Dodaj do ulubionych

wywalic PiSowskich zdrajcow !!!!

18.05.19, 21:27
Jesli ktokolwiek ma watpliwosci, jakiekolwiek watpliwosci - co oznacza S447 - to po tym artykule powinien te watpliwosci rozwiac.

freebeacon.com/national-security/congress-no-u-s-military-base-for-poland-until-it-pays-for-nazi-war-crimes/

W tym artykule pisze, ze Kongres rozwaza zablokowanie utworzenia bazy wojskowej USA w Polsce - do momentu zanim Polska nie wyplaci odszkodowan za szkody z ery Holocaustu.

I to by bylo na tyle odnosnie pustego gadania debili z PiSowskiego rzadu, ze S447 jest niegrozna i nic Polsce z tego powodu nie grozi. Wyglada na to, ze nie tylko grozi, ale na dodatek te straty zaczynaja sie juz dzisiaj.

Ten rzad NIGDY nie przyzna, ze S447 jest grozna!
Rzad PiS to sa zdrajcy.

Morawiecki, Kaczynski i Duda - to jest Trio, ktore tworzy w Polsce baze Izsraelskich roszczen.
Wywalic ich wszystkich trzech. To sa zli ludzie.
Edytor zaawansowany
  • bagracz 18.05.19, 23:06
    Nie wiem śmiać się czy płakać? Ty wierzysz w takie medialne wrzuty? Naprawdę? Przecież to jest kompletnie idiotyczne

--
    Jestem kompletnym ignorantem we wszystkich sprawach jakich tyczy się to forum. Nie inwestuję. Moja pisanina nie może być podstawą do czegokolwiek, w szczególności do wydawania na coś własnej kasy.
  • czuk1 19.05.19, 07:46
    bagracz napisał:
    > Nie wiem śmiać się czy płakać? Ty wierzysz w takie medialne wrzuty? Naprawdę?
    > Przecież to jest kompletnie idiotyczne

Jakie to wrzuty są tu idiotyczne ?

--
    wiersz i teraz aktualny... *LUDZIE NIESPEŁNIENI*kobiety zmuszane do seksu*dzieci maltretowane*mężczyźni niezaradni*zepchnięci ze skarpy starcy*naukowcy kiepskiego rozumu*niedorajdy i żywiący się okruchami* --- jestem z wami
    Stanisław Jachymek - "Żelaźniakiem w chmurach" - Guciów na Roztoczu
  • przycinek.usa 19.05.19, 08:52
    > Nie wiem śmiać się czy płakać? Ty wierzysz w takie medialne wrzuty? Naprawdę?
    > Przecież to jest kompletnie idiotyczne

NO TO SIE SMIEJ.
    Jak wiekszosc z Polakow nie rozumiesz tego, ze tutaj sa ludzie, ktorzy Polski nienawidza, Polakow nienawidza - i ma to swoje odzwierciedlenie w ustawie S447, specjalnym glosowaniu, ktore bylo anonimowe, wizach dla Polakow, a takze w planach - o ktorych pisze artykul.

Plany sa wazne. Plany i artykuly swiadcza o tym jak ci ludzie mysla.
    Byl konflikt o pomnik katynski. I wypowiedzi publiczne zydowskiego debila, ktory chcial pomnik zlikwidowac. I prawie sie mu udalo.

Przez 20 lat polityki debili w Polsce jest na zachodzie wiara w to, ze Polacy mordowali zydow.
    Prezydent przepraszal za Jedwabne. I co? I macie skutki.

A zebysmy jeszcze byloi za to Jedwabne odpowiedzialni. Ale nie jestesmy. Bo Polacy tego nie zrobili. I to jest kwintesencja tego przekretu.

I to jest w mojej ocenie przekret i PiS w nim uczestniczy. Swiadomie.
  • lastboyscout 20.05.19, 02:34

To beznadziejne tlumaczyc im, ze to nie kochanie Polski INTERES na "kochaniu" Polski.

www.forbes.pl/przywodztwo/zydowskie-biznesy-w-polsce-jak-izraelski-kapital-radzi-sobie-w-polsce/x422c3l

Narod wychowany od zawsze pod czyims jarzmem, zawsze bedzie wolal myslec o swojej glupiej dumie narodowej i kompleksach od stuleci jako jako bratnim wsparciu, wspolnocie narodow, uni europejskiej itp. absurdach ...

--
    www.youtube.com/watch?v=5ChZN8SDbwo
    www.youtube.com/watch?v=bq3_U_YD5ow
  • leda16 19.05.19, 21:43
    Blokada utworzenia bazy wojskowej USA w Polsce to jest strata? Oby więcej takich . Żołdaków amerykańskich nam tu nie potrzeba.

--
    www.pmiska.pl
  • lastboyscout 20.05.19, 02:26
    Moze warto w koncu zrozumiec, ze jezeli macie jakiekolwiek "bazy wojskowe" u "siebie" to znaczy , ze jestescie okupowani i wasz rzad i armia jest podporzadkowana interesom okupanta.

--
  • czuk1 26.05.19, 10:19
    leda16 napisała:
    > Blokada utworzenia bazy wojskowej USA w Polsce to jest strata? Oby więcej takich . Żołdaków amerykańskich nam tu nie potrzeba.

Po co nam bazy amerykańskie w Polsce ? Powodują jedynie bezpośrednie zagrożenie dla Polski, ze strony wschodniej.

--
    My wolni ludzie - www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=CX8hLwiaWVk
  • damkon 20.05.19, 07:39

Przycinku,

czy oby na pewno podstawową przyczyną upokorzenia naszego kraju w relacjach z Izraelem i godzenie się na skrajnie niekorzystne umowy jest zła wola? Nie wydaje mi się żeby tak było. Według mnie mamy do czynienia z całkowitym dyletanctwem i zupełną amatorszczyzną pisowskiego rządu w prowadzeniu polityki zagranicznej a nie ze złą wolą kogokolwiek. Poniżej link do artykułu na temat tego co dokładnie mam na myśli:

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/reakcja-na-oplucie-ambasadora-rp-w-izraelu-czyli-o-polskiej-niedojrzalosci-opinia/gmbb5e0

--
    Pozdrawiam,
    DK
  • przycinek.usa 22.05.19, 05:01
    Oczywiscie, ze jest zla wola. Wszyscy czlonkowie rzadu maja ustalona wersje wypowiedzi w/s S447. A poniewaz rozmawialem z jednym czlonkiem rzadu osobiscie i znam wersje prasowe i wypowiedzi pozostalych czlonkow rzadu, zatem jest dla mnie jasna sprawa, ze to jest zla wola.
    Rzad nie broni dobrego imienia Polakow w sprawach zwiazanych z holokaustem, Jedwabnem, tzw. sasiedzkim mordowaniem zydow i ogolne w sprawach zlej prasy za granica - w tym oczywiscie tzw. polskich obozow koncentracyjnych.

Polski rzad udaje, ze problemu nie ma - a o jakichkolwiek dzialaniach dla wsparcia NASZYCH dzialan nie ma oczywiscie mowy. Rzad Polski nas torpeduje. I to jest dzialanie swiadome.
    I dlatego uwazam, ze to sa zli ludzie. I nie obchodzi mnie to, czy sa glupi, czy nie kompetentni, bo odnosze wrazenie, ze oni sa po prostu zli. Zli ludzie.

• deluc 22.05.19, 10:21
    Rozmawiałem ze 3 lata temu z człowiekiem co to się wokół polityki kręci - nie tej przed kamerami ale tej na zapleczu - on powiedział mi coś takiego "W PIS nie ma czegoś takiego jak własne zdanie, szczególnie jeśli jest przeciwne temu które ma Kaczyński. Oni tam mają całe rodziny pozatrudniane po spółkach itp. Boją się, bo jak podskoczysz to Kaczyński wywala wszystkich."
  • przycinek.usa 24.05.19, 05:26
    W kazdej ekipie tak jest, ze ktos centralnie rzadzi i wszyscy sluchaja. To jest normalne. Problem jednak pojawia sie w momencie, kiedy zastanowimy sie nad poparciem tej sytuacji. PiS nie istnialby sam, bez dolow. To tzw. doly daja PiSowi sile do tego, zeby poobstawiac swoimi lukratywne stanowiska. Doly sa za to winne, bo popieraja, a nie wiedza co jest grane.

I te doly nie rozumieja calej sytuacji w zab. Co wiecej - doly nawet nie wiedza, ze taki konflikt istnieje, co sie wiaze z sytuacja publikacji prasowych i wypowiedzi pozytecznych idiotow o tym, ze konflikt z zydami jest sponsorowany przez Rosje!!!

Coraz wiecej pojawia sie takich artykulow - co tez swiadczy o tym, ze ktos to umiejetnie koordynuje. I mnie nie obchodzi w zasadzi kto to robi, czy israel, czy czesc bylej wladzy, czy sluzby specjalne - dla mnie najbardziej istotna sprawa jest to - ze doly wierza w PiS i nie pojawia sie w dolach cien watpliwosci, co do rzeczywistego charaktery rzadu PiS.

Mozliwe nawet ze doly wierza kaczynskiemu, kiedy mowi, ze nie bedzie zadnych odszkodowan.
    No, ale jeden szantaz juz jest, a teraz gdyby wybuchl konflikt z Rosja naprawde - to nadal w Kongresie jest ta grupa prozydowska, ktora bedzie blokowac wszystko, co sie pojawi w zwiazku z Polska, a teraz wyszla sprawa zakupu tych 32 sztuk F35 przez Polakow - wiec to tez moze zostac zablokowane, chyba, ze incjatywa jest od israela, bo pamietam te sytuacje, kiedy bylo zapotrzebowanie na polskie F16 w zwiazku z konfliktem w Syrii i wspolnymi "cwiczeniami".
    W kazdym razie wyobrazcie sobie taka sytuacja - atakuje was Rosja, a USA zatrzymuje wam zakupione samoloty w ramach zastawu pod przewidywane odszkodowania. I zaplacicie za samoloty, a samolotow nie bedzie, a Rosja wam wjedzie na podworko. I tym razem nie bedzie Wegrow, ktorzy pomoga, bo sie nie da. Rosja jest silna, a sama amunicja nie wystarczy. A PiS nawet karabinow nie kupuje. Oni sa jacys szurnieci w tym PiSie i to wychodzi dopiero wtedy, kiedy sie z nimi gada osobiscie. W kazdym badz razie ja juz podziekowalem za takie rozmawianie.

To jest wszystko zasadniczo bardzo skomplikowana sytuacja - i kwestie S447 sa naprawde bardzo dla Polski niebezpieczne, a osoby ktore mowia inaczej sa niestety swiadomie dzialajacymi szkodnikami. To nie jest zwykle dzialanie w bledzie. To jest swiadoma akcja. W mojej ocenie to sa normalni przestepcy. Dranie. Cala wierchuszka PiS.

Taka jest moja opinia, a sytuacja bezpieczenstwa Polski pogarsza sie z kazdym dniem.
    Ja nie wiem na jakim wy zyjecie swiecie, ale tutaj jest juz naprawde dosyc jasne, w ktora strone to idzie. Polska jest niestety w samym srodku przyszlego pola walki. I nawet jakbyscie dostali te 32 samoloty - to wielkiego pozytku z tego nie bedzie. Walka zaczyna sie juz dzisiaj, ale wy nie walczycie, tylko wierzycie na slowo kilku zlotoustym klamcom z rzadu.
  • herr7 24.05.19, 08:08
    przycinek.usa napisał:

> W kazdej ekipie tak jest, ze ktos centralnie rzadzi i wszyscy sluchaja. To jest
    > normalne. Problem jednak pojawia sie w momencie, kiedy zastanowimy sie nad pop
    > arciem tej sytuacji. PiS nie istnialby sam, bez dolow. To tzw. doly daja PiSowi
    > sile do tego, zeby poobstawiac swoimi lukratywne stanowiska. Doly sa za to win
    > ne, bo popieraja, a nie wiedza co jest grane.
    >
    > I te doly nie rozumieja calej sytuacji w zab. Co wiecej - doly nawet nie wiedza
    > , ze taki konflikt istnieje, co sie wiaze z sytuacja publikacji prasowych i wyp
    > owiedzi pozytecznych idiotow o tym, ze konflikt z zydami jest sponsorowany prze
    > z Rosje!!!

Doły partyjne w PIS mogą się czuć sfrustrowane, ale ich wpływ na bieg wypadków jest zerowy. Większy wpływ mogą mieć ludzie zajmujący dzięki PIS jakieś stanowiska. W skali kraju jest to ze 100 000 ludzi, a z rodzinami będzie z pół miliona. Ludzie ci boją się utraty władzy przez PIS, gdyż wówczas stracą swoje stanowiska. A na prowincji jest to często dramat.

PIS na żaden otwarty konflikt z Waszyngtonem, czy Jerozolimą się nie odważy. Tak jak tego nie zrobiła nigdy nieboszczka PZPR wobec Moskwy. Będzie udawał, że walczy o odszkodowania od Niemiec i Rosji. Ale jedynie w sferze propagandowej, gdyż Kaczyński wie, że dostanie od nich figę z makiem.
    Pozostaje mu jedynie przerzucić te koszty na społeczeństwo. O ile wiem, nad tym się właśnie pracuje. Oficjalnie będzie chodzić o 500+ i tym podobne programy. Wiele drobnych i średnich biznesów w Polsce w skutek nowych obciążeń splajtuje.
    Nie należy też zapominać, że Naczelnik Państwa się starzeje i kiedy jego zabraknie to PIS się rozleci. Nie dziwię się że swoje najlepsze uczucia skierował na swojego kota.

