem z biurem p.Górnickiego w Chorwacji.W przeciwieństwie do poprzedniego biura podróży ,z którym rok wcześniej byłem w Chorwacji ,było wspaniale.Podróż przy miłej obsłudze minęła szybko i nie była zbytnio męcząca .Co trzy godziny była przerwa na parkingu .Przyjazd był planowy.Pokoje czyste,zadbane z pięknymi widokami na morze.Jedzenie w stołówce bardzo smaczne ,ja oraz moja rodzina byliśmy bardzo zadowoleni z posiłków.Organizacja wycieczek bardzo dobra,organizatorzy panowali nad wszystkim i wszystkimi.Polecam innym biuro podróży p.Górnickiego,z biurem tym można tanio,wygodnie i bezpiecznie wypocząć.
      • Gość: Halina z Polkowic IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.07.09, 19:16
        Byłam z P. Górnickim w r.2008 w Chorwacji, było rewelacyjnie, przede wszystkim
        uczciwy facet, polecam wszystkim. W tym roku jadę do Macedonii, myślę że też tak
        będzie.A zwiedziłam już trochę Europy.Szkoda, że biuro P. Górnickiego nie
        organizuje innych wczasów!. Górnicki to prawdziwy profesjonalista i uczciwy gość.
        • Gość: Halina z Polkowic IP: *.147.229.232.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.05.10, 09:13
          Witam ponownie. W sierpniu 2009 roku byłam w Macedonii, było super. Piękny kraj
          pełen kontrastów,świetna organizacja, wyżywienie i hotel ok.
          Polecam, cena dobra. W tym roku jadę ponownie do Chorwacji.
        • Gość: Halina z Polkowic IP: *.182.38.24.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.09.10, 18:45
          Uzupełniam moją wypowiedź z m-ca lipca. Właśnie tydzień temu wróciłam z Trogiru kolejny raz. Wczasy: tanio, pogoda super, do Adriatyku tylko z górki. Pensjonat nad samym morzem, świetne warunki mieszkaniowe, czysto, jedzenie polskie dobre. Jestem b.zadowolona polecam każdemu od 7 - 80 roku życia. Pozdrawiam wszystkich pracujących tam, a Pana Daniela szczególnie w Jedlinie.
          Na pewno jeszcze pojadę nie raz z tym biurem.
          • Gość: Martin Halina Polk IP: *.146.6.101.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.04.11, 18:12
            Witam Panie Danielu !
            W tym roku 2011 jadę z Pana Biurem dwa razy tzn. w sierpniu do Czarnogóry i we wrześniu do Trogiru Chorwacji. Pogoda pewna, tanio, a polskie morze pogoda pod znakiem zapytania, koszty przekraczające nasze oczekiwania itd.
            Ogólnie zamiast wydać zł i być nie do końca zadowolonym, wolę z Pańskim biurem jechać i mieć pełną satysfakcję z oferty i wypoczynku. Polecam wszystkim - pewnie , tanio i pełna satysfakcja z podjętej decyzji.
            Halina Martin Polkowice.
            • Gość: Magdalena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.11, 20:52
              pani Halino proszę o opinię po powrocie z Czarnogóry:) my byliśmy 4 razy w Chorawcji, 1 w Macedonii.W tym roku wyjątkowo nie jedziemy z biurem pana Górnickiego ale jesteśmy ciekawi jak jest w Czarnogórze, życzę udanego wypoczynku:)
              • Gość: Halina z Polkowic IP: *.181.11.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.07.11, 18:26
                Pani Magdaleno rozumiem, że Pani pisze do mnie. Na pewno odpiszę i napiszę swoją szczerą opinię, myślę, że pozytywną jak wszystkie do tej pory. Jadę dopiero w sierpniu. Pozdrawiam Panią, życzę udanych wakacji.
              • Gość: Halina z Polkowic IP: *.182.153.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.09.11, 16:57
                Pani Magdaleno !
                Odpowiadam na Pani prośbę, warto odwiedzić to cudne miejsce Risan. Pogoda średnio 35 st. temperatura wody 26 st. przepięknie położony hotel wśród wysokich gór, niezapomniane widoki, czysto, przestronnie, klimatyzacja zawsze sprawna ( co ważne przy takich temper.).Posiłki HB smaczne, Pan Kazimierz zadbał żeby uczestnicy się nie nudzili. Uważam, że Biuro P.Górnickiego dokonało dobrego wyboru proponując właśnie to miejsce. Wróciłam 29 sierpnia zadowolona, opalona, a teraz myślę o kolejnym wyjeździe w tym m-cu do Chorwacji też już któryś raz. To chyba jest odp. na to że fajnie się odpoczywa z tym biurem. Polecam Pani i innym wczasowiczom wyjazd do Risan.
                Z pozdrowieniami Halina M. z Polkowic
                • Gość: magdalena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.11, 12:39
                  Bardzo pani dziekuję:)pozdrawiam
                  • Gość: Martin Halina Polk IP: *.146.20.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.09.11, 18:37
                    Witam P.Magdaleno !
                    Właśnie przeczytałam Pańską odp. w piątek wyjeżdżam do Trogiru na ostatni turnus proszę życzyć mi takich wczasów, jak do tej pory, bo już pomalutku trzeba zaplanować przyszły rok, może Pani mi podpowie gdzie jest jeszcze tak fajnie,( tam gdzie Pani była w tym roku ?), a może ja też skorzystam.
                    Serdecznie pozdrawiam Halina M. z Polkowic
                    • Gość: kinio IP: *.tktelekom.pl 15.10.11, 19:38
                      Witam a możne już ktoś wie jakie plany na 2012 ?!!!
                    • Gość: Magdalena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 19:33
                      Witam serdecznie p.Halino i jak ponownie w tym roku Biuro Pana Górnickiego czy jednak inne plany? ja w tamtym roku spędziłam urlop we Włoszech Lido di Jesolo(okolice Wenecji) byliśmy na Campingu Eurocamp Waikiki i też muszę powiedzieć że sie nie zawiedliśmy, do morza 100m , prywatna plaża, na ternie campingu basen, siłownia ,boiska, , lekarz,sklep, pizzeria jednym słowem super.Jedyny minus to własny dojazd ale u nas jest dwóch kierowców więc i z tym daliśmy sobie radę. Proszę wejść na stronę Eurocamp , maja ośrodki w całej Europie można znależć coś ciekawego i tez za rozsądną cenę. My tym roku będziemy mieć wyjazd bardzo spontaniczy i na ostatnia chwilę gdyż jest problem z urlopem w pracy.A wszystkim szczęśliwcom którzy juz mają wszystko zaplanowane życze udanych wyjazdów:)
                      • Gość: Halina IP: *.31.25.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.05.12, 19:44
                        Witam równie serdecznie Pani Magdaleno !
                        Dzięki za pamięć i korespondencją na forum. Fajnie, że Państwo zaliczyliście w ub. roku Włochy też b. chciałam, ale nie mogłam nic znaleźć w rozsądnej cenie, a szukałam zorganizowanych i z dojazdem. W dniu 02.06.2012 lecę do Grecji na wyspę Kos na dwa tygodnie fajny hotel Archipelago ALL, pięknie położony i cena też przystępna ( rezerwacja była w listopadzie ub. r.)
                        obiekt sprawdzony byli znajomi. We wrześniu jedziemy tradycyjnie do Trogiru na ostatni turnus ( z P. Górnickim) , bo pogoda i tanio, ale na kwatery do p. Jaki polecam, super.
                        Jak przylecę z Grecji napiszę jak było i szczegóły też.
                        Pozdrawiam Halina.
                      • Gość: Halina IP: *.205.26.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.07.12, 17:09
                        Witam P. Magdaleno !
                        Wróciłam z Grecji trzy tygodnie temu, wyspa Kos piękna, krajobrazy też. Hotel 3* ok, jedzenie
                        b. dobre ALL obiekt położony w pięknych palmowo-kwiatowym ogrodzie, tylko plaża nieciekawa piach i kamienie powulkaniczne.
                        Ale teraz przede mną wrzesień i kolejny raz wyprawa z P. Górnickim do Trogiru, cieszę się bo to lubię i zawsze jest fajnie. Czuję się tam jak w domu.
                        Pozdrawiam H.
                        • Gość: Magdalena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.12, 17:01
                          Witam p. Halino:) nam jednak udało się wyjechać na urlop:) W tym roku byliśmy w Grado we Włoszech. Hotel znaleźliśmy sami przez internet Hotel to "Citta di Trieste", mały przytulny hotelik w centrum miasta z widokiem za zatokę i przystań.Plaża piaszczysta, bardzo czysto, parasole ,leżaki mieliśmy w cenie pobytu.Jedzenie ALL, bardzo smaczne. Gardo to małe miasto, w którym jest tez co zwiedzać ale kwitnie życie wieczorne tzn, kawiarnie, restauracje, imprezy, koncerty ........:)także wyjazd zaliczamy do udanych i godnych polecenia:) ja skorzystam z pani rekomendacji i obejrzę hotel w którym byliście w Grecji może na drugi rok tam spędzimy urlop
                          ? pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu we wrześniu
                          • Gość: Halina M. IP: *.205.14.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.09.12, 18:39
                            Witam P. Magdaleno !
                            Dzięki serdeczne za tę nową wiadomość i podzielenie się opinią, wskazówkami z wakacji. Ja również sobie b. cenię Pani opinie i korespondencję, bo uważam, że katalogi i internet nie oddają tego co rzeczywistość i pobyt w danym miejscu. Polecam Pani biuro Grecos Holiday z Poznania, właśnie byłam z nimi w tym roku i w przyszłym też się wybieram, ale już w inne miejsce. Co do Grecji to mam jeszcze sprawdzone inne hotele, a mianowicie: wyspa Korfu hotel Elly Beach, Rodos Mareblue Cosmopolitan, Lindos Sanset Beach , Zakynthos Gloria Maris pięknie położony. (Byli tam znajomi). Ja jeszcze nie wiem czy powtórzę Grecję czy może Baleary Majorka lub Ibiza. Pozdrawiam serdecznie, jak wrócę z Chorwacji napiszę jak było.
    • Gość: Maruda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.09, 16:52
      Byłem z Górnickim kilka razy. Polecam Chorwacje. Firma solidna,
      profesjonalna. Nie przeszkadzaja i nie narzucają się uczestnikom
      wczasów. W Chorwackim programie jest kilka wycieczek więc co drugi
      dzień zajęty. Ale warto pojechać na każdą z tych wycieczek. O
      wczasach w Macedonii nie mam żadnej wiedzy ale to jezioro można
      zobaczyć na youtube com. mnie osobiście coś tam nie ciągnie.
      Natomiast Chorwacja to słońce i ciepłe morze i o to w tym wszystkim
      chodzi oczywiście dla mnie.
      • Gość: Grzegorz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.09, 12:19
        Byliśmy i co tu dużo gadać...chcemy jechać ponownie większą paczką!!!
        Wspaniała atmosfera i organizacja oraz cena przystępna na każdą kieszeń.
        Wycieczki nie obowiązkowe. Pozdrawiam ze Świeradowa-Zdroju.
        • Gość: gacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.09, 14:32
          byłem w ub. roku bo słyszałem wiele dobrego. Pełny
          profesjonalizm,wszystko dopięte na ostatni guzik.
          • Gość: he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.09, 00:10
            byłem w tym roku w Trogirze, autokar barek z napojami, co 4 godz. przerwa, jazda 15 godz. da się wytrzymać,wyzywienie znośne,kwatery mieliśmy różne,blisko do morza,do sklepu, koszty pobytu łacznie z wycieczkami naprawdę konkurencyjne, polecam.
            • Byłam w sierpniu tego roku . Kwatery owszem były bardzo ok. plaża blisko ale jak
              ktoś lubi kamyczki to polecam .Ludzie z nim jeżdża ze względu na cenę bo uważam
              że jest ok ale to wyjazd na raz i nie na więcej . Wycieczki niestety już
              ponownie bym nie pojechała np. na rejs statkiem na 2 wys[y gdzie się wszyscy
              upijają - to ponoc jeast atrakcja. Split i Onisz - tu bym powiedziała jedynie
              Split a w Omniszu nic nie można było obejrzeć - rejs totalna porażka ale sam
              Omnisz super
              • Gość: Łukasz IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.12.09, 20:22
                daniel_68 napisał:
                (...)
                > Wycieczki niestety już ponownie bym nie pojechała np. na rejs
                statkiem na 2 wys[y gdzie się wszyscy upijają - to ponoc jeast
                atrakcja.

No nic dziwnego, że atrakcja skoro na statku rakija leje się
                butelkami za zupełną darmochę :) U Nas nieźle bujało po tej rakiji
                na tym statku :P
                • A woda jaka jest głęboka czy płytka czy dzieci,które nie umieja pływać
                  maja sie gdzie popluskać?
                  • Gość: też_tam_byłem IP: 87.105.201.* 28.12.09, 08:53
                    Tam, gdzie jeździ biuro Pana Górnickiego to region poprzecinany wyspami. Nie ma
                    tam otwartego morza. Raczej wygląda to na wielką zatokę. Plaże są żwirowe, z
                    brzegu stosunkowo płytko (np. jak w jeziorze). Tylko woda bardzo słona, więc
                    polecam maskę lub okulary do pływania. W wodzie mogą występować jeżowce, więc
                    kup na targu w Trogirze specjalne buty do pływania. Zetknięcie z tym
                    stworzonkiem może nieźle zaboleć - pl.wikipedia.org/wiki/Je%C5%BCowce
    • Gość: janek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.09, 09:25
      a macie może jaką stronke internetową z dokładnym opisem wycieczek i
      terminów wyjazdów??
      Z góry dzięki
    • Gość: gort IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.02.10, 10:28
      to uczciwe biuro, godne polecenia!
      • Gość: zadowolony IP: *.182.2.40.nat.umts.dynamic.eranet.pl 30.06.10, 14:26
        zgadzam się, to profesjonalna i uczciwa firma. Można jechać w ciemno
        i spędzić wspaniałe, beztroskie wakacje w fajnym towarzystwie. I za
        nieduże pieniądze.Brawa dla wszystkich z firmy! A marudy zawsze się
        znajdą...
        • Gość: nita IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.10, 15:22
          Ja byłam z Górnickim na wyciecze w Paryżu. Jestem bardzo zadowolona.
          Mili ludzie, organizacja super. Polecam.
        • Gość: Magdalena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.10, 22:17
          Byliśmy z tym biurem 3razy w Chorwacji i 1 w Macedonii, były to bardzo udane ,miłe wakacje.Nigdy nikt z obsługi nie odmówił nam pomocy, jedzenie bardzo dobre,kwatery również dwukrotnie byliśmy u państwa Lowre a w tym roku w pierwszym turnusie sierpnia u Nekicy( nie wiem czy poprawnie napisałam). Niestety nie urodził się jeszcze nikt taki co by wszystkim dogodził niestety:( A biuro Pana Górnickiego wszystkim polecam!
          • Gość: he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.10, 23:40
            bylem w tym roku po raz drugi, w tamtym roku i w tym nasz pobyt nie odbiegał jakościowo od siebie, nie stwierdziliśmy opisanych nieprzyjemnych zdażeń, zakwaterowanie dobre, pogoda piękna,
    • Gość: aa IP: *.chello.pl 03.07.10, 06:38
      pięknie
      • Gość: iwcia IP: *.147.179.152.nat.umts.dynamic.eranet.pl 22.07.10, 21:22
        Polecam Górnickiego w 100 %. Dwa razy miałam przyjemność byc w
        Chorwacji, super. Raz mieszkaliśmy u Pani Any drugi raz już w tym
        pensjonacie. Było trochę dalej do Trogiru ale zawsze wracalismy z
        dziećmi łódką. Za drugim razem bylismy z 11 miesięcznym synem który
        bez problemu zniósł podróż. Teraz mam chrapke na Macedonię ale jak
        narazie brak funduszy.A kierowcy byli uprzejmi jak już.
        • Byłem w Trogirze w m-cu czerwcu 2010. jechaliśmy tym "małym" autobusem.
          Podróż jak mój wiek, dolegliwości i odległość przebiegała dobrze i sprawnie.
          Kierowcy prowadzili sprawnie i bez problemów. Kwatery nie mam nic do krytyki.
          Współlokatorzy z naszego piętra jak i niżej sympatyczni i bezkonfliktowi.
          Obsługa miła i uprzejma. Wycieczki były myślę jak zawsze do wyboru i potrzeb
          uczestników. Brałem udział w wszystkich "wyprawach". Wyżywienie było dobre.
          Jesteśmy zadowoleni i planujemy wyprawę w 2011 r.
          Pozdrowienia dla obsługi, szefa firmy i "sąsiadów". Do zobaczenia za rok.
    • Byłem z tym biurem kilka razy w Chorwacji, Hiszpani i w innych
      miejscach. To od nas zalezy jak spędzimy czas możemy wybrać
      wycieczke lub iść na plażę.Od nas samych też zależy atmosfera
      podczas urlopu, jedni bawią się na trzeźwo a inni lubia wypić przy
      każdej okazji.Jeżeli jedni drugim nie przeszkadzają to nie ma
      problemu, należy być wyrozumiałym. Ludzie z biura nie sa nachalni,
      nie narzucaja się i nie przeszkadzają w wypoczynku. Zakwaterowanie w
      normie, mi odpowiadało. Jedni mają lepsze warunki inni troche gorsze
      ale to zależy od czegoś tam i szczescia. Wyżywienie, z głodu nie
      umarłem i zależy kto gotuje na głównej kuchni np. w
      Chorwacji.Ogólnie atmosfera domowa jak ktoś coś potrzebuje idzie do
      szefa i mówi.Osobiście polecam wyjazdy z Górnickim każdemu. Jedyny
      problem to trzeba sie wczesniej zapisać gdyż na ostatnią chwile
      nigdy nie ma już miejsca.Niektórzy piszą o autokarach,ze klima nie
      działa , wc zamkniete itp. WC w autobusie powinniśmy traktować jako
      awaryjne a wszelkie potrzeby załatwiamy na postoju.Byłem kiedyś na
      wycieczce gdzie podczas przejazdu wszyscy jak na rozkaz prali ostro
      do muszli, była totalna róża zapachów mało nie padłem a siedziałem
      koło WC.Klima działała zawsze. a co do niewłaściwego zachowania
      personelu to nigdy sie z tym nie spotkałem ktoś tu miał pecha albo
      był totalnie upierdliwy. Mimo, że jeżdżę z tym biurem od wielu lat
      nie jestem na ty z Szefem ani z personelem bo mi to nie imponuje.
      Wielu uczestników wyjazdów chciało by zaraz wszystko wiedzieć a to o
      biurze a to o szefie , pracownikach i tym podobne tylko po co.
      Ludzie muszą sie nauczyć wypoczywać bez wścibiania nosa w nie swoje
      sprawy o wówczas jet super. Oceniam to biuro bardzo dobrze, za
      rozsadną cenę zawioza, nakarmią, pokarza co trzeba, odwiozą
      bezpiecznie do domu. I jeszcze jedno, Chorwaci to taki naród co
      chciałby mieć turystę ale takiego który idzie spać o godz. 22 i
      niekiedy z tym jest problem. Jak turysta imprezuje do rana i to
      głosno to zły turysta.Pozdrawiam wszystkich turystów i bardzo
      żałuje, że w tym roku nigdzie nie wyjechałem z Biurem Górnickiego a
      planowałem do Macedoni ale terminy nie pasowały.
      • Gość: monch12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.10, 13:46
        W tym roku we wrześniu jadę 5 raz z Górnickim do Trogiru. Jestem
        zachwycona krajem i pogodą, tylko współpasażerowie są różni. Polak
        przecież potrafi. A w 2009 roku pojechałam do Macedonii na próbę.
        Warunki są super, bo mieszka się w hotelu nad jeziorem, do miasta
        daleko, jak ktoś lubi spacery, a kraj strasznie biedny i zaniedbany -
        warto zobaczyć. Jezioro zimne i nie ma gdzie się położyć na
        brzegu... Nie ma to jak Chorwacja!!!!
    • Gość: Gosc;) IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.09.10, 14:30
      Witam, podzielę się swoją opinią na temat urlopu z Górnickim, ponieważ dopiero co wróciłem z Chorwacji (Trogir). Wyjazd z W-cha bez problemów, droga w stronę docelową ok, nie przeszkadza mi długa jazda autobusem, przyjazd planowo.. Miejsce bardzo ładne, pokoje - ok. (Szkoda tylko że podczas płacenia za urlop nikt nie wspomniał że klimatyzacja jest płatna - 5E za dzień - ale to nie problem...). Jedzenie - bardzo dobre - wręcz pyszne... Jednak niestety jeden kotlecik wielkości pudełka zapałek na dorosłego faceta to troszkę za mało.. Ale zawsze można dojeść na mieście. Wycieczki - i tu zdziwienie... Nie ma rezydenta - jak to jest opisane w ulotce reklamowej - tą odpowiedzialną funkcję pełnią kierowcy (w wieku moich dzieci) i ich rola ogranicza się jedynie do pobierania pieniędzy za wycieczki i klimatyzację. Oto kilka przykładów ich zachowania: Sąsiad poszedł zapytać dlaczego wszyscy mają polskie kanały w TV a on nie, odp. - nie jestem elektrykiem, nie znam sie.. Po interwencji sąsiada u właściciela posesji po paru dniach problem został rozwiązany, podobie rzecz miała się z czajnikiem... Na prośbę innych uczestników odnośnie źle działającego zamka jako odp było: A co ja ślusarz?!.. Takich historii było kilka, ale najgorsze to że na poprzednim turnusie na wycieczce zasłabł jeden Pan - który gdyby nie jego sąsiedzi - pewnie został by w chorwacji. Kolejna sprawa - była wycieczka na wyspę - oczywiście kierowca - rezydent - pomoc kuchenna (bo taką miał funkcję) nie raczył być na wycieczce.. zadbać o bezpieczeństwo, w związku z czym na statek chorwaci zapakowali dodatkową inną wycieczkę (przez co statek był przepełniony), mało tego - z wycieczki nie wróciła jedna para.. Dlaczego? Bo nie było nikogo kto by sprawdził stan osobowy.. Bez pieniędzy, języka i telefonu, w obcym kraju, na wyspie... A "rezydetn" na to - ich sprawa... Znaleźli się późnym wieczorem... Jak pisali inni - klima w autokarze działa - ale tylko w nocy jak na zewnątrz jest chłodno... Podczas powrotu padał deszcz... 4 siedzienia z przodu autokaru i 7 z tyłu - w tych miejscach lała się do środka woda... Kobieta na postoju mówi do kierowcy o problemie a on na to: Jak się Pani nie podoba to proszę zostać... Na stacji benzynowej w chorwacji!!! Skandal.. Wakacje sa po to aby odpoczywać a nie urzerać sie.. Mogłbym sprawę olać jak większość bo mnie żadna z w/w sytuacji na szczeście nie dotyczyła, ale jak wszyscy tak będziemy robić to wszyscy organizatorzy wakacji będą suuuper. Pozostawienie ludzi na wyspie czy woda w autokarze to chyba nie czepianie się jak ktoś wyżej pisze... Wiec przemyślcie sobie sprawę wakacji.. Czy jechać z Górnickim i liczyć że się uda, czy może skorzystać z innych biur.. Nie będe reklamował tu innych, ale troszkę świata zwiedziłem z różnymi biurami, było lepiej, było gorzej... Ale z Górnickim wiecej nie pojade...
      • Gość: mmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.10, 11:06
        o ile mi wiadomo to para ktora zostala na wyspie poradziła sobie świetnie i to jeszcze Pan Daniel był z nimi cały czas w kontakie telefonicznym, mimo że sam był w POLSCE!!!! wiec dziwne że Pan twierdzi że nie kieli telefonu, smieszne.ale zawsze znajdzie sie jakas pie... maruda. wczasy sa super, byłam tam dwa razy i pojade pewnie jeszcze nie raz. zapewniam ze na każdym turnusie znajdzie sie jedna czy dwie wredne osoby którym nic nie pasuje i potem sie czepiają. tacy lidzie powinni siedziec w domu!!!!!
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 22:26
        Mam podobne spostrzeżenia odnośnie wczasów z Górnickim jak Pan który dodał komentarz 15-.09.2010.Mało tego nie podobało mi się ,że na wczasach najważniejszą osobą był kierowca Pan T.który był dla ludzi bardzo niemiły wręcz arogancki.Pierwszy raz się z tym spotkałem żeby kierowcy byli pomocami kuchennymi,a co z badaniami SANEPIDU?Odnośnie wycieczek to mam takie samo zdanie -nikt z organizatorów nie liczył uczestników wycieczek i czy wszyscy są w godzinie powrotu.Pierwszy raz się z tym spotkałem żeby tak nie dbano o bezpieczeństwo ludzi-przecież ktoś kto się spóżnił na godzinę powrotu mógł zasłabnąć bądz skręcić sobie nogę i dlatego nie przyszedł na czas i takie stwierdzenie-poradzą sobie nie mieści mi się w głowie.Przecież my płacimy jak pisało w umowie za opiekę rezydenta -24 godziny na dobę.Nie widziałem żadnej opieki rezydenta.Jeżeli chodzi o posiłki to moim zdaniem nie powinny dwa dania być podawane jednocześnie na stół bo na stołach było ciasno a po drugie ziemniaki często były zimne.
    • Gość: diabelek IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.09.10, 09:20
      23-go ... pojedziemy ... zobaczymy ...
      • Gość: Piotr IP: *.net.stream.pl 05.10.10, 20:10
        Podróż autokarem była dobra. Zakwaterowanie bez zarzutów. Krajobrazy nie do opisania. Jedzenie wstępnie bardzo dobre a później z każdym dniem coraz gorsze. Bardzo nie podobała mi sie organizacja wycieczek, jadąc na rzekę Krka miałem 45minut na zwiedzanie Parku Krajobrazowego. Moim zdaniem na tą wycieczkę powinien być przewidziany czas conajmniej 3 godzin (lub więcej bo nie wiem co tam tak naprawdę jest). Split i Omisz bez większych zarzutów. Tawerna ZAJEBISTA. Trogir przepiękny. Przewodniczki: Trogir, Split - za krótko, Krka, Primostern - wielka pomyłka, nic się nie dowiedziałem. Ogólnie było fajnie tylko z tego względu, że Chorwacja jest przeoiękna.
        • Gość: xxxxxxx IP: 62.87.160.* 04.12.10, 19:27
          dla mnie bomba :) wszystko ok :) wycieczki jedzenie :) przewodniczki :) polecam :) super firma :)
          • Gość: he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.11, 13:34
            Było się w tym terminie, byliśmy już trzeci raz, poprzednio byliśmy we wcześniejszych terminach, obawialiśmy się że ten termin jest zbyt późny, może być już zimno. Nasze obawy zostały rozwiane na miejscu, co prawda w pierwszym dniu przywitała nas ulewa (ciepła), ale nie ma takiego złego aby na dobre nie wyszło, (ulewa pokazała co jest do zrobienia na stołówce). Po za tym pogoda jak na tą porę roku super, woda 21C, powietrze 25-27C, a więc, pływanie, plażowanie, piesze wycieczki i to jest to!, te widoki, zachody słońca.
    • Gość: mariola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.10, 20:30
      Kilka razy byłam na urlopie z biurem Pana Górnickiego.
      Mogę wyrazić tylko pozytywne opinie, wręcz na 5+. Jest to ocena adekwatna do ceny, na którą się zgadzamy. Przejazd oczywiście autokarem, nie spotkałam się z "zamkniętym wc". Kierowcy sympatyczni i zatrzymywali się, gdy ktoś poprosił. Apartamenty znakomite (czysto, ciepła woda, lodówka) wszystko sprawne, informacja o dopłacie za klimatyzację była umieszczona w ofercie (Chorwacja). Opieka była zawsze zapewniona.Wycieczki były urozmaicone i niezwykle ciekawe.
      Były osoby "narzekające" generalnie. Zjeść 5 kotletów, polecieć samolotem, i tak by byli niezadowoleni (za naprawdę nie duże pieniądze). Dodam coś jeszcze, musiałam zrezygnować z wyjazdu w dniu wyjazdu. Dostałam częściowy zwrot kosztów, mimo iż takiego obowiązku Biuro nie miało. Zrobili to z własnej inicjatywy. Polecam, malkontentom proponuję hotele 5***** i dalsze narzekanie.
      • Gość: urlopowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.10, 16:29
        A czy P.Mariola była w tym roku?bardzo wiele osób w tym roku miało inne zdanie mimo ,że byli już któryś raz z kolei .
        • Gość: monch12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.10, 10:51
          WITAM. BYŁAM W TYM ROKU NA POCZĄTKU WRZEŚNIA W CHORWACJI JUŻ 5 RAZ. I 2 LATA TEMU W MACEDONII. JESZCZE RAZ PODKREŚLAM, ŻE URLOP ZA TAKĄ CENĘ JEST BEZ ZARZUTÓW. AUTOKARY SĄ CORAZ NOWSZE A KIEROWCY SĄ CI SAMI I TAK SAMO UPRZEJMI JAK BYLI, WIĘC NIE WIEM, CO LUDZIE KTÓRZY JADĄ OCZEKUJĄ. PRZECIEŻ TO NIE JEST ZIELONA SZKOŁA, ABY LICZONO NAS NA KAŻDYM KROKU. JEŻELI KOMUŚ NIE PASUJE, TO NIECH WYKUPI SOBIE WCZASY W ORBISIE TRAVEL :) JUŻ NIE MOGĘ CZYTAĆ WASZYCH POSTÓW, JAK TO BYŁO ŻLE I NIEFAJNIE. PROPONUJĘ ABY TE OSOBY ZASTANOWIŁY SIĘ NAD SWOIM ZACHOWANIE, BO NA KAŻDYM WYJEŹDZIE ZNAJDZIE SIĘ JAKAŚ FLĄDRA, KTÓREJ NIC NIE PASUJE. POZDRAWIAM I NA PEWNO POJADĘ JESZCZE RAZ.
          • Gość: wiolcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.10, 13:21
            mam prośbę do ciebie o parę szczegółów dotyczących wyjazdu z tym biurem co ze śniadaniami jaki jest koszt wycieczek ogólnie jakie zakwaterowanie itd bo zastanawiam się nad wyjazdem w przyszłym roku na początku lipca jaki jest koszt pozdrawiam
            • Gość: MONCH12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 10:54
              JEŚLI CHODZI O ŚNIADANIA, TO WE WŁASNYM ZAKRESIE. OBOK PENSJONATU JEST SKLEP, W KTÓRYM MOŻNA WSZYSTKO KUPIĆ. TROSZKĘ DALEJ JEST MARKET, GDZIE MOŻNA KUPIĆ COŚ WIECEJ. W POKOJACH SĄ ANEKSY KUCHENNE, GDZIE MOŻNA SOBIE PRZYGOTOWAĆ JEDZONKO BEZ PROBLEMU. KAŻDY COŚ Z SOBĄ PRZYWOZI. JEDYNE CO JEST STOSUNKOWO DROGIE TO WODA MINERALNA. JA ZAWSZE WIOZĘ 4 BUTELKI. JA RAZ MIESZKAŁAM W GŁÓWNYM PENSJONACIE (JEDYNY MANKAMENT - TO DALEKO OD STAREGO MIASTA), WIEC WZIĘŁAM SIĘ NA SPOSÓB I PRZY ZAMAWIANIU WCZASÓW ŻYCZĘ SOBIE ABY MNIE ZAKWATEROWANO BLIŻEJ MIASTA W PRYWATNYCH KWATERACH - POLECAM!!!! BO WARUNKI SĄ BARDZO DOBRE I TYLKO 15 MINUT DO MIASTA NA WIELKIE LODY :)
              • Gość: wiolcia IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.10, 20:40
                mam do ciebie prośbę napisz mi na maila wiolcia70@poczta.onet.pl trochę więcej szczegółów o autokarze rezydentach pokojach samej miejscowości i wycieczkach jaka cena i co warto zobaczyć pozdrawiam
    • Gość: mama IP: *.dzierzoniow.vectranet.pl 22.11.10, 19:15
      mam pytanie jesli chodzi o zielone szkoły w chorwacji to w jakim pensjonacie jest zakwaterowanie, bo moja córka jedzie do Trogiru
    • Gość: ania IP: *.versanet.de 05.12.10, 11:06
      A czy byl ktos z tym biurem gdzies na okres ferii zimowych?
    • Gość: Magdalena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.11, 17:46
      W tym roku biuro podroży Górnickiego organizuje wczasy w Czarnogórze bardzo proszę o opinie , jaki jest hotel,okolica, czy w ogóle warto jechać.Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych wyjazdów:)
      • Gość: monch12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.11, 12:32
        Witam. Ja w tym roku zapisałam się na Czarnogórę, ale jeszcze nikt nie wie co nas tam czeka. W czerwcu jadą dopiero pierwszy raz, więc się dopiero okaże. Z doświadczenia wiem, bo juz 8 razy byłam z Górnickim na wczasach, że ze swojej strony Górnicki zrobi co w jego mocy, ale jest też druga strona. Nie wiem co będzie ale ja JADE!!!!!!!!!!
    • Gość: tesco IP: *.play-internet.pl 08.05.11, 23:21
      dobre biuro masz w tesco
      • Gość: Tuśka IP: *.swidnica.mm.pl 10.06.11, 20:15
        Jedziemy po raz kolejny. Czarnogóra cudna ale odstraszył nas hotel a la lata 70/80. Chorwacja nas urzekła, jeżeli chodzi o biuro i opinie na temat wyjazdów z Górnickim po prostu się uśmiecham. 1. Bardzo fajna grupa kierowców. Czułam się jadąc z nimi bezpiecznie. 2. Czyste apartamenty. 3. Fantastyczne obiadokolacje....a że na ceratce i że żonie pomaga kierowca...zastanówmy się po co tak naprawdę jedziemy i ile płacimy. Zawsze można wybrać opcję all w hotelu 5* na Malediwach powiedzmy.
        To co ważne to ciepła i krystalicznie czysta woda, sympatyczni Chorwacji, przepiękna lokalizacja.
        Uczciwie polecam.
        • Gość: Telemah IP: *.swidnica.mm.pl 12.06.11, 10:56
          Wczoraj musieliśmy zrezygnować z wczasów (na które czekaliśmy od grudnia) z uwagi na wypadek jaki miała moja żona. Pan Daniel ze zrozumieniem przyjął rezygnację i zwróci nam zaliczkę. Jest nam przykro już nie z samego faktu iż zostaniemy w domu ale dlatego , że te wakacje z tym biurem wspominamy najwspanialej ze wszystkich naszych pobytów wakacyjnych.
          Liczymy , że za rok nie wydarzy się już nic nieprzyjemnego i będziemy mogli w pełni rozkoszować się urokami Dalmacji - oczywiście z biurem "Górnicki".
          Pozdrawiamy tegorocznych urlopowiczów.
        • Gość: EW.11 IP: *.147.204.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.06.11, 22:26
          Ja też jadę w tym roku do Czarnogóry, proszę podzielić się opiniami i wrażeniami z pobytu w Risan a jaki jest hotel i cała reszta.
      • Gość: Ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 13:55
        Daj spokój - najgorsze biuro. Panienkom nic nie chce się szukać
        • Gość: myk IP: 212.244.232.* 25.06.11, 14:19
          Co masz na myśli? Bo boję się, że to będzie niewypał. Choć cena jest atrakcyjna.
          • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.11, 13:28
            Wróciłam z wyjazdu organizowanego przez tą firmę. Wiele pozytywnych wrażeń. Organizacja, zakwaterowanie, wyżywienie zasługują na pochwałę. Na następny rok skorzystam z oferty tego biura.
            • Gość: wiolcia IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.11, 18:24
              wróciłam z chorwacji polecam to biuro znakomite kwatery jedzonko dojazd i opieka kierowców na miejscu czysta woda i blisko do morza widoki cudne polecam
    • Gość: ewa IP: *.versanet.de 12.06.11, 12:01
      Ile tak oreintacyjnie wyszla Was na jedna osobe Czarnogóra.?Koszt wycieczki i tam suma ktora trzeba miec na podstawowe rzeczy?
    • Gość: Renia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.11, 09:46
      a ja polecam!
      • Gość: monch12 IP: 212.244.232.* 23.06.11, 17:08
        MAM OGROMNĄ PROŚBĘ. JAK KTOŚ JUŻ WRÓCIŁ Z CZARNOGÓRY TO BARDZO PROSZĘ O KILKA SŁÓW. WIEM, ŻE ORGANIZACJA JEST NA 5 ALE CZY HOTEL I OKOLICE SĄ OK? JA DOPIERO JADĘ DO CZARNOGÓRY POD KONIEC SIERPNIA.
        • Gość: znajomi IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.11, 22:05
          Właśnie wróciliśmy z Czarno Góry, zakwaterowanie w hotelu rok budowy to1978 skromny ,warunki wystarczająco dobre jak na wczasy jest prysznic ,wc .Miejscowość mała Risan ,znakomite miejsce na odpoczynek nie na rozrywkę ,jeżeli ktoś chce większego szumu to większe miejscowości takie jak Kotor są bardzo blisko .Sam pobyt jest tak znakomicie zorganizowany przez biuro p.Górnickiego że nie ma mowy o nudzie jeden dzień opalania tem 35 woda 25 a na następny dzień wycieczki ,Kotor Peres, Budwa Dubrownik no i rejs do jaskiń ,polecam wszystkim ten wyjazd znakomity ,jedzenie smaczne urozmaicone dużo ,obsługa miła i super rezydent Pan Kazimierz /wiedza o bałkanach znakomita można słuchać godzinami,było cudownie ,polecam wszystkim Czarno Górę z tym biurem.
          • Gość: monch12 IP: 212.244.232.* 24.07.11, 12:51
            Bardzo dziękuję za informacje. Troszkę się uspokoiłam, bo hotel który oglądałam na internecie czasy świetności ma już za sobą. Z Górnickim jeżdżę już od 10 lat i wiem, że wczasy są super. ja wyruszam pod koniec sierpnia i mam nadzieję, że załapiemy się na troszkę ciepełka. Pozdrawiam urlopowiczów:)
          • Gość: Halina z Polkowic IP: *.147.99.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.07.11, 17:36
            Dzięki za informację z pobytu w Czarnogórze to bardzo ważne , bo dość dużo osób czekało na tę opinię, jest to jedyna wzmianka na forum,ja też jadę pod koniec lipca.
            Pozdrawiam serdecznie.
        • Czy osoby, które w tamtym roku wybierały się do Czarnogóry mogłyby napisać swoje opinie na temat tego miejsca? Ile was wyniósł cały koszt podróży, łącznie z wycieczkami, jakimiś drobnymi zakupami na miejscu. Jakie są tam ceny, plaża? Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź, ponieważ jest tylko jedna na forum dotycząca Czarnogóry, a bardzo mi zależy na każdej nowej informacji:) Nie ukrywam też, że zależy mi na czasie, bo muszę na dniach rezerwować wycieczkę bo przejdzie mi koło nosa:)
    • Gość: he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.11, 20:52
      Jeśli się nie jest zmanierowanym to polecam, byliśmy dwa razy, Dalmacja piękna kraina
      • Witam.
        Planuje wybrać się do Chorwacji, być może w tym biurem.
        Słyszałem różne opinie od znajomych o biurze i o kwaterze u Mirjany.
        Jeśli o biurze tu można poczytać pozytywnie, to co sądzicie o
        tej kwaterze ?
        • Byłam z tym biurem w Chorwacji w 2009 r. Miezkałyśmy w apartamentach JOSO II na wyspie Ciovo. Miejsce super. Apartamenty nowe, z balkonem , wyposażone dobrze, czyste, do plazy 2 minuty , stołówka ( 2 minuty). Kwałek drogi od centrum Trogiru ( 40 minut pieszo ) - kursuje tramwaj wodny. Nam takie miejsce odpowiadało bo chcaiłyśmy odpocząć od zgiełku. Plazą czysta, w tym miejscu nie było wielu osób - tłoku nie było ( bradzo fajne miejsce) . Na kwaterach prywatnych nie byłyśmy ( jechały 3 kobiety , i dwoje nastolatków ). Brak zastrzezeń. To miejsce polecam.
          • Gość: podróżnik IP: 195.116.193.* 28.02.12, 14:22
            Mam pytanie co do pensonaty , był dostęp do internetu najlepiej przez wi-fi albo w ogóle jakis ?:)
            • Gość: jozef_47 IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.04.12, 13:56
              Będąc dwa razy na kwaterach prywatnych nie było w tych pomieszczeniach przyłącza do internetu. Ja miałem laptopa i kartę WiFi usb TL-WN422G na kablu. Ten modem WiFi na
              kablu przymocowałem na balkonie i miałem internet bez problemu.
              Nie wszyscy blokują swoje WiFi modemy.
              Słychać wiele Hotspot-y (Wi-Fi) płatne można było tam za odpłatnością uzyskać dostęp.
              W samym Trogirze przy moście jest miejsce darmowego dostępu po WiFi.
              Może w tym roku będzie więcej.
    • Gość: GÓRAL IP: *.18.157.lan.EkoNet.info 21.06.12, 18:53
      BYLEM TERAZ OD 7 CZERWCA 2012 R WRAZ Z MAŁŻONKĄ W TROGIRZE Z BIUREM GÓRNICKI POLECAM WSZYSTKIM TO BIURO ,BO BYŁO REWELACYJNIE I NIE DROGO.DZIĘKUJEMY ZA SUPEROWE WYCIECZKI PYSZNE OBIADOKOLACJE I PRZEDE WSZYSTKIM PANOM KIEROWCĄ ZA PROFESJONALIZM W KIEROWANIU AUTOBUSAMI I ZAWSZE GOTOWYM NAM W WSZYSTKIM POMÓŻ I DORADZIĆ-POZDRAWIAM CALE BIURO I WSPANIAŁYCH KIEROWCÓW HEJ!!!!!!!!!!!
przejdź do: 1-100 101-159
(101-159)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.