• drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Amber Gold. Sposób na prokuratorów z Dojnej Zmiany

 • 11.01.17, 07:35
  Pan Bogusław Michalski, b. szef departamentu postępowania przygotowawczego w Prokuraturze Generalnej odpowiadał na pytania w komisji d/s Amber Gold.
  Nic nie pamiętał.
  Typowe. Inni prokuratorzy, pytani wcześniej, też nic nie pamiętali. Układ łapówkowy Dojnej Zmiany.

  Pepe ma propozycję na takie przypadki. Prokuratorzy z uszkodzoną pamięcią nie są nam bardzo potrzebni. Prawdę mówiąc - w ogóle. Cóż oni zdziałają nie mając sprawnej pamięci?

  Trzeba ich pozwalniać z pracy. Za porozumieniem stron. Czy oni winni, że choroba ich dopadła?
  Wiadomo, że to choroba łapówkowa, ale poudawajmy, że chodzi o pamięć.

  Nic im nie będzie, PO.N wróci do waadzy, to ich pozatrudniają z powrotem. Taki prokurator z uszkodzoną wybiórczo pamięcią dla łapówkarzy to skarb.


  *

  Unia Eu.opejska musi być zakończona.
  Wcześniej Polska powinna z tego wyjść.
  Edytor zaawansowany
  • 11.01.17, 08:47
   Czytajac twoja wypowiedz mam wrazenie, ze niestety wiekszym problemem jest wybiorcza pamiec.
   Taki pepe np uzywa zwrotu "dojna zmiana" do okreslenia czegos przed rzadami PiS i wybiorczo zapominajac w jaki sposob ten zwrot powstal. Pisze nam ze prokuratorzy z uszkodzona pamiecia sa nam niepotrzebni, ale wybiorczo zapomina jak bardzo niezastapionymi okazuja sie byli prokuratorzy ktorzy zapomnieli o tym ze oskarzali opozycjonistow.

   --
   www.e-subversion.eu
   • 11.01.17, 09:31
    Bo pepe jest debilem czerpiącym swą wiedzę o świecie wyłącznie z portalu p. Karwowskiego. A tam rzeczywistość traktowana jest właśnie wybiórczo i przedstawiana odbiorcom według schematu pewnych owiec z Orwella.
    Pisdzielskie dobre, niepisdzielskie złe. Beeeeeeeeeeee......

    --
    "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).
    "A teraz, drogie dzieci, możecie pocałować misia w dupę" - Bronisław Pawlik (dawno temu)
    "Państwo powinno zmuszać ludzi do przezorności" M. Zieleniecki (teraz)
   • 11.01.17, 13:31
    Dojna Zmiana jest najlepszym określeniem rządów PO. Lepszego nie spotkałem. Określanie w ten sposób rządu PiS to, łagodnie mówiąc, nadużycie. Zwłaszcza po tym, co było. Pewnie za kilka lat będzie pasował. Logika etatyzmu. Ale nie teraz. Jeszcze nie.

    Prokurator popeerelowski walczy po naszej stronie. Polacy z Wehrmachtu (Ślązacy, Kurpie itd.) szli do Wojska Polskiego, byli przyjmowani i walczyli. Chociaż wcześniej każdy z nich mógł pozabijać masę ludzi.

    Generalnie:
    teraz kwestja oceny staje się kwestją wyboru. Od kiedy prawnicy się podzielili w ocenie wydarzeń wokół Trybunału Konstytucyjnego (prezes mówi co innego, a ten co mu uzasadnienia orzeczeń pisał, co innego);
    ma znaczenie wyznaczyć którzy z demokratycznych band są po mojej stronie.
    I ich popierać.

    *

    W dalszym ciągu popieram e-subversion. Bez ".eu".
    W dalszym ciągu uważam, że popieranie kompradorów nie ma sensu. Po co mam być uboższy? I moje dzieci po co mają emigrować?

    Dla Pana polecam:
    gadowskiwitold.pl/

    "W Polsce mało jest wolności, ale możesz mieć wpływ na rzeczywistość."
    Jego sposób myślenia podoba mi się.

    *

    Unia Eu.opejska musi być zakończona.
    Wcześniej Polska powinna z tego wyjść.
    • 11.01.17, 15:51
     Tradycyjnie, pepe. NIE PIERDOL. Prokurator z PRL walczy po SWOJEJ stronie bo ma z tej walki profity. Podobnie jak niedouczeni Misiewicze, leniwe i niekompetentne Przybłędy, salowe awansowane do rad nadzorczych, kretyni (tacy jak ty), którzy obsiedli zawłaszczone media i cała reszta niszcząca to co się udało zbudować przez 25 lat.
     Oni nie robią tego ZA DARMO. Kasa, kasa, kasa...... I przywileje. Gówno klei się do każdej władzy ale do TEJ szczególnie.

     A jak myślisz, że głupota i arogancja zagwarantują ci dobrobyt to znaczy, że jesteś jeszcze głupszy od nich.
     Wiec NIE PIERDOL.

     --
     "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).
     "A teraz, drogie dzieci, możecie pocałować misia w dupę" - Bronisław Pawlik (dawno temu)
     "Państwo powinno zmuszać ludzi do przezorności" M. Zieleniecki (teraz)
    • 17.01.17, 06:23
     >Prokurator popeerelowski walczy po naszej stronie.

     Nie zgadzam sie z takim identyfikowaniem stron. Dla mnie prawdziwy podzial jest miedzy swiniami i ludzi z zasadami, ktorzy chca cos dla nas zrobic. Etykieta partyjna jest bez wiekszego znaczenia. Nie mam problemu by jednoczesnie krytykowac dzialania konkretnych osob w PiS i np chwalic prace ministra obecnego rzadu, Anny Strezynskiej.
     Najwiekszy problem PiS to brak takiego wlasnie rozroznienia. Zaliczaja swinie do kregu "my" z uwagi na etykietke (w ramach zasady ze zlodziaj i lajdak, ale nasz). Tym samym kazdy atak na naganne zachowania takiego lajdaka badz nieudacznika przyjmuja jako atak na "nas" i ida na konfrontacje. Konfrontacje jak na razie wygrywaja z uwagii na przewage glosow w parlamencie i prezydenta, ale zapominaja, ze im wiecej lajdakow i nieudacznikow bronia tym bardziej "my/PiS" bedzie synonimem lajdactwa i nieudacznictwa. Taki system na dluzsza mete prowadzi do upadku, bo promuje lajdakow i lajdactwo. Jak lajdak ma pewnosc, ze go wybronia to nie ma motywacji do zachowywania sie porzadnie, a ludzie porzadni ktorzy takze sa w PiS w pewnym momencie moga tez powiedziec "dosc" i sie wypisac z tej organizacji by wlasnym nazwiskiem nie firmowac kolejnego lajdactwa.

     --
     www.e-subversion.eu
     • 17.01.17, 10:14
      Zakładasz idealistycznie, że zachowania "dobre" (rozumiane również jako troska o dobro wspólne) mają jakąś długoterminową przewagę nad zachowaniami łajdackimi.
      Niekoniecznie.

      Jest jedną z największych wad demokracji, że o preferencjach wyborczych decydują bardziej wzbudzone powszechnie emocje niż faktyczny stan państwa. Zresztą po to właśnie PiS zawłaszczył i gruntownie sprostytuował media publiczne, żeby dawać ludziom nieustannie emocje.
      Prócz najobfitszego w dziejach III RP socjalu, rzecz jasna.

      I dlatego tolerancja społeczna dla łajdactwa może być zaskakująco i boleśnie (dla opozycji) trwała. Po pierwsze, prości ludzie czują się "docenieni" przez 500+ (o tym, że to na kredyt nie myślą przecież).
      Po drugie: smród onucy bolszewickich im nie przeszkadza, bo ich własne onuce śmierdzą tak samo. PiS "wyciągnął" z ludzi najgorsze instynkty: bezinteresowną zawiść dla tych, którym się powiodło, ksenofobię i pospolite schamienie obyczajów. Nieprzypadkowo TVP lansuje ostatnio disco polo. To jest właściwa muzyka dla potomków "wyklętych" smile

      Ja się obawiam, że system promujący łajdaków i łajdactwo może trwać na tyle długo, żeby w dużym stopniu zniwelować osiągnięcia ostatniego ćwierćwiecza. Obawiam się tych pokładów prymitywizmu, do których cynicznie odwołuje się Kaczyński (to jedna z najgorszych rzeczy, jakie wyrządza Polsce). Niedawne wydarzenia z Ełku każą mi tak myśleć. Zadziwiająco, niepokojąco łatwo rozpętała się tam ksenofobiczna jatka.
      • 17.01.17, 21:44
       A ja bym się opowiadał za teorią etykietowania. Może dlatego, że jest ona aż nadto widoczna w pisdzielskiej propagandzie. Czasem do niej zaglądam.
       I widać jak na dłoni, że nasze jest dobre a ich złe. Zupełnie nie jest ważne CO jest nasze a CO jest ich. czasami wychodzą cudowne łamańce, kiedy oficjalna interpretacja się zmienia - np. nasze staje ich lub na odwrót. Pisdzielcom nie przeszkadza pogardzanie wieczorem tym co dosłownie rano chwalili. Identyfikacja jak na wojnie : swój-obcy.

       Co ciekawe taką narrację narzuciła waaadza. Zaczęło się od "komunistów i złodziei" a potem się rozlało na calość ludzi i zdarzeń.
       Poczytaj wpis pepego. To ciężki idiota ale dosyć reprezentatywny.
       Proszę bardzo:
       - PO popierała aborcję i eutanazję
       - PO chciała przymusowo nawracać na homoseksualizm
       - PO nie chciała węgla bo takie podejście odpowiada Niemcom

       Fakty są takie, że w sprawie aborcji, eutanazji, związków partnerskich PO zrobiła dokładnie to samo co PIS. Czyli nic. PIS zamyka kopalnie tak samo jak PO (tyle, że obiecał, że tego nie zrobi).

       Ale dla durniów myślących etykietami to bez znaczenia. Wszystko co im nie pasuje to peło a co im pasuje to pisdzielskie. Zauważ jak opowiadali, że to kaczory wprowadziły Polskę do UE i NATO. Do zasług Kaczyńskiego przy chrzcie Polski powoli się zbliżamy.
       Wystarczy, że durnie w takie etykiety wierzą a zawodowi propagandziści nie muszą się wysilać. Wytresowane pisdzielstwo beczy na rozkaz jak owce z Orwella. To zupełnie bez sensu ale po co komu sens. Ważne żeby beczenie było na tyle glośne żeby zagłuszyć wszystko inne.
       A owieczek chętnych do beczenia nie brak. Choć takich debili jak pepe nie ma zapewne wielu - większość beczy dla doraźnych profitów. Co też jest nieistotne bo chodzi wyłącznie o decybele. Żeby beczenie zagłuszyło rozsądek.

       A skutki uboczne zawsze jakieś są.. Ale dopóki wyznawcy tłuką innych waadzy to nie przeszkadza.

       --
       "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).
       "A teraz, drogie dzieci, możecie pocałować misia w dupę" - Bronisław Pawlik (dawno temu)
       "Państwo powinno zmuszać ludzi do przezorności" M. Zieleniecki (teraz)
       • 17.01.17, 22:09
        To zobacz jak to wygląda "od wewnątrz" za Odra... konkluzja jest taka, ze wszędzie jest degrengolada, jestesmy na progu globalnej implozji systemów demokratycznych.

        nowadebata.pl/2017/01/12/nedza-liberalnej-demokracji-partyjnej-w-niemczech-glosy-zza-odry/

        --
        kurt
     • 17.01.17, 17:55
      Zacznijmy ad extremum:
      czy rozmawialibyśmy z kimś, kto ma znaczek WKP(b) w klapie? Czyli sowieckich komunistów. Miljony zabitych na koncie.
      Czy rozmawialibyśmy z kimś, kto ma znaczek NSDAP w klapie? Miljony zabitych.

      Obecne partje zabitych, poza małymi ludźmi ("aborcja") nie mają na kontach, natomiast
      ...
      natomiast wyznaczają ogólne ramy, w których można działać. Np. osoba, która uważa, że Polska powinna rozwijać się poza U.E., a pozostając w tym układzie swoje szanse rozwojowe traci, nie ma co robić w PO, PiS ani w Kropce.

      Jeżeli ktoś chce podnosić temat uniezależnienia energetycznego Polski nie powinien realizować swojej koncepcji poprzez PO.N, ponieważ jest to wbrew interesom Rosji i, co dziwne, niemiec.

      Jeżeli ktoś chce zrealizować likwidację rodzin na rzecz związków homoseksualnych nie ma co szukać w PiS.

      Itd.

      Tematy wybrałem w taki sposób, ponieważ nie lubię PO.N i uważam, że te organizacje zasługują na przymiotnik "kompradorskie", tzn. stawiające na pierwszym miejscu interes innych państw.

      Może się mylę i mam nadzieję, że Pan zachwieje moim przekonaniem.

      *

      .
      .
      • 17.01.17, 19:54
       pepe49 napisał:


       > Jeżeli ktoś chce zrealizować likwidację rodzin na rzecz związków homoseksualnyc
       > h nie ma co szukać w PiS.
       > Itd.

       O Matko Pszeniczna! Znów PIERDOLISZ, pepe. I to bardziej niż zwykle. Teraz wymyśliłeś sobie
       przymusowy homoseksualizm. ty już nawet nie jesteś debilem. ty jesteś chory. Tylko nie wiem na co, na rozum raczej nie bo rozumu nie masz za grosz.
       --
       "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).
       "A teraz, drogie dzieci, możecie pocałować misia w dupę" - Bronisław Pawlik (dawno temu)
       "Państwo powinno zmuszać ludzi do przezorności" M. Zieleniecki (teraz)
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.