Dodaj do ulubionych

Beata Szydło to "koń trojański w Unii Europejskiej

19.07.19, 13:51
Beata Szydło to "koń trojański w Unii Europejskiej"
Należy przypomnieć, jak Beata Szydło negatywnie wypowiadała się i zachowywała wobec Unii, kiedy sprawowała urząd premiera RP. Pierwszą jej decyzją, gdy usiadła na fotelu premiera, było usuniecie sztandaru Unii z gabinetu premiera. Kto ma czas i ochotę, może sięgnąć po wszystkie jej wcześniejsze negatywne wypowiedzi o Unii. W tej sytuacji nie tylko, że nie powinna ubiegać się o stanowisko przewodniczącej komisji zatrudnienia, ale w ogóle nie należało pozwolić jej startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Gdy obecnie ona mówi „Jestem być może jedną z niewielu osób na tej sali, dla których wartości europejskie są bardzo ważne", to jest to po prostu z jej strony cyniczna kpina i nie może być inaczej zrozumiana, jak to, że weszła do Parlamentu Europejskiego w charakterze "konia trojańskiego" z zadaniem destrukcyjnego rozsadzania Unii od wewnątrz. Beata Szydło jest po prostu ordynarnie cynicznym graczem politycznym!!! Dlatego twierdzenie Jarosława Kaczyńskiego, że "sama Angela Merkel dzwoniła z przeprosinami do premiera Morawieckiego po utrąceniu kandydatury Szydło i dodał, że nie została ona wybrana przez swój katolicyzm i patriotyzm" jest obliczone na cyniczne tumanienie maluczkich, którzy mają uwierzyć w każdą nawet najbardziej niewiarygodną bzdurę! Przecież Angela Merkel nie miała za co przepraszać, bo nie ona wybierała i nie od niej zależał wybór przewodniczącego komisji. Wybierali parlamentarzyści, a oni nie chcieli wpuścić "konia trojańskiego" na ważną funkcję w Parlamencie Europejskim! Okazuje się, że w Unii parlamentarzysta musi być wiarygodny. Inaczej jego rola jest tam żadna. Niewątpliwie, Szydło będzie przez całą kadencję marginalizowana. Dlatego desygnowanie przez PiS oraz wybór Beaty Szydło do Parlamentu Europejskiego było wielkim błędem politycznym! LO
Zobacz:
Jacek Nizinkiewicz: Unijne męczeństwo Beaty Szydło
www.rp.pl/Unia-Europejska/307179919-Nizinkiewicz-Unijne-meczenstwo-Beaty-Szydlo.html
Edytor zaawansowany
 • pigeon_shit_dust 19.07.19, 15:01
  I to kulawa.
 • stasi1 21.07.19, 09:53
  Ale przecież wszyscy pisowcy startowali aby tę wredną Unię rozwalić za ich własne pieniądze
 • zimna-wodka 21.07.19, 22:25
  Z tym koniem trojańskim to pewna przesada. Za sprawą faktycznego konia upadło całkiem spore miasto natomiast siła sprawcza Beatki jest mocno wątpliwa. Szczególnie tam gdzie namaszczenie przez samego Dziobatego wcale nie musi być gwarantem oszałamiającej kariery.
  Jakoś pis(d)okraci nie potrafią pojąć, że są na świecie ludzi nie głupsi od nich. Traktowanie tzw suwerena jako bandy idiotów doskonale sprawdza się w Polsce ale krajowe techniki przeniesione na grunt dyplomacji raczej się nie sprawdzą.
  N ikt nie ma za co przepraszać pis(d)okratów. Trzy lata plucia na UE nie zostaną przykryte 6 miesiącami przedwyborczego euroentuzjazmu. Wielokrotne zapewnienia, że UE owszem, może być ale na naszych warunkach każą każdego z tego grona traktować jak wariata. A takim się nie daje niebezpiecznych narzędzi.
  Pewnie to nie są i nie bedą ostatnie łzy Beatki. Przez dwa lata premierowania tłumaczyła ciemnemu ludowi, że demokracja polega na tym, że większość może zrobić wszystko. A jak większość wypierdoliła Beatkę w kosmos to ta podniosła krzyk, że to nie demokracja.
  Cóż - demokracja jest wtedy kiedy pis(d)okraci dostają czego chcą. Tylko kto kupi taką definicję?
  Ciemny lud pilnie poszukiwany.
  PS. Desygnowanie Beatki do struktur europejskich nie było błędem. Prezes Wszystkich Polaków nie popełnia błędów. Tak, że był sukces. Na razie trwają ustalenia jaki to był sukces; z przecieków wiadomo tylko, że wielki.

  --
  pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

  kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
 • dorota_333 22.07.19, 09:38
  Podpowiem: to było zwycięstwo moralne. Premier Szydło poległa w bezbożnej Europie jako przedstawicielka kraju katolickiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka