• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Niedzwiedzie - gdzie na spacer? Dodaj do ulubionych

• 21.05.05, 19:10
    Gdzie bezpieczniej jutro wybrac sie na spacer? Nad Morskie Oko? czy dolina
    Koscieliska?
    pozdrawiam
    Zaawansowany formularz
    • 21.05.05, 19:43
      nie poamiętam żeby w taterkach miśki zjadły kogoś. idz śmiało ,a ostrożnie.
      • 21.05.05, 20:18
        Najbardziej to trzeba unikać spacerów po murku nad wybiegiem misi w chorzowskim ZOO
        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2720807.html
        • 21.05.05, 20:59
          w stolycy miśki chodzą sobie na ul.nomen-omen sloidarności, za malutkim murkiem.
          • 21.05.05, 22:39
            Nie powtarzajcie tematu: to już było!
            i TAK W KOLO MACIEJU?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=170&w=16239883&a=24185165
            • 22.05.05, 09:11
              ciupazka napisała:

> Nie powtarzajcie tematu: to już było!
              > i TAK W KOLO MACIEJU?
              Co ci ciupazka nie pasuje? A jeśli ktos lubi w kółko Macieju?Albo nie lubi
              czytać Twoich watków i tak sobie swój otworzy?Nie wolno?A dlaczego?
      • 10.06.05, 13:00
        Cytuję za GK:

Problemy z niedźwiedziem. Piątek, 10 czerwca 2005r.

"W każdej dolinie tatrzańskiej można teraz spotkać niedźwiedzia - ostrzega
        Paweł Skawiński, dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego. - Właściwie cały czas
        mamy z nimi problemy, choć ostatnio wydaje się nam, jest ich na dole mniej. Bo
        w wyższych partiach Tatr śnieg topnieje i niedźwiedzie mogą tam znaleźć
        pożywienie.
        Niestety, od czasu do czasu dochodzą do dyrekcji TPN informacje o bliskich
        spotkaniach turystów ze zwierzętami. Najbardziej chyba dała się we
        znaki "Siwa", która wędruje po Tatrach z dwójką małych. Kilka już razy pogoniła
        turystów. Planowano założyć jej obrożę telemetryczną, by śledzić trasę jej
        wędrówki, jednak do tej pory nie udało się to."

Prosimy turystów o ostrożność na spazcerach i nie karmienie zwierząt!

• 22.05.05, 00:12
      mglisty_poranek napisała:

> Gdzie bezpieczniej jutro wybrac sie na spacer? Nad Morskie Oko? czy dolina
      > Koscieliska?
      > pozdrawiam

Można i tu i tu, porządnego zmęczena fizycznego życzę. Hej!
      • 22.05.05, 12:07
        Info z wczoraj:
        "Śnieg i niedźwiedzie - na te dwie rzeczy powinni uważać turyści wybierający się
        w Tatry. W wyższych rejonach gór panują jeszcze zimowe warunki. W niższych
        natomiast grasuje agresywna niedźwiedzica.

Na szczycie Kasprowego Wierchu pokrywa ma prawie metr grubości. To właśnie za
        sprawą śniegu niedźwiedzie zeszły w niższe partie Tatr w poszukiwaniu świeżej trawy.

Agresywną niedźwiedzicę, która pewnego czasu grasuje w Tatrach widziano dziś
        koło szlaku turystycznego na Polanie Olszyskiej. Niedźwiedzica, której niedawno
        inny niedźwiedź zabił dziecko, już kilkakrotnie atakowała turystów. Pracownicy
        Tatrzańskiego Parku Narodowego apelują więc o bezwzględne stosowanie się do ich
        zaleceń.

A piękna pogoda, która powróciła w góry, zachęca do spacerów. Wielu turystów
        wyruszyło na tatrzańskie szlaki tym chętniej, że po wiosennym przeglądzie
        technicznym uruchomiono dziś kolej linową na Kasprowy Wierch.

(RMF) www.interia.pl"
        PS. Gdzie bezpiecznie? To subiektywne - całe życie to jedna wielka przyjemność
        i... ryzyko zarazem. R.
        ;o)))
        • 22.05.05, 15:00
          Rumcajs- i ty tutaj,w tym nieprawilnym watku?Wstydź się;)
          • 22.05.05, 15:31
            Hehehe! Wiesz Happy? Widzem postempy u Tiebia - niezkrytykowałeś, rze siem
            powtażam. Ale rze nie fszyscy fszystko czytajom jak Ty, wienc nie dzif siem, że
            pofstajom nieprawilnyje wontki. Tak prywatnie pytam - Ty z nomęklatóry? Bo za
            cenzóre masz u mnie "6+" ;D;D;D
            R.
            ;o)))
            PS. Fstydzem siem - zaczerwieniłem siem... ot pasa w duł!
            ;o)))
            • 22.05.05, 16:19
              roomtsays napisał:

> PS. Fstydzem siem - zaczerwieniłem siem... ot pasa w duł!
              > ;o)))

No widze cos tam czerwonego, ale żebys mial się czym chwalic to kiepsko widać;)
              • 22.05.05, 16:45
                Chwalą to się tacy co potrzebują się jakoś dowartościować, a nie mają czym innym.
                R.
                ;o)))
                • 22.05.05, 17:21
                  No o tym własnie mowa...
                  • 22.05.05, 21:28
                    Happy, z Toba to naprawdę można zdechnąć z nudów...
                    R.
                    ;o)))
                    • 10.06.05, 12:04
                      Roomtsays!
                      Hale z niedźwiedziem, na mój dusiu, nie zdechniys, hehe... Przecytoj se: "ON"

monika.univ.gda.pl/~literat/podhal/0021.htm
                      • 10.06.05, 12:23
                        Dodaję, ze nabyłak se ostatnio ksiązke: " On czyli prawie wszystko o
                        tatrzańskim niedźwiedziu". Autorami są:. Filip Zięba i Tomasz Zwijacz Kozica, a
                        wydana przez TPN Zakopane 2005. Polecam! Pięknie wydana, na dobrym papierze
                        i piękne kolorowe zdjęcia. Ładny prezent dla każdego! Od dziecka do starego!
                        Hej! Patrz Księgarnia Witkacego.

Druga ciekawa pozycja to: "Capy, kozy i koźlęta czyli prawie wszystko o
                        kozicach", tych samych autorów i wydawcy(TPN). Zakopane 2004.
                        Gratulujemy autorom!
                        ta
                        • 10.06.05, 12:48
                          Jo s niedźwiedziem? Kacory zaroz by mnie popędziły za sodome i gomore. Hehehe!
                          Lepsa jakaśik niedźwiedzica ino co by nie mioła niedźwiedzich manier bo jo
                          delikatny. A ten "On" to Orkana czy Tetmajera? ;P
                          R.
                          ;o)))
                          • 10.06.05, 12:55
                            Tetmajera: "Na Skalnym Podhalu". U Was też leje? Fatalna pogoda. Wreszcie
                            jestem wolna, skończyłam zajęcia, a tu jak nie urok to sr.... jutro
                            wymieniajom mi okna (6 sztuk) chyba padnę od przyzryktowanio chałupy do i
                            pote sprzątanio po... Brzyćko mnie mo.. Siadłak na kwile, bo mom dość,
                            trza bee i zrusyć komp...Bee wreście se mnom spokój choć na kwile,
                            hehe...Hej!
                            • 10.06.05, 12:58
                              U mnie lało jak w Zakopanem, hehehe i dopiero od wczoraj słońce ale zimno. Dziś
                              znów pogoda się bździ a ja za chwilke muszę znikać. A z tymi oknami to jakaś
                              epidemia bo umnie to samo?
                              Pozdr.
                              R.
                              ;o)))
                              • Gość: Ciupazka IP: *.it-net.pl 07.09.05, 13:03
                                Ostrzegamy turystów, nie zbliżać sie do nich! :

zakopane.naszemiasto.pl/wydarzenia/513712.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.