Dodaj do ulubionych

Amerykanin poznaje Rosję

12.07.18, 03:35
"Po dwuletniej przerwie delegacja amerykańskiego Kongresu odwiedziła Rosję. Senator John Kennedy nie oszczędził żadnego z moskiewskich polityków.

Mieć do czynienia z rosyjskim rządem to tak jakby „załatwiać sprawy z mafią”. „W Rosji nie ma politycznej filozofii. To tak jakby zadawać sobie pytanie na czym polega filozofia polityczna mafii. Ich filozofia – to władza i pieniądze. Taka jest filozofia Putina. On rządzi żelazną ręką. Jest dyktatorem”.

Kennedy dodaje, że nie jest przeciwny spotkaniu Trumpa i Putina, lecz nie oczekuje po nim żadnych poważnych rezultatów. „Nie można wierzyć Putinowi. Myślę, że najlepsze co możemy zrobić to próbować go przetrzymać”.

Delegacja Kongresu spotkała się także z ministrem spraw zagranicznych Ławrowem. jego z kolei Kennedy określił jako „awanturnika”, a rozmowy z nim uważa za najtrudniejsze ze wszystkich jakie odbył podczas tej wizyty.

Rosję określił jako kraj pozbawiony wolnych mediów, a rozziew między elitą władz a zwykłym obywatelem określił mianem „przepaści”.

Nie obyło się bez ostrzeżeń. John Kennedy uprzedził, że jeśli Rosja znów będzie ingerowała w amerykańskie wybory to USA „uderzą jeszcze silniejszymi sankcjami, niż te, które obowiązują obecnie”.

Na swoje słowa – stwierdził na koniec – usłyszałem tylko zaprzeczenia, zaprzeczenie i zaprzeczenia."

kresy24.pl/po-rozmowach-w-moskwie-senator-kennedy-nie-przebiera-w-slowach/
Po angielsku można sobie poczytać np. tu:

apnews.com/505289e5c5d147f48516d74ebbbcb801

*

Chwila realizmu.

*

U. E.
Jak zwykle. Sio.
Edytor zaawansowany
  • przycinek.usa 12.07.18, 05:16
    ciekawe
  • pigeon_shit_dust 27.07.18, 18:57
    Ktoredy biegnie? nad Bugiem, Odra i Nysa?
    Wczoraj sobie pstrykalem kanalami i akurat na 8 ( Latino) pokazywali scenke z Rosji.
    15 latniie gowno plci zenskiej stalo z siekiera kolo pienka do rabania drewna. W lewym reku miala malego kotka, ktorego postawila na ten pieniek a potem porabala siekiera na kawalki.

handofmoscow.com/2018/07/23/the-girl-cut-a-kitten-with-an-axe-in-the-altai-region/
    Dla mnie to oni , ci z bylego ZSRS, po jednych pieniadzach. Dlatego bedzie i smieszno i straszno patrzec jak Lachom Reuny sie niedlugo w Polsce dobiora do dupy i beda reazac jak leci. Konsekwencje dzikiej imigracji ....
  • cojestdoktorku 27.07.18, 19:45
    > W lewym reku miala malego kotka, ktorego postawila na ten pieniek a potem pora
    > bala siekiera na kawalki.

mogę prosić o link na którym to widać?

w zamian daję inny link, niestety nie ze wschodu
    www.youtube.com/watch?v=26eNsrq9RRQ
  • pigeon_shit_dust 27.07.18, 20:30

A co, rajcuje Cie to? Prosic mozesz ale nie dostaniesz. Mam nadzieje ze nie. Jak chcesz sie pobawic to jedz tam i zabij kurwe, moge pojechac z Toba, nawet zaplace za bilety.
    Rodzice gowniary pozamykali momentalnie jej wszystkie konta na necie, filmik zniknal z netu ( YT?) bo tato morderczyni to jakis posowiecki notabl w PostSowietach . Byla u nich policja, bo przeciez szum sie w mediach zrobil na caly swiat.
    Tu wiecej:
    en.crimerussia.com/gromkie-dela/official-s-daughter-that-killed-kitten-with-ax-placed-on-register/

--
    Aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze, których nie zarobili
  • cojestdoktorku 27.07.18, 21:03
    >A co, rajcuje Cie to?

jak kogoś rajcuje to sam sobie znajdzie
    www.youtube.com/watch?v=DnP2TtaJt2o
    www.youtube.com/watch?v=PMZg5KdvOic

niestety to tez nie ruskie

w necie nic nie ginie
    jesli sie pojawiło to na pewno gdzies jest
    pytam o filmik bo założyłem ze to kolejny "fejk" majacy urabiac opinię publiczną i wyglada ze tak własnie jest

• pigeon_shit_dust 27.07.18, 21:31
    cojestdoktorku napisał:

> niestety to tez nie ruskie
    >
    > w necie nic nie ginie
    > jesli sie pojawiło to na pewno gdzies jest
    > pytam o filmik bo założyłem ze to kolejny "fejk" majacy urabiac opinię publiczn
    > ą i wyglada ze tak własnie jest

Co tak jest? W TV poakzywali wszystko bez zaslaniania, musiala jebnac kotka 7 razy, kota zabic nie tak latwo. Teraz spierdolila ze wsi, bo dostala setki e-maili z grozbami. Dlatego ze fake filmik puscila w sieci? Dlatego rodzice polikwidowali konta, bo ich straszyli z calego swiata smiercia i skalpoqwaniem. Wg mnie slusznie.
    Z Youtube ginie, jak nie jest zgodne z regulaminem a ten clip na pewno nie byl.

--
    Aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze, których nie zarobili
  • cojestdoktorku 27.07.18, 21:53
    >Co tak jest? W TV poakzywali wszystko bez zaslaniania

w TV pokazali coś czego nie ma na youtube? szczerze to sie z tym nie spotkałem, ale moze nigdy nie szukałem tak mało istotnej sprawy, a czemu mało istotnej? (NIESTETY)
    bo wystarczy wpisać czy po polsku czy po angielsku "zabił/a kota" i odstaje sie miliony linków do takich zdarzeń, to sie dzieje codziennie a Ty na forum zadyme robisz jakby to pierwszy przypadek był

nie ważne,
    wpisz e wgoogle zabił/a kota i zobacz ile wyników wyszukiwania znajdziesz

• pigeon_shit_dust 27.07.18, 23:34
    cojestdoktorku napisał:

> NIESTETY)
    > bo wystarczy wpisać czy po polsku czy po angielsku "zabił/a kota" i odstaje sie

"kitty +killed +girl+ ax"
    handofmoscow.com/2018/07/26/who-killed-a-kitten-with-an-axe-schoolgirls-punished/
    Dokladnie 1. A jak kilka to dotyczy tej samej qurwy.
    W zaleznosci od wyszukiwarki wyskakuje inne artykuly, ale dotycza teg samej malaej morderczyni. Nawet w yebanych Sowietach nie zdarza sie na codzien ze dziwczynki rabia kotki siekierami.
    Nara, smigam z moim kotem na obcinanie pazurkow i czyszczenie uszkow z woskowiny. Is that time of a month again.
  • cojestdoktorku 27.07.18, 23:47
    wpisz bez "ax", wtedy Ci wyskoczy ze ludzie są jeszcze gorsi, przypadki z "fire" są najbardziej bolesne, "ax" to cios łaski w porównaniu z ogniem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.