• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

brak gazu na podzamczu..;/ Dodaj do ulubionych

• IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 14:54
    czy ktos wie co sie stalo ze nie ma gazu na podzamczu a konkretnie na ulicy
    fortecznej???..;/
    Edytor zaawansowany
    • Gość: :[ IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 14:55
      no wlasnie kur** nie mozna obiadu zrobić, do ch** wacława, nie jadłem 3 dni,
      głodny jestem!!!
      • Gość: wasz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 15:04
        jeden telefon do SM Podzamcze i wszystko powiedzą. Robotnicy uszkodzili rury od gazu, wody i kable od prądu (przy robocie Podwala). Nie wiadomo kiedy bedzie oka.
        • Gość: :[ IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 15:06
          jełopy ;/ no ale cóż, nikt tego nie planował ;/
          • Gość: :) IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 15:08
            No zajebioza..;/ a my na tym cierpimy....;/
            • Gość: eoeoe IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.07.09, 15:12
              ciekawe co by było jakbyśmy cofnęli się do epoki kamienia łupanego, pewnie
              połowa z nas padła by po kilku dniach
              • 21.07.09, 15:13
                cieszcie sie ze prad macie.......
              • Gość: :[ IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 15:14
                pewnie tak, ale gdybać tak można w nieskończoność, tylko po co?
                • Gość: justynka IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 15:16
                  małe sprostowanie nie robotnicy popsuli ale pekła rura wodna i zalała rury
                  gazowe....
                  wszytko na biednych robotników...
                  • Gość: kasia IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 15:28
                    Zgadza się. Rura pękła na Poselskiej, zalała rury od gazu. Wypompowywali wodę,
                    żeby osuszyć te gazowe. Na razie nikt nie wie, ile to potrwa. Prąd jest.
        • Gość: ddd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 17:41
          nie prawda dzwonilem do gazowni woda zalala rury z gazem dostala sie
          do rur i trzeba wypompowywac zeby znowu wlaczyc gaz
        • Gość: Moli IP: *.chello.pl 24.07.09, 19:44
          Jechałem samochodem ok.11 robotnicy stali w sile około dziesięciu.Szkoda nie
          zrobiłem fotki.Teraz jest godzina 19 nikogo już nie ma.To SKANDAL.Gdyby to było
          w Warszawie to całe TVN by się zbiegło.A tu cisza,żadnego komunikatu.
    • Gość: doti IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 20:33
      co najmniej do jutra do wieczora gazu nie bedzie :(((( k...!!!!
      • Gość: jaaa IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 20:47
        a wodaaa???? kiedy bedzie wodaaa??? :(
        • Gość: doti IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 20:52
          a co wody tez nie ma??? ja mam a przynajmniej jeszcze przed chwilą
          była
          • Gość: jaaa IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 21:13
            no niestety, ja na poselskiej wody nie mam:( na fortecznej i
            senatorskiej jest podobnie z tego co wiem...
            • Gość: :) IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 21:55
              Na fortecznej na szczęście woda jak na razie jest:) chociaż tyle dobrego w tym
              wszystkim hehe
              • Gość: jj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 22:01
                i dobrze wam tak! gnijcie sobie w tym żelbecie
                • Gość: RTTR IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.07.09, 22:03
                  debil, a ty wietrz dupę pod tym mostem
                  • Gość: jj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 20:14
                    Buhaha żeby nie było ja jestem z Piaskowej, my przynajmniej mury
                    mamy grubsze, i czynsze niższe.
                    • Gość: wałbrzyszanin IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.07.09, 09:33
                      Gość portalu: jj napisał(a):

> Buhaha żeby nie było ja jestem z Piaskowej, my przynajmniej mury
                      > mamy grubsze, i czynsze niższe

Guwno* macie grubsze. Piaskowa i Podzamcze to ta sama wielka płyta,
                      durniu.

* - błąd celowy, inaczej wytnie cenzor :)
                      • Gość: jj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 16:31
                        Taak ? To zobacz jaka jest grubośc murów w np. w blokach na długiej
                        koło lidla, a jaka na tym waszym obsranym podzamczu.
                        • Gość: hahahha IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.07.09, 17:27
                          a jak tam na piaskowej wasze kuchnie bez okien? xD.... żal x 1000000
                • Gość: :[ IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.07.09, 22:10
                  a Ty sikaj na korytarzu swojej kamienicy co by nie wyróżniać sie za bardzo od
                  innych.
                  • Gość: uli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 23:04
                    mars napada rodacy, nie pójdziecie juz do pracy, wszyscy polacy najednej leżą tacy!
                    • Gość: :( IP: *.walbrzych.vectranet.pl 22.07.09, 10:06
                      Dalej nie ma gazu .....ile to ma jescze trwać...rury ukradli czy
                      jak .....to już 2 dzień
                      • Gość: pytający IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 11:07
                        Dlaczego Rada Wspólnoty Samorządowej nie interweniuje? Sprawa zbyt
                        małej wagi? Oni od tego są!!! Do roboty RWS!!!
                        • Gość: skandal IP: *.chello.pl 22.07.09, 17:00
                          Do TVN-u trzeba zgłosić. Nie może im to ujść bezkarnie ktoś za to odpowiada.
                          SKANDAL!!!
                          • Gość: franek IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.09, 17:31
                            TROSZKĘ CIE PONOSI TVN CI NIE POMOŻE GAZOCIĄGÓW NIE OSUSZY
                            CZY WY LUDZIE WIECIE CO TO AWARIA WEŹCIE POD UWAGĘ ZE WSZYSTKIE TE SIECI SĄ PODZIEMNIE I NIE TAK ŁATWO JE ODWODNIĆ TRZEBA CIERPLIWIE CZEKAĆ BO Z TEGO CO WIDAĆ TO LUDZIE Z GAZOWNI CAŁY CZAS PRACUJĄ A NIE NARZEKAJĄ TAK JAK WY TUTAJ
                            • Gość: yyy IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.09, 17:53
                              na drugi raz niech uważają te miernoty co rozpie...ły tą rurę
                              • Gość: kkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 19:36
                                Może to za inspiracją razwiedki i TVN poszła w diabły ta rura z gazem?
                                Z tego co obserwuję bardzo na rękę ostatni TVN wszelkie przewały i katastrofy
                                które nam szkodzą.
                                • Gość: oooo IP: *.chello.pl 22.07.09, 19:51
                                  Jakby jakiś niedouczony frajer rury nie rozwalił,to by pracować nie musieli.
                                  • Gość: KINIA IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.09, 20:23
                                    a WIE KTOŚ MOŻE KIEDY W KOŃCU TEN GAZ BĘDZIE???dzięki za info
                                    • Gość: wiedzacy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 21:13
                                      Nie trzeba było zadzierac z wodociagami, to by gazu nie zalewali!
                                      • Gość: smek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 07:28
                                        byłem na miejscu awarii.
                                        Wielki skandal- dwoch ludzików w nieoznakowanych kombinezonach, auto
                                        też nie oznakowane - toyota terenowa. udają że pracują - gazownia i
                                        wodociągi wzsystkich w dupie mają.
                                        • Gość: wrrrrr..... IP: *.walbrzych.vectranet.pl 23.07.09, 08:59
                                          a jedyna odpowiedz to "nie wiemy kiedy będzie gaz" zarówno pod 992
                                          jak i w spółdzielni.
                                    • Gość: internauta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 14:58
                                      Najpóźniej do soboty potrwa usuwanie awarii, w wyniku której część
                                      mieszkańców Podzamcza nie ma gazu. Powodem jego odłączenia jest
                                      zalanie sieci przez wodociąg. - to ze strony
                                      www.wiadomosciwalbrzyskie.pl - świeża informacja z wypowiedzia
                                      dyrektora
                                      • Gość: rurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 21:01
                                        jak sieć dziurawa to nawet deszczówka zaleje rury od środka i jest
                                        korek a gazu nie ma!
                                  • Gość: wałbrzyszanin IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.07.09, 09:37
                                    Gość portalu: oooo napisał(a):

> Jakby jakiś niedouczony frajer rury nie rozwalił,to by pracować
                                    nie musieli.

Podoba mi się to, że taki niedouczony frajer ma jednak spory wpływ
                                    na życie takiego wykształconego buca, jak ty :) Jednak bez fizoli
                                    nie istniejecie. To od niego zalezy czy jasnie tfu pan hrabia sie
                                    wykapie czy nie. I bardzo dobrze.
                                    • Gość: EOEE IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.07.09, 11:59
                                      tylko żeby te fizole prezentowały odpowiedni poziom i chęć do pracy
                                      • Gość: ja IP: *.walbrzych.vectranet.pl 23.07.09, 17:27
                                        a gazu nie ma ani fizol ani jaśnie pan ! ..ot co
                                        • Gość: gosc IP: 62.87.160.* 24.07.09, 00:54
                                          Przynajmniej obiadow nie musze gotowac:)
                • Gość: Koli IP: *.chello.pl 24.07.09, 19:47
                  Pie...ij se kilerka ze szczęścia
                  • Gość: lala IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.07.09, 12:53
                    MACIE GAZ NA FORTECZNEJ!!! bo u mnie tylko powietrze leci :o(
                    • Gość: juuuuuuuuuuuu IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.07.09, 13:31
                      jest gaz
                      • Gość: lala IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.07.09, 17:29
                        no w końcu jest
                        • Gość: Cypis IP: *.chello.pl 25.07.09, 19:04
                          Ciekawe,czy zostaniemy obciążeni kosztami wody,która zalała te rury?
                          • 25.07.09, 20:12
                            Gość portalu: Cypis napisał(a):

> Ciekawe,czy zostaniemy obciążeni kosztami wody,która zalała te rury?

I tak i nie.
                            Tak "extra" to nie! Żadnych dodatkowych rachunków nie będzie, bo za tę wodę już
                            dawno zapłaciliście.
    • Gość: q IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.09, 14:46
      d
      • Gość: lala IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.07.09, 15:17
        Jestem tylko ciekawa czy nam odliczą jakąś kwote za gaz którego nie
        było.Gaz jest płacony w ryczałcie,a na fortecznej nie było go aż
        5dni!!!
        • Gość: beerman IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.09.09, 22:36
          up
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.