Dodaj do ulubionych

PKP kontra wózek

04.07.12, 22:31
Czy moze ktoś mi odpowiedzieć jak mam sie dostać na peron w strone Otwocka z wózkiem????
Edytor zaawansowany
  • jhbsk 06.07.12, 08:18
    Zdaniem kolejarzy musisz się teleportować.
    Przez lata było OK. Z wózkiem, na wózku, z rowerem można było się dostać w normalny sposób na peron. Sama wielokrotnie korzystałam z tego wejścia gdy miałam małe dziecko.
    Ale pasażerom było za dobrze. Mają korzystać ze śmierdzącego przejścia ze stromymi schodami i już.
    --
    JS
  • piwoslaw23 10.07.12, 16:36
    A napisaliście pisma do PLK? Niepełnosprawnym umysłowo trzeba zwracać uwagę na potrzeby niepełnosprawnych ruchowo.
  • krzemisiu 11.07.12, 22:29
    Kolejarze wyszli z założenia że bezpieczniej jest zamknąć przejścia z peronów.
    Skutek jest taki ze 90 % pasażerów przeskakuje przez bramki, 15% omija bokiem a 5 % idzie przez przejście podziemne. No ale mamy SKM i wspólny bilet i korki na przejeździe.
  • jhbsk 17.07.12, 18:38
    Petycja w sprawie wyjścia z peronu.
    petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=8783
    --
    JS
  • jhbsk 29.07.12, 20:17
    Pomogło! Bramki otwarte!
    --
    JS
  • marcello_pomodore 16.08.12, 15:31
    teraz znów pozamykane, a dojscie do przejazdu pokryte niebezpiecznymi kamieniami o które mozna łatwo "orła wywinąć" - jak się sprawy maja z tą petycją? Czy juz ja rozpatrzono??
  • jhbsk 17.08.12, 10:51
    Znowu? Kolejowe dziady chcą być górą.
    --
    JS
  • rozbawiony0 17.08.12, 16:04
    zamiast narzekać cieszcie się ze skoku cywilizacyjnego jakie dało nam Euro!
  • sibeliuss 21.08.12, 08:20
    www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,bedzie-przejscie-przez-tory-trwaja-rozmowy,55374.html
    --
    [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
  • piwoslaw23 30.08.12, 10:14
    Jakieś wieści dot. rozmów dzielnicy z PLK?
  • zizutek 12.09.12, 11:39
    Z innej beczki pytanko:
    Czy na peronach stacji (lub najbliższa okolica) są jakieś normalne miejsca na pozostawienie na kilka godzin roweru, którym chciałbym dojeżdzać ?
    Czytałem kilka miesięcy temu o planach budowy parkingu P&R przy stacji w Falenicy. Ale to bardziej nieokreślona przyszłość raczej.
  • piwoslaw23 25.09.12, 18:20
    zizutek napisał:

> Z innej beczki pytanko:
    > Czy na peronach stacji (lub najbliższa okolica) są jakieś normalne miejsca na p
    > ozostawienie na kilka godzin roweru, którym chciałbym dojeżdzać ?
    Stojaków nie ma, ale są latarnie, barierki, ogrodzenie... Niedawno kolejarze zagrodzili wejścia na perony i do tych barierek kilka razy widziałem przypięte rowery.

Co do P&R, to powstał parking na skrzyżowaniu Walcowniczej z Bysławską, ale wybudowany przez dzielnicę. Nie jest to docelowy, ZDM-owski Park i Jedź, który ma powstać bliżej torów. No i nie ma stojaków (chyba).
  • jhbsk 27.09.12, 08:26
    W kwestii formalnej - Walcowniczej z Bystrzycką.
    --
    JS
  • jhbsk 06.03.13, 08:10
    falenica.pl/node/1859 Ponoć będzie przejście. Znając PKP uwierzę gdy zobaczę.
    --
    JS
  • poziomka001 13.06.13, 18:38

Cud ludzie cud! ;)

Przejeżdżam sobie wczoraj przez przejazd w Falenicy i oczom nie wierzę, aż przyhamowałam - taki szok przeżyłam. Robią zejście z peronu w stronę Otwocka. Cóż za łaska wielka nas wreszcie spotyka. Chyba trzeba jakieś pismo pochwalne do PKP napisać, że się wreszcie zdecydowali na ten niezwykle odważny wyczyn wybudowania zejścia z peronu :)

--
    Kobiety pracujace w domu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka