Dodaj do ulubionych

Izrael domaga się "Polskiego Mięsa Wojennego"!

24.07.19, 21:11
- W Afganistanie i Iraku Polscy Żołnierze walczyli o interesy Izraela - nic nie załatwiając swojej Polsce! Ale o tym Polacy nie wiedzieli.... Politycy SLD i PO oszukali ich.
- Teraz izraelscy wysłannicy oblegają Warszawę, aby 'wyrwać' ponownie Polskich Żołnierzy do wojny przeciw Persom i ich Koalicji!
- Kilka dni temu Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz "Ciapa"-Czaputowicz wydali oświadczenie/notę do Iranu.... Domagają się (?!) aby Iran wydał Brytyjski okręt! Polski MSZ ma tyle zaległości, ale interesuje się nie swoimi kłopotami. Czyżby szykuje polską opinię publiczną na wojnę żydowską przeciw Persom?

Dlaczego żydostwo rości sobie do tego jakieś prawa?


- Od zakończenia II Wojny światowej żydostwo przyzwyczaiło się, że za ich brudne rachunki powinni płacić Polacy.... I Polacy płacili żydo-komunie przez 50 lat w PRL (czyli Polin).

- Po "okrągłym stole" pozostawiono tych Żydów w resortach siłowych i partiach politycznych. Zwłaszcza w polskim wywiadzie i kontrwywiadzie; tam funkcjonariusze mówią do siebie często w 'jidisz' (żydowski slang / żałosna przeróbka j. niemieckiego). Tych funkcjonariuszy nigdy nie zweryfikowano po PRL, ani też nie lustrowano. Obecnie zastępują ich nowe pokolenie Żydów - dokładnie ich pomiot! To rodzaj funkcjonariuszy-dziedzicznych ze względu na etniczność żydowską! Aryjscy Polacy nie są wpuszczani do tych struktur po dzień dzisiejszy.

Jeszcze raz:

- Żydzi uczynili z Polskiego Wywiadu i Kontrwywiadu strukturę dynastyczną, wyłącznie dla klanów i rodów żydowskich; zamkniętą dla etnicznych Polaków.
- Nie jest żadną tajemnicą, że PiS (a przedtem PO) porozdawali Żydom izraelskim - polskie obywatelstwa i wysyłali do Izraela polskie paszporty (niewypełnione), aby to ich izraelscy pracodawcy z Mossadu zdecydowali, kto będzie polskim obywatelem oraz polskim funkcjonariuszem Polskiego Wywiadu lub Polskiego Kontrwywiadu.

W efekcie w polskich resortach siłowych (wywiad, kontrwywiad, CBA, UOP, Straż Graniczna... pojawili się "nowi-Polacy" z Izraela) - okupujący stanowiska kierownicze i decyzyjne. Chwalą się często rodowodem z Mossadu. Nie tłumaczą się nikomu, ponieważ zasłaniają się tajemnicą służbową.
Taki spadek po żydo-komunie z PRL (czyli Polin).

Kłopot w tym, że to nie tylko jakiś folklor polityczny, niewiele znaczący....
To powoduje katastrofę, depopulację, wysiedlanie i ubóstwo Narodu Polskiego!
Ci właśnie tzw. 'decydenci' wątpliwego (nie-polskiego) pochodzenia kontynuują wrogą i złodziejską politykę wobec Polaków.

Ale od początku:
20 lat temu partia SLD z Kwaśniewskim (Żydem) oraz Millerem (Pierwszym Szabes-Gojem) ogłosili zakup od USA: 48 samolotów bojowych F-16, za ogromną kwotę!
Zakup zrealizowano w całości z polskiego budżetu (na który zrzucali się przecież tylko sami Polacy). SLD obiecało wtedy Polakom, że USA w wyrazie wdzięczności zainwestują w Polsce ogromne pieniądze w ramach tzw. 'offsetu'.
I co?
- I nie zainwestowali wredni Yankesi! - odpowiesz.
- Tylko, że się mylisz! Właśnie, że zainwestowali w 'offsecie'!
- Co? - zapytasz. - Przecież nie otworzyli w Polsce żadnej produkcji!
- Tak.... Oczywiście, w Polsce Stany Zjednoczone nie otworzyły żadnej produkcji.... Ale w ramach tego właśnie 'offsetu' USA otworzyły produkcję oraz zainwestowały spore pieniądze w Izraelu!

Zrealizowane warunki polskiego "offsetu" za F-16:
Dokładnie tak, jak Kwaśniewski (Żyd) i jego Szabes-Goje (Miller i sp-ka) z partii SLD wynegocjowały ze stroną USA.

Stany Zjednoczone wywiązały się w pełni z umowy offsetowej!
Syjonistyczna grupa przestępcza o nazwie Sojusz Lewicy Demokratycznej, działająca w Polsce, zaspokoiła Izraelowi warunki umowy offsetowej, za którą - nieświadomy Naród Polski - zapłacił (czyli dał się ojeb...ć).
Każdy kto śledzi izraelski rozwój sektora wojskowego, zauważy, że tuż po zakupie polskich F-16, do Izraela wkroczyły nowe produkty 'made in USA', nowe licencje na produkcję sper-broni... oraz liczne inwestycje (to właśnie te, które SLD obiecało wcześniej Polakom).

Zrealizowane warunki lukratywnych kontraktów na odbudowę Iraku za uczestnictwo w tej wojnie:

Mniej, więcej, w tym czasie do Polski przybył prezydent George W. Bush 'po prośbie' - aby Polska udzieliła wsparcia wojennego dla Stanów Zjednoczonych w wojnie przeciw Irakowi. Bush miał ogromne kłopoty - wśród sojuszników - ze zbiórką chętnych na tę wojnę... więc Polakom obiecał ogromne profity z tej irackiej wojny! Obiecał Polakom lukratywne kontrakty na odbudowę Iraku.
Partia SLD (pomiot żydo-komuny) zacierała ręce z tego geszeftu. Żyd A. Kwaśniewski i Szabes-Goj L. Miller ponownie zmontowali "judeo-duet" i określili Bushowi warunki.... Bush przystał.
Syjonistyczna grupa przestępcza SLD wysłała Polskich żołnierzy na wojnę do Iraku!
Potem jeszcze syjonistyczni przestępcy z SLD wysłali Polskich żołnierzy na wojnę do Afganistanu!
Tylko, kiedy nadszedł czas rozdawania lukratywnych kontraktów przez wdzięczne USA swoim wiernym sojusznikom na odbudowę Iraku.... Polska tych kontraktów nie otrzymała!

Wszystkie te kontrakty należące się Polakom i Polsce - trafiły do Izraela i Izraelczyków!

Bo tak wynikało z zapisów umowy pomiędzy Polską a USA. (kopie umów dostępne chociażby na WikiLeaks; i wielu innych wolnych portalach internetowych).
Tak właśnie Żyd A. Kwaśniewski i Szabes-Goje L. Millera oszukały uczciwy Naród Polski!

No i czasy współczesne:
Żydzi w polityce Bliskiego Wschodu "przegięły pałę" zbyt ostro - wikłając w żydowski syf - potęgę światową - czyli USA.
Obecnie prezydent Trump jest w paskudnej sytuacji... i szuka z niej wyjścia. CIA w tym akurat mu nie pomaga, bo jest z obecnym prezydentem ideologicznie skonfliktowane - Trump może tylko ufać NSA (National Security Agency).

Te cztery państwa stanowią 'oś' o wiele większego sojuszu, poszerzonego chociażby o Irak, Syrię, Egipt, etc..
Kluczem do tego pierwszego etapu wyrzucenia syjonistów z regionu jest oczywiście Iran, któremu syjoniści próbują przeszkodzić w sprzedaży ropy oraz rozwojowi planów nuklearnych.

Izrael chciałby uczynić z Iranu, dokładnie to, co uczyniono wcześniej z Iraku! ... A raczej co uczyniono z Palestyny!

Tylko, że teraz są już inne czasy... i jak mówili starożytni Czesi : "... to se ne wrati...".
Iran to zupełnie inna liga światowa!
- Iran wspiera globalna potęga jaką są Chiny,
- Iran wspiera też regionalna potęga Rosja,
- oraz aspirująca do miana potęgi Turcja.

Te trzy państwa dysponują zaawansowaną techniką wojskową, którą właśnie się dzielą
z Teheranem. Iran dysponuje obecnie nowoczesną techniką rakietową, krótkiego, średniego i dalekiego zasięgu: Fair-5, Badr-1 czy Fateh-110, hipersoniczne pociski.... plus rakiety balistyczne hipersoniczne (kilkukrotnie szybsze od szybkości dźwięku)... trudne do zestrzelenia dla najlepszych rakiet 'made in USA' czy produkcji izraelskiej.

Dlatego pierwszy raz w historii - wojska USA po incydentach w Zatoce Perskiej (zestrzelenie drona szpiegowskiego) nie zdecydowały się tam wysłać swojej groźnej i skutecznej flotylli.

Przeczytałeś 40% artykułu.
Całość przeczytasz tu: mr-navigator.strikingly.com/blog/izrael-domaga-sie-polskiego-miesa-wojennego

...a trole niech Mnie cmokną w dupę! I jałowe komentarze wetkną sobie w uszy!
Edytor zaawansowany
 • cojestdoktorku 25.07.19, 19:34
  zapomniałęś o przykładach wspierania izraela przez żydo-komunę z czasów PRL
  coś mi się wydaje ze za PRL takich przykładów nie ma
  zsrr nie wzywał nas na przykłąd na wojnę przeciwko afganiastanowi - a mógł skoro tak bardzo bylismy od nich zalezni
  dopiero jak stalismy sie niezalezni to nas wzywa do walki tyle ze USA

  wniosek taki ze ta zydo-komuna to sie pojawiła jak obalono komunistów
  czyli "żydo" to moze by pasowało, ale "komuna" w zadnym razie

  --
  diabeł w swych metodach kuszenia do grzechu używa przede wszystkim wizji przyszłości. Nigdy nie skupia się na teraźniejszości, na opisie tego co jest, bo opisując to co będzie, jest mu najłatwiej kłamać i oszukiwać. Ma wolność w kreowaniu sądów, bo jakże można zaprzeczyć czemuś, co się jeszcze nie wydarzyło?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka