Dodaj do ulubionych

Powrót nieznanych sprawców

14.05.18, 15:57
... czyli komuna wraca. Pomału, ale konsekwentnie.

Sejm strzeżony jak twierdza, ale protestujący w namiocie pod nim przedstawiciel Obywateli Solidarnych w Akcji (OSA) został okradziony i pobity przez nieznanych sprawców.

"Dopiero 10 minut później zjawili się funkcjonariusze. - To o tyle dziwne, że zazwyczaj obok ustawionego vis - a - vis namiotu stoi radiowóz, albo patrol policji. Tym razem nie było nikogo."
Dodajmy, że protest jest legalny.

www.newsweek.pl/polska/pod-sejmem-pobito-protestujacego-z-osa,artykuly,427239,1.html?src=HP_Section_2

Aha: policja twierdzi, że "pokrzywdzony w niewłaściwy sposób wzywał pomocy" smile
Może by trzeba jakieś szkolenia zrobić dla gorszego sortu, może im się przydać na przyszłość.
Edytor zaawansowany
  • sendivigius 14.05.18, 18:12
    dorota_333 napisała:

> ... czyli komuna wraca. Pomału, ale konsekwentnie.

Nie Dorotko, to nie komuna to "wolnosc" i "demokracja" Posluchaj tego wykladu: (i chyba nie da sie powiedziec ze Braun jest lewakiem)

Grzegorz Braun: "Sanacyjna polityka historyczna" - o piłsudczykach wczoraj i dziś

www.youtube.com/watch?v=thhZV0O1RkM

I teraz pomysl tak. Od upadku komuny minelo 29 lat. To tak jakby od powstania komuny bylo 29 lat czyli mamy odpowiednik zaawansowania czasowego na rok 1975. Czy naprawde sadzisz ze wtedy, w 1975, gdy ktos dostal pala od milicji to myslal ze to Sanacja wraca? Chyba jedynym objawem powrotu Sanacji wtedy byl serial "Kariera Nikodema Dyzmy", wedlug Dolegi-Mostowicza, o ktorym wspomina tez Braun na wykladzie - sluchaj uwaznie.

Czas Dorotko popatrzec w lustro i sie przyznac ze ta wasza "demokracja" i "wolnosc" to jeszcze wiekszy syf i obca zaleznosc. Wszystko to za paciorki i lusterka dla "warszawki" i grupki "klasy sredniej" ja obslugujace.
  • dorota_333 15.05.18, 11:56
    Sorry, Brauna nie jestem w stanie słuchać dłużej niż kilkanaście sekund. Więcej tak mocno mnie stresuje, że się potem moczę w nocy.
  • dorota_333 16.05.18, 14:41
    ... czyli komuna wraca. W formie cenzurowania myśli naukowej.

Tak, wiem że sprawa konferencji poświęconej Marksowi zainspirowała już towarzysza Sendiego. Ale nie sposób nie przywołać jej w wątku, który jakby zaczyna mi się układać. Wątku z myślą przewodnią: komuna wróciła.

www.newsweek.pl/opinie/policja-na-konferencji-o-marskie-dowodzi-ze-marks-mial-racje,artykuly,427324,1.html?src=HP_Section_2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.