Dodaj do ulubionych

Mamy z Kleciny

04.08.05, 10:23
Witajcie,
chetnie nawiaze kontakt z mami z Kleciny.
Sama mam Michalka [21m-cy] i jestem w 19tc , no i siedze "niestety" w domu ,
dlatego bardzo chetnie nawiazalabym kontakt z mamami z okolicy. Wspolny
spacer itp.. to jest to ;0)

pozdrawiam
Magda , Misiek i nieznane malenstwo.
Edytor zaawansowany
  • kluncia 04.08.05, 10:45
    HEj
    My mieszkamy na Klecienie dokladnie na Zabrodzkiej mam coreczke 2,8 miesiecy i
    jestem w ciazy 21 t , chetnie sie z Toba spotkam, pisz na adres kajka@friend.pl
    pozdrawiam
    --
    Kasia i Joasia 11.12.2002
    swistaczek.republika.pl
    mój e-mail: cerbermail.com/?ljqExhg001
  • dorota975 04.08.05, 11:14
    Cześć!
    Też jestem z Kleciny. Mam córeczką 8-miesięczną. Ponieważ nie pracuję i siedzę
    znią w domu, to połowę życia spędzamy na spacerach. Bardzo chętnie umówię się
    na wspólny spacer. Dajcie znać na forum, albo na dorota975@gazeta.pl
    Dorota
  • mstawarz 05.08.05, 13:29
    Czesc, ja rowniez jestem z Kleciny. Jestem mama dwuletniego Tymka, najczesciej
    chodzimy na spacerki do ogrodka jordanowskiego kolo szkoly. Zwykle po poludniu,
    bo pracuje.
    Pozdrawiam
    Dorota
  • camomilla1 29.08.05, 01:16
    Hej Klecinianki :)
    wkrotce dolacze do mieszkanek tej dzielnicy ktorej, nota bene,w ogole nie znam. Za ok trzy tygodnie przeprowadzam sie z mezem i naszym Smerfem do nowego mieszkanka.
    Jestem chetna na spotkanko w piaskownicy, w parku itp. (mam nadzieje ze odkryje dzieki Wam inne "dzieckowo-spacerowe" miejsca)

Pozdrawiam slonecznie
  • mstawarz 29.08.05, 11:51
    A gdzie sie wprowadzasz? Na Cukrowa moze?
  • camomilla1 02.09.05, 00:09
    Nie beda to, niestety, nowe bloczki na Cukrowej ale bardzo blisko, gdyz polowa mojego bloku lezy przy Cukrowej a polowa przy Walbrzyskiej (moja jest ta druga).
    A Ty mieszkasz moze na Cukrowej?

Pozdrawiam

• mstawarz 02.09.05, 09:21
    Tak mieszkam w bloku przy Cukrowej z I etapu budowy, jestem mama 2 letniego
    Tymcia. Gdzies od strony przystanku autobusowego bedziecie mieszkac?
  • agaw00 03.09.05, 18:30
    cześc ja jestem aga też bede mieszkac na Cukrowej od nowego roku(II etap
    budowy) teraz mieszkam jakies 500 metrów dalej tj na Wałbrzyskiej:)) co prawda
    mam widok na budowe ale w sprawach odbioru itp jestem zielona - wszelkie
    informacje nt mieszkanka mile widziane...moje gg 1525940; mail agaw00@wp.pl
    A szczesliwą mammą mam nadzieje stac sie na poczatku listopada:)mam nadzieje ze
    dotrwam:)
  • mstawarz 04.09.05, 21:37
    A ja chetnie odpowiem na pytania odnosnie odbioru. Dziwi mnie tylko ze piszesz
    ze masz odbior w II etapie, bo z tego co wiem to II etap dawno oddali, a nawet
    III teraz beda jesienia oddawac IV etap. Jak cos to pisz na maila gazetowego.
    Pozdrawiam
    Dorotka
  • camomilla1 05.09.05, 01:02
    Tak ,własnie.A dokladnie to w polowie tego bloku. Moj synek ma teraz 14 miesiecy i odkrywa uroki przydomowych placow zabaw. Jestesmy chetni na spotkanko, czy to spacerowe czy to "placowozabawowe".
    Mialam nadzieje ze uda nam sie przepprowadzic do konca wrzesnia ale wlasnie dowiedzialam sie ze nasz fachowiec, na ktorego czekamy juz 2 tyg. bedzie wolny dopiero za ok. dwa tygodnie... Ech, znow sie wszystko przeciagnie :(
    Do zobaczenia
    Ps. Na pewno dam znac, jak bede juz po przeprowadzce.
  • mstawarz 05.09.05, 11:37
    W takim razie czekamy i do zobaczenia na Klecinie:))
  • agaw00 06.09.05, 11:41
    dziewczyny cos mi się pozajączkowowało miałam na mysli II część (pierwsza była
    oddana w maju a druga w grudniu) IV etapu:) ja dostane mieszkanie 31 grudnia
    2005. teraz juz sie nie moge doczekac konca całej inwestycji bo nawet rano
    pospac nie mozna...i mam juz serdecznie dość koparek, pił, etc.
  • camomilla1 07.09.05, 00:59
    Na pewno dam znac :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.