Dodaj do ulubionych

Nic ciekawego...:(

17.03.06, 16:52
O niczym ciekawym nie można podyskutowac ostatnio na naszym forum. Tylko
pracowita glenkora non stop dosyła tematy...utrzymuje jakakolwiek aktywnośc
forum. Czy ktoś tu czasem bywa???Czy coś poza życiem kulturalnym (za które
oczywiście goraco dziękujemy) dzieje sie w Falenicy???
Obserwuj wątek
    • heca7 Re: Nic ciekawego...:( 17.03.06, 20:40
      Cóż to chyba kwestia przygnębienia przedłużającą się zimą. Zacznie się wiosna
      zaczną się nowe tematy. Bo o czym tu pisać? O ohydnej brei na ulicach,
      zmieszanej z psimi odchodami? Po powrocie do domu korci mnie żeby zostawić buty
      przed domem jak sobie wyobrażę po czym szłam. Pozdrawiam.
    • meps3 Re: Nic ciekawego...:( 19.03.06, 19:14
      O, witam
      Właśnie odkryłem przypadkiem to forum.Jak to nic się nie dzieje w
      Falenicy.Właśnie dzisiaj po raz enty nie mogłem wyjechać z własnego garażu bo
      na ulicy - jednej z niewielu wyasfaltowanych- jest 30 cm lodu i jeździ sie w
      kilkunastocentymetrowych koleinach.Właśnie wpadłem w jedną i było zabawnie.I o
      dziwo pomimo tego ,że czas było się przyzwyczaić do tego ,że w Falenicy jest
      syfiasto jakoś nie mogę i zawsze coś mnie zaskoczy.
      Pozdrawiam.
      Faleniczanin,nie napływowy, ale w trzecim pokoleniu i dlatego mogę pisać ,że w
      Falenicy jest syfiasto.
      • 111majka Re: Nic ciekawego...:( 19.03.06, 21:35
        Ale znalazłes coś zabawnego w tym syfie. I o to chodzi:)
        Nie piszcie, że nie ma o czym pisać, tylko o brejach i syfiastej zimie. Wystarczy chcieć pisać, bo można
        o wszystkim. Ale do tego potrzebne są dwie chętne osoby. Tematy są wszędzie, trzeba się tylko dobrze
        rozejrzeć.
        Powodzenia :)

Józefowska forumianka
            • 111majka Re: Nic ciekawego...:( 20.03.06, 10:03
              Można psx, można.
              A Ty to zawsze taki poważny i małouśmiechnięty jesteś? Ale za to przed garażem pewnie masz
              wysprzatane, tak jak ja ścieżkę do drzwi - czarna i suchutka :)
              • psx Re: Nic ciekawego...:( 20.03.06, 11:03
                Ależ skąd! Wprost przeciwnie, ja jestem prawie zawsze usmiechnięty:))) A przed
                garażem to różnie bywa, ale zazwyczaj staram się odśnieżać zamiast narzekać na
                snieg i cały świat dookoła.:)
                • meps3 Re: Nic ciekawego...:( 20.03.06, 18:42
                  Witam
                  Teoretycznie oczywiście można odśnieżyć i całą Falenicę ,lecz wychodzę z
                  założenia,że moim obowiązkiem jest zadbanie o czystość chodnika i tego
                  odśnieżania już mi wystarcza by się zdrowo zasapać.Wychodzę z założenia,że
                  ulicę jednak powinno oczyścić miasto.A poza tym kiedy to robić.W chwili
                  słabości zaproponowałem oczyszczanie i chodnika i ulicy- przynajmniej kawałka
                  przy wyjeździe- miejscowym menelom .Jak myślicie jaką odpowiedź usłyszałem?
                  Pozdrawiam.
                  • marutka2 Re: Nic ciekawego...:( 21.03.06, 16:29
                    A'propo porządków w ubiegłym roku, późnym latem gmina Wawer pięknie oczyściła
                    chodniczki przy Patriotów...niestety kilka miesięcy później zrobiła wykopki
                    (zmiana rur z gazem) i efekt czystości tak szybko minął jak tylko się
                    pojawił... cóż - grunt to przemyślany plan działań :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka