Dodaj do ulubionych

Happy 4-th everyone !

03.07.19, 20:23

Nazrec mi sie hot-dogow, nachlac taniego piwska i popatrzec na fajerweki .

Poogladac Steve'a Colberta na Yotube jak sobie robi jajca z Polski iPolakow, to ostatnio tez takie amerykanskie, odkad Trump mowi "mam przyjaciol w Europie" i tu wymienia Polske.

Do zobaczenia w poniedzialek.
--
Donosimy, że podporucznik Galiński jako instruktor po linii bojowej powiada, że jak „chłopa z rana nie uderzyć w mordę, to cały dzień chodzi jak pijany”,
Edytor zaawansowany
  • dorota_333 03.07.19, 21:19
    … a Ty jeszcze świętujesz?
    clarionproject.org/philadelphia-niqab-shock/

Dedykuję Ci te zdjęcia. To Filadelfia (pomyślałbyś?)
  • dorota_333 04.07.19, 20:16
    Jak nie lubisz muzułmanów amerykańskich, to mam coś nawet lepszego.

No owszem, czuję pewną niezręczność pastwiąc się nad Tobą tak drastycznie w dniu święta narodowego, ale jakoś chcę podziękować za te wszystkie antypolskie, wulgarne, krzywdzące nawet tyrady. Oto zemsta na jankesach na miarę nowej Polski:

natemat.pl/277783,malgorzata-godlewska-4-lipca-spiewa-hymn-usa-wideo
    Wszystkiego najlepszego.
  • pigeon_shit_dust 05.07.19, 01:01
    To ma byc paswtwienie sie?
    Buahahaha.
    Wy sie pastwicie nad sami soba. 100 razy mowilem, czas na kryzys, w koniunkturze jestescie zupelnie nie do zniesienia smile

"Życzenia od dumnego polskiego narodu dla naszych Przyjaciół i sojuszników z USA. Życzymy wam szczęśliwego i błogosławionego Dnia Niepodległości! To dla Pana, Panie Prezydencie Trump! Szczęśliwego Dnia Niepodległości!"

Przyjaciol sojusznikow.... ja pierdole, w jakiej ten narod zyje absolutnej ciemnosci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka