Dodaj do ulubionych

Soros kredytuje "500 plus". PiS zadłuża Polskę!

12.07.19, 18:58
Skąd PiS zdobywa środki finansowe na zaspakajanie kosztownych programów socjalnych; np na swój program flagowy "500+" ?

Czy kiedyś próbowałeś znaleźć jakąś logiczną i sensowną odpowiedź?

Nie, nie....Nie te brednie powtarzane przez PiS o tym, że środki na 500+ pochodzą z walki przeciw mafii VAT-owskiej!

Nie, nie....Nie te brednie powtarzane przez PiS o tym, że środki na 500+ pochodzą z walki przeciw mafii paliwowej!

Oficjalnie PiS twierdzi, że zwalczył mafie: paliwową i VAT-owską (sic!)

- Czy widziałeś w telewizji publicznej (TVP!, TVP2, TVP Wiadomości) lub prasie złapanych przez polską policję tych groźnych mafiozów VAT-owskich? ... lub paliwowych?
Nie?
- Czy widziałeś w mediach procesy sądowe lub dochodzenia prokuratorskie tych mafiozów VAT-owskich? ... lub paliwowych?
Nie?

Bo niczego takiego nie było jak mafia VAT-owska... ani nikogo takiego nie było jak mafiozo VAT-owski!

Tak samo nie było żadnej mafii paliwowej... ani żadnych mafiozów paliwowych!

Fakt, że w przeszłości ściągalność VAT-u, CIT-u, PIT-u... była kiepska... ale było to spowodowane przez PO. Tusk i jego wataha zniszczyły system poboru podatków - co skwapliwie wykorzystali cwani obywatele.

Ale niepłacenie określonych ustawowo podatków miało charakter indywidualny - a nie zorganizowany czy mafijny.

- Nawet tzw. oscylator VAT-owski oraz faktury wystawiane na nieistniejące towary, przechodzące wielokrotnie przez fikcyjne biznesy "słupy" nie uzasadniają istnienia tzw. mafii VAT-owskiej! Ani mafii paliwowej!

- Tzw. mafia paliwowa to zwykli detaliczni przemytnicy i drobni handlarze (cwani obywatele wykorzystujący luki w prawie) - działający lokalnie, wśród znajomych. Nie było żadnej centrali mafijnej i nie było żadnej koordynacji. Były tylko niewielkie grupy, które w nieznacznych ilościach wwoziły nielegalnie do Polski znikome ilości paliwa, oraz niewielkie grupy przestępcze, które zmieniały specyfikację oleju grzewczego na oleje napędowe. Taka sytuacja również wynikała z burdelu przepisach, które generowała PO.

PiS stosuje zwykły zabieg socjotechniczny, aby wytłumaczyć nierozgarniętej gawiedzi skąd PiS bierze pieniądze na programy socjalne "500+", "mieszkanie+", itp, itd..
Wielu niezależnych ekspertów wyśmiało już publicznie teorię PiS-iorów o istnieniu jakichś bliżej niesprecyzowanej mafii.

Na pewno opisywany proceder nie wpływał znacząco na budżet państwa - co uzasadniają i udowadniają niezależni finansiści i ekonomości - w ogóle nie związani ani z PO ani z PiS.

Jeszcze raz:
Tzw. mafia VAT-owska oraz mafia paliwowa to zwykłe oszustwo medialne stosowane przez PiS, w celu wytłumaczenia nierozgarniętej i naiwnej gawiedzi skąd biorą się środki państwowe na kosztowne programy socjalne: "500+", "mieszkanie+", etc. ....

George Soros kredytuje 500+. PiS zadłuża Polskę u Żydów.

A prawda, niestety jest szokująca! Ale potwierdzona przez publikacje w szanowanym portalu WikiLeaks, oraz innych sprawdzonych (dostępnych publicznie) źródłach.... Są opublikowane stenogramy ze spotkań i negocjacji oraz rozmów pomiędzy Ministerstwem Finansów a prezesami banków inwestycyjnych JP Morgan i Goldman Sachs. W rozmowach uczestniczyła sama Teresa Czerwińska (była minister MF), która była przeciwniczką kredytowania przez te banki zagraniczne polskich programów socjalnych.

Premier RP forsował, wbrew opinii minister, wejście do Polski banku JP Morgan - co przekreśliło ambitny plan PiS z przed czterech lat zakładający Re-Polonizacje banków w Polsce.

Premier obiecał też bankowi JP Morgan łatwy dostęp do obligacji państwowych oraz monopol na kredytowanie kosztownych programów społecznych PiS-u (m. in. 500+).

Świadczy o tym też korespondencje pomiędzy fundacjami Gerorga Sorosa a centralą JP Morgan i biurem prezesa Narodowego Banku Polskiego, w której Soros nie ukrywa swoich pokaźnych przelewów do JP Morgan, jakich regularnie udziela w formie lichwiarskich kredytów polskiemu Ministerstwu Finansów.

Ale po kolei:

Gdyby jednak konsekwentnie stosować terminologię PiS-iorów i wszystko określać MAFIĄ - to należałoby ścigać w Polsce:

- mafię 500+ (zasiłków miesięcznych konsumowanych przez Polaków, pracujących za granią bez powiadomienia Skarbu Państwa / Polacy ci oficjalnie nigdzie nie pracują).

- mafię urlopów wychowawczych (kobiety rejestrują działalność gospodarczą; opłacając przy tym najdroższą składkę - miesiąc przed urlopem wychowawczym - co skutkuje, że ZUS wypłaca kobiecie przez kolejne 12 miesięcy ogromne kwoty: 74 tys. PLN w ciągu roku).

- mafię kindergeld (niemiecki zasiłek dla nieletnich w kwocie 200 Euro miesięcznie dla każdej nieletniej osoby. Zasiłek biorą Polacy pracujący legalnie w Niemczech - bez konieczności posiadania niemieckiego obywatelstwa. Ci sami Polacy biorą polski zasiłek 500+ / co daje 1300 PLN miesięcznie na każdego nieletniego/chociaż okłamują polskie urzędu twierdząc, że nie posiadają żadnych dochodów).

Ale czy komuś przyszło do głowy, aby tych polskich drobnych cwaniaków, dojących polski Skarb Państwa, ZUS czy państwo niemieckie - nazywać MAFIĄ ???

Nie!

Nikt ich nie nazywa mafią.... Nawet oni sami siebie nie nazywają mafiozo!

Identycznie, jak ci co oszukiwali na VAT, czy zamianie oleju opałowego na napędowy - nie czuli się żadną mafią... nie czuli się żadnymi mafiozo....

Teraz dopiero można zadać to zasadnicze pytanie:

To jeśli nie było żadnych mafii za PO... a PiS-iory nie rozbiły żadnych mafii i nie przejęły żadnych ogromnych pieniędzy..., z których rzekomo finansują 500+ i resztę...

... to skąd pochodzą pieniądze na '500+' oraz pozostałe kosztowne programy socjalne PiS-u?

UWAGA: ODPOWIEDŹ

Otóż wszystkie te programy socjalne "500", "mieszkanie+", itp - PiS finansuje z kredytów udzielonych przez fundacje Georga Sorosa!

Kim jest "filantrop" George Soros?

Kilka linijek tekstu.... o G. Sorosie: to węgierski Żyd, syjonista, szkodnik, który sponsoruje liczne programy wyludnieniowe i depopulacyjne etnicznej ludności europejskiej - i planowym zastąpieniu tych rdzennych Europejczyków - ludnością obcą, np. z Afryki Północnej i Środkowej oraz ludnością z Bliskiego Wschodu.

Kilka państw europejskich wydało już oficjalne zakazy funkcjonowania fundacji Sorosa - fundacji krzaków.
Soros sam siebie określa jako "filantrop" - ale eksperci i politolodzy nazywają go "przestępcą" i "pieniaczem". Soros oficjalnie sponsoruje tzw. "uchodźców" z Afryki zalewających i niszczących Cywilizację Zachodnią w Europie.

Soros sponsoruje tym tzw. "uchodźcom" z Afryki setki tysięcy kart płatniczych na kwotę €500 (500 euro) każda... i rozdaje im za obietnicę wyjazdu do Europy. Aby ominąć i oszukać europejski system bankowy - są to karty przedpłacone, nie wymagające żadnego konta osobistego bankowego. We Włoszech i w południowej Francji są punkty i dealerzy doładowujący ponownie setkami euro te karty przedpłacone.

Dlaczego doładowuje się te karty dopiero w Europie - a nie daje się większych kwot od razu, czyli w Afryce?

Ponieważ Soros chce mieć pewność, że biedni Afrykańczycy opuszczą Afrykę - w zamian czeka na nich nagroda w Europie, gdzie dostaną dodatkowy zastrzyk pieniężny!
Soros rozdaje karty przedpłacone, oficjalnie uzasadniając, aby tzw. uchodźcy nie byli zbytnio obciążeni plecakami w trakcie podroży do Europy. A po przybyciu już do Europy wypłacali pieniądze z bankomatów i zakupili sobie namioty i inne potrzebne rzeczy... oraz bilety, tak aby szybko dotrzeć pociągami do Niemiec, Szwecji czy Anglii.

Przeczytałeś tylko 40% z całości artykuły (ograniczenia tego FORUM do 8 tys. znaków).
Cały artykuł - kliknikj mr-navigator.strikingly.com
Edytor zaawansowany
 • pigeon_shit_dust 12.07.19, 19:28
  Bo Cie opierdola !
  MNie juz opierdolili tu jak pisalem, ze Polska na dzis zadluza sie za granica w tempie bodajze najwyzszym na swiecie ( proporcjonalnie do GDP) .
  "Nie masz zlodel, nie pierdol, znow ci Zydzi etc"

  Oh ,ale ja bede kiedys mial radoche.
 • cojestdoktorku 12.07.19, 20:29
  nie zapominajmy ze w ten spisek zamieszany jest nie tylko PIS i Soros ale też eurostat fałszujacy dane o spadajacym zadłużeniu Polski w stosunku do PKB
  ec.europa.eu/eurostat/documents/2995521/9510404/2-21012019-AP-EN.pdf/97de2ad5-5b7e-4de9-ab36-7bbf8773aad0
  Ci też fałszują:
  pl.tradingeconomics.com/poland/government-debt-to-gdp

  co się dziwić ze PIS wygrywa skoro jego ręce sięgają tak daleko


  --
  diabeł w swych metodach kuszenia do grzechu używa przede wszystkim wizji przyszłości. Nigdy nie skupia się na teraźniejszości, na opisie tego co jest, bo opisując to co będzie, jest mu najłatwiej kłamać i oszukiwać. Ma wolność w kreowaniu sądów, bo jakże można zaprzeczyć czemuś, co się jeszcze nie wydarzyło?
 • pigeon_shit_dust 12.07.19, 20:58
  Ty po prostu nie rozumiesz co to jest government debt i nie wiesz, co linkujesz.
  Pomijam fakt, ze wierzysz w dane dostarczane instytucjom na polecenie polskiej partii rzadzacej.
 • cojestdoktorku 12.07.19, 23:57
  oj chyba raczej w ludziom głowie sie nie miesci jakim cudem PIS szasta kasą a dług zamiast rosnąc spada
  by załagodzić ten dysonans poznawczy powstała prostsza do pomieszczenia w głowie teoria ze PIS rozdaje a dług rośnie,
  a tylko pisiaki kłamią ze spada


  --
  diabeł w swych metodach kuszenia do grzechu używa przede wszystkim wizji przyszłości. Nigdy nie skupia się na teraźniejszości, na opisie tego co jest, bo opisując to co będzie, jest mu najłatwiej kłamać i oszukiwać. Ma wolność w kreowaniu sądów, bo jakże można zaprzeczyć czemuś, co się jeszcze nie wydarzyło?
 • pigeon_shit_dust 12.07.19, 21:08
  www.jta.org/2017/12/08/global/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister
  Tu moze lezec klucz do zagadki....niebieska marynara i koszula z okraglym kolnierzykiem, dtrugi od prawej. Czerwony krawat. Gada po angielsku zdaje sie z akcentem. Nie wyczulem skad.
  Przewijal sie wielokrotnie w towarzystwie Pinokia nie tylko w migawkach z PL ale rowniez w krotkich migawkach z Nowego Jorku.
  Jeszcze wiksza zagadka jest jak to wszystko pracuje, ze Pinolio pozycza te ogromna kase bez wybijania zagranicznego dlugu Polski podniebiosa. Co oni wymyslili i jak ta lichwa pracuje?
  To juz pewnie tylko na hebrajskie glowy zagadka, goje tego nie rozgryza wink
 • dorota_333 12.07.19, 22:00
  natemat.pl/229203,kim-jest-jonny-daniels
 • pigeon_shit_dust 15.07.19, 14:32
  Z wyszukaniem tego. Jak na to wpadlas? Czy w mediach gosc jest obecny i ja po prostu to przegapilem, czy on sie kryje za lokciem Pinokia? Taki Misiewicz tylko 1000000 X bardzie jniebezpiczny dla polski ?
  I jeszcze jedno: Ciebie jak Polki nie niepokoi nic po przeczytaniu tego artykulu? Czujesz sie komfortowo I OK ? Pomijam to Partie, chodzi tylko o tego typka. Zaraz poszeperam po anglojezycznych mediach.
  --
  Donosimy że podporucznik Galiński, jako instruktor po linii bojowej powiada, że jak „chłopa z rana nie uderzyć w mordę to cały dzień chodzi jak pijany”.
 • pigeon_shit_dust 15.07.19, 14:58
  Wiecej info. Podkreslenia mi skroty moje . W jednym ma na pewno racje, ze Amerykanie nie cierpia Polakow.

  The question who Daniels really is remains open.
  Officially, Daniels is the chair of “From the Depths”, a tiny foundation dedicated to preserving the memory of the Holocaust in Poland. No one can name other members of the Foundation. And there are many, much larger, organizations doing exactly the same thing. But none of them gets as much exposure as "From the Depths".
  Some undisputed biographical details about Daniels indeed exist. He was born in 1986 in London to a religious Jewish family. At the age of 18, he moved to Israel, served in the Israel Defense Forces (IDF) as a paratrooper. When still a political science undergraduate at Israel's Bar Ilan University, he became advisor to then Israeli Deputy Minister of Defense, Danny Danon (now Ambassador to the UN) and some other Israeli politicians. His official professional self-definition is "PR consultant", with offices in both Israel and Poland. One of the mantras he preaches on his website is "stand out in the crowd”. And Daniels certainly does.
  Yet while you were sleeping, Daniels spent two days in the US this week attending some conference and other meetings rather undiscussed by the media. He returned, surprised again, by how much the Americans hate the Poles.
  Yet while you were sleeping, Daniels spent two days in the US this week attending some conference and other meetings rather undiscussed by the media. He returned, surprised again, by how much the Americans hate the Poles.
  And why should Daniels give up this air of mystery? He is having too much fun nourishing it. Even when he is challenging you to solve the enigma, he really intends to intensify and glorify it. Small wonder many adjectives have been associated with his name on record – “imposter, fake, a director casting himself in the main role, crook" etc.

  In one of the many items published about him, a kippah wearing Daniels is described as one who “put kippahs” (traditional Jewish prayer caps) on the heads of Polish politicians.

  What he does not say is that some in the community think he causes real damage by letting the Polish establishment off the hook whereas others make financial claims for restitution, for instance.
  It is not only Jews who dislike Daniels. Polish liberal circles do not like him either and suspect him. They wonder: Who is behind him? Who sent him? Who finances him? They admit he has surprisingly good contacts with political and influential circles, but according to them, with the wrong ones.

  In the end, the question remains: Who are you, Jonny Daniels?

  “I hear many versions to this question: I work for the Mossad, for the Russians, for CIA. However, what I really am is a hard working person. I understand people, I know what they want,” he says.

  www.i24news.tv/en/news/international/europe/167818-180216-meet-jonny-daniels-the-man-behind-the-polish-holocaust-law-media-frenzy
 • dorota_333 15.07.19, 15:41
  To jest po prostu mały cwaniak, który postanowił na Holokauście coś jeszcze dla siebie zarobić. A przy okazji wykorzystano go jako pomost między otoczeniem Trumpa a polskimi władzami (doczytaj do końca to, co linkuję wink ):

  wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,22722289,kim-jest-jonny-daniels-tajemniczy-pr-owiec-ktory-ubral-w.html
 • pigeon_shit_dust 15.07.19, 16:29
  "W LOT Jonny Daniels zajmuje się międzynarodowym PR-em, pomaga otwierać nowe linie. Twierdzi, że nawiązał współpracę, zanim poznał szefa spółki Rafała Milczarskiego. O relacjach z nim mówi: – Mam do niego bardzo duży podziw i szacunek, jest świetnym menedżerem.

  Opowiada, że dwa lata temu sam odezwał się do spółki i zaproponował swoje usługi."

  Wg mnie Jonny posredniczy w zaciaganiu przeParti pozyczek.
  Pomysl, skads biora te kase , a po wyborach trzeba bedzie wiecej. Moga drukowac albo pozyczac.
  Ale pozyczac sprytnie, ta lichwa nie moze wpasc pod statystyki zadluzenia zagranicznego Polski. Jak pozyczyc bilion dolcow, zeby nie wyskoczylo na balance sheet a jednoczesnie zagwarantowac splate jako rzad ? Tu pole do popisu ma jonny i jemu podobni.


 • dorota_333 15.07.19, 15:16
  To nie jest jakiś wyczyn, dwie minuty roboty. A poszukałam, bo ta gęba wydała mi się znajoma: czasem go w mediach polskich widać. W kipie albo bez.

  Najpierw szukałam po dacie zdjęcia - może ktoś je podpisał. Ale nic, tylko to, co cytujesz. Więc przyjrzałam się co widać na samym zdjęciu, w tle osób. Jak się wklepie w google nazwę "From the depths", to od razu wyskakuje Jonny.

  No i okazuje się, że to starzy dobrzy znajomi. Amerykańscy Żydzi znaleźli dojście do dobrej zmiany.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka