Dodaj do ulubionych

Dolar upadnie

28.02.19, 14:55
Ja jestem chyba OK, w portfelu na dzis mam 11 singli i tylko 8 setek. No ale ja nie jestem overseas na razie. Moze dlatego?
There are now more $100 bills than $1 bills in circulation (and we're not sure why).
“Most of the $100 bills are overseas
When asked, Slok offered a few potential explanations as to why the largest denomination in U.S. currency was dominating the money market.
Slok said it could be “driven by a global fear of negative interest rates in Europe and Japan,” and that consumers, businesses and governments were holding on to the safe-haven dollar in cash.
finance.yahoo.com/news/hundred-dollar-bills-in-circulation-123315133.html
Dolar upadnie….durnie. Z drugiej strony oatyanie jest kiedy Euroopa /Polska w koncy zwali sie na morde. Poamalu denerwuje mnie to czekanie.

--
Aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze, których nie zarobili
Edytor zaawansowany
  • sendivigius 01.03.19, 13:42
    pigeon_shit_dust napisał:

> Dolar upadnie….durnie. Z drugiej strony oatyanie jest kiedy Euroopa /Polska w
    > koncy zwali sie na morde. Poamalu denerwuje mnie to czekanie.

Niestety winien jest tow. Chruszczow ktory odszedl od wymienialnosci rubla na zloto i przyjal dolara do rozliczen miedzynarodowych. Wielu historykow twierdzi ze to byl prawdziwy poczatek upadku ZSRR. Nie majac swojej waluty pozostalo tylko czekac.
  • varken 04.03.19, 18:37
    Nie, dolar nie upadnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka