Dodaj do ulubionych

draka w Wawie: nożownik, bomba, Smoleńsk...

10.12.12, 23:00
To zaczyna przypominać kiepski kryminał, takie Pulp Fiction a la polonaise... Nożownik zasztyletowuje eskperta lotniczego, zajmującego się Smoleńskiem, po czym wybucha bomba... A wszystko to na tle wyskoku zdRadka do Catherine Ashton...

wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zamordowany-w-Warszawie-to-Krzysztof-Z-ekspert-zajmujacy-sie-katastrofa-smolenska,wid,15167655,wiadomosc.html
niezalezna.pl/35801-morderstwo-krzysztofa-zalewskiego-eksperta-zajmujacego-sie-katastrofa-smolenska

PS. A na Gazeta.pl ciiiszaaa...
Edytor zaawansowany
  • szczurek.polny 10.12.12, 23:17
    > PS. A na Gazeta.pl ciiiszaaa...

Jaka cisza? Wisi co najmniej od 15:00, bo sam widziałem.
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13023928,Wybuch_i_tajemnicza_zbrodnia_na_Grochowie.html
    Normalnie, jak to w biznesie, była spółka, był interes, a potem poszło między wspólnikami na noże...
  • gambit_smolenski2 10.12.12, 23:32
    Przepraszam, ale jak to pisałem, to zajrzałem na główną Gazety.pl, i nie było tego news'a; a, moim zdaniem, powinien być wytłuszczony (jako jedynka). W każdym bądż razie, mój błąd.
  • szczurek.polny 10.12.12, 23:45
    Wisi cały dzień na głównej. Oczywiście nie jako "Zamordowano Krzysztofa Zalewskiego", ale jako "Zabójstwo i wybuch w Warszawie."

A na Pradze to się już tradycyjnie dziwne rzeczy dzieją, więc jeden wybuch więcej na nikim nie robi wrażenia. Łatwo przeoczyć.
  • gambit_smolenski2 10.12.12, 23:50
    Facet związany z PiSem, pasjonat lotnictwa i militariów, wydawca. Startował nawet do Sejmu z listy PiSu. Krytykował raportu Anodiny i Millera.

Wróbla porąbał niby syn-wariat (zero krwi, żadnych śladów), Lepper się powiesił, Petelicki zastrzelił (przedłużono właśnie śledztwo w tej sprawie, bo biegli mają problemy z wyjaśnieniem sprawy), Muś się powiesił (nafaszerowany psychotropami, a wcześniej kilkunastu innych związanym z lotnictwem i Smoleńskiem...

Oczywiście, to może być przypadek wewnętrznej rozgrywki biznesowo-personalnej, jednak... mamy już w kraju prawo serii...

Przypomina mi to "Ziemię obiecaną", gdzie przedsiębiorcy, kpiąc ze swoich zadłużonych i bankrutujących konkurentów, przewidywali, kiedy który z nich będzie się palił, chcąc wyłudzić odszkodowanie z ubezpieczenia pożarowego... wink

www.altair.com.pl/news/view?news_id=6830

PS. Mała uwaga: Altair od lat jest bardzo antyamerykański i proPOwski.
  • szczurek.polny 11.12.12, 00:30
    E tam, prawo serii...
    - nie w piątek
    - nie samobójstwo
    - nie bez świadków

Najbardziej mi podpada, że nie w piątek. Dlaczego nie w piątek?
    Podobno mają tego nożownika, podobno wspólnik z wydawnictwa i prezes (Zalewski, jak piszą, był wiceprezesem). To też by nie pasowało do serii, jakby kogoś mieli, bo zwykle nikogo nie ma.

Chociaż niczego z góry wykluczyć jeszcze nie można. Prawie nic nie wiemy (co raczej normalne, bo śledztwo w toku).

A kogo lubią i kogo nie lubią towarzysze z altair, to my dobrze wiemy smile
  • mecenas_misiura 12.12.12, 07:07
    Mhm, technik-cukrownik zdemaskował spisek GRU/KGB, więc go zabili po dwóch latach. A to, że znane fakty dotyczące zdarzenia nie pasują do teorii - cóż, tym gorzej dla faktów.
    --
    Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

A.Einstein

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka