Dodaj do ulubionych

Gielda to takie cos czego nie ma :(

10.07.19, 23:44

www.money.pl/gospodarka/bitmarket-nie-ma-gieldy-ani-100-mln-zl-zostalismy-okradzeni-6401055888808065a.html?fbclid=IwAR3ZSf50Tl5a5WMSXbfwiD7WIBBTYsM_LMXgy7cVWo5z_8LQPIKgYcYlG88

--
www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk&list=RDEIUANfWqSB0&index=4
www.youtube.com/watch?v=5ChZN8SDbwo
Edytor zaawansowany
  • pigeon_shit_dust 11.07.19, 14:16
    "Bitmarket upadł tak gwałtownie, że fala uderzeniowa wyrzuciła jego szefów aż na Kajmany."

Ale prosze, nie maja pretensji:
    '
    “Nasz rozmówca przyznaje, że zdawał sobie sprawę z tego, że pewnego dnia może swoje pieniądze stracić. Jak dodaje, pretensje może mieć tylko do samego siebie: - Ja jestem świadomym inwestorem i wiem, że to ja dałem ciała. Powinienem być bardziej czujny i wypłacić środki, gdy miałem pierwsze podejrzenia co do wiarygodności Bitmarketu. Natomiast i tak jestem na bardzo dużym plusie z całej przygody z kryptowalutami. Udało mi się za to w ciągu roku kupić mieszkanie, auto i jeszcze sporo zostało w gotówce.”
  • lastboyscout 11.07.19, 15:03

Ufff, juz prawie pozalowalem chlopa a on ... niby stracil a jednak geniusz !

..." Amerykanin wlasciciel fabryki szczotek lub jego amerykanski pracownik zapytany czym sie zajmuje?
    - Robie szczotki.
    A wiesz co odpowiada np. polski pracownik tej fabryki szczotek?
    - Jestem inzynierem"...
    --
    www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk&list=RDEIUANfWqSB0&index=4
    www.youtube.com/watch?v=5ChZN8SDbwo
  • pigeon_shit_dust 11.07.19, 19:48
    lrzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,24982120,panika-w-grebowie-poszla-w-ruch-plotka-ze-bank-upada-ludzie.html#s=BoxOpImg2:undefined

Kiedy nastepne akty zaufania do Partii?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka