Dodaj do ulubionych

Porachunki w Rodzinie (PiS)

19.02.19, 14:26
… czyli jak starzy towarzysze rzucili się sobie do gardeł. Co prędzej czy później nastąpić musiało, gdyż tak już mają Rodziny.

Najpierw wyaresztowali mu misia (takie dorodne, pulchne ciałko marnuje się w celi). Odwinął się kujdą. No to łupnęli go pociskiem (rakietowym). I to już brzmi poważnie, gdyż potwierdzone przez MON paplanie na temat stanu uzbrojenia jest karalne.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24470599,antoni-macierewicz-zdradzil-informacje-dot-bezpieczenstwa-narodowego.html#s=BoxOpMT

A nam pozostaje mieć nadzieję, że po wojnie na szczytach władzy Polska będzie jeszcze w stanie nadającym się do użytku dla pozostałych 38 milionów. O, nierządne królestwo.
Edytor zaawansowany
 • zimna-wodka 19.02.19, 14:45
  dorota_333 napisała:

  > … czyli jak starzy towarzysze rzucili się sobie do gardeł. Co prędzej czy późni
  > ej nastąpić musiało, gdyż tak już mają Rodziny.
  >
  > Najpierw wyaresztowali mu misia (takie dorodne, pulchne ciałko marnuje się w ce
  > li). Odwinął się kujdą. No to łupnęli go pociskiem (rakietowym). I to już brzmi
  > poważnie, gdyż potwierdzone przez MON paplanie na temat stanu uzbrojenia jest
  > karalne.
  >
  > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24470599,antoni-macierewicz-zdradzil-informacje-dot-bezpieczenstwa-narodowego.html#s=BoxOpMT
  >
  > A nam pozostaje mieć nadzieję, że po wojnie na szczytach władzy Polska będzie j
  > eszcze w stanie nadającym się do użytku dla pozostałych 38 milionów. O, nierząd
  > ne królestwo.

  Nie licz na to. Przynajmniej na razie. Prokuratura udupi donos o wycieku informacji a jak nie to sama zostanie udupiona. P. Zbyszek nie będzie fikał Antoniemu.
  Ponoć rewolucja pożera własne dzieci ale tylko te, które mają własne zdanie na jakikolwiek temat. A takich wśród pisdzielstwa nie ma. Może być zwykła walka o wpływy a to zawsze będzie "pod dywanem".

  Ps. A skąd pewność, że pulchne ciałko się marnuje? Może jest dokładnie na odwrót?


  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 19.02.19, 16:07
  > P. Zbyszek nie będzie fikał Antoniemu.
  Skoro Błaszczak właśnie fiknął? Stanowisko MON po aresztowaniu Misiewicza to kolejny sygnał, że Antoni się skończył. Kaczyński nie pozwoli, żeby na prawo od PiS wykluło się cokolwiek.

  A to niejedyna oś konfliktu: decydująca będzie rozgrywka Morawiecki - Ziobro. To Ziobro trzyma postepowanie w sprawie taśm, więc wynik jest niepewny.

  > Ps. A skąd pewność, że pulchne ciałko się marnuje?
  No, marnuje się dla jego najlepszego przyjaciela. Nie tak miało być.
 • zimna-wodka 19.02.19, 20:26
  dorota_333 napisała:

  > > Ps. A skąd pewność, że pulchne ciałko się marnuje?
  > No, marnuje się dla jego najlepszego przyjaciela. Nie tak miało być.

  Ale można nawiązywać nowe przyjaźnie. Atmosfera kryminału: dużo wolnego czasu, mała przestrzeń, codzienna bezpośrednia bliskość współtowarzyszy, to wszystko sprzyja nawiązywaniu relacji intymnych.
  Antoni musi się z tym pogodzić choć to bolesne.

  A ze spraw większych - ciekawe będą wybory do europarlamentu. Na razie wygląda to na wielką czystkę w szeregach. Ponoć nawet Jojo... Kiedyś Łubianka dziś Bruksela.
  Z p. Antonim to ponoć był podstęp. Brejza pytał merytorycznie nie podając o kogo chodzi. Jak wyszło z worka to wyszło, że te tajemnice to nie tajemnice, tajne to nie tajne a w ogóle to Brejza jest dureń bo 3 lata czekał z pytaniem. Czyli to co zwykle.
  Pozycji Antoniego to jednak nie buduje. A jeszcze jak "pleśń z oczu zgarną narody" i zaczną grzecznie pytać o postępy w pracach komisji p. Antoniego to może być faktycznie przykro.
  Wrak nieodzyskany, dowodów na Tuska brak, ekshumacje narobiły tylko rabanu, miesięcznice ograniczone w treści i w formie a w bombę termobaryczną wierzy już tylko przycinek.
  Pozostanie tylko ogłosić sukces w dochodzeniu (do prawdy), zamknąć temat a p. Antoniemu pogratulować wyjazdu na placówkę w Ułan Bator.  --
  "Suma inteligencji na planecie Ziemia jest stała. Liczba ludności rośnie" - Edward Murphy (podobno).

  www.youtube.com/watch?v=p8z-BY90Qj8
 • dorota_333 20.02.19, 09:08
  Faktycznie - ministerstwo nieopatrznie potwierdziło niejawność, a potem się wycofało. Czyli nie uderzą w Antoniego bezpośrednio. Przez chwile pomyślałam, że mi się narracja posypała.

  Ale sprawa nagłego ujawnienia Kujdy. Podobno na widzenie z aktami zbioru zastrzeżonego czeka się 4-5 miesięcy, wniosek pracowicie przechodzi różne weryfikacje, akta się kompletuje do okazania. A tutaj sprawa przeszła przez kilka godzin, dosłownie. W ciągu kilku godzin papiery na "Ryszarda" przyjechały z filii IPN w Lublinie. Czyli właściwie tylko tyle, ile trwało fizyczne ich dostarczenie.
  Czyli ujawnienie Kujdy to była akcja z wysoka. Tylko Macierewicz miał a) możliwości, b) powody.

  No nic, ciąg dalszy w tym wątku na pewno nastąpi, choć walka rekinów w otchłani będzie widoczna tylko po tym, że czasem jakieś ciało wypłynie.

  A wielka ewakuacja to tez smakowity temat. Ma rozmiary biblijnego exodusu, do Brukseli wybierają się wszyscy. No, bo fakt, że do europarlamentu wysyła się byłą premier Szydło, to nie dziwi. ostatecznie dała się tam już poznać fantastycznymi wystąpieniami budzącymi grozę i podziw i sławetnym głosowaniem 27:1. I w kraju nie jest bardzo czynna, jeździ na weekendy już w czwartek. Ale Brudziński? Błaszczak? Nie będą tutaj potrzebni?
  Zwolennikom PiS przypomnienie: każdy immunitet poselski można uchylić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka