Dodaj do ulubionych

Niemiecka kanclerka

19.06.19, 18:40
wolnosc24.pl/2019/06/19/co-sie-stalo-angeli-merkel-lekarze-komentuja-jej-przerazajace-drgawki-video/

Mogliśmy zobaczyć kanclerkę Niemiec w sytuacji, w której tylko jej wysoka dyscyplina i siła woli pozwoliły zachować się w sposób wymagany od osoby na tym stanowisku.

Niemcy mogą być z niej dumni i gdyby istniało coś takiego jak eu.opejskość, albo Związek Białych Ludzi, to dumę odczuwałbym również ja.

Pepe szczerze żałuje, że niemieckie państwo planuje przyszłość, w której Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Wrocław i Katowice zostaną znowu zajęte przez państwo niemieckie. Zaś państwo polskie zostaje podporządkowane niemieckiemu politycznie i gospodarczo.

Pepe wyraża nadzieję, że niemieckie państwo zaakceptuje polskie jako swojego równoprawnego sąsiada, podobnie jak dokonało tego z francuskim. Pomimo nacisków i wpływu rządów USA, Rosji i in.

Pepe żałuje, że rząd niemiecki zainwestował tyle w Wielką Partję Pedałów jako reprezentantkę swoich interesów w Polsce.
Może wreszcie to się zmieni.
Warto mieć za lojalnego sojusznika państwo, które ma taką kanclerkę.

W drugą stronę - państwem polskim wreszcie rządzą ludzie, którym można ufać.
Tak, Polacy są do tego zdolni, do rozsądnego rządzenia sobą, gdy robią to po swojemu.

Przyszłość może wyglądać dobrze. Przynajmniej tutaj.

A 1000 milowa droga zaczyna się od jednego kroku.

Optymizm!

*

U. E. musi zostać zakończona.
Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
Edytor zaawansowany
  • dorota_333 19.06.19, 20:27
    Pepe, jesteś idjotą i łaydakiem. Ta wypowiedź to jest czysty idiotyzm i łajdactwo.

Broniłam Cię niedawno przed Schłodzonym, ale nie miałam racji. Chciałoby się zakrzyknąć: nie pierdol!, uszanuję copyright autora.
  • zimna-wodka 19.06.19, 20:38
    dorota_333 napisała:

> Broniłam Cię niedawno przed Schłodzonym, ale nie miałam racji. Chciałoby się za
    > krzyknąć: nie pierdol!, uszanuję copyright autora.

A widzisz! Należało słuchać starszych, tak jak mamusia uczyła! Ale, skoro dostrzegłaś swój błąd, należy ci się nagroda. Masz w prezencie wszelkie kopyrajty dla których inspiracją był pepe. Więc korzystaj!

--
    pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
  • pepe49 30.06.19, 17:40
    Szanowna Pani

Opisuję świat jak go widzę. Czasem spotykam Pani relacje i zadziwiony staję przed ekranową planszetką z napisem >państwo PiS = faszyzm<.

W domyśle nie włoski faszyzm a zbrodniczy niemiecki narodowy socjalizm.

Głupoty.

Jeżeli wierzy Pani w to, co pisze, odbiór mojego spojrzenia będzie dla Pani trudny. Ale cóż - takie również są. Świat jest kolorowy.

I to jest piękne.

*

U. E. musi zostać zakończona.
    Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
  • aby 20.06.19, 19:50
    "Zapytana później o całą sytuację stwierdziła, że potrzebowała wypić więcej wody."
    Nawet obszerna lista symptomów odwodnienia nie obejmuje drgawek (i to jeszcze tak mocnych, w nogach); z gorąca można się słaniać (miękkie nogi), dostać skurczu w nodze/nogach, dostać dreszczy (w górnej części ciała).
    Kamera zarejestrowała coś co po angielsku nazywa się essential tremor i jest objawem postepującej encefalopati (zaburzeń pracy mózgu).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.