Władza i jej propaganda będzie jak zwykle oskarżać przeciwników 447 o agenturalność na rzecz Rosji. Pewne wydaje mi się jedno: dla ludzi na Kremlu afera 447 jest dobrym powodem do otworzenia szampana, gdyż trudno na ich miejscu nie czuć satysfakcji widząc, jak krnąbrnych Polaków ciągnie za uszy i kopie w tyłek amerykański sojusznik, którego Polacy tak bardzo miłują. Widok upokorzonych Polaków będzie dla Rosjan prawdziwa nagrodą, za wszystkie upokorzenia, których od Polaków w ostatnich 30 latach doznali.

Druga refleksja jest taka: elita Trzeciej RP doczekała się wreszcie swoich.....Zaleszczyk.
  • sendivigius 24.05.19, 13:37
    przycinek.usa napisał:

- doly nawet nie wiedza
    > , ze taki konflikt istnieje, co sie wiaze z sytuacja publikacji prasowych i wyp
    > owiedzi pozytecznych idiotow o tym, ze konflikt z zydami jest sponsorowany prze
    > z Rosje!!!

Jezeli konflikt jest sponsorowany to jest raczej malo prawdziwy. A jesli tak to nie ma sie czym przejmowac. I po drugie, jesli to prawda to czy Rosja robi to wbrew USA? W to powaznie watpie aby miala tyle sily. To ze sie cieszy, jak pisza ponizej, nie znaczy ze sponsoruje.

Ponadto, ja mysle ze Zydzi maja racje. Przywolywanie prawa czasu pokoju na okres wojny jest naduzyciem. Wojna ma swoje prawa, inaczej po wojnie trzeba by zamknac lub powiesic wszystkich.

A Polska, jak gang Olsena, sama sie wpakowala w ten problem. Wojna to wojna i zadne "swiete prawo wlasnosci" sie nie stosuje. Po wojnie nastepuje nowe rozdanie na nowych zasadach. I takie bylo ale je odwolano w ramach "dekomunizacji" i ogolnego kwestionowania ciaglosci panstwa a wiec legitymacji PRLu. Krotkowzroczna chec zysku i odwetu spowodowala takie wlasnie konsekwencjie i jeszcze nie wiadomo jakie w przyszlosci. To jest tez cena za wasz kult "zolnierzy wykletych", bo zapedza jakiekolwiek obecne wladze w kozi rog.

Na ile Zydzi licza? Ja mysle ze sie opedzi 60 mld $, dlatego zadaja 300. Tyle budzet wytrzyma i sprawa sie skonczy. Ale jak kazdy dobry ruch polityczny wywola ropiejaca rane na pokolenia ktora bedzie mozna jeszcze kiedys jakos wykorzystac.
  • przycinek.usa 25.05.19, 16:55
    nawet mi o tym nie gadaj, bo to jest prosta paranoja dawac komus forse - kto nie ma nic wspolnego z Polska, ani nie ma polskich korzeni. To sa obcy ludzie, a ty mowisz, zeby im placic forse. Zwariowales?
  • sendivigius 22.05.19, 13:27
    przycinek.usa napisał:

> I dlatego uwazam, ze to sa zli ludzie. I nie obchodzi mnie to, czy sa glupi, cz
    > y nie kompetentni, bo odnosze wrazenie, ze oni sa po prostu zli. Zli ludzie.

Nie w tym rzecz. Istota jest w tym czy sa niezalezni w swoich dzialaniach czy nie. Zachowuja sie wedlug tego co uslysza w telefonie z ul Pieknej. Bo jak nie, to ich kariera dobiegnie smutnego konca z powodu skandalu obyczajowego lub finansowego, w gorszej wersji odwiedzi ich seryjny samobojca a jesli bedzie potrzebny hard-core to beda sie musieli zmierzyc z "gniewem ludu".

Wielokrotnie Przycinku zadawalem sobie pytanie czy to mozliwe aby ci ludzie byli az tak glupi lub az tak nieprzytomni. Nie wierze. Z punktu widzenia dynamiki wladzy lepiej gdy lud ich uwaza za idiotow lub lajdakow niz za marionetki obce. Lud musi myslec ze rzadzi sie sam. To caly etos wspolczesnych rezimow, skutecznie zreszta uzyty przeciw PRL.

Tak wychodzi na jaw okrutna prawda ktorej nie da sie przyznac bez porzygania sie ze na strazy polskiego majatku stala Armia Czerwona i zbrodniarze z Kremla. Gdy zabraklo jednych i drugich caly blok wschodni stal sie terenem neokolonialnym. Owszem, troche paciorkow i lusterek bylo trzeba rozdac lokalnym kacykom i ich medialnemu dworowi.

Czego wiec od nich oczekujesz? Z czym ma sie rzad w Warszawie przeciwstawiac - z racjami moralnymi? Nie licz na Konfederacje ani podobnych. Istnieja na zasadzie jak blazen na dworze. Nie powstanie w Polsce zaden rzad prawicowy nie dlatego ze tak uzgodniono z komunistami przy okraglym stole ale dlatego ze jedni i drudzy juz wtedy reprezentowali interesy Wujka Sama. Gdy beczy ktos ze anglosasi sprzedali Polske Stalinowi w Jalcie to w 89 ja przeciez odkupili. I co?
  • lastboyscout 22.05.19, 15:01
    Naprawde niezle wszystko nazwane! Z wyjatkiem twojego skrzywienia, ze jak sie jest radziecka kolonia to wtedy to nie jest okupacja a wolnosc, madra wladza i he he, dobrobyt wink

--
  • herr7 23.05.19, 21:03
    lastboyscout napisał:

> Naprawde niezle wszystko nazwane! Z wyjatkiem twojego skrzywienia, ze jak sie j
    > est radziecka kolonia to wtedy to nie jest okupacja a wolnosc, madra wladza i
    > he he, dobrobyt wink

Nie w tym rzecz. Po 56 r rządzący Polską komuniści mogli się i potrafili z Kremlem targować. Sendi ma rację twierdząc, że obecna elita nie ma takiej swobody wobec Protektora, gdyż nie dysponuje żadnym argumentem przetargowym i jest całkowicie jemu posłuszna i w niego wierzy, jak za przeproszeniem Bierut wierzył w Stalina. Przykładem niech będzie ostentacyjna służalczość Dudy wobec Trumpa. To nie jest też przypadek, że taki Duda jest prezydentem Polski. Generalnie rzecz biorąc polityka skutecznie odstrasza ludzi mądrych (nie tylko w Polsce). Zostają w niej ludzie, tacy jakich właśnie widzimy.
  • lastboyscout 23.05.19, 22:52

Nie podzielam twojego zdania.

Polska po wojnie nie miala zadnego argumentu przetargowego (przed wojna miala swoja chwile kiedy pogonila Iwana z Polski do Moskwy i mogla sie ukladac z Hitlerem) ale jak zawsze idioci i zdrajcy nielicznych madrzejszych i racjonalnych).

Zgoda Gomulka pyszczyl (tylko pyszczyl) radzeckim towarzyszom ale to byl prostak wiec z jego przasna oferta byla zbyt wsteczna kulturowo a tymbardziej ekonomicznie odejscie od realnego pieniadza i dlatego madrzy inaczej kupili medialnego i pozyczkowego Gierka.

Od 89 roku jest juz tylko medialnie bzdury o jakiejs wolnosci, przynaleznosci do wspolnej Europy, polskich kapitalistach i ich he, he kapitale, bogaceniu sie, kapitalizmie itp. po kwarantannie Jaruzelskiego, ktory chcial jeszcze bardziej przasnie niz Gomulka w czasach totalnej deprecjacji wszystkiego.
    Trzeba byc slepym aby nie dostrzec, ze bylismy rozegrani/manipulowani/zdradzani na gladziutko na bazie odwiecznych kompleksow: glupiej dumy narodowej i kompleksow od stuleci.
    Nie mam zadnych watpliwosci co do nowego rozdania, poniewaz znaczymy dokladnie tyle ile przed kazdym rozbiorem Polski.

Nie rozumiem tej wzmianki o ostentacyjnej sluzalczosci prezydenta (wystarczy przyjrzec sie zyciorysom ich rodzin) skoro kazdy prezydent byl kogos slugusem/agentem/zdrajca:
    ubectwa, Rosji, Niemcow, Zydow, itp.

--
  • herr7 24.05.19, 07:34
    lastboyscout napisał:

>
    > Nie podzielam twojego zdania.
    >
    > Polska po wojnie nie miala zadnego argumentu przetargowego (przed wojna miala s
    > woja chwile kiedy pogonila Iwana z Polski do Moskwy i mogla sie ukladac z Hitl
    > erem) ale jak zawsze idioci i zdrajcy nielicznych madrzejszych i racjonalnych).

1. Podstawowym argumentem jaki mieli ówcześnie rządzący to był strach Kremla przed kolejną rewoltą w Polsce i powtórką scenariusza z Budapesztu. Czy sądzisz, że rządzący na Kremlu chcieli krwawej jatki, do jakiej doszło w 56 r na Węgrzech pomiędzy Armią Radziecką a powstańcami zasilanymi ludźmi i bronią przez armię węgierską? Postawa LWP w takim kryzysie zawsze była dla Kremla tajemnicą. A Polska leżała na drodze do NRD, gdzie stacjonowało pół miliona Rosjan. Przejęcie linii zaopatrzenia przez powstańców był koszmarem dla rosyjskich sztabowców, którzy w większości pamiętali II wojnę światową.

> Zgoda Gomulka pyszczyl (tylko pyszczyl) radzeckim towarzyszom ale to byl prosta
    > k wiec z jego przasna oferta byla zbyt wsteczna kulturowo a tymbardziej ekonomi
    > cznie odejscie od realnego pieniadza i dlatego madrzy inaczej kupili medialnego
    > i pozyczkowego Gierka.

Gomuła wywalczył rozwiązanie kołchozów w Polsce. 70% ziemi rolnej było po 56 r w prywatnych rękach. W Polsce istniał prywatny biznes i częściowy prywatny handel, co w innych demoludach było niemożliwe. Każdy kolejny I sekretarz uzyskiwał kolejne ustępstwa od Kremla. Za Gierka zaczęły się masowe wyjazdy młodzieży na Zachód.

> Od 89 roku jest juz tylko medialnie bzdury o jakiejs wolnosci, przynaleznosci d
    > o wspolnej Europy, polskich kapitalistach i ich he, he kapitale, bogaceniu sie
    > , kapitalizmie itp. po kwarantannie Jaruzelskiego, ktory chcial jeszcze bardzi
    > ej przasnie niz Gomulka w czasach totalnej deprecjacji wszystkiego.
    > Trzeba byc slepym aby nie dostrzec, ze bylismy rozegrani/manipulowani/zdradzani
    > na gladziutko na bazie odwiecznych kompleksow: glupiej dumy narodowej i komple
    > ksow od stuleci.
    > Nie mam zadnych watpliwosci co do nowego rozdania, poniewaz znaczymy dokladnie
    > tyle ile przed kazdym rozbiorem Polski.

Zapominasz, że CIA wsparcie Solidarności kosztowało jakieś 130 mln $, w sumie śmieszną kwotę za przejęcie rządu dusz w naszym kraju. Ponadto większość obecnych liderów przechodziło "przyśpieszone kursy" w szkole "Międzynarodówki" w Waszyngtonie. Np. pani Szydło, pan Szczerski.

> Nie rozumiem tej wzmianki o ostentacyjnej sluzalczosci prezydenta (wystarczy pr
    > zyjrzec sie zyciorysom ich rodzin) skoro kazdy prezydent byl kogos slugusem/age
    > ntem/zdrajca:
    > ubectwa, Rosji, Niemcow, Zydow, itp.

Życiorys Dudy świadczy przeciwko niemu. A jego rodzice, czy to aby nie są przedstawiciele "powstańców Krakowskich"?

• lastboyscout 24.05.19, 13:36

Ja nie lubie dyskutowac, kiedy nie mam wystarczajacej bazy informacji na ktore moglbym sie powolywac a tak (co swietnie swiadczy o skutecznosci komuny) jest w tym przypadku.

Mam jednak wrazenie, ze i ty opierasz sie tylko na swoich przypuszczeniach,
    poniewaz:

> 1. Podstawowym argumentem jaki mieli ówcześnie rządzący to był strach Kremla pr
    > zed kolejną rewoltą w Polsce i powtórką scenariusza z Budapesztu. Czy sądzisz,
    > że rządzący na Kremlu chcieli krwawej jatki, do jakiej doszło w 56 r na Węgrzec
    > h pomiędzy Armią Radziecką a powstańcami zasilanymi ludźmi i bronią przez armię
    > węgierską? Postawa LWP w takim kryzysie zawsze była dla Kremla tajemnicą. A Po
    > lska leżała na drodze do NRD, gdzie stacjonowało pół miliona Rosjan. Przejęcie
    > linii zaopatrzenia przez powstańców był koszmarem dla rosyjskich sztabowców, kt
    > órzy w większości pamiętali II wojnę światową.

Bylem w polskiej armi w najgoretszym okresie relacji polsko-radzieckich kiedy nasi dowodcy mogli poprzec opozycje a Rosjanie juz byli w rozsypce politycznej, ekonomicznej i militarnej.
    I nic.
    Pelna sluzalczosc, absolutna dyspozycyjnosc, wrecz wzmozenie podporzadkowania.

Nie zaprzeczysz zreszta, ze nie moglo byc inaczej skoro Rosjanie nie pomylili sie w pozostawieniu Jaruzelskiemu zrobienie porzadku, co ten zrobil w sposob istnie wzorcowy!

> Gomuła wywalczył rozwiązanie kołchozów w Polsce. 70% ziemi rolnej było po 56 r
    > w prywatnych rękach. W Polsce istniał prywatny biznes i częściowy prywatny hand
    > el, co w innych demoludach było niemożliwe. Każdy kolejny I sekretarz uzyskiwał
    > kolejne ustępstwa od Kremla. Za Gierka zaczęły się masowe wyjazdy młodzieży na
    > Zachód.

Mojemu dziadkowi i jemu podobnym nawet nie probowano odebrac jego 20 hektarow po wojnie bo postawil by wszystkie kosy na sztorc wiec i nic nie mogli dawac za Gomolki bo mial co zawsze mial.

Nigdy tez nie slyszalem aby ktokolwiek likwidowal PGRy w PRLu: Sendi pomoz, powiedz jak bylo !

Wybacz ale te "ustepstwa" Kremla wobec kogokolwiek a szczegolnie wobec polskiej pticy brzmi .... megalomansko wink

> Zapominasz, że CIA wsparcie Solidarności kosztowało jakieś 130 mln $, w sumie ś
    > mieszną kwotę za przejęcie rządu dusz w naszym kraju. Ponadto większość obecnyc
    > h liderów przechodziło "przyśpieszone kursy" w szkole "Międzynarodówki" w Waszy
    > ngtonie. Np. pani Szydło, pan Szczerski.

Demoludy (zarowno wladza jak i tzw. opozycja nie zostaly kupione a upadajac, same stopniowo ukladaly sie z korporacjami aby zapewnic sobie bezpieczenstwo i uwlaszczenie.

Jak ktos sie postawil to bral w czape jak Ceaușescu a a potem Kaddafi czy Hussajn.

> Życiorys Dudy świadczy przeciwko niemu. A jego rodzice, czy to aby nie są przed
    > stawiciele "powstańców Krakowskich"?

No chyba to nie przypadek, ze zona Dudy to Zydowka, tak samo jak Sikorskiego, trwa "odkrywanie" , ze ojciec Kwasniewskiego to rowniez ruski Zyd, w dodatku KGBowiec i kat. Reszta rozowej choloty zreszta w wiekszosci rowniez ma obce korzenie lub to zwyczajni sprzedajni zdrajcy jak nasi wszyscy byli rzadowi siedzacy dzisiaj w Brukseli.

I tutaj mozna powiedziec, ze Gomolka zrobil cos dla Polski bo czyscil zdrowym, polskim nurtem rzek postepu te zabagnione obcymi polskie stajnie Augiasza wink

--
  • sendivigius 24.05.19, 14:00
    lastboyscout napisał:

> Nigdy tez nie slyszalem aby ktokolwiek likwidowal PGRy w PRLu: Sendi pomoz, pow
    > iedz jak bylo !

Nie PGRy tylko spoldzielnie produkcyjne czyli po rusku kolchozy (PGRy to byly sowchozy). Kolchozy mialy sens ekonomiczny ale mentalnie polskie chlopstwo nie bylo gotowe*. I zreszta do dzis nie jest. Te polskie kolchozy byly w wersji lajtowej w porownaniu do wydania radzieckiego; chop nie tracil wlasnosci ziemi. Dzis kolchoz sie nazywa "grupa producencka" i jest promowane przez wladzie i UE.

*)

Wieś w powiecie nie jest spodem
    I do czynów dzielnie rusa.
    Nie inacej, kiej w nagrodę,
    Przydzielili nam ursusa.

Choć to nie je góra srebra,
    Pismom skrobnął: "Droga władzo!
    Traktor warto by rozebrać.
    Niech mi chocia dyferencjał dadzą!"

youtu.be/82HzNBTGxoA
  • lastboyscout 24.05.19, 15:12
    Dziekuje ale nic ...nie zrozumialem i nie wyjasniles najwazniejszego dla mojej rozmowy z Herr7 wink

Ruscy nigdy nie ruszyli polskiego chlopstwa poniewaz wolnosc Polski zawsze walczyl tylko chlop a reszta byla za glupia i za tchorzliwa wiec tylko bila piane i zdradzala.
    Zreszta dokladnie jak dzisiaj rozowe wyksztalciuchy ... sad

Wiec jak rozumiem pozostawiono male gospodarstwa a reszte znacjonalizowano i podzielono na PGR a tobie cos sie zwidzialy PGR na ksztalt ... spodzielni rolnikow. wink
    Ty Sendi ruski jestes, ze myslisz tylko takimi schematami?!

Potwierdz wiec juz tylko, ze tak wygladala "reforma rolna" PKWN w 1944 wiec nie mogl tego zrobic Gomulka jak twierdzi Herr7.

--
  • dorota_333 24.05.19, 21:46
    > Dzis kolchoz sie nazywa "grupa producencka" i jest promowane przez wladzie i UE.

Jakbyś kompletnie nie słyszał o ruchu spółdzielczym w przedwojennej Polsce. Masz prostacki pogląd: albo kołchoz, albo nic innego nie jest możliwe.
  • ewa12321 24.05.19, 22:12
    To nie zla wola. To przerazenie, jakia lawina sie teraz stoczy.
  • ewa12321 24.05.19, 22:10
    Mszcza sie teraz niepozalatwiane sprawy i bedzie z czasem coraz drozej.
    Polecam w YT wypowiedz bylego urzednika Krakowa Stanislawa Zoltka nt tajne uklady indemnizacyjne. Wlosy staja deba.
    Ale takie niedokonczone, niezgodne z prawem posuniecia, maja dzis swoj epilog. Dekrety Bieruta pozdrawiaja.
  • pepe49 24.05.19, 22:51
    Powtórzę się. Pisałem tu już raz, że ustępuje się tylko przed siłą. PiS może zmienić swoje postępowanie tylko ustępując przed siłą. W kierunku, w którym chcemy może skierować go Konfederacja.

Ale.
    Ryzyko polega na tym, że PiS się poślizgnie i czerwoni wygrają wybory (sejmowe). Wtedy cofamy się x lat, polska polityka znika, a dokładnie polega na czytaniu ze zrozumieniem maili z Berlina i innych dużych stolic.

Dość dobry przykład: ponoć w ambasadzie RP w Waszyngtonie oprócz ambasadora jest tam jeszcze tylko jeden pracownik o poglądach propolskich.
    Gdy czerwoni wrócą pan Schnepf też wróci jako ambasador. Rozmowa z nim na temat ustawy 447 będzie dość ciekawa, bo to Żyd.
    Rozmowa będzie ciekawa, bo pan Schnepf dokona wtedy wyboru kogo reprezentuje. Co za interesujące dylematy moralne. Książkę o tym można napisać będzie.

W każdym razie teraz można w PiS uderzać przez medja i przez rozmowy i pisowcy wiedzą o co chodzi.
    W czerwonych nie będzie sensu uderzać, bo się obrażą (lepsza wersja) albo doniosą do organizacyj "antyfaszystowskich" i wtedy rozmawiający dostanie karę.

Czytam wypowiedzi w wątku i nie widzę niczego (z wyjątkiem pochwały komunizmu przez pana sendivigusa) z czym mógłbym się nie zgodzić.

Mogę dodać (z artykułu p. Ziemkiewicza w aktualnym "Do Rzeczy"), że Polska da oszustom wszystko co zechcą, gdy uderzy prawdziwa fala przeciwpolskiej nienawiści, tzn. np. polskie vipy przestaną być zapraszane za granicę a będą wygwizdywane w każdym miejscu gdzie się pojawią. Gdy ruszy bojkot polskich towarów. Gdy USA uderzą. Utrata bazy to byłoby wtedy najmniejsze zmartwienie. Ciekawe, jakby wyglądała polska gospodarka po usunięciu Polski ze SWIFT, na przykład.
    I tak dalej.

Zakładam, że bomba jest jeszcze do rozbrojenia,
    Nie sądzę, żeby usunięcie PiSci cokolwiek pożytecznego dało.
    PiS powoli odbudowuje stosunki w polskiej gospodarce. To jest potrzebne, żeby polskie rządy miały jakieś zaplecze.
    To, że pod rządami PiS Polska stała się sojusznikiem Izraela w U. E. nie jest czymś małym. Rząd niemiec zapłacił Izraelowi fortunę, ale nienawiść niemców do Żydów, cóż, istnieje. Na razie przejawia się w miłości do "Palestyńczyków". Podobnie w reszcie Ojropy.

Jeżeli ludzie rozsądni w Izraelu i USA (patrioci, po prostu) nie powstrzymają tego co nadciąga, to przegramy.
    Tym ludziom trzeba pomóc. W tym momencie wchodzi Polonia z USA. Rozczarowana do PiS, wściekła.

Zobaczymy.

Nie wolno się zniechęcać.
    W wojnie, która nie będzie miała końca.

No to optymizm.

*

U. E. musi zostać zakończona.
    Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
  • czuk1 26.05.19, 10:28
    pepe49 napisał:
    > U. E. musi zostać zakończona. Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.

To jest działanie trolla pn, - długoterminowe organizowanie przewrotu ideologicznego w Polsce". A ściślej na jego drugim etapie pn - "destabilizacja". Nie da ci się tego ukryć. Yo proste jak drut.
    Tego uczyli jedynie w KGB …wink

--
  • leda16 27.05.19, 08:56
    pepe49 napisał:
    W tym momencie wchodzi Polonia z USA. Rozczarowana do
    > PiS, wściekła.
    > Zobaczymy.

No to zobacz, jak głosowała ta rzekomo "rozczarowana do PiS, wściekła" Polonia amerykańska wiadomosci.onet.pl/swiat/wybory-do-europarlamentu-2019-wyniki-polonii-w-usa/n5btk23

--
    www.pmiska.pl
  • czuk1 26.05.19, 10:16
    przycinek.usa napisał:
    > Rzad PiS to sa zdrajcy. Morawiecki, Kaczynski i Duda - to jest Trio, ktore tworzy w Polsce baze Izsraelskich roszczeń. Wywalic ich wszystkich trzech. To sa zli ludzie.

Dla PiS - USA jako jedyny przyjaciel.... to błąd. Nie pozwala na identyfikację agentów w USA .

--
  • jorl 26.05.19, 16:26
    przycinek.usa napisał:

>
    > I to by bylo na tyle odnosnie pustego gadania debili z PiSowskiego rzadu, ze S4
    > 47 jest niegrozna i nic Polsce z tego powodu nie grozi. Wyglada na to, ze nie t
    > ylko grozi, ale na dodatek te straty zaczynaja sie juz dzisiaj.
    >
    > Ten rzad NIGDY nie przyzna, ze S447 jest grozna!
    > Rzad PiS to sa zdrajcy.
    >
    > Morawiecki, Kaczynski i Duda - to jest Trio, ktore tworzy w Polsce baze Izsrael
    > skich roszczen.
    > Wywalic ich wszystkich trzech. To sa zli ludzie.

Tak czytam te rozpaczliwe wrzaski forumowych jankesow i cos nie moge tego pojac.
    Ciagle slysze od nich ze Polska zaplaci tuz tuz Izraelowi 300mild$. Bo jakis S447 ich obecni wspolplemiency maja. To moze jak ja to widze.

1. Najpierw to Izrael moze Polsce skoczyc. Nic na Polsce realnie wymusic nie moze.

2. Jedyny co moze na Polsce wymusic cos, np. te odszkodowania to sa forumowych jankesow ich obecni wspolplemiency. Czyli USA czyli i oni tez. W koncu sa obywatelami USA, przysiegali na wiernisc USA biorac obywatelstwo amerykanskie. Jak graja hymn jankesowski staja na bacznosc, reke (ktora???) na piers i spiewaja. Lamanym angielskim naturalnie.

3. Pytanie czy USA beda chcialy tak naprawde i do tego mogly realnie Polske zmusic do dania tych 300mild$ Izraelowi. Wezmy geopolityke. Polska byla utworzona przez USA po 1 WS, slawetna mowa Wilsona w 1017r.
    pl.wikipedia.org/wiki/Czternaście_punktów_Wilsona
    i punkt, nomen, omen 13
    Stworzenie niepodległego państwa polskiego na terytoriach zamieszkanych przez ludność bezsprzecznie polską, z wolnym dostępem do morza, niepodległością polityczną, gospodarczą, integralność terytoriów tego państwa powinna być zagwarantowana przez konwencję międzynarodową.

Utworzenie Polski bylo strategiczna sprawa dla USA bo byla klinem pomiedzy dwoma wrogami USA czyli Niemcami a Rosja. I dalej jest tak samo cenna. Np. po to USA klamstwem wypowiedziala uklad INF aby w Polsce zainstalowac rakiety sredniego zasiegu przeciw Rosji. I jak co Niemiec. Jakby Polska sie na to nie zgodzila to wypowiadanie INF i tak dalej jest funta klakow nie warte. Tak ze geopolitycznie Polska jest bardziej potrzebna USA jak USA Polsce. A wiec Polska ma dzwignie nacisku. I jestem przekonany ze Kaczynski to doskonale rozumie. Ja uwazam go za naprawde madrego polityka.

4. Ale wezmy dalej te 300mild$. Najpierw chcialbym zobaczyc takiego kto od Polakow 1$ by wydusil. Swoje pozyczone pieniadze Polakom odzyskac prawie niemozliwe, wiem z autopsji. A swoje ma Polska dac?

5. Jak sie policzylo te 300mild$ ciekaw jestem. Ja wiem, nasze kamienice wasze ulice. Ale zaraz, zaraz. Najpierw taki Zyd jak chce za swoja kamienice sprzed wojny kase dostac to mysle ze musi udowodnic ze byla jego. Kwity. Dalej, przeciez na tych kamienicach najczesciej lezaly kredyty na jej kupno, moze wyzej dachu. OK, w bankach ktorych juz nie ma. A wiec niech Zyd udowodni ile bylo kredytow i od wartosci kamienicy odjac. Nastepnie przez wojne czesto gruzy po kamienicy. Odbudowana taka. Koszty. Rachunek temu Zydowi. Koszty mozna obliczyc, tu mam pelne zaufanie do moich bylych wspolplemiencow, ze te koszty beda tak ogromne ze wiecej warte jak ta kamienica byla warta przed wojna. A napewno po odjeciu kredytow na nia. I co wtedy z zadaniami Zyda na ta kamienice? Jak bedzie skakal to dostanie rachunek za remonty do zaplacenia aby wyrownac na Zero jej wartosc. Tylko bedzie Zyd musial doplacac, nic nie dostanie.

6. Oczywiscie ze predzio USA moze na argumenty Pkt. 5 polozyc pale i chciec z Polski kase sciagnac. Nawet wbrew Pkt. 3 wyzej, tego geopolitycznego. Taki Trump nawet niewykluczone, on strategicznie dosc ciemny jest. No to jak praktycznie zrobic to mozna? Przed kilkunastu laty USA wymusila na Niemcach kilknascie mild DM za prace przymusowa. Oczywiscie argumentacja bzdurna ale wymusili. Jak mogli grozic Niemcom? Ano ze przed sadami w USA indywidualne skargi przecie firmom niemieckim w USA. Majatek w USA niemiecki byl do tego mozliwe, zakazy dzialan tych firm w USA, poskutkowalo. Teraz wezmy Polske. Taka sama metoda? Smiech na sali! Jakie majatki maja firmy polskie w USA? Janusz exportuje krakowska kielbase do USA np. I co? Biurko mu sie w nedznej jego izbie w USA sie skonfiskuje? Czy jak? Ta metoda dzialajaca w stosunku do Niemiec nie dziala do Polski. Tu sie zgina dziub pingwina uslysza od Kaczynskiego. Oskarzajcie przed sadami polskie firmy w USA, na zdrowie

A wiec o co chodzi? Polscy politycy maja racje ze to olewaja, pytanie dlaczego polscy forumowi jankesi tak histeryzuja?
    A to w nastepnym odcinku. Jak znajde czas oczywiscie.

--
    Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
    > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
  • sendivigius 26.05.19, 18:26
    jorl napisał:

> 5. Jak sie policzylo te 300mild$ ciekaw jestem. Ja wiem, nasze kamienice wasze
    > ulice. Ale zaraz, zaraz. Najpierw taki Zyd jak chce za swoja kamienice sprzed w
    > ojny kase dostac to mysle ze musi udowodnic ze byla jego. Kwity. Dalej, przecie
    > z na tych kamienicach najczesciej lezaly kredyty na jej kupno, moze wyzej dachu
    > . OK, w bankach ktorych juz nie ma.

Czy masz jakies linki albo wiedze w tej sprawie, to znaczy niesplaconych kredytow przedwojennych. To mnie interesowalo ale niewiele jest albo propagit. Bo jak jest "swiete" prawo wlasnosci to co z tymi zobowiazaniami, czy to kiedykolwiek jakkowiek rozliczono?

To bylby temat bez ktorego sie nie obedzie. Jezli Zyd chcial kupic kamienice na kredyt u mnie, kredyt wzial ale nie kupil, jego zabili bezpotomnie to mam roszczenie wobec tych ktorym sie te "odszkodowania" teraz wyplaci?

> 6. ...Teraz wezmy Polske. Taka sama metoda? Smiech na s
    > ali! Jakie majatki maja firmy polskie w USA? Janusz exportuje krakowska kielbas
    > e do USA np. I co? Biurko mu sie w nedznej jego izbie w USA sie skonfiskuje? Cz
    > y jak? Ta metoda dzialajaca w stosunku do Niemiec nie dziala do Polski. Tu sie
    > zgina dziub pingwina uslysza od Kaczynskiego. Oskarzajcie przed sadami polskie
    > firmy w USA, na zdrowie

Nacisk nie musi byc bezposredni. Moga Ruskie zamknac rurociag przyjazni a Dunczycy uchwalic ekologiczna ustawe o nie wpuszczaniu tankowcow przez ciesniny na Baltyk. Amazon moze zamknac swoje paczkownie i masz 40 tys bezrobotnych na zasilek i podobne.

Ale tak naprawde sa bardziej subtelne metody. Polska podpisala wystarczajaco duzo umow i traktatow aby bac sie sadow amerykanskich i wszystkich innych arbitrazy. Inaczej wyleci z hukiem z miedzynarodowego handlu. Np. masz karte VISA? Kto ma jurysdykcje nad kazda transakcja? Czytales umowe o ekstradycji z USA?

I najwazniejsze. Nacisk nie jest wywierany na kraj jako taki ani na spoleczenstwo ale tych co podejmuja decyzje. Chodzi o ich interesy nie twoje. A gdzie oni maja interesy? Europosadki sa? Eurobanki rozwoju i czegosc tam. Gielda jest? Fundusze takie i owakie. Kancelarie i "doradcy" od wszystkiego, stypendia dla "najzdolniejszych" i tak dalej. To sa pieniadze wkladane w sektor rzadowo-medialny wlasnie po to aby wymusic ich posluszenstwo. W Polsce historia krajow Ameryki Lacinskiej jest malo znana, a szkoda, bo ona najlepiej pokazuje jak Wujek Sam rzadzi bez jednego wystrzalu (no, powiedzmy troche dla przykladu, gdy juz inaczej sie nie da). Porzadzi wiec i w Polsce.
  • jorl 30.05.19, 18:18
    sendivigius napisał:
    > Czy masz jakies linki albo wiedze w tej sprawie, to znaczy niesplaconych kredyt
    > ow przedwojennych. To mnie interesowalo ale niewiele jest albo propagit. Bo jak
    > jest "swiete" prawo wlasnosci to co z tymi zobowiazaniami, czy to kiedykolwiek
    > jakkowiek rozliczono?

Przeczesz zyjesz w USA. To wiesz ze chalupy sa na kredyt kupowane. I ze na remonty kredyty sie bierze nawet jak sie samemu, jak to Wy Polacy w USA najczesciej robia, bo materialy kupic trzeba.
    Wiec tak samo musialo byc przed wojna w Polsce.
    I jak wojna sie skonczyla to przeciez te przedwojenne banki juz nie istnialy. Tam skad byly kredyty
    Linkow do tego nie trzeba, wystarczy zrowy rozsadek. OK, trzeba go miec.

> Nacisk nie musi byc bezposredni. Moga Ruskie zamknac rurociag przyjazni a Duncz
    > ycy uchwalic ekologiczna ustawe o nie wpuszczaniu tankowcow przez ciesniny na B
    > altyk. Amazon moze zamknac swoje paczkownie i masz 40 tys bezrobotnych na zasil
    > ek i podobne.

Acha, to teraz Ruskie czy Europa maja zmusic Polske do placenia Zydom? To ta slawetna S447 jest w Unii tez?
    Cos sie Tobie sendy mapy pomylily.

> I najwazniejsze. Nacisk nie jest wywierany na kraj jako taki ani na spoleczenst
    > wo ale tych co podejmuja decyzje. Chodzi o ich interesy nie twoje. A gdzie oni
    > maja interesy? Europosadki sa? Eurobanki rozwoju i czegosc tam. Gielda jest? Fu
    > ndusze takie i owakie. Kancelarie i "doradcy" od wszystkiego, stypendia dla "na
    > jzdolniejszych" i tak dalej. To sa pieniadze wkladane w sektor rzadowo-medialny
    > wlasnie po to aby wymusic ich posluszenstwo. W Polsce historia krajow Ameryki
    > Lacinskiej jest malo znana, a szkoda, bo ona najlepiej pokazuje jak Wujek Sam r
    > zadzi bez jednego wystrzalu (no, powiedzmy troche dla przykladu, gdy juz inacze
    > j sie nie da). Porzadzi wiec i w Polsce.

Znowu to samo. Mowa o USA czy Europie? Wuj Sam czy Unia Europejska?
    Znowu mapy sie Tobie pomylily.

Wy polscy jankesi straszycie tym S447 Polakow z roznych powodow. Ty akurat aby pokazac ze bez Rosji Zydzi Polske o 300mild$ okradna.

Inni polscy jankesi z innych powodow.

--
    Pozdrowienia

• lastboyscout 27.05.19, 01:09
    Zydzi wszystko moga z Polska a jak mozna wszystko to nic nie trzeba udowadniac, nie tyrzeba nawet dbac o to co jest racja lub zgodne z jakimkolwiek prawem.
    Wystarczy, ze juz nie pozycza, wycofaja, nie oddadza tego co co juz juz tam maja, tego co juz im Polska powierzyla bo to normalna procedura w obec bankruta.
    Zbankrutuje w Polsce do konca wszystko i wszyscy.
    A bankrut odda za bezcen wszystko, tak jak oddal wiekszosc kiedy ostatecznie zbankrutowal w 89 roku.

Zrozum wreszcie czlowieku, ze Polska i Polacy nie maja zadnych pieniedzy, nie maja armii, przemyslu itp.
    Jedyne co maja to sprzedajnych politykow...

--
    www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk&list=RDEIUANfWqSB0&index=4
  • jorl 30.05.19, 18:42
    lastboyscout napisał:

> Zydzi wszystko moga z Polska a jak mozna wszystko to nic nie trzeba udowadniac,
    > nie tyrzeba nawet dbac o to co jest racja lub zgodne z jakimkolwiek prawem.

Jak Twoi obecni Wspolplemiency Polske, i naturalnie tez Ty LBS, w koncu Amerykanin jetes, zmusza. Sami Zydzi to se Polsce moga skoczyc.

> Wystarczy, ze juz nie pozycza, wycofaja, nie oddadza tego co co juz juz tam maj
    > a, tego co juz im Polska powierzyla bo to normalna procedura w obec bankruta.
    > Zbankrutuje w Polsce do konca wszystko i wszyscy.

Twoje slawne BUMM. Jak nie samo z siebie to chociaz przez Zydow. Ale musi byc bo ja LSB potrzebuje tego BUMM jak powietrza! Aby miec psychicznie lepiej. Bo inaczej musi sie powiesc ze tak glupio zrobil emigrujac. Gdzie wpadl w bloto i wegetuje. Prawda LBS, to jest Twoje rozumowanie.

> A bankrut odda za bezcen wszystko,

Polska zadnym bankrutem nie jest. A najwazniejsze ze jest w Unii i nastepuje integracja gospodarcza z innymi krajami, najwazniejsze z Niemcami. I to doskonale funkcjomuje, wlasnie dlatego Polsce idzie coraz lepiej. Ja wiem dla Ciebie LBS to tragedia. I dla innych polskich jankesow.

>tak jak oddal wiekszosc

Nic nie oddal, to Tylko Twoja psychoza LBS

> Zrozum wreszcie czlowieku, ze Polska i Polacy nie maja zadnych pieniedzy, nie m
    > aja armii, przemyslu itp.

Polacy lepiej zyja, dziewczyny coraz grubsze, dobry wskaznik na dobrobyt, naprawde. Ja Polske znam, mieszkam 100km od Polski, juz chyba w ostatnich 15 latach, jak uzywam dziewczyny w Polsce, bylem w weekendy tam kilkaset razy. Mieszkalem, tak licze z 800 nocy w polskich hotelach. Naturalnie z dziewczynami. Mialem juz ich niewiele mniej jak 100. Nie liczac qrwe z Agencji Towarzyskich. Tych tez bylo paredziesiat.

A jak Ciebie tak martwi o brak polskiego przemyslu w Polsce to powiedz jak to Ty w tych USA, w koncu nowoczesny kraj, w przemysle pracujesz? No bo jak przemysl taki wazny to ludzie powinni w nim pracowac chyba. Tacy madrzy jak Ty no i do tego Inzynierowie jak Ty. Dla Ciebie przemysl potrzebny nie jest to o co masz pretensje do Polskie?

> Jedyne co maja to sprzedajnych politykow...

Tu trafiles kula w plot. Akurat Kaczynski gwarantowanie sprzedajnym nie jest. Ja wiem, Ty LBS myslisz po sobie, jakbys byl politykiem, bylbys sprzedajny. To oczywiste.
    Ale wlasnie Kaczynski, a on rzadzi w Polsce, gwarantowanie sprzedajny nie jest.
    Zreszta i inni nie widze aby byli w stosunku do zagranicy, tez Unijnej, sprzedajni. Ani Tusk napewno nie byl, ani Morawiecki teraz itd.
    Na rynku krajowym moze byc inaczej wsrod politykow polskich, tych nizszego szczebla. Ale Twoi politycy w USA, ci nizszego szczebla a on nich mowie, sa nie mniej sprzedajni jak polscy. Raczej wiecej bym powiedziel.
    I teraz Kaczynski jak takiego dopadnie to ma ten przerabane.

--
    Pozdrowienia

• lastboyscout 30.05.19, 19:26

Polacy lepiej zyja, dziewczyny coraz grubsze, dobry wskaznik na dobrobyt, naprawde.

Bezapelacyjnie ! smile Jak widze mamy bardzo odmienne gusta tak smamojak pojecie o ekonomii i dobrobycie:
    ty uwielbiasz amerykanskie kaszaloty a europejskie sliczne Kasie, Gosie czy jakos tam wink

http://www.eioba.org/files/user7151/difference_european_vs_american_girlssized.jpg

jak uzywam dziewczyny w Polsce, bylem w weekendy tam kilkaset razy. Mieszkalem, tak licze z 800 nocy w polskich hotelach.

Ciagle to tutaj meldujesz, zapewniasz siebie nas ...
    Hmmm... kompleksy malego penisa czy zwykla impotencja wink

Przestan sie zakompleksiac i mazgaic i wez sie za prace nad osobowoscia itechnika !

--
    www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk&list=RDEIUANfWqSB0&index=4

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka