Dodaj do ulubionych

Mariusz Kolonko zablokowal mnie na Youtube

29.03.13, 05:57
Wyskoczyl mi gdy sluchalem staroci Dave Yosta, nie wiem jakim cudem, ja go nienawide jak trucizny a tu prosze smile "U dolu ekranu" jak mawial slawetny Dariusz Szpakowski, widnieje logo jakiegos Max TV, wiec rozumiem ze Maksym nadaje juz na wlasna manke, kiedys siedzial tu w USA, judzil na nas, Amerykanow a placiliscie za to gowno wy, polscy abonenci. Latami zdaje sie, moze ktos w koncu poszedl po rozum do glowy i wywalil go na zbita morde?
Podobnie zreszta jak posrednio placicie tej drugiej mendoweszce, Zawadzkiemu z Waszyngtonu, takze za lanie pomyj na USA. Zawadzki chyba troche jednak bardziej ynelygentny niz Mariusz Maxymilian ?
Pieprzyl takie glupoty ze nie wyrobilem:

www.youtube.com/watch?v=gn6X2JTOAHQ
Zapodalem komentarz demaskujacy te idiotyzmy , lagodny chocby w porownaniu z tym co tu sobienie raz po raz przekazujemy na pismie, a on nie tylko to wykasowal ale jeszcze mnie na czerowno zablokowal smile, wyskakuje mi na pol ekranu zabron pisania do Mariusza, haha, na wszystkich swoich klipach, ten Mariusz nasz.
BTW, Max i Rado wasz minister to jedna sitwa, wiedzieliscie o tym? Chodzili razem do I LO w Bydgosczy, chlali z umiarem w restauracji Kameralna ciepla zytnia z pepsi albo kwasnie bulgarskie wino. Gdzie te czasy, chociaz ja wole chyba to zapomniec.

--
We must reject the idea that every time a law's broken, society is guilty rather than the lawbreaker. It is time to restore the American precept that each individual is accountable for his actions.
Ronald Reagan
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka