Dodaj do ulubionych

Powiesiłem Żyda

01.05.19, 01:29
"Powiesiłem Żyda. Zrobiłem to!". Szubienica pod siedzibą policji w Łodzi

lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,24716161,kukla-zyda-i-szubienica-pod-komenda-wojewodzka-policji-w-lodzi.html#s=BoxWyboImg3

Szubienica, a na niej kukła przedstawiająca Jakuba Bermana, polityka, komunistę o żydowskim pochodzeniu, stanęła pod Komendą Policji Wojewódzkiej w Łodzi. "Powiesiłem Żyda. Zrobiłem to!" - krzyczał autor instalacji. Mundurowi robili zdjęcia, ale akcji nie przerwali.

Szubienicę ustawił w poniedziałek 30 kwietnia przed gmachem Komendy Wojewódzkiej Policji Sławomir Dul, aktywista, który sam siebie nazywa „liderem opozycji wobec działań oprawców zmowy okrągłostołowej” i walczy - znowu jego słowa - „o wyzwolenie Polski spod okupacji amerykańskiej żydomasonerii”.Zgodnie z regulaminem tego forum kazdy rozpoczety watek powinien miec wstep, rozwiniecie i zakonczenie.

A jakie tu moze byc zakonczenie? Popatrzcie na zdjecie - to nie menel to patriota. Wszedzie flagi i retoryka jak trzeba - antykomunistyczna. Tego dzina moze sie nie udac zagnac do butelki.


https://bi.im-g.pl/im/82/92/17/z24716418V,Kukla-Zyda-pod-KWP-w-Lodzi.jpg
Edytor zaawansowany
  • dorota_333 01.05.19, 16:26
    W II RP narodowcy byli trzymani za mordę. ONR zdelegalizowano. A naród był dużo bardziej antysemicki niż obecnie. Więc można dżina zapędzić, jak się tylko chce.

    No cóż, jeśli PiS wygra jesienne wybory, to zobaczymy pogromy. Nie Żydów, ale jakiegoś innego sortu. Kodomitów, LGBT, może sędziów, na kogoś zostaną poszczuci.

    A w końcu skoczą Jarkowi do gardła. Mała pociecha, ale zobaczymy to.
  • dorota_333 01.05.19, 16:28
    PS. Przykro to powiedzieć, ale ta szubienica jest bardzo solidnie wykonana. Jakby nie przeznaczona do wieszania zdjęć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka