Dodaj do ulubionych

Cudowna Warszawa

25.10.18, 22:32
"Obwód nr 610 na Ursynowie – w tej komisji frekwencja wyniosła równo 100 procent, uprawnionych do głosowania było 1355 osób i tyle też otrzymało kartę do głosowania. Całe szczęście, że w przypadku tej komisji chociaż liczba kart wyjętych z urny się zgadza. Zwyciężył tutaj Rafał Trzaskowski, na którego głosowało 852 osób.

https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/10/komisja_610_ursynow_nczas.jpg
...
Obwód nr 390 na Pradze Północ – w tej komisji frekwencja wyniosła równo 100 procent. Uprawnionych do głosowania było 706 osób i wydano 706 kart, jest tylko jeden problem. Z urny wyjęto 708 kart, tyle że 6 z nich było nieważnych. W każdym razie tu także wygrał Rafał Trzaskowski zdobywając 347 głosów, czyli niecałe 50 procent.

https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/10/komisja_390_praga_nczas.jpg
...
Obwód nr 675 na Bemowie – charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością. Uprawnionych do głosowania było 918 osób i tyle też wzięło udział w głosowaniu, z tym że z urny wyjęto już 921 kart, a 919 z nich było ważnych. Można powiedzieć, że w tej komisji frekwencja nawet przekroczyła 100 procent. Tu także górą Rafał Trzaskowski, który zdobył 458 głosów.

https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/10/komisja_675_wlochy_nczas.jpg
...

Jest również wiele przypadków komisji, w których liczba kart wyjętych z urny nie zgadza się z liczbą kart wydanych. O ile bilans jest ujemny można to wytłumaczyć tym, że ktoś odebrał kartę, ale np. na prezydenta nie chciał głosować i wyniósł ją z lokalu. Bilans dodatni tłumaczony jest tym, że ktoś przyniósł ze sobą „podrobioną” kartę do głosowania.
...
Obwód nr 598 na Ursynowie – w tej komisji wydano 1338 kart do głosowania, a z urny wyjęto ich 1390. Okazuje się, że wynik zawyżyły karty, które zostały uznane za nieważne. Komisja może tak zadecydować w przypadku braku pieczęci, innego układu niż urzędowo ustalony etc. Łącznie oddano w tej komisji 1298 głosów ważnych, z których najwięcej, bo ponad 60 procent zdobył Rafał Trzaskowski.

https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/10/komisja_598_ursynow_nczas.jpg
...
Obwód nr 754 na Bemowie – w tej komisji wydano 1142 kart do głosowania, a z urny wyjęto ich 1177. W tym przypadku mamy do czynienia z większym cyrkiem niż na Ursynowie, bowiem liczba kart uznanych za ważne wynosi 1149 i także przekracza liczbę kart wydanych. 628 głosów zdobył w tej komisji Rafał Trzaskowski, co pozwoliło mu na zdecydowaną wygraną.

https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/10/komisja_754_bemowo_nczas.jpg
...

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl
za:
nczas.com/2018/10/22/tylko-u-nas-cyrk-podczas-wyborow-w-warszawie-w-trzech-komisjach-frekwencja-wyniosla-100-procent-w-innych-wyjeto-wiecej-waznych-kart-do-glosowania-niz-wydano/

*

Zamiast komentarzyka pepego:

"Warszawa, 8 grudnia 2017 r.

Stanowisko Ruchu Kontroli Wyborów
w związku z zakończeniem prac Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw
z zakresu prawa wyborczego nad drukiem sejmowym nr 2001 – poselskim projektem grupy posłów klubu Prawa i Sprawiedliwości Ustawy o zmianie niektórych ustaw
w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania
i kontrolowania niektórych organów publicznych

Doceniając szereg pozytywnych zmian zawartych w projekcie ustawy, z przykrością odnotowujemy, że Komisja Sejmowa uwzględniła niewiele poprawek zgłaszanych przez nas w trakcie jej prac.

W szczególności, nasz niepokój budzą poniższe kwestie, wielokrotnie przez nas podnoszone, a stwarzające – w razie ich nieuwzględnienia na dalszych etapach prac legislacyjnych nad projektem ustawy – bardzo poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa i transparentności kolejnych wyborów:

- Przedłużenie obecnej kadencji Państwowej Komisji Wyborczej do końca kadencji obecnego Sejmu, co oznacza, że obecny jej skład przeprowadzi wybory samorządowe w roku 2018 i parlamentarne w roku 2019;
- Powołanie szefa Krajowego Biura Wyborczego o kompetencjach znacznie zwiększonych w stosunku do dotychczasowych na siedmioletnią kadencję przez obecny skład PKW;
- Rozpatrywanie protestów wyborczych przez sądy okręgowe, zamiast postulowanego przez nas jednego sądu rozpatrującego całokształt spraw wyborczych, np. Sądu Najwyższego;
- Brak karalności większości naruszeń prawa i procedur wyborczych;
- Brak centralnego rejestru fałszerstw i fałszerzy wyborczych;
- Brak centralnego elektronicznego spisu wyborców – pozostają spisy tworzone przez gminy;
- Brak obowiązku przedstawiania przez wyborców ważnego dowodu tożsamości z PESELem;
- Brak jakichkolwiek zabezpieczeń kart do głosowania;
- Dopuszczenie kart do głosowania w formie książeczek;
- Utrzymanie urn przezroczystych, naruszających tajność wyborów – w miejsce postulowanych przez nas urn półprzezroczystych;
- Brak wymogu natychmiastowej publikacji w internecie skanów papierowych wersji protokołów
i cząstkowych wyników wyborów ze wszystkich komisji obwodowych.
- Brak zakazu pełnienia funkcji członków PKW, Szefa i pracowników KBW, komisarzy wyborczych, Korpusu Urzędników Wyborczych dla funkcjonariuszy i współpracowników tajnych komunistycznych służb wojskowych i cywilnych."

www.tysol.pl/a14111-Ruch-Kontroli-Wyborow-Niedostateczne-zabezpieczenia-wyborow-w-projekcie-nowelizacji-Kodeksu-Wyborczego
*

U. E. musi zostać zakończona.
Wcześniej warto i opłaca się z tego wyjść.

Albo ma się Krainę Cudów w Warszawie.
Edytor zaawansowany
 • sendivigius 25.10.18, 23:26
  pepe49 napisał:

  > "Obwód nr 610 na Ursynowie – w tej komisji frekwencja wyniosła równo 100 procen
  > t,
  >
  > Albo ma się Krainę Cudów w Warszawie.

  To juz prawie jak Kim Jong Un. big_grin

  Niech zyje "demokracja"
  Niech zyja "wolne wybory"
 • zimna-wodka 25.10.18, 23:43
  Wygląda na że peło wygrała ostatnie wybory parlamentarne (i prezydenckie) i wszystkie kluczowe stanowiska w państwie obsadziła swoimi ludźmi. Co wiecej peło nie dopuściła opozycji pisdzielskiej do kontroli wyborów dzięki czemu mogła je bezkarnie i dowolnie ustawiać. A pisdzielstwo wdeptane w ziemię przez pazerne peło, nie mające nic do powiedzenia w sejmie i senacie, gnębione przez fanatycznie pełowskiego prezydenta nic nie może zrobić. Przynajmniej od czasu jak peło przejęła i obsadziła swoimi ludźmi całe sądownictwo.
  Tak mi dopomóż Bóg (i nie tłumacz się że Cię nie ma).

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • herr7 26.10.18, 05:00
  W poprzednich wyborach samorządowych było 20% nieważnych głosów teraz podobno znacznie mniej. Czyżby ludzie nauczyli się głosować?
 • bieda_inwestor 26.10.18, 14:56
  to akurat zlozylbym na karb zmiany regul wprowadzona przez PiS, ktora dopuszcza zaznaczanei w inny sposob niz krzyzykiem:
  www.newsweek.pl/polska/polityka/ordynacja-wyborcza-sejm-uchwalil-zmiany-proponowane-przez-pis/8tfwl64

  jak rozumiem zgadzasz sie z opozycja, ze ta zmiana wprowadzona przez PiS byla zmiana na gorsze pozwalajaca na falszowanie wyborow, tak?


  --
  www.e-subversion.eu

  "Jakos tak bywa, ze zwykle najtrafniejsze dlugoterminowe prognozy wychodza Ci jesli w dowolnym modelu ekonomicznym zalozysz glupote, niekompetencje i zla wole politykow"
 • zimna-wodka 26.10.18, 16:05
  bieda_inwestor napisał:

  > jak rozumiem zgadzasz sie z opozycja, ze ta zmiana wprowadzona przez PiS byla z
  > miana na gorsze pozwalajaca na falszowanie wyborow, tak?
  >
  Zapewne to nie było do mnie. Ale ja się zgadzam. To tłumaczy sukces p. Jakiego.
  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • pepe49 26.10.18, 17:32
  mobile.twitter.com/1916_Arek/status/1054374160355463168
  www.tysol.pl/a25254-Ewa-Stankiewicz-Bedzie-wniosek-o-powtorzenie-wyborow-w-Warszawie

  "WSI od Gawor z ratusza Waw przeprowadzili operację "Rafał w I turze"? Niestety ktoś pazerny poszedł na pełną stawkę za głosy na Rafała i kicha: 101% frekwencji. Będzie zawiadomienie do prokuratury, wniosek o powtórzenie wyborów poza urzędnikami ratusza i niezależne sprawdzenie!" - napisała na Twitterze dziennikarka Ewa Stankiewicz.
 • zimna-wodka 26.10.18, 19:29
  pepe49 napisał:

  Ewa-Stankiewicz-Bedzie-wniosek-o-powtorzenie-wyborow-w-Warszawie "WSI od Gawor z ratusza Waw przeprowadzili operację "Rafał w I turze"?

  A skąd p. Stankiewicz wie, że to nie była akcja "Patryk w drugiej turze"? A do tego nie trzeba upiorów w postaci nieistniejącej WSI - wystarczą jak najbardziej istniejące czynniki partyjne i państwowe. Nikt p. Stankiewicz nie uświadomił, że to nie WSI organizowały wybory?
  A moim zdaniem jak nie wyszła Warszawa od morza do Tatr to wrzucono Tatry i morze do Warszawy i się rozlało. Tak bywa jak partyjna gorliwość wygrywa z rozsądkiem.

  Tak czy inaczej Warszawa pozdrawia p. Stankiewicz i podziwia jej fantazję. Ona powinna rządzić w Warszawie - z pewnością przebiłaby Dubaj p. Patryka.

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 26.10.18, 19:35
  O, jak Stankiewicz wytropi fałszerstwo wyborcze, to będzie można podbić wątek o Dziewicy Orleańskiej. Przysnęła na kilka lat, ale znowu budzi się do boju.
 • zimna-wodka 26.10.18, 21:32
  dorota_333 napisała:

  > O, jak Stankiewicz wytropi fałszerstwo wyborcze, to będzie można podbić wątek o
  > Dziewicy Orleańskiej. Przysnęła na kilka lat, ale znowu budzi się do boju.

  Przypomniałaś mój ulubiony wątek. Serdeczne dzięki. Pamiętasz może jaki miał headline? Pewnie przyjdzie go odświeżyć. A przy okazji młode pokolenia zapoznają się z wyjątkową erupcją talentu v-v. Chyba oboje jesteśmy to winni naszym następcom i następcom tych następców?
  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • zimna-wodka 26.10.18, 21:53
  A mówiąc poważnie - nic nie wskazuje na to żeby zaczęli się orientować w czymkolwiek. Czytam różne mundre analizy i cały czas mam wrażenie że piszą je ludzie znający świat z perspektywy obórki pepego.
  A temat jest prosty jak konstrukcja pepowego cepa. Warszawa to duże miasto. W takich miastach nie ma ludzi naiwnych. Nie dlatego, że się tacy nie rodzą. Ale dlatego, że krócej żyją. Taka odmiana doboru naturalnego. Trochę jak w dżungli - facet którego można przekonać do pocałowania krokodyla raczej nie zdąży przekazać swoich genów potomstwu.
  Warszawa wie że cztery nitki metra naraz (bo dwie z obu końców) to pełen paraliż miasta. I nawet nie to, że nigdzie nie dojedzie pogotowie czy straż pożarna ale w sklepach może nawet chleba zabraknąć bo nie dojedzie. Tak samo Warszawa wie, że kosmodrom nad Wisłą to jeszcze nie zaraz itd itp. Takimi pomysłami może się podniecać wioska pepego ale w Warszawie ludzie najwyżej popukają się w czoło.
  Może gdyby ktoś p. Patrykowi o tym powiedział to ten nie pierdoliłby durnot od których Du*ę ściska. A tak to te trzydzieści % z okładem wygląda faktycznie na fałszerstwo. Głupota kosztuje wszędzie ale w dużych miastach kosztuje razy 10.

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 26.10.18, 21:54
  Skromność na bok. Jesteśmy to winni ludzkości.
  forum.gazeta.pl/forum/w,17007,135329133,135329133,Ewa_Stankiewicz_postac_wielkiego_formatu.html

  PS. To wyjątkowa rzecz, ale po kilku latach ta erupcja bałwaństwa jest dalej świeża i nieodparcie zabawna.
 • zimna-wodka 26.10.18, 23:48
  A dla leniwych zrobię c-p z utworu v-v który rozpoczął cały wątek i który powinien trafić do lektur szkolnych:
  Niesłychane! Zobaczyłem ją na tym filmiku pierwszy raz.
  I nie mam wątpliwości: na naszych oczach wyrasta nam postać wyjątkowego formatu.

  Wielka postać, przyszła twarz nadchodzącej polskiej odnowy.
  Bez cienia trwogi w sercu, bez cienia wahania. Ta kobieta ma w sobie tyle determinacji i wściekłości, co NIKT z dotychczasowego estabilishmentu. Tak rodzą się wielcy przywódcy.
  To jej ten system powinien się bać, to z nią ten system może mieć potworny problem- co ważne jest kobietą.Jeśli ktoś może zagrozić tym bandytom to właśnie ona.

  Zobaczcie jaka ona jest inna od tych polityków których znamy! Nie koniunkturalnie szukająca miejsca na scenie politycznej, układająca swoją karierkę polityczną w zaciszach partyjnych gabinetów, tylko właśnie wśród ludzi, spośród nich. Nie idąca dla kanap, limuzyn i politycznej tandety, tylko pchana tragedią, buntem i misją.

  Sam tekst przemówienia można byłoby tu i ówdzie polepszyć: skrócić zdania, pominąć kwestie ortograficzne, uprościć słownictwo, ale to wszystko to jest zupełny PIKUŚ w porównaniu z odwagą i determinacją jaką ma ta kobieta.

  Ona już weszła na tę drogę i stamtąd gdzie stoi są tylko dwie drogi- na sam szczyt wielkiej polityki albo rękami zdrajców do panteonu narodowych męczenników.

  Martwię się o nią. Nie wiem czy ten reżym jej wybaczy takie słowa. To będzie papierek lakmusowy na ile ekipa Tuska i Komorowskiego przyswoiła metody sowieckie i na ile będzie je tutaj wprowadzać w życie. To niestety jest możliwe. Nie wiem czy ona jest tego świadoma, ale właśnie wczoraj pod Piłsudskim, z Belwederem w tle a Radą Ministrów po prawej przekroczyła Rubikon.

  Właśnie użyłem Googla: na hasło "Ewa Stankiewicz" wyrzuca tytuł z Niezależnej o polskiej Joannie D'Arc... Miałem nawet użyć dokładnie tego samego skojarzenia, ale je odrzuciłem, bo wiadomo jak skończyła Joasia. Tutaj mamy albo przyszłą Julię Tymoszenko, tę z Pomarańczowej Rewolucji, albo przyszłą Politkowską. A jeśli mamy świadomość rangi wypowiadanych przez nią zarzutów, trzeba się liczyć z tym drugim wariantem.

  I trzeba o tym krzyczeć głośno, jak najgłośniej, by nie dopuścić do kolejnego morderstwa, maskowania buntu pogrzebem, żałobą narodową, marszem milczenia i łopotem czarnych flag...

  P.S.
  LBS, jeśli to czytasz to to jest dla Ciebie wiadomość- Pan Bóg najwyraźniej nie wysłuchał próśb Piłsudskiego i nadal zsyła nam od czasu do czasu ludzi wybitnych.

  Dla mniej kumatych: p.Stankiewicz żyje i ma się dobrze (przynajmniej od strony fizycznej). Stos ją ominął.

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • pepe49 27.10.18, 01:05
  W sumie, nie ma sensacji. Tak pracują posłuszni urzędnicy. Tak było i tak ma być.

  Szefostwo PiS odpuściło sobie sprawę. Nie chcą się kopać z koniem.

  Po co zatem to piszę?

  Żeby przypomnieć z czym mieliśmy, mamy i będziemy mieli do czynienia.

  Tymczasem myślę, że warto przypomnieć, że takie nieszczęścia nie są przypadłością polską. Ludzie z pikio przypomnieli:
  pikio.pl/austria-prawica-podejrzewa-oszustwo-w-wyborach-prezydenckich/
  Może jednak warto czasem kopnąć konia. Ostatecznie wybór zawsze jest. Kwestja smaku. I jakości życia.


  *

  U. E.
  Jak zwykle.
 • zimna-wodka 27.10.18, 10:18
  Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
 • pepe49 28.10.18, 21:56
  Nie musi się Pan tak unosić. W żadnym momencie nie kwestjonuję Pana lojalności wobec Platformy Obywatelskiej.
 • zimna-wodka 28.10.18, 22:41
  PO mam tam gdzie pepego.
  pepe, błagam NIE PIERDOL

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • poszi 27.10.18, 11:24
  Tyle ględzenia, a już pierwszy z linków jest nieaktualny:

  wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/146513/pollstation/610#protocol_174509
  W obwodzie 610 jest 1914 wyborców, a nie 1355 i frekwencji daleko od 100%.

  Ktoś źle coś wstukał i na etapie sprawdzania protokołów zostało to poprawione, ale pisowy internet ściągnął sobie screenshota z nieoficjalnych wyników (nieoficjalne to chyba dla nich za trudno słowo) i się rajcuje.


 • zimna-wodka 27.10.18, 14:52
  poszi napisał:

  pisowy internet ściągnął sobie screenshota z nieoficjalnych wyników (nieofi
  > cjalne to chyba dla nich za trudno słowo) i się rajcuje.
  >
  >
  Czymś muszą.  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • pepe49 27.10.18, 21:04
  Screeny z 22 X. Więc rzeczywiście na świeżo po zliczeniu wstukane.

  Ktoś się pomylił. Tyle razy, w tylu komisjach?

  "Najwyższy Czas! " to "pisdzielce" dla Pana zimnej-wodki. Mhm.


  *

  U. E. musi być zakończona.
  Wcześniej opłaca się i warto z tego wystąpić.
 • zimna-wodka 28.10.18, 00:36
  Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
 • zimna-wodka 28.10.18, 01:01
  Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
 • pepe49 28.10.18, 22:06
  > W Warszawie jest ok 1000 obwodowych komisji wyborczych. Spisdzielniony JKM wykr
  > ył nieprawidłowości w 6.


  Dzięki za "spisdzielnionego JKM-a".


  I, powtarzam, nie jest moim zamiarem podważanie Pana lojalności wobec Platformy Obywatelskiej.

  Z szacunkiem

  pepe

  *

  U. E. musi zostać zakończona.
  Wcześniej opłaca się i warto z tego wystąpić.
 • zimna-wodka 28.10.18, 22:44
  Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
 • majesticziom 28.10.18, 13:28
  Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
 • zimna-wodka 29.10.18, 10:36
  To jeszcze raz na spokojnie coby nie mącić snu purystom.
  W Warszawie jest ok 1000 obwodowych komisji wyborczych i 2 mln ludzi. Zebrano "cuda" z 6 komisji, do których było przypisanych 5000 osób. I nie wiadomo kto na tym zarobił i czy w ogóle zarobił bo może to były zwykłe błędy. 0,6% błędów to nie jest sensacja.
  Ale podano w odpowiednim sosiku.
  Akurat zależy mi na tym żeby ten wpis został więc nie będzie tym razem tradycyjnych pozdrowień dla pepego. Nawet przyznam pepemu rację - nie muszę nikomu nic udowadniać a szczególnie pepemu.

  I serdecznie pozdrawiam nożyczki.

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • cojestdoktorku 29.10.18, 11:03
  cyfry są tyle mocne iż pokazują ze zimny ma oczywistą rację
  nie da się tu nic wykombinować

  zresztą ostatnio chyba po kazdych wyborach Ci którzy soatali zaskoczenie ich wynikiem sugerują fałszowanie
  jak PIS przegrywał to miało fałszowac PO
  obecnie Ci od PO sugerują ze przyszłe wybory sfałszuje PIS
  a jak PSL miał świetny wynik to wtedy PO razem z PIS-em oskarżało już nie wiem kogo o zawyżenie wyników PSL
 • zimna-wodka 29.10.18, 11:45
  cojestdoktorku napisał:

  > cyfry są tyle mocne iż pokazują ze zimny ma oczywistą rację
  > nie da się tu nic wykombinować

  Racja racją ale zwróć uwagę na technikę manipulacji. Nawet to opisałem ale nożyczki wycięły (mimo, że nie użyłem słowa "konstytucja" powszechnie uznanego za wulgarne). Więc przeczytaj uważnie pierwszy post i niekoniecznie uważnie następne. Sam oceń ilu osobom zrobiło to wodę z mózgu (przyznaję, że mnie początkowo też).
  A po co? Bo lubisz posługiwać się cyferkami. A cyferkami można udowodnić wszystko jak się bardzo chce.
  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • przycinek.usa 29.10.18, 16:16
  to dziekuje za pozdrowienia. I jako milosnik matematyki oswiadczam, ze cyferkami nie da sie wszystkiego udowodnic, poniewaz nie mozna udowodnic nieprawdy. To co ty nazywasz dowodzeniem jest co najwyzej proba czastkowego opisu, ktora jak widac nie przeszla sprawdzenia. PiS-owcy przerzneli wybory - co jest ewidentne. Mnie natomiast interesuje dlaczego wyborcy byli sklonni glosowac na Trzaskowskiego. Jakiego slyszalem kilka razy i zrobil na mnie dobre wrazenie. Tego Trzaskowskiego nigdy nie sluchalem, wiec nagle mnie to zainteresowalo. To ciekawe, ze zyskal az taka przewage glosow.
 • zimna-wodka 29.10.18, 17:47
  przycinek.usa napisał:

  PiS-owcy przerzneli wybory - co jest ewidentne.
  > Mnie natomiast interesuje dlaczego wyborcy byli sklonni glosowac na Trzaskowsk
  > iego. Jakiego slyszalem kilka razy i zrobil na mnie dobre wrazenie. Tego Trzask
  > owskiego nigdy nie sluchalem, wiec nagle mnie to zainteresowalo. To ciekawe, ze
  > zyskal az taka przewage glosow.
  >

  Mam tłumaczyć czy jest to zbędne?


  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • cojestdoktorku 30.10.18, 21:16
  nie widze zadnej manipulacji
  pepe ma okreslone sympatie i Ty masz określone
  pepe poszukał tego co jest zgodne z jego sympatiami
  a Ty poszukałeś tego co jest zgodne z Twoimi
  gdybyście operowali "ale ten PIS jest pier..." i "ale to PO jest pojeb..." to wtedy w żaden sposób nie widac kto ma racje, bo to tylko emocje
  a dzięki temu ze obaj operowaliście na cyferkach to łatwo zauwazyć co ma wieksza wagę i znaczenie i ze Twoje cyfry znaczą wiecej

  p.s. swoją drogą nie rozumiem czemu jeszcze bana nie dostałeś za to obrazanie pepego

 • zimna-wodka 30.10.18, 21:33
  cojestdoktorku napisał:

  > nie widze zadnej manipulacji

  No to jesteś podatny na propagandę jak plastelina. Co kto ulepi to będzie miał. Mechanizm manipulacji wytłumaczyłem w poście, który przycinek usunął a drugi raz mi się nie chce.

  > p.s. swoją drogą nie rozumiem czemu jeszcze bana nie dostałeś za to obrazanie p
  > epego

  Ja też nie rozumiem. Pewnie widzisz nobliwego pana z wąsami (wąsy niezbędne!) co ma na biurku popiersie Piłsudskiego a na ścianie ułańską szablę. Ten nick (49-data urodzenia?) i ta pogarda dla ortografii która ma źródło w negacji reformy z 36 roku (czasy raczej niekomunistyczne).

  A ja zauważyłem , że pepe występuje w dwóch osobach - jeden taki jak tu (idjota) a drugi całkiem rozsądny. Ten drugi czasem się zapomina i ortografii nie gwałci. Ale pisuje bardzo rzadko.

  I tak sobie kombinuję, że wąsy i szabla to jednak moje wymysły, za tym nickiem może kryć się całkiem młoda blondynka z długimi nogami i ładnym biustem, rocznik 94 (odwrócone 49), studentka lub absolwentka socjologii, która sobie dorabia "puszczając balony" na zlecenie pewne partii.

  Pewnie to moje wymysły. Ale pepego naprawdę jest dwóch.
  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • cojestdoktorku 31.10.18, 07:36
  >No to jesteś podatny na propagandę jak plastelina. Co kto ulepi to będzie miał. Mechanizm manipulacji wytłumaczyłem w poście, >który przycinek usunął a drugi raz mi się nie chce.

  o wiele mniej niz inni jeśli tylko będą jakieś cyfry do porównania smile
  dlatego i propagandowej nagonce na szyszko sie nie dałem, a i na niszczenie gospodarki przez PIS nikt mnie nabierze
 • zimna-wodka 31.10.18, 10:07
  Jak byś wiedział że jesteś naiwny to byś nie był naiwny. Miałeś w tej wrzutce cyferki do porównania ale wrzutkę kupiłeś. Jak wszyscy którzy wrzutkę czytali. Ja też.
  Przestałem kupować jak zajarzyłem, że mieszkam w Warszawie i co krok mam OKW. A potem już tylko 10 minut z wujkiem google.

  Trochę ci pomogę. Poczytaj o przekazie podprogowym. Tu masz faktycznie cudowny przykład. To powinno trafić do podręczników. Istota tego przekazu polega na tym, żeby czytelnik wyciągnął wnioski na których autorowi zależy a które nigdzie nie zostały sformułowane w tekście. Czyli oszukują cię podając jak najbardziej prawdziwe cyferki.

  Albo przeanalizujesz sprawę na chłodno albo będziesz naiwny sądząc że nie jesteś naiwny. Rób jak chcesz


  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • cojestdoktorku 31.10.18, 10:35
  >Miałeś w tej wrzutce cyferki do porównania ale wrzutkę kupiłeś

  ale która wrzutkę i gdzie kupiłem?
 • zimna-wodka 31.10.18, 13:22
  cojestdoktorku napisał:

  > >Miałeś w tej wrzutce cyferki do porównania ale wrzutkę kupiłeś
  >
  > ale która wrzutkę i gdzie kupiłem?

  Wybacz ale mi się po prostu nie chce. Rób co chcesz i jak chcesz.


  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • pepe49 30.10.18, 06:44
  Wypada mi się, na koniec, wytłumaczyć z dążenia do uogólnienia przypadków wypatrzonych przez niedobrych ludzi z redakcji nczas.com.

  Po pierwsze - zetknąłem się wcześniej w pierwszych latach III RP z fałszowaniem wyborów lokalnych przez komisję. Osobiste doświadczenie wpływa na ogląd wydarzeń.

  Po drugie, posługuję się wiedzą historyczną o fałszowaniu wyborów w PRL. Zaczęło się od wygranego przez PSL referendum, partji całkowicie innej niż obecne stronnictwo używające tej nazwy. Referendum zostało sfałszowane przez poprzednie pokolenie ludzi, którzy obecnie zarządzają Warszawą. Nie sądzę, aby uważali "ratowanie demokracji", podobnie jak dziadowie "ratowanie socjalizmu", za czyn naganny.

  Po trzecie - traktuję poważnie ostrzeżenia ludzi z Ruchu Kontroli Wyborów. Uważają, że tam, gdzie do liczenia głosów lokalna władza wyznacza podległych sobie urzędników fałszerstwa są prawie pewne.
  Odporność na sugestje pracodawcy jest rzeczą cenną ale raczej rzadką, oznacza odwagę i gotowość na utratę źródła utrzymania.
  Za chwilę usłyszymy podobne oskarżenia i wypowiadane obawy ze strony czerwonych. Przecież pojawią się lokalni zarządcy z PiS.

  Po czwarte, pamiętam relację video pani Stankiewicz z wyborów 2015 r., w których pracowała jako "mąż zaufania" w jednej z komisji warszawskich. Przewodniczący tej komisji zabrał worki z wypełnionycmi kartami do głosowania do innego pomieszczenia poza lokalem wyborczym. Pani Stankiewicz wezwała policję. Policjant wysłuchał pani Stankiewicz i przewodniczącego, skonsultował się z przełożonym i odmówił interwencji.

  Doświadczenia tych wyborów w porównaniu z poprzednimi samorządowymi w 2014 r. też są pouczające. Wynik PSL poprzednio był fantastyczny, obecnie wygląda na realny. Dostali tyle, ile zawsze. W 2014 oszukiwali. Książeczka nie jest wiarygonym wytłumaczeniem. 20% głosów nieważnych nie jest prawdopodobne.

  Po piąte - moja ocena ludzi partji komunistycznej i ich "kuzynów" jest całkowicie negatywna. Idą po władzę wyłącznie dlatego, aby zarabiać. Określenie "Dojna Zmiana" pasuje do ich rządów całkowicie. Pensje ich nie zadowalają, robią interesy wykorzystując władzę i informacje pochodzące z władzy.
  Sądy są dla nich wyłącznie "kryszą", przykryciem, ochroną przed sprawiedliwością.
  Nie uważam, żeby obecni władcy byli wolni od ochoty na takie łupy, ale dla czerwonych to jest 100% sensu władzy. Słowo "patryjotyzm" uważają za śmieszne i kompromitujące osobę, która je wypowiada.
  Dziesiątki tysięcy zarabiane przez obecnych tryumfatorów setki miljardów zarabianych prze poprzedników czynią błahymi. Póki co.

  To jest moje prywatne zdanie.

  Co do przykładów podanych przez niedobrych ludzi z nczas.com - frekwencja 100% istnieje tylko przy opkazji wielkich wydarzeń. Koniec wojny, obalenie PRL, takie cuda. 100% obecnie jest dowodem fałszerstwa. Nie wiadomo kto to zrobił i jak, wiadomo jednak, że było.
  Ponieważ w całej Warszawie urzednicy są zależni od ratusza, podejrzenia powinny istnieć.
  Jeżeli się podejrzeń pozbędziemy, zamienimy się w stado owiec. Do strzyżenia. Pomekujących, kiedy nożyce szarpną zbyt mocno.


  *


  U. E. musi zostać zakończona.
  Wcześniej Polska powinna z tego wyjść.
 • zimna-wodka 30.10.18, 09:26
  Podsumujmy:podrzucasz pierdoły o fałszowaniu wyborów bo:
  - kiedyś takie fałszerstwa były (a przynajmniej tak ci się wydaje),
  - nie lubisz wszystkiego co czerwone, albo ci się czerwone wydaje,
  - pokładasz całkowite zaufanie w relacjach Dziewicy Orleańskiej na temat worka,
  - uważasz, że walka o sądy to walka o możliwość łupienia bo czerwone to kradnie a czarne też kradnie ale ma szlachetne motywy,
  - wydaje ci się , że kiedyś PSL kombinowało

  Kompletny brak sensu i logiki. Ale to ci, idjoto, nie przeszkadza. Propaganda przede wszystkim. Ta manipulacja jest nawet sprytna a przez to szczególnie podła. W twoim przypadku podłość to norma. Nazywasz siebie, bałwanie, konserwatystą.
  Bo wydaje ci się, że konserwatyzm to tylko muszka albo kapelutek. A te rekwizyty wystarczą, żeby pluć , oczerniać, rzucać kalumnie, oszukiwać, łgać etc. Wystawiasz konserwatystom, jakich w Polsce praktycznie nie ma (może JMR) jak najgorsze świadectwo. Konserwatyzm mogę szanować ale takiego bydlaka jak ty nie jestem w stanie.
  Więc tradycyjnie .... odsyłam do następnego wpisu. Robię to z sympatii dla nożyczek.

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • zimna-wodka 30.10.18, 09:27
  pepe, NIE PIERDOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • pepe49 30.10.18, 22:42
  ruchkontroliwyborow.pl/przekrety-w-warszawie-rkw-rozwaza-pozew-zbiorowy/
  Ciekawe materjały na stronie:

  stowarzyszenierkw.org/
  Wywiad radjowy, w którym zostają powtórzone wnioski z powyższch stron, przynajmniej w części:

  www.polskieradio24.pl/130/6499/Artykul/2209206,Orzel-czy-reszka-o-klopotach-z-przebiegiem-wyborow-samorzadowych
  Uspokajam zwolenników kumplostwa: żadnych realnych wyników śledztw i procesów nie będzie.
  Zwracam się z uprzejmą prośbą do zwolenników Polski z ograniczoną ilością sieci-między-kumplami o zainteresowanie się Ruchem Kontroli Wyborów w najbliższej okolicy.
  Być może o poświęcenie nieco swojego czasu na ten temat.

  Samo istnienie RKW oddala nas radykalnie od Azji. Skuteczne działanie tego czyni z Polski ziemię nie przystającą do standardów azjatyckich.

  *

  U. E.
  Jak zwykle.
 • zimna-wodka 30.10.18, 23:24
  Pepe, tyle razy prosiłem....

  Jak już jesteśmy przy tej "pozarządowej" organizacji to fragment listu napisanego przez wierchuszkę.
  1. Najpierw wstęp:

  W dniu 22.12.2016 do Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz do Kancelarii Premiera, Marszałków Sejmu i Senatu, Prezesa PiS i Przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS został złożony list wraz z załącznikami zawierającymi Koncepcję Zmian Systemu Wyborczego opracowaną przez działaczy Ruchu Kontroli Wyborów:

  Grono adresatów: partia pisdzielska.

  I dalej, najlepszy chyba fragment:

  "Jak wskazują doświadczenia Ruchu Kontroli Wyborów, w ramach obecnego systemu wyborczego, przy poziomie zdominowania wymiaru sprawiedliwości oraz organów samorządowych – kluczowych dla procesu wyborczego – przez ugrupowania wrogie i opozycyjne wobec Państwa, ich determinacji, jaką obserwujemy w ostatnim roku oraz wobec doskonałego przygotowania manipulatorów do przeciwdziałania działaniom kontrolnym, nie istnieje już możliwość skutecznego dopilnowania uczciwego wyniku wyborczego, odzwierciedlającego faktyczną wolę wyborców jedynie społecznymi siłami.
  W tej sytuacji prawdopodobieństwo dokonania skutecznych fałszerstw przez przeciwników Dobrej Zmiany jest bardzo duże i może skutkować przegraną w kolejnych wyborach samorządowych oraz ponownym odsunięciem Prawa i Sprawiedliwości i Pana Prezydenta
  od władzy już po pierwszej kadencji lub w jej trakcie, do czego obecne działania opozycji totalnej jednoznacznie zmierzają."

  Więc nie będę się interesował pisdzielską propagandą ani w okolicy ani w nieokolicy.

  Powiem pepemu raz po ludzku: człowieku, czemu osoby obecne na tym forum uważasz za idiotów? Naprawdę taka chamska propaganda to raczej nie tutaj. Tu trzeba trochę polotu. Nie traktuj tu obecnych jako swoich braci w debilizmie.
  Dotarło? A gdyby nie dotarło to tradycyjny apel w oddzielnym wpisie:

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • zimna-wodka 30.10.18, 23:25
  pepe, NIE PIERDOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • pepe49 31.10.18, 02:04
  Ruch Kontroli Wyborów powstał jako odruch rozpaczy ludzi, którzy chcieli - chcą, odsunąć tłum kumpli od władzy.

  Jednym z narzędzi służących do utrzymania się u władzy ludzi skorumpowanych lub bez hamulców moralnych jest fałszowanie wyborów.

  Jeżeli to narzedzie się usunie lub chociaż uszkodzi, mamy możliwość wymiany władzy.
  Tego narzędzia nie mają ludzie w Azji, a nawet są z tym problemy w okolicy - np. podawany wcześniej przykład austryjacki.

  We Francji wybory kontroluje całkowicie państwo. Francuzi są ufni. Polegają na moralności swoich urzędników.

  W niemczech. W niemczech widział Pan reakcję tamtejszych medjów na tzw. gwałty w Kolonji. Nikt nie podał informacji, ponieważ rząd sobie tego nie życzył. Czy tamtejsi pracownicy komisji wyborczych wykazują się równie wielką lojalnością wobec rządu?

  Zresztą - nieważne co za granicą. Ważne co nas boli.
  Co do Pańskiego pytania. Widzę Pana zimną-wodkę jako człowieka z RKW. Jest nieufny i będzie sprawdzał czy wszystko jest w porządku, zgodnie z prawem. Tylko o to chodzi.
  Być może nie w Warszawie a tylko w najbliższym okręgu gdzie rządzi PiS i gdzie lokalny władca wyznacza urzędników do odpowiedzialnej pracy w komisji wyborczej.

  Komisje wyborcze bez fałszerstw same przez się czynią Polskę nie przystającą do Azji.
  I, być może, jestem tego nieco ciekaw, do państw Uńji E.

  *

  U. E.
  Jak zwykle.
 • zimna-wodka 31.10.18, 09:49
  pepe49 napisał:


  > Co do Pańskiego pytania. Widzę Pana zimną-wodkę jako człowieka z RKW. Jest nieu
  > fny i będzie sprawdzał czy wszystko jest w porządku, zgodnie z prawem. Tylko o
  > to chodzi.
  > Być może nie w Warszawie a tylko w najbliższym okręgu gdzie rządzi PiS i gdzie
  > lokalny władca wyznacza urzędników do odpowiedzialnej pracy w komisji wyborczej

  To nie jest grono któremu zależy na uczciwych wyborach tylko klub popierania pisdzielstwa. Do takiego nie przystanę co chyba oczywiste.

  W tej chwili każda organizacja, biorąca udział w wyborach, może delegować swoich przedstawicieli do komisji wyborczych. Po cholerę to zmieniać. Niech pisdzielstwo deleguje swoich do pilnowania interesów pisdzielstwa, peło odpowiednio itd.

  A jak chcą się w to bawić organizacje niepartyjne to niech będą światopoglądowo neutralne. RKW jako pisdzielska nie jest.

  Więc:

  pepe - nie rób tego co zawsze.....
  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • pepe49 31.10.18, 15:52
  No to ją proszę taką uczynić. Neutralną.
  W momencie, gdy zacznie patrzeć na ręce ludziom delegowanym przez pisowskich sołtysów etc. taką się stanie.

  Są dwie rzeczy, które zmieniły nasz polski świat dzięki PiS.

  Pierwszą jest RKW.

  Drugą jest lista misiewiczów. Z małej litery, bo chodzi o bardzo wielu ludzi.
  Za kilka lat ludzie nie będą wiedzieli kto to pan Misiewicz, ale interaktywne mapy kuzynów pozostaną.
  Fajna rzecz. Przydatna. Podobnie jak RKW.

  Wymyślili ją ludzie od pana Petru. Tylko tym można tłumaczyć jej powstanie, bo stare czerwone wygi od razu zrozumiały czym grozi upowszechnienie takich map. Bo kiedyś kumple wrócą. Wtedy mapy będą bardzo piissssdzielskie. Bardzo.

  Mnie się podobają.

  Zdrówka życzę.

  RKW polecam Szanownemu Panu raz jeszcze, z powodów jak powyżej.

  *

  U. E.
  Jak zwykle. Szlus.
 • dorota_333 31.10.18, 10:23
  Ten fragment zacytowany to cukiereczek. Wszystko otwartym tekstem i jasno wypowiedziana obawa przed utratą władzy. Przez fałszerstwa oczywiście smile
 • pepe49 31.10.18, 15:59
  Skoro falszerze pochodzą z PZPRu...

  ten fragment fragmentu:

  "Jak wskazują doświadczenia Ruchu Kontroli Wyborów, w ramach obecnego systemu wyborczego, przy poziomie zdominowania wymiaru sprawiedliwości oraz organów samorządowych – kluczowych dla procesu wyborczego – przez ugrupowania wrogie i opozycyjne wobec Państwa, ich determinacji, jaką obserwujemy w ostatnim roku oraz wobec doskonałego przygotowania manipulatorów do przeciwdziałania działaniom kontrolnym, nie istnieje już możliwość skutecznego dopilnowania uczciwego wyniku wyborczego, odzwierciedlającego faktyczną wolę wyborców jedynie społecznymi siłami."

  Prawda?

  Póki można fałszować, to niech wygrają nasi. Jeżeli skasowanie fałszowania ma naszych wyautować to będę protestowała przeciwko kasowaniu.

  Coś pominąłem?

  *

  U. E.
  No poszła, poszła.
 • bieda_inwestor 31.10.18, 12:39
  pepe49 napisał:
  > Uspokajam zwolenników kumplostwa: żadnych realnych wyników śledztw i procesów n
  > ie będzie.

  Czyzbym wyczuwal zmeczenie PiS badz zlosc na nich? Zdaje sobie Pan sprawe, co Pan wlasnie napisal? Bo ten brak zaufania co do rozliczenia moze oznaczac tylko jedno z 2:
  1) Ziobro i PiS jest nieudolny. Bo jesli faktycznie doszlo do przestepstw i majac wladze nad wszystkimi sadami (bo do pelnego opanowania zostal im juz chyba tylko sad ostateczny) i prokuratura nie potrafia nikogo skazac, to sorry ale sa nieudacznikami badz udawadniaja wlasnie, ze wladza nad sadami wcale nie jest im potrzebna do zniszczenia ukladow. A w takim razie radze sie tez Panu zastanowic, do czego jest im ona potrzebna.
  2) Zarzuty sa tak smieszne, ze nawet PiS w nie nie wierzy. I w tym wypadku nalezy sie spytac, po co w ogole ktos stawia takie zarzuty. Zeby sie troche g*na do kogos przykleilo? Zeby komus uprzykrzyc zycie ciagajac go po sadach?

  --
  www.e-subversion.eu

  "Jakos tak bywa, ze zwykle najtrafniejsze dlugoterminowe prognozy wychodza Ci jesli w dowolnym modelu ekonomicznym zalozysz glupote, niekompetencje i zla wole politykow"
 • pepe49 31.10.18, 15:39
  maj
  > ac wladze nad wszystkimi sadami (bo do pelnego opanowania zostal im juz chyba t
  > ylko sad ostateczny) i prokuratura nie potrafia nikogo skazac

  Nic nie mają. Trybunał Konstytucyjny (w którym tylko część sędziów nie pochodzi z układu - i to jak boli kumpli), i to wszystko. Uczestnicy zadym ulicznych pouwalniani przez sądy, pan Mateusz Morawiecki skazany za wiecową wypowiedź (co prawda dopiero przez apelacyjny), sędzia złodziej ze stacji benzynowej uniewinniony (co prawda dopiero przez Sąd Najwyższy). Czy rzeczywiście wśród czerwonych chodzi bajka o tym, że PiS ma sądy?

  A skoro nie ma, oznacza to, że są po staremu stronnicze i uniewinnią czerwonych z każdych przestępstw; fałszerstwa wyborcze mogą iść pełną parą.
  Nic nikomu się nie stanie, choćby go sfilmowali podczas wsypywania worka głosów do urny.
  Okaże się wtedy, że filmowanie na terenie komisji wyb. jest w Polsce nielegalne i dowód w ten sposób zdobyty jest wyłącznie deliktem świadczącym o winie filmującego.
  Tych którzy dopadli płaczącą korupcjonistkę z PO tak sądy przyskrzyniły.

  Dygresja: płacz kobiecy w Polsce się polity(cz)kom opłaca. Pani Zdanowska ruszona przez sąd (! - pisowski??) się powzruszała na potrzeby telewizji i już ma 70% głosów.

  Dygresja druga: PKW zakazało filmowania wyborów ze względu na RODO. Ludzie z RKW mówią, że RODO nie obejmuje spraw społecznych, takich jak wybory.
  Ale nikomu z PiS na tym nie zależało i nakaz filmowania z projektu ustawy wyborczej zniknął.


  > 2) Zarzuty sa tak smieszne, ze nawet PiS w nie nie wierzy.

  A co im zostało?
  Myśleli, że wygrają tak mocno, że nawet skorumpowane komisje tego nie przykryją. Pomylili się.
  Najgorsze w życiu polityka - błąd.

  Nie chcą teraz mówić o fałszerstwach, bo wiedzą, że nie są w stanie nic z tym zrobić. Polityk, który mówi o przestępstwach po czym dodaje - nic z tym nie zrobię bo jestem za krótki - traci wyborców. Po co głosować na niemotę?

  Taki pepe może sobie pogadać.

  Rok temu słuchałem człowieka z Ruchu Kontroli Wyborów, który relacjonowął dokłądnie to, co się teraz stało. Prorok! Mówił, że albo się zmieni prawo wyborcze tak, aby oszustwa maksymalnie utrudnić, albo będą z całą siłą, bo za duże interesy są ruszone. Bo można.
  Pisowcy prawodawcy ostrzeżenie zlekceważyli.

  Ale cóż robić? Przeżyje się.
  Alleluja i do przodu.
  smile

  *

  U. E.
  Jak zwykle.
 • dorota_333 04.11.18, 21:27
  Patrzę na exit polls i w trzech miastach PiS przegrał 35:64.

  Przypadek?
 • zimna-wodka 04.11.18, 21:49
  dorota_333 napisała:

  > Patrzę na exit polls i w trzech miastach PiS przegrał 35:64.
  >
  > Przypadek?

  1. Oczywiste fałszerstwo. To udowadnia pepe. Idjotycznie jak zawsze (albo nawet bardziej niż zwykle - patrz wynurzenia tegoż o TK opanowanym nadal przez UKŁAD) ale w sposób miły dla pisdzielskiego ucha.
  2. Kolejne wielkie zwycięstwo pisdzielstwa. Nie mogę się doczekać jutrzejszych przekazów dnia.
  3. Duże miasta należy zalać napalmem a potem zdezynfekować teren. To siedziba zsowietyzowanego motłochu w przeciwieństwie do rozwiniętego intelektualnie Podkarpacia. Tak radzą prorządowi internauci

  A ja mam radochę jak to czytam. Wiadra gówna które zostały wylane na Warszawę teraz spływają na Kraków i Gdańsk. Po pierwsze Warszawa nie jest sama. Po drugie - tak trzymać towarzysze pisdzielce, przynajmniej do najbliższych wyborów.
  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • zimna-wodka 04.11.18, 21:59
  Nie wiedziałem czy to w tym wątku czy o stanie umysłu ale gdzieś trzeba było więc tutaj. Zwykły komentarz, jeden z wielu. Ale baranek który to pisał zawarł w niej wszystkie możliwe treści odnośnie taktyki i strategii rządzenia obecnie nam panujących. Dobre bo krótkie i treściwe.

  "Od zawsze mówię ze pobłażanie nie popłaca. Jeśli PiS odkrył prawdziwe przestępstwa wysoko postawionych ludzi PO to trzeba było za wszelka cenę zamknąć dziób prezydentowi aby nie kogo wetować ustaw sądowych. Bo pprawdziwym źródłem dzisiejszych problemów było pozowolenie PADowi na wetowanie ustaw. Teraz ten smród będzie się ciągnął do końca kadencji i oby tylko do końca. PiS sam jest sobie winny. Brak determinacji i pozwolenie na wytrącenie sobie z ręki najważniejszego oręża: sądów i mediów. Trzeba natychmiast spacyfikować PADa i zaostrzyć ustawy sądowe oraz przeprowadzić ustawę medialną repolonizujaca media prywatne. To nasze być albo nie być. Mamy bardzo mało czasu."

  I czy ktoś jeszcze nie widzi w tej bandzie bolszewików?

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 04.11.18, 22:08
  Ani jednego ani drugiego nie zrobią.

  1. Ludzie naprawdę nie chcą wyjścia z UE i to inicjatywa Ziobry urwała PiSowi sporo punktów w dużych miastach (a przysporzyła pozostałym).
  Wyrok TSUE zapadnie w trybie przyspieszonym, gdzieś w okolicach wyborów do europarlamentu. Jeśli będzie niekorzystny dla PiS, to przerżna te wybory.

  2. Główne medium do "zrepolonizowania" to TVN (bo Polsat już się z PiS dogaduje). TVN jest teraz własnością Amerykanów, a oni swoich interesów bronią bezwzględnie.
 • dorota_333 04.11.18, 22:03
  > 3. Duże miasta należy zalać napalmem a potem zdezynfekować teren. To siedziba z
  > sowietyzowanego motłochu w przeciwieństwie do rozwiniętego intelektualnie Podka
  > rpacia.

  A propos Podkarpacia:
  "Samorządowcy PiS z Podkarpacia chcą ogłosić swoje województwo regionem "wolnym od aborcji, in vitro, eutanazji, ideologii gender i seksedukacji". Jak podaje Radio Maryja, politycy mają już gotowy projekt specjalnej uchwały."

  natemat.pl/253633,podkarpacie-chce-byc-anti-choice-samorzad-ma-ustawe-zakazujaca-aborcji

  No to mamy nowy podział kraju: miasta pełne zdradzieckich mord i elementu animalnego kontra prowincja zdrowa, moralna i wesoła. Ostoja wartości.
 • zimna-wodka 04.11.18, 22:36
  dorota_333 napisała:

  \
  > A propos Podkarpacia:
  > "Samorządowcy PiS z Podkarpacia chcą ogłosić swoje województwo regionem "wolnym
  > od aborcji, in vitro, eutanazji, ideologii gender i seksedukacji". Jak podaje
  > Radio Maryja, politycy mają już gotowy projekt specjalnej uchwały."

  Czytałem. Nie zdążyłem podrzucić. Pomysł wywołał bardzo dużo ciekawych komentarzy. Dominuje pogląd, że taki święty region należałoby starannie ogrodzić i szczelnie odizolować od złych miazmatów płynących z zewnątrz. Miazmaty rzecz prosta - w zasadzie wystarczyłoby odciąć dopływ energii elektrycznej + mur. Nawet będzie nowy pomysł dla elektoratu "mur+"

  Ale jednak, jak powyższe wydaje się oczywiste to dyskutanci nie mogą się zgodzić co do tego, z której strony tego muru ustawić wierze strażnicze wyposażone w broń automatyczną i granatniki.
  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 05.11.18, 09:56
  Jest pewien problem z tym murem - do takich uchwał przygotowują się i inne sejmiki wojewódzkie, gdzie PiS ma władzę. Oczywiście z tej zony wolnej od gendera będą musieli wyłączyć miasta.

  Z nimi porobiło się najciekawiej. Bo to nie jest tak, że PiS wygrał w dużych miastach - tylko w ogóle w miastach. Największe pisowskie teraz to są Zamość i Rybnik, ten poziom wielkości. Tak w tej drugiej turze wypadło, że wszędzie, gdzie PiS miał kandydata lub udzielił poparcia, tam przegrał. Nawet w rodzinnych Brzeszczach premier Szydło.

  No to jakby mamy całkowite wskrzeszenie folwarku pańszczyźnianego - miasta do niego nie należą. Zostały w nim tereny o najniższym zużyciu mydła i najwyższym wody święconej. Wyklęte i niezłomne.


 • zimna-wodka 05.11.18, 11:11
  Jak duże miasta, te na które nałożono obowiązek upisdzielnienia, a które się od tego obowiązku uchyliły, zostaną spalone (napalmem lub na stosach) wtedy powstanie przestrzeń do przeniesienia miast z Podkarpacia. Taki np. Rzeszów ma stałe kłopoty z wodą więc zainstalowanie go na miejscu byłego Gdańska lub Szczecina zapewni niekłamaną wdzięczność ludności. I wtedy będzie można wprowadzić zarząd komisaryczny motywując to nieudolnością Ferenca, który przez tyle lat nie wpadł na taki pomysł.

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 05.11.18, 15:17
  … bo posłanka Pawłowicz już się zastanawia, co zrobić z suwerenem, który zawiódł.

  "Suweren nie jest monolitem, są wśród tej grupy też złodzieje, malwersanci, oszustki, gwałciciele i mają swych sympatyków w części wyborców". "Ludzie zdemoralizowani, bez podstawowej uczciwości, zwykli nienawistnicy". "Lata rządów obecnej opozycji pogłębiły poziom społecznej gangreny".
  www.wprost.pl/wybory-samorzadowe-2018/10166029/ludzie-zdemoralizowani-bez-podstawowej-uczciwosci-tyrada-pawlowicz-o-wyborcach.html

  Ja (jako rodzaj żeński) mam tylko wybór między oszustką a społeczną gangreną. Ty masz dużo ciekawsze opcje, co nie jest do końca sprawiedliwe.

  Ale znowu piękne jest to, że d..a ich boli, bo suweren nie stanął na wysokości zadania.
 • zimna-wodka 05.11.18, 16:54
  dorota_333 napisała:


  > Ja (jako rodzaj żeński) mam tylko wybór między oszustką a społeczną gangreną. T
  > y masz dużo ciekawsze opcje, co nie jest do końca sprawiedliwe.

  Fakt. Z wielu proponowanych opcji wybrałbym chyba gwałciciela. Ta opcja nie musi się tobie podobać ale przyznasz, że jest rozsądna. W razie wpadki (w sensie ujęcia przez organa) tego co uzyskałem nikt mi nie zabierze a ze złodziejami bywa różnie.
  Oczywiście warunkiem nadrzędnym jest bym nie musiał zadawać się z p. Pawłowicz (czego nie trzeba tłumaczyć).

  A na serio. To towarzystwo swoim poziomem intelektualnym już dawno przebiło pepego i niebezpiecznie zbliża się do poziomu GóWnojadka z innego wątku.
  Żeby zbluzgać i oblać szambem elektorat, do którego za chwilę będzie się mizdrzyć to trzeba.... Nie wiem kogo trzeba bo jezyk polski nie przewidział takich określeń.

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 05.11.18, 17:17
  A to coś na potwierdzenie intuicji posłanki Pawłowicz co do suwerena osadzonego:
  www.facebook.com/PolityczneLSD/photos/a.1421182218205259/2187288434927963/?type=3 • zimna-wodka 05.11.18, 18:19
  dorota_333 napisała:

  > A to coś na potwierdzenie intuicji posłanki Pawłowicz co do suwerena osadzonego
  > :
  > www.facebook.com/PolityczneLSD/photos/a.1421182218205259/2187288434927963/?type=3

  Rozumiem frustrację p. Pawłowicz. Nawet złodzieje jej nie cenią. A także frustrację TVP - nawet skazani, którzy programowo mają nadmiar wolnego czasu nie chcą tego oglądać. A jeśli już to nie kupują zawartego tam przekazu bo są zbyt inteligentni. Tylko się pochlastać.

  Zupełnie nie a propos, czy ty, dorota jesteś Ślązaczka górna czy dolna? Ni cholery nie wiem czemu mnie to ciekawi ale ciekawi.
  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 05.11.18, 20:02
  Ślązaczka górna. Ciekawi Cię to bo to widać po tym, co piszę. Jest cos takiego jak mentalność Górnoślązaka. Ordnung muss sein.
 • zimna-wodka 05.11.18, 20:25
  Wybacz ale na podstawie tego co piszesz nie potrafiłem cię przypisać do żadnego rejonu. Sama pisałaś, że jesteś Ślązaczką - stąd wiem.
  A co to jest mentalność Górnoślązaka?
  Jeśli to osobiste to nie musisz pisać.

  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 05.11.18, 21:18
  Kazimierz Kutz kiedyś to opisał i nie zrobiłabym tego lepiej. Na Górnym Śląsku doszło do ciekawej selekcji. Polacy tam mieszkający musieli dostosować się do wymogów rynku pracy najlepiej rozwiniętego technologicznie regionu świata (w XVIII-XX wieku), czyli mieć wysokie kwalifikacje. Do tego byli silnie dyskryminowani jako Polacy, więc wobec nich wymagania były jeszcze większe. No i oczywiście wpływ niemieckiego porządku; to zabawne, ale jak jade w inne regiony kraju, to różnice dla mnie są bardzo wyraźne. Jakby inna cywilizacja smile

  Do tego wpływ Niemiec i obecność protestantów powoduje, że tu nie ma fanatyzmu religijnego. Nie ma wzorca Polaka - katolika. Tak generalnie - o ile Polacy to naród chłopów postpańszczyźnianych, to Ślązacy są narodem robotników, rzemieślników, mieszczan. To gigantyczna różnica.

  Krótko mówiąc: Ślązak to taki Polak, ale bardziej zachodni (niemal wszyscy mają rodzinę w richtich fajnych Niemczech) i bez bogoojczyźnianego smrodu. I bardziej piśmienny.
 • zimna-wodka 07.11.18, 21:54
  Cudowna cała Polska. Jak w sztuczce cyrkowej. Hop królika do kapelusza i królika nie ma. A wszyscy szczęśliwi bo prestidigitator odniósł sukces. Kolejny.

  "PiS przedstawiło wyniki wyborów samorządowych w wygodny dla siebie sposób. Pokazało tylko te dane, które pozwoliły stwierdzić, że są ich zdecydowanym zwycięzcą. O ile ukrycie największych miast można jeszcze uznać za zrozumiałe, to wymazanie z wykresów komitetów lokalnych jest co najmniej wyrazem ignoracji. Są solą samorządu, często z dala od bieżącej, krajowej polityki i zdecydowanym, realnym zwycięzcą tych wyborów. Jeśli ktoś nie zadał sobie trudu weryfikacji przedstawionych danych, mógł odnieść mylne wrażenie, że jest inaczej."


  To tylko konkluzja. Najlepiej przeczytać całość:

  wiadomosci.onet.pl/wybory-samorzadowe/wybory-samorzadowe-2018-jak-pis-pokazal-wyniki-wyborow/dm4eewc
  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.