Dodaj do ulubionych

Trump i jego reforma imigracyjna

04.08.17, 03:00
Outlines:
Zmniejszenie naplywu z 1000 000 do 500 000 rocznie
Likwidacja imigracji lancuchowej *i wprowadzenie imigracji dla skilled employees
Likwidacja loterii wizowych
Wymog umiejetnosci pisania i czytania dla potencjalnych imigrantow.
Ten wymog daje na koncu, gdyz on wlasnie wywolal wsrod librokretynow najwieksze poruszenie. Librodebile uwazaja, ze wymaganie od pakistanskiego pastucha koz umiejetnosci czytania to dyskryminacja.
Moze i tak.
* Imigracja lancuchowa polega na tym ze jak pakistanski pastuch koz uzyska staly pobyt, to sciaga do USA swoje dzieci, braci, ciotki, siostry kuzynow i sasiadow zza plota. Razem srednio 112 000 osob na jedna rodzine.

--
PiS be with you.
For another 1000 days.
Edytor zaawansowany
  • 04.08.17, 05:02
    Sa w tej propozycji ustawy duzo wazniejsze sygnaly.
    Przede wszystkim kara dla cwaniakow o ktorych niedawno rozmawialismy: rodzicow obywateli amerykanskich.
    Sponsorowanie rodzinne ma dotyczyc tylko malzonkow i dzieci. Wiec zapladniacze czekajacy na doroslosc splodzonych obywateli do domu = bez kasy dla wszelkiej masci bolszewickich dziadkow.
    Nie masz pojecia jaka jest panika wsrod tutejszych Lomzyniakow.
    Jezeli dolozyliby do tego likwidacje prawa ziemi ...
    I najwazniejsze: OTWARCIE DRZWI DO LEGALIZACJI, tak, tak, nie mylic z legalizacja ma byc tylko dla placacych podatki, wolnych od JAKICHKOLWIEK przestepstw.

Propozycja tej reformy jest w sposob oczywisty prokorporacyjna i populistyczna (drastyczne oograniczenie sponsorowania rodzinnego, podatki, brak zasilkow pomzalegalizowaniu i jezyk)
    Sprowadzenie na amerykanski rynek pracy tanich zagranicznych profesjonalistow to dobicie resztek warstwy sredniej i zbicie inflacji.
    Wyslanie jednak niekumatych, zacpanych amerykanskich na pola do rozsiewania pestycydow, wycinki drzew i na budowie zamiast latynosow i lomzyniakow to ABSURD ! wink

Moze z dziesiec lat temu zalozylem tutaj watek " Masters and servants".
    I TO dokladnie teraz sie ziszcza ...

--
    www.youtube.com/watch?v=Pc54D0rlluw

modres.files.wordpress.com/2014/03/internet_liberal.jpg
  • 04.08.17, 12:51
    lastboyscout napisał:

> Wyslanie jednak niekumatych, zacpanych amerykanskich na pola do rozsiewania pes
    > tycydow, wycinki drzew i na budowie zamiast latynosow i lomzyniakow to ABSURD !
    > wink

Po prostu zaplacisz troszke wiecej za pomidory i jablka, bo farmerzy beda musieli zaplacic wiecej legalnym pracwnikom.
    --
    PiS be with you.
    For another 1000 days.
  • 04.08.17, 13:09
    Troszke wiecej, he, he.
    Widac, ze nigdy nie uprawiales ogrodu, nie wycinales drzew ani nie budowales domu, bolszewicki pieszczoszku .... wink

Po zaplaceniu tego "troszke" zwiazana z tym inflacja albo import wywrocillyby tu wszystko do gory nogami ...

Jestem przekonany, ze wprowadza program pracownikow najemnych, tak jak juz to planowali wczesniej.

--

• 04.08.17, 15:31
    l
    > mu, bolszewicki pieszczoszku .... wink
    >
    > Po zaplaceniu tego "troszke" zwiazana z tym inflacja albo import wywrocillyby t
    > u wszystko do gory nogami ...
    >

Kusi mnie zeby napisac ze nastepnym razem jak nazwiesz mnie bolszewikiem, to dam ci po ryju, ale nie napisze bo ja taki nie jestem.
    A tu masz cus zebys sobie mogl jeszcze troszke wiecej pozadroscic, to moj wniosek do IPN. Pozniej Urzad ds Kombatantow ( walkka z bolszewizmem) a potem pieniazki na konto, do samej smierci. Co miesiac. Czyli razem 3 ( trzy ) emerutyry .

Pan
    Prezes Instytutu Pamieci Narodowej w Warszawie

Wniosek o nadanie statusu osoby spelniajacej warunki okreslone w art 4 ustawy o dzialaczach opozycji.
    Wyjasniam, ze w latach 1981- 1983 jako student Politechniki XXXXX wraz z grupa studentow prowadzilem dzialanosc antykomunistyczna . Za jeden z aspektow tej dzialanosci, ktory zostal przez Sluzbe Bezpieczenstwa wykryty w wyniku sledztwa i donosow konfidentow, dnia 14 stycznia 1982 roku skazany zostalem wyrokiem Sadu Wojskowego w XXXX na kare jednego roku i szesciu miesiecy pozbawienia wolnosci z art 270 Kodeksu Karnego w polaczeniu z art. 212. Kopia wyroku z uzasadniem w zalaczeniu.
    W okresie poprzedzajacym skazanie zajmowalem sie rowniez drukowaniem i rozpowszechnianiem ulotek, gromadzeniem dokumentacji fotograficznej, ( skazanie przez Kolegium ds. Wykroczen w XXXX w pazdzierniku 1982) malowaniem napisow antykomunistycznych na terenie XXXXXX
    Wyrok poprzedzony byl moim pobytem w Areszczie Sledczym w XXXXX w okresie od 13 listopada 1982 do 12 stycznia 1983. Decyzja o aresztowaniu w zalaczeniu
    W latach 1983- 88 w efekcie wydanego wyroku, relegowany bylem kolejno ( tu nazwy 5 uczelni) W rezultacie tych przesladowan oraz dwukrotnego pobicia do nieprzytomnosci przez “nieznanych sprawcow” zdecydowalem sie na ucieczke z Polski w roku 1986.
    Dokumenty zalaczone do wniosku pokazuja okred aresztowania ( dwa miesiace) oraz dlugosc wyroku wraz z uzasadnieniem.
  • 04.08.17, 17:10

A tu masz cus zebys sobie mogl jeszcze troszke wiecej pozadroscic, to moj wniosek do IPN. Pozniej Urzad ds Kombatantow ( walkka z bolszewizmem) a potem pieniazki na konto, do samej smierci. Co miesiac. Czyli razem 3 ( trzy ) emerutyry .

To ty do dzisiaj nie zrozumiales DLACZEGO wladza ludowa chciala ci wybic z tego durnego bolszewickiego lba dzialanie PRZECIW INTERESOWI POLSKI ?!

TO TY, jako POZYTECZNY IDIOTA, wraz z innymi Bolkami wprowadziles do Polski LIBERALNY KORPORACJONIZM, odbierajacy Polakom majtek narodowy/niepodleglosc.

(i DLATEGO dostales za to od amerykanskich korporacjonistow nagrode w postaci pobytu, zasilkow, pierdzenia w rzadowy stolek cale zycie i specjalna emeryture)

Kusi mnie zeby napisac ze nastepnym razem jak nazwiesz mnie bolszewikiem, to dam ci po ryju, ale nie napisze bo ja taki nie jestem.

Uuuu, nastepny "bohater" co to obrzuca blotem ale boi sie nawet ujawnic, he, he wink
    Jest wycinajacy mnie rozowy trep, rozowa s... co to miala mnie sadzic ale jej przeszlo, rozowy, zgorzknialy, zapity cham itp.
    Teraz ty ?!
    Oooch smialo ! smile
    Uwielbiam sie bic rozowych bolszewikow.
    Do samego konca, ich albo mojego wink

--

• 04.08.17, 18:28
    lastboyscout napisał:

> To ty do dzisiaj nie zrozumiales DLACZEGO wladza ludowa chciala ci wybic z tego
    > durnego bolszewickiego lba dzialanie PRZECIW INTERESOWI POLSKI ?!

To znaczy pozostawanie w Ukladzie Warszawskim i RWPG bylo w INTERESIE Polski?
    >
    > TO TY, jako POZYTECZNY IDIOTA, wraz z innymi Bolkami wprowadziles do Polski LIB
    > ERALNY KORPORACJONIZM, odbierajacy Polakom majtek narodowy/niepodleglosc.

Sterowana odgornie gospodarka z octem na polkach byw wobec tego lepsza? Widocznie nie umiesz sie w kapitalizmie odnalezc . A szkoda.

> (i DLATEGO dostales za to od amerykanskich korporacjonistow nagrode w postaci
    > pobytu, zasilkow, pierdzenia w rzadowy stolek cale zycie i specjalna emeryture)

E, zasilki to jak widze raczej ty bedziesz pobieral...ja zasilkow nigdy od nikogo na razie nie pobieralem. Nie bylo takiej potrzeby.

> Kusi mnie zeby napisac ze nastepnym razem jak nazwiesz mnie bolszewikiem, to
    > dam ci po ryju, ale nie napisze bo ja taki nie jestem.

>
    > Uuuu, nastepny "bohater" co to obrzuca blotem ale boi sie nawet ujawnic, he, he
    > wink
    > Jest wycinajacy mnie rozowy trep, rozowa s... co to miala mnie sadzic ale jej p
    > rzeszlo, rozowy, zgorzknialy, zapity cham itp.
    > Teraz ty ?!
    > Oooch smialo ! smile
    > Uwielbiam sie bic rozowych bolszewikow.
    > Do samego konca, ich albo mojego wink

Nazywanie osoby, ktora spedzila lacznie w wiezieniach komunistycznych ponad dwa lata jest dla mnie osobiscie objawech nie tylko chamstwa, ale wrecz zbydlecenia.

--
    PiS be with you.
    For another 1000 days.
  • 04.08.17, 19:57
    Rozmawiasz tutaj z osobą o specyficznej psychice. Prawdopodobnie już to zrozumiałeś: nie ma sensu brać go poważnie.
  • 04.08.17, 20:49
    Dlaczego sie wsciekasz?
    Szanuje cie uczciwosc intencji.
    Ty sie pomyliles a z toba miliony innych.
    Tym sie roznisz od prawdziwych beneficjentow, rowniez swoich forumowych rozowych "przyjaciol", ktorzy nieprzypadkowo liza ci tu dupe, robiac z ciebie dalej pozytecznego idiote.

W koncu zdecyduj sie.
    Wygrales czy przegrales te wojne?
    Dlaczego wiec tam nie zyjesz?
    A ta wojna to byla twoja czy ich?
    Przypomnij sobie O CO sie TAK NAPRAWDE wtedy biles.
    CO WYGRALES DLA podobnych sobie?
    KTO tak naprawde na tym twoim biciu wygral?
    To juz wiesz KTO sie na tym dorobil, i KTO placi Walesie Tuskowi, Buzkowi, Komorowskiemu, Sikorskiemu, Suchockiej, Lisowi i im podobnym?
    I DLACZEGO oni wszyscy ... boja sie wyjsc na POLSKIE (?) ulice?

http://demotywatory.pl/4613642/Ktokolwiek-wierzy-w-sprawiedliwosc-na-swiecie-ten-jest

--

• 04.08.17, 20:51

http://demotywatory.pl/4613642/Ktokolwiek-wierzy-w-sprawiedliwosc-na-swiecie-ten-jest

--

• 06.08.17, 17:55
    lastboyscout napisał:

> Ty sie pomyliles a z toba miliony innych.

> Wygrales czy przegrales te wojne?

Smiesznie sie zrobilo. Bo ja moglbym zlozyc wniosek jak Kadi (nawet daty podobne) ale zgadzam sie z toba.
  • 06.08.17, 20:40
    Widzisz,bo teraz tak sie jakos dziwnie porobilo, ze z koryta wzieli/biora/chca brac wszyscy, ktorzy sa winni stworzenia tej polskiej paranoi. Ci, ktorzy MIELI ODWAGE/ ROZUM nie dokladac drewna do stosu kiedys i teraz, sa usuwani jak sumienie szubrawca ...

--

• 05.08.17, 02:25
    Kadi, ale z Ciebie spryciarz, tak się ustawić, o la la... zazdrość mnie zżera, krew zalewa, myślę sobie - jaki wspaniały kapitalista! Jak się świetnie ustawił!
    Żyje tam a doi tubylców! No, no, no!
    I nawet weredyk... nie tylko bolszewikiem nie chce być nazywany (choć dojenie budżetu i czerpanie dochodów z pracy nowych pokoleń mu nie przeszkadza) ale jeszcze zupełnie nie skrępowany w swej wolności mówi wprost że ZA DWA LATA represji będzie dostawał kasę DO KOŃCA ŻYCIA, prościutko na konto...
    No nic, tylko pozazdrościć kapitalistycznego zmysłu, tej zdolności ustawienia się w życiu, tej wyższej formy cwaniactwa, tej pryncypialnej antykomuszej inwestycji która zwraca się z tak wspaniałą nawiązką, tego sumienia nieskrępowanego myślą o tym, że może to nie całkiem fair wobec tych co urodzili się po '89 i teraz zapierdalają na piąte condo kapitalisty Kadiego z dwoma emeryturami...

Kadi, niuńku, aż ciamkam z zachwytu nad Twym kapitalistycznym kombatanckim tytulikiem prawnym do czerpania kaski z budżetu... Ach, ach, ach, jakżebym chciał takim obrotnym być... Świetna dożywotnia inwestycja to była!!!

To chlapnij sobie kieliszek Don Perignon "kapitalisto" czerpiący z budżetu, zdrówko tych nadwiślańskich młodziaków, frajerów co to za te Twoje komusze represje na Ciebie zarabiają 5pln/h...
    A wiesz, jakbym ich zapytał kto to komuch... to oni nie mieli by wątpliwości!!!
    To ten co za 1.5 roku więzienia w komunie cycka budżet dożywotnio...
    Ten co nawet walcząc z komuną przejął jej metody i nawet tego nie dostrzegł.
    Ten co ma już 2 condo, ale dalej ciśnie, bo sumienia już NIE POTRZEBUJE...
    A cyckając dożywotnio kolejne Bogu ducha winne pokolenia jeszcze SIĘ CHEŁPI swoją zaradnością, a nie wstydzi, że po taki grosz musi się schylać...
    Swoim zwalczaniem komuny, której krzewienie jednocześnie sam uprawia...
    "Hej prorocy moi z dawnych lat, obrastacie w tłuszcz, już Was w swoje szpony dopadł szmal, zdrada płynie... Z CZYNÓW, Kadi, Z CZYNÓW. I z przejęcia sposobu myślenia...
    Ustami to sobie możesz wycierać i kapitalizm.
    A z przychodów i faktów jesteś SOCJAL.

A teraz daj mi w mordę.

--
    “Polska miała ogromny problem w postaci rządu PiS i cieszę się, że polski naród pozbył się tego problemu”
    Siergiei Karaganow

--
    „Demontaż państwa już się skończył. Teraz będą znikać ludzie” – Janusz Kurtyka, 06.04.2010

“Polska miała ogromny problem w postaci rządu PiS i cieszę się, że polski naród pozbył się tego problemu”
    Siergiei Karaganow
  • 05.08.17, 03:14
    vice_versa napisał:

> A teraz daj mi w mordę.

Gowniarzy nie bije. Pogadamy, jak twoi rodzice przestana pobierac na ciebie 500+.

--
    PiS be with you.
    For another 1000 days.
  • 05.08.17, 22:14
    Oj... zabolało, zabolało...
    Naprawdę Kadi: Piłeś? Nie pisz!
    Szczerze mówiąc ta odpowiedź mieści się gdzieś między żałosną a rozpaczliwą i zupełnie nie wiem co z nią zrobić.

Jakie 500+ Kadi????
    Był kiedyś taki dowcip o wojaku i chusteczce...
    Wam się już towarzysze wszystko z jednym kojarzy...

I co Ty mi tym chcesz przekazać?
    Że mam wydorośleć BO KASA I TAK JEST NAJWAŻNIEJSZA I TAKIE JEST CREDO KADI-LAKA???

Kiedyś odpowiadałeś trochę rozumniej, ale widać pobyt na tym forum mógł obniżyć nawet Twoje standardy odpowiedzi.
    A może to jednak nie Ty Kadi-Lak, co???
    Daj mi trochę nadziei, napisz że to weekend był długi, a nie destrukcyjny wpływ forum na inteligencję... Prooooszę... wink

Ściskam Cię mistrzu kapitału budżetowego (z aspiracjami na 3cie condo)
    BU-ZIA-KI!!!

--
    „Demontaż państwa już się skończył. Teraz będą znikać ludzie” – Janusz Kurtyka, 06.04.2010

Siergiei Karaganow
  • 06.08.17, 12:45
    z jednej strony możesz być dumny z drugiej trochę wtopa takie coś napisać po tym jak się krytykuje socjal i wyzywa od najgorszych tych co go biorą
  • 06.08.17, 13:40
    Czy ktos tego goscia choc zna osobiscie? Widzial jego "condo". Juz mowielm ze ten maly czlowiek woli aby innym pozabierali bo SAM W ZYCIU NICZEGO NIE MA I NIC NIE OSIAGNAL i w koncu oni beda tacy jak on: goli i sfrustrowani. American dream okazal sie tylko sore arsepain. Dwa "conda" to on ma na folderze ktory sam pobral z poczekalni w urzedzie socialnym...pewnie na kartki na zywnosc, bo okazji nie przepusci. Zapewnw zapierdala na posadzie panstwowej, bo jest zbyt glupi aby zobic cos sam, a na prywatna nie ma zapewne angielskiego wink

Ale niech sie chwali.

z gazety "Osoby walczące o niepodległą Polskę, znajdujące się w TRUDNEJ sytuacji materialnej, otrzymają specjalne świadczenia."

z 9 czerwca tego roku:

"400 złotych miesięcznie - takie bezterminowe świadczenie otrzymają działacze opozycji antykomunistycznej i osoby represjonowane w okresie PRL. Kwota ta ma być przyznawana bezterminowo i bez względu na dochód. Sejm przyjął w czwartek nowelizację ustawy".

To jest jakis bialy murzyn....ale za to jaki "amerykanski"!!!!

--
    " A journey of a thousand miles begins with a single step" - Lao Tzu.
  • 11.08.17, 21:05
    cojestdoktorku napisał:

> z jednej strony możesz być dumny z drugiej trochę wtopa takie coś napisać po ty
    > m jak się krytykuje socjal i wyzywa od najgorszych tych co go biorą

Mamy inne rozumienie terminu SOCJAL. Ty pewnie nie bardzo lapiesz co to naprawde oznacza ?

--
    PiS be with you.
    For another 1000 days.
  • 17.08.17, 10:23
    no wydaje mi się ze socjal to jakikolwiek dochód z budżetu państwa wpływajacy na nasze konto mimo ze nie musieliśmy na ten dochód pracować
    nie wiem co z emeryturami bo to w sumie dochód który jest efektem tego ze kiedyś pracowaliśmy, jednak w statystykach i tak się emerytury określa jako wydatki socjalne co nudzi uczucia ambiwalentne
    jednak przelewanie kasy na konto powstańca warszawskiego w wyniku jego wcześniejszych zasług jest socjalem
    i w żaden sposób nie krytykuję w tym momencie tych przelewów, po prostu słowo "socjal" ma (dla mnie) niesłusznie negatywne znaczenie
  • 17.08.17, 13:03
    cojestdoktorku napisał:

> jednak przelewanie kasy na konto powstańca warszawskiego w wyniku jego wcześnie
    > jszych zasług jest socjalem
    > i w żaden sposób nie krytykuję w tym momencie tych przelewów, po prostu słowo "
    > socjal" ma (dla mnie) niesłusznie negatywne znaczenie

Socjal to jest jak sie Tobie doopy nie chce do roboty ruszyc i jestes utrzymywany przez panstwo i podatnika.
    A jak Panstwo daje Tobie kase za uznane zaslugi niezaleznie od tego ze zarabiasz miesiecznie np. milion zlotych, to nie jest socjal.
    Kto uwaza inaczej mysli glupio.....

--
    PiS be with you.
    For another 1000 days.
  • 06.08.17, 19:29
    No i masz, Kadi, jak ładnie ten wątek wyewoluował. Dowiedziałeś się wiele o sobie: żeś komuch, żyjesz z socjalu (czy w Ameryce pomoc społeczna rozdaje foldery nieruchomości, naprawdę?) etc., etc.

Przy okazji dowiedziałeś się, na co konkretnie stać poszczególnych rozmówców. Masz tutaj przegląd najgorszych cech polactwa, to jest aż zabawne, ile z nich jadu i żółci upuściłeś smile

A to Polska właśnie.
  • 06.08.17, 21:03
    dorota_333 napisała:

> No i masz, Kadi, jak ładnie ten wątek wyewoluował. Dowiedziałeś się wiele o sob
    > ie: żeś komuch, żyjesz z socjalu (czy w Ameryce pomoc społeczna rozdaje foldery
    > nieruchomości, naprawdę?) etc., etc.

Wyjasnie Tobie bo tu pewnie malo kto sledzi takie zlozone historie smile
    To sie zaczelo od twardoglowca LBS. On sobie kiedys nabil w glowe, ze ja na "gotowe" do USA przyjechalem. Zla wola czy glupota to nie wiem-owsszem, byla grupa ludzi ktorzy przyjechali do USA przez opbozy dla uchodzcow politycznych, wiali za Zachod, tam brali azyl, jechali potem do USA. To jednakze byla fala dluuugo przede mna i moimim pokoleniem. Ladnych pare lat.
    No , ale skoro sam chcial, to przestalem zaprzeczac. Po co? Polakiem, albo jak wolisz, Polactwem kazdy rodzi sie, zyje i umiera. Nawet jak za mlodu z PL zwial, to niczego nie zmienia, A cecha Polactwa juz taka jest, ze jak sobie cos przeciw komus wbija w glowe, to koniec. Zostaja juz z tym do smierci.
    Potem sie ten drugi dopierdolil, chociaz troche brzmi jak ten pierwszy. Malpuje go albo to ten sam. Niewazne, beda kolejni smile
    Cekawostka moze byc co dalej? Co jeszcze robiilem i robie? Za darmo dostalem nerke moze?
    He he. Z drugiej strony to tu suta , rzadowa emerytura to jak slepej kurze ziarno, ale przeciez za darmoche sie tego nie dostaje. trzeba sie i nazapierdalac i swoje wycierpiec, bo do tej roboty trafiaja swoiste charakterki, wiec w prywatnycm bzinesie pod wieloma wzgledami jest byc moze i latweij. Mi osobiscie pracowalo sie lepeij na prywatce, jasno, prosto, masz obowiazki, odpowiedzialnoc jasno okreslona i robisz swoje. Ale moze mialem szczescie po prostu.
  • 07.08.17, 02:55
    Kadilak wlasnie zebrales za swoje zgorzkniale szydzenie ze wszystkich i wszystkiego.
    Dokladnie tak jak to opisal ci to Sevenseas , Vice_versa i inni.

Twoje zycie to nie moja sprawa tak dlugo jak nie szydzisz ze mnie, zwyklego czlowieka, jednego z wielu milionow nielegalnych na ktorych legalni zeruja.
    Tak, jestem ciezkim frajerem bo wedlug TWOICH KRYTERIOW do niczego nie doszedlem, choc to nielegalni tak naprawde ten kraj buduja, karmia, sprzataja, oszczedzaja aby kupic od legalnych domy, wyksztalcenie, leczenie za REALNE pieniadze itd.
    To wedlug ciebie jest godnym kary, pogardy i szyderstwa "przestepstwem" wybor wejscia w system zasysania przez RZAD do USA najbardziej uczciwych i pracowitych bo nielegalnych ?!

Tak, bylem tu dlugie lata nielegalnie, sprzatalem, grabilem, kierowcowalem, jako firma, placilem podatki na rzadowych, podwojnie za nasze studia, za studia legalnych, przeplacalem gotowka a nie ubezpieczeniem rzadowym za leczenie rodziny itd. itp.
    Jednoczesnie to ja, platnik a nie pasozyty na ktore robilem musialem trzesc dupa przed deportacja sad
    I DLATEGO nie pozwole wycierac sobie o mnie mordy ty maly, zalosny cwaniaczku.
    Tobie sie po prostu w tym durnym lbie popierdolilo, rzadowy kretynie.
    TO TY jestes dla na sluzbie u tych, ktorzy ci placa za SLUZBE.
    SLUZBE pasozycie !
    Jezeli masz pieniadze od nich a oni nie maja pieniedzy to znaczy, ze ich jako rzad UKRADLES.
    Jezeli ty masz rzadowa emeryture, ubezpiecznie itp.a oni nie maja znaczy, ze ich OKRADLES z ich ubezpieczenia i emerytury itp.
    Zadna to chwala prostaku, to skurwielstwo.

Im bardziej bedziesz sie nad nami sie wywyzszal, pogardzal nami TYM SZYBCIEJ nas, zwykych ludzi wkurwisz.
    Zamiast dalej szydzic z innych jak rozowi tutaj (ktorzy zreszta cwanie uzywaja cietu jak bura suke a ty nawet nie jestes tego swiadomy) odpierdol sie od uczciwych ludzi bo nam to lataja twoje meldunki jaki to sobie drogi krawat kupiles za NASZE pieniadze, polski bucu!

Niech to bedzie dla ciebie lekcja OTRZEZWIENIA, chocby w tym zwierciadelku wink

--

• 06.08.17, 21:11
    Facet, czy ty przeczytales chociaz to co sam napisales? No juz naprawde, uspokoilbys sie troche.....
    Kartki na zywnosc ? Foldery na conda w urzedzie pomocy socjalniej ?? Rzadowa posada bez angileskiego ??

Jak ten tu. No przeciez to ani sie smiac juz z tego nie wypada, bo to napisac mogl tylko czlowiek powaznie chory na glowe. Naliczylem 17 idiotyzmow, sprzecznosci, przypadkow nieznajomosci faktow podstawowch , ktorych dorosla osoba NORMALNA nie mogla napisac.

sevenseas 06.08.17, 13:40
    Czy ktos tego goscia choc zna osobiscie? Widzial jego "condo". Juz mowielm ze ten maly czlowiek woli aby innym pozabierali bo SAM W ZYCIU NICZEGO NIE MA I NIC NIE OSIAGNAL i w koncu oni beda tacy jak on: goli i sfrustrowani. American dream okazal sie tylko sore arsepain. Dwa "conda" to on ma na folderze ktory sam pobral z poczekalni w urzedzie socialnym...pewnie na kartki na zywnosc, bo okazji nie przepusci. Zapewnw zapierdala na posadzie panstwowej, bo jest zbyt glupi aby zobic cos sam, a na prywatna nie ma zapewne angielskiego wink
  • 06.08.17, 22:10
    Już Ci napisałem. Jesteś zwykłym Murzynem od brudnej roboty. Kreujesz sie na "wszystkowiedzącego kapitalistę" kiedy w rzeczywistości jesteś zwyklym przyglupem który mało wie, za dużo mówi i powiela bzdury z durnych artykułów.....wystarczy cie poczytać . Zwykły frustrat któremu sie nie udało w życiu wiec napierdala na wszystkich i wszystko....pełno was dziś

--
    " A journey of a thousand miles begins with a single step" - Lao Tzu.
  • 07.08.17, 10:39
    Chyba czegoś nie rozumiem: tutaj kilku gości zarzuca Ci, że miałeś w USA status legalny od początku pobytu (i dzięki temu rządową posadę i wynikające z niej benefity). No, ale przecież odpowiednie urzędy dokładnie sprawdziły Twoją historię, i jeśli jakiś specjalny status Ci nadano, to nie przez przypadek. Oni nie mogli w ten sam sposób się urządzić?

To jest najbardziej typowa cecha polactwa, którą dokładnie widać także w kraju: ludowo pojmowany egalitaryzm, wmówiony tym masom robotniczym i chłopskim przez komunę. Każdy, kto ma lepszą pozycję społeczną (i w związku z tym żyje na lepszym poziomie) jest z definicji s...synem i złodziejem. Nawet jeśli tą pozycję wypracował ciężkimi studiami i ciężką pracą, to i tak jest nie w porządku, że ma więcej.

To jest najbardziej g...niana cecha tego kraju, przyznaję.
  • 07.08.17, 12:31
    dorota_333 napisała:

> Chyba czegoś nie rozumiem: tutaj kilku gości zarzuca Ci, że miałeś w USA status
    > legalny od początku pobytu (i dzięki temu rządową posadę i wynikające z niej b
    > enefity). No, ale przecież odpowiednie urzędy dokładnie sprawdziły Twoją histor
    > ię, i jeśli jakiś specjalny status Ci nadano, to nie przez przypadek. Oni nie m
    > ogli w ten sam sposób się urządzić?

Bo oni w Polsce glosowalli na PZRP, chodzili po cichu do kosciola a jak opowiadali polityczny kawal, to patrzyli ze strachem czy czasami komisarz nie slucha smile
    Cecha Polactwa, o ktorej od dawna pisze jest tchorzostwo, posrod wielu innych cech.
    Ja w tym czasie wcyieralem doopa wiezenia ateszty, leczylem sie po pobiciach, szukalem nowych uzelni jak mnie z poprzednich wywalali, chowalm sie przed fikcyjna sluzba wojskowa i wstawiaem wybite przez ZOMO i SB zeby.
    W uznaniu tego dostalem w USA azyl.
    Kiedys mozna bylo przyjechac takze przez tzw. oboz, ale to byla droga przez meke. Dostawalo sie wtedy od razy staly pobyt w USA Delikatnym tchorzom nie zawsze to odpowiadalo. Oczywiscie jak glupek LBS w serii serwowanych mi obelg, nigdy nie dostalem od nikogo zadnej pracy a ni tym bardziej pieniedzy.
    Ale ten to juz taki jest, znam ludzi ktorzy jego znali osobiscie i mowia dokladnie to samo, twardoglowy glupek uwazajacy wszystkich na ookolo za gorszych i glupszych, rnujacy narzucac kazdemu swoj punkt widzenia smile
    Unikaja teraz ich jak przyslowiowego ognia. Ale to off topic.
    Przy okazji na topic - reforma imogracyjna Trumpa nie dotyczylaby ani jego , ani mnie. Ale tego lepeij to tym ludziom ( a moze jednemu tylko) lepeij nie zauwazac do celow latwiekszego rzucania kamieniami ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